-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PROTRON
addikt
Az ilyen kis PC webshop cégek (nem ők, hanem általánosságban írom) azzal szoktak védekezni, hogy nem saját raktárkészletet értékesítenek, hanem egy nemzetközi disztribútor, hazai lerakatából, közvetlenül viszik hozzád.
Így ott elképzelhető hogy valóban nagyobb készlet van, ami esetén kell 2-3 nap mire kibukik a probléma, de mivel hogy az értékesítést ez a másik cég végezte, így nem a számlázó cégnél jelentkezik az adateltérés. A másik, nagy disztribútor cégnél meg jancsika sz.ik bele, ha majd a vevő visszajelez, ráérnek akkor foglalkozni vele.
100 ilyen esetben 98x nem a nagy raktárnak keletkezik anyagi kára, hanem a vevőnek. Aki viszont a nagy raktárral semmilyen kapcsolatban nem áll, aztán meg megy a levelezgetés a kis cég és a nagy cég között, jancsikához el sem jut az info, mert a nagy cég mariskájánál hegyekben állnak az ilyen ügyek ahogy a kis cég juliskája próbálja a saját ügyfelének panaszait továbbítani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Hobby elektronika
- Linux kezdőknek
- HBO Max
- Könyvajánló
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Battlefield 6
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Táp is jár a Chieftec helytakarékos mikrotornyához
- További aktív témák...
- ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING ATX alaplap - doboz, leírás, 6 hónap garancia
- RAM Bazár!!! SK Hynix, Kingston, Samsung, Hyperx, minőségi DDR4-es RAM-ok kiárusítása!
- G.SKILL Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3000MHz DDR4 kit / BESZÁMÍTÁS OK!
- 32 Gb Gb G.skill Trident Z Royal Silver 3200 Mhz Beszámitok! (16 Gb-ra bontom igény szerint)
- Új bontatlan Asus TUF Gaming Z690-plus wifi Ddr 5 eladó!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

