- Milyen egeret válasszak?
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Megreformálná a PC-s kézikonzolok SSD-jét a Biwin
- Androidos tablet topic
- OLED TV topic
- Gamepad
- Home server / házi szerver építése
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Androidos fejegységek
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
válasz
Zsírkrétamen #57517 üzenetére
Nem tudom, neked volt-e ilyen gondod, de leírom, hátha. Szóval ugye Thermaltake, the tower 100-ház, amiről szó van, hogy a keresőben is ott legyen.
Vasárnap figyeltem, hogy zúg valami, hallani hallottam már, csak em volt idő vele foglalkozni. Szépen egyesével lefogtam a ventiket, és kiderült, hogy aljas módon a hátsó lemezre szerelt venti ad hangot, ami a porszűrőn keresztül a lapra fúj egy csomó friss levegőt, tehát elvben rosszabb lenne a helyzet, ha nem lenne ott.
Átcsavaroztam a ventit belső rácsos lemezre, ami közvetlenül a lap háta mögött van, a hang elmúlt, minden más érték pont ugyanolyan.
Alig 850-900-as fordulaton mennek a ventik, hangjuk semmi, és a cpu perpill használat közben 40˘C körül mozog szépen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Star Citizen
- Sweet.tv - internetes TV
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- War Thunder - MMO Combat Game
- iPhone topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen egeret válasszak?
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- ALIENWARE Area-51 R6 Threadripper Edition 1920X
- ÚJ Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 - 16" WUXGA - Ultra 7 255U - 32GB - 1TB SSD - Win11 - 3 év garancia
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest