Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz rothfb #36147 üzenetére

    Miután LG nagylelkűen cseréli a "hibás" paneleket, fű-fa-virág cserélteti, minden sz@ré'. De ez nem jelenti azt, hogy tényleg tré az összes. Ahogy már korábban is írtam, gyakran ezen rugózik az egész fórum és szinte már csak megerősítésért jönnek be, hogy ez cserés vagy sem... Ha nem lenne garanciás ez az "OLED sajátosság" > tinting, banding, ahogy LCD-nél sem nagyon az, hogy torzul a kép oldalról és durván felhős, megszűnnének ezek a "gondok", mert saját pénzen nem lenne fontos egy enyhe tinting/banding. :N

    Ez nem harag kérdése, de ha mindig azzal jössz, hogy megint egy hibás LG, bezzeg a tiéd hibátlan, az nem nagyon segít. És majdnem olyan jó, mint az a kérdés, hogy "Beég?!" :K

    Milyen magas az a Soundbar, hogy el kellene férnie?! Csak mert a C9 tényleg kicsit alacsonyabb, de amúgy is max 5-6-7 centi lehetne, ami szerintem továbbra is kevés lenne. Nekem nincs falra szerelve, alatta van a center, az alsóbb polcon, bár az én centeremen megállna a tévé. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák