- Harcba és Rómába vezet az új AMD Software
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- TCL LCD és LED TV-k
- Apple asztali gépek
- Socket AM4
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Ezzel jobban keresel, mint az arannyal
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- A Sony megmutatja milyen monitor illik a PlayStation 5-höz
- Azonnali notebookos kérdések órája
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- Trewerr: Analóg-digitális jelátalakítás (zenefájlok leegyszerűsítésével magyarázva)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Osibaa
senior tag
Kérdéses, hogy melyikünk nézi hülyének a srácot... én, aki felhívta a figyelmét, hogy árban és fogyasztásban nem tud versenyezni a célhardverekkel, vagy Te, aki azt gondolja, hogy nem tudja megvédeni magát és ki kell állnod az igazáért. Emellett úgy tűnik csak Te vagy ideges, szerintem túlreagálod a dolgot.

Nem kívánok továbbiakban vitatkozni, mert nem itt van a helye, priviben szívesen beszélgetek Veled - miután lehiggadtál.
felora: )
Közben eszembe jutott, hogy a Jetway-nek is vannak lapjai, amin van több mini-PCI foglalat, illetve 2-4 db LAN port.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS TUF A15 FA507 - 15.6"FHD 144Hz - Ryzen 7 7435HS - 16GB - 1TB - Win - RTX 4050 - 2+ év garancia
- Alkatrészt cserélnél vagy bővítenél? Nálunk van, ami kell! Enterprise alkatrészek ITT
- SanDisk Extreme Portable 8TB (SDSSDE61-8T00-G25)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Intel Core i5 4440 4mag 4szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




