Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz AxBattler #60761 üzenetére

    THX. Noki az feleségemé, nem hajlandó elengedni :)
    A mélység nálam is épp, nekem is az lett volna jobb ami neked. 320-330 pont jó és akár lehetne egész kicsit szélesebb.
    A többire is tervezek, csak kívülről. A tápra azért erőltettem mindenképp, mert azt nehéz takarítani rendesen szétbontás nélkül, a többihez viszont hozzáférsz. Aliról rendeltem még ilyen porszűrőket, ott egész olcsók.
    A meleg igen, szándékosan így lett forgatva, mert sokféleképpen lehet ugyan, több reddites írományt, meg cikket olvastam róla hogy volna a jobb + végül ma rávettem magam és teszteltem.
    Az oldal vagy fektetett állapotban a tetőlapokat is fel lehet cserélni, érdemes úgy, hogy a VGA oldalra azaz felülre essen az az oldallap amelyik teli perforált.
    Ezeknél a topflow hűtőknél nekem még egyiknél se vált be a kipufogó állás. Idle ugyan jobb, de load esetén már nem, ott mindig magasabb hőfokot értem el, akár noctua nh-l9a, akár l9x65 akár ez az xps120x67. Plusz a venti is visított mindegyik esetben. Egyébként én is azt gondoltam volna, hogy úgy jobb.
    Most a jónéhány lehetőség közül próbáltam pár esetet:
    oldalt elől 1x80 venti más házventi nincs, az értékek maximumok, a gép indítás után azonnal indult a kombustor majd CB20 MT és ez utóbbit 3x futtattam egymás után:

    CPU:76,8
    GPU:78,9

    oldalt elől 1x80 venti + alul 2x120 venti

    CPU:77,9
    GPU:77,3

    oldalt elől 1x80 venti + alul 1x140 venti

    CPU:76,4
    GPU:77,4

    alul 2x140 venti

    CPU:79,6
    GPU:76,2

    alul 2x140 venti CPU hűtő kipufog

    CPU:77,5
    GPU:76

    Van amit csekkoltam más tesztek után ujra. Jól elment vele az idő...
    A ventiprofilok CPU esetében 65 foknál indítják meg a ventiket mind a ház mind a CPU-nál.
    A VGA gyári profil.
    Mindenen friss MX4 paszta, a VGA-nál uj padok is.
    szobahő 22°C.

    Undervoltova a CPU (4,2GHz@1,2V) és a VGA is (1,9GHz@0,875V).
    A CPU egy R5 3600 a VGa egy 3060ti FE.

    Rowon: Köszi! Szerintem is igényes és letisztult, bár lehetne a mélysége egy hajszálnyival kisebb, de akkor már borulna minden és végül is elfért így is pont.

    Nirvanus: Valószínüleg egyet biztosan be tudsz tenni (nekem nincs 3,5-ös, nem tudom megnézni), kettő már nem biztos, hogy kényelmesen befére.

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák