- Továbbfejlesztette az SP szériás, kompakt tápegységeit a Lian Li
- Itt van az ASUS legfrissebb, AMD platformra épülő mini PC-je
- Jegeli pénznyelő projektjét az Apple, az okosszemüvegben látják a jövőt
- Olcsónak ígérkező, madzagos egér jelent meg az ASUS ROG-os portfóliójában
- Kriptobányászatra használta az AI-ra vásárolt hardvereket a Northern Data?
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ngabor2
nagyúr
köszi, nézegetem őket. az atomosat én is gyengének éreztem, azért sem erőltettem. az lga775/am2 azért "kevésbé szimpatikus", mert sajnos felvettem azt a hülye szokást én is, hogy ha már egy foglalattípusba való procit nem gyártanak, akkor arra nem váltok. annak ellenére, hogy az am2+, vagy az lga775 is bőőőven kiszolgálja az igényemet. a core i3-mal is ugyan oda jutnék: mire belaknám, erkölcsileg elavulna, de legalább drága lenne beszerezni.
a picopsu teljesítményét meg nem tudom, hogyan tudnám kideríteni. mint mondtam, az egyetlen számszerű érték, amit le tudtam olvasni, az egy kerámia biztosítékon volt, hogy 10A. 12V bemenő feszültség esetén ez csúcsban 120W lenne, de gondolom ez alatt "illik" üzemeltetni. a 60-80-100-120W-osak is ugyan úgy néznek ki.
alulfeszelés vs. cnq... ha cnq nélkül is kevesebbet eszik (7/24-ben), akkor nagyjából kit érdekel?
helyi boltban:
giga H55:30k
Intel LGA1156 Pentium G6950 2.8GHz BOX: 23k
1GB DDR3 7-9ka memória "kissé" megdobja. lehet, hogy kénytelen leszek a ddr2 mellett maradni.
(kicsit nosztalgiával gondolok arra, amikor a 4x2GB DDR2 memóriát vettem 32k-ért... kár, hogy felét már eladtam.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- GIGABYTE Z790 UD Alaplap GARI: 2026.07.26.
- CORSAIR 16GB Vengeance RGB Pro DDR4 4000MHz CL19 KIT CMW16GX4M2K4000C19
- Asus ROG STRIX B450-F GAMING Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) G.Skill Trident Z NEO RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működés
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3067
- Xbox Elite Series 2 Kontroller AKCIÓ!!! // Számla + garancia //
- BESZÁMÍTÁS! MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760 i7 13700K 32GB DDR4 2TB SSD RTX 4080 16GB be quiet! 500DX Seasonic 750W
- Google Pixel 10 Pro 5G Porcelain AI-fotó varázs, Super Actua 120 Hz 128 GB
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest