Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen alaplapot vegyek?
- Dobná a fizikai kezelőszerveket a Sony gamepad koncepciója
- Gaming notebook topik
- Specifikus előnnyel hirdeti az AMD a Ryzen 7 9850X3D-t
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen processzort vegyek?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
GerykO
aktív tag
válasz
Csicsóka
#7273
üzenetére
Ezen agyalunk mi is, hogy mennyi lehet a fogyasztása annak a VIA-s lapnak.

Én még igazából egy dual-hybrid tunerban gondolkodom, de lehet hogy quad digital tuner lesz, mert szeretném belső hálón laptop, és/vagy asztali gép felé tovább streamelni az adást, és eközben a felvétel vagy a time-shift lehetőségét sem szívesen buknám be. Jelenleg nekem is csak HD ready felbontású TV-m van, de tervezek majd egy FullHD-s projektort.
(egyelőre csóró vagyok hozzá)
A tunered usb-s, vagy belső? USB-n nem eszi jobban a procit? Meg azért gondolkodom belső tunerban, mert ha a lap támogatja a Wake-On-pci funkciót, akkor nem kell extra távkapcsoló. De a Wake-On-lan, és a Wake-On-wan, és a Wake-On-wlan-t(pci) mindenképp tudnia kell. Mert akkor néha meg is állhat "pihenni" -ha a torrent nem dolgozik a háttérben, vagy nem szórakozik el épp egy családi videó digitalizálásával(ideje lesz rá).
(#7261) ViZion: Jelenleg a UPC-nél is dolgozom, és itt is van megkötés, hogy csak saját beltérivel megy a digitális adás -ezt úgy kell elképzelni, mint a mobiloknál a szolgáltatófüggő példányokat. Viszont a PC lenne a "kártyafüggetlen" megoldás, veszel egy usb-s conexant kártyaolvasót a tuner mellé, és voilá.
Működik, szerelőink is mondták. 
Új hozzászólás Aktív témák
- H110 lapkakészletű DDR3-at támogató alaplapok
- Gigabyte GA-E350N WIN8 (Rev. 1.0) használt alaplap integrált CPU-val
- SK Hynix 32GB modulok egyben (1x32GB) 3200Mhz - több db elérhető!
- SK Hynix 32GB modulok egyben (1x32GB) 4800Mhz - több db elérhető!
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.skill Ares 2400Mhz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPad 10th Wi-Fi + Cellular - Silver - 64GB - BONTATLAN - ÚJ
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RX 7900 XTX 24GB Fractal Design Pop Air RGB 850W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

(egyelőre csóró vagyok hozzá)



