Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archttila

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz jim bcs #30436 üzenetére

    Csinaltam de nem lesz ra szukseg visszaveszik, mar lebeszeltem veluk! Holnap Pesten leszek elintezem, es vegre atveszem a procit is :D

    Kis erdekesseg, visszairt az Asus magyarorszag:

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az ASUS Magyarország ügyfélszolgálata nevében köszönettel vettük megkeresését.

    A szerviz ügyfélszolgálaton hazánkban nem találkozunk a termékekkel, mivel nem mi végezzük az értékesítést, így nem tudom megmondani az új terméknek, hogy kell kinéznie. Azok az információk állnak rendelkezésünkre, amely a honlapunkon is megtalálható. A sorozatszámot ellenőrizve az alaplap egy németországi nagykereskedéstől származik SIEWERT & KAU COMPUTERTECHNIK GMBH, hazánkban nem érvényes a garancia a termékre. Javasolt felvenni a kereskedővel a kapcsolatot, használatba vétel előtt, ha nem elégedett a termékkel.

    Gondolom nemetbe kuldtek volna ha meghibasodik... :)

    (#30440) Duracellm...

    A foglalatba bele néztél-e már görbe lábak után kutatva?

    Igen hibatlan!

    Nem kell vele foglalkozni, rossz oldalát fordította oda a munkás, a sorjázásnál, a csiszológéphez.

    de nekem egy hibatlan darab kell ennyi penzert :) a masik meg, hogy miert engedtek igy ki a gyarbol?

    [ Szerkesztve ]

    Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Új hozzászólás Aktív témák