Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    sziasztok,

    a hét végére terveztem, de nem bírtam kivárni, tegnap éjjel ugye megjött a Ghost, ma ráment a napom, hogy végre belakjam ennyi idő és tervezés után.

    Loque Ghost S1 Mk III
    MSI B550I Gaming Edge
    Ryzen 5 3600 - 4.0GHz all core @1,175V
    Nocta NH-L12 GE
    Noctua NF-A12x15
    EVGA 1070Ti FTW2
    HyperX Fury 2x8GB 3600MHz CL18
    Corsair SF600 Platinum
    A-Data SX8200 Pro 1TB nvme
    Toshiba L200 2TB sata3

    További képek

    a képek nyilván nem adják vissza, de ez egy 4 órás szerelés volt és még 1 óra elment a szépítgetésre a végén. sejtettem, hogy pepecs lesz, de azt nem, hogy ennyire. ezzel együtt is egészen jól szerelhető ez a ház, csak meg kellett ismerni, a következő kör már jóval kevesebb lenne.

    a hőfokok kompromisszumosak, a méretből adódóan érhető módon. az 1070Ti alapon 50-56 fok között teker, ami érdekes, mert még a nagyobb házam után viszonylag meleg H200i-ben sem volt ennyi, pedig most kap alul aktív hűtést direktben. valószínűleg a kis hely, plusz a meleg CPU oldal ennyire felfűti. a proci alulfeszelve 1,175V@4GHz-en három kör Cinebench-et 87 fokkal húz ki, idle 46-60 között mászkál. Prime95 Small FFT 20 per alatt 70-75 között volt. nagyon nem azt hozza a Ryzen 2nd gen, mint vártam, még a végén lecserélem egy 2700X-re...

    egy 120mm ventin gondolkodom a gyári 92mm Nocuta helyett, csak akkor VLP RAM kellene mellé, azt egyelőre hanyagolnám. játéktesztek és GPU alulfeszelés még hátra van. hangban meglepően jól működik. egyedül a vinyót fogom megsütni, annak nem való a 40-42 fok... még agyalok rajta, a táp mögött sütő neki sajnos :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák