Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • A gépház modding sötét oldala.

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban? Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Rick4 #51279 üzenetére

    Kiegészítettem kicsit:
    PDoki: A szerény véleményem, hogy a 120-as picopsu, paneltáp, meg egy 120-as adapter 5-6 ezerért elég kell legyen bőven. A j1900-as lapos kisgépem egy ssd-vel win10-zel netezve (kb 35% prociterheléssel) és 12-13W körül volt, négy vinyó mellé annyi lesz pluszban, amint a linkelt képen a táblázatban látsz.

    Duracellm:
    Az indítási felvétel miatt viszont valóban boruld, de érdekes, hogy én ezt soha nem tudtam mérni....

    A 400-as táp ekkora terhelésen nem fog jó hatásfokkal dolgozni, sok helyet foglal, és relatíve drága, (mondjuk kb mint egy picopsu + az adapter) én anno elvetettem ezeket, a picopsu-k már 2014 óta hiba nélkül muzsikálnak a házakban, adapterekkel sem volt soha baj, de anno volt egy via epia lapos kisgépem, ami már 2013 környékén is jó 10 éves lehetett, hibátlanul ment benne minden, szóval ez a vonal nem az elhasználódásról szól...
    Még a 2013-as hirdetés is fent van: [link]

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák