- Apple asztali gépek
- Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- TCL LCD és LED TV-k
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Philips LCD és LED TV-k
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
.Ishi.
aktív tag
Sziasztok!
Nemrég váltottam egy Silverstone SG13-as házra, viszont már másodjára futok bele a következő problémába.
Amikor először átépítettem a rendszeremet a Thermaltake Core V1-es házból ebbe az újba, azt vettem észre, hogy a rendszer csak néha ismerte fel az SSD-met. (Amikor nem ismerte fel, akkor megkaptam a reboot or select proper boot device-ot, meg a BIOS sem látta az SSD-met.) Nosza, kicseréltem a HDD és az SSD SATA kábeleit, azóta tökéletesen ment a dolog.
Viszont pont egy órája lefagyott a Win 10, és azóta megint ez a helyzet. SATA és táp kábeleket többször kihúztam és bedugtam, azóta ismét elindult egyszer. (Folyamatosan használok HD Sentinelt, az SSD 100/100-as, korábbi házamban nem volt ilyen gond.) Na remek, gondoltam, visszateszem a ház tetejét, aztán mire visszatettem, és visszaültem a kanapéra, megint kidobta ezt a hibaüzenetet.
Van tippetek esetleg, hogy mi lehet még a gond?
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Apple asztali gépek
- Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Apple iPhone 17 - alap
- Kijelző került a kamerasávra a Xiaomi 17 Pro és 17 Pro Max hátulján
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- iPhone topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1600MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Ripjaws V 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) Samsung 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3371,100% Akkumulá
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3200, 100% Akkumulátor
- iKing.Hu Samsung Galaxy S25 Plus Navy 12/256 GB Használt, karcmentes állapotban 3 hónap garanciával!
- Bontatlan egérpad Razer Sphex V3 (RZ02-03820100-R3M1
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest