- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Apple asztali gépek
- CPU léghűtés kibeszélő
- Apple MacBook
- SSD kibeszélő
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- Projektor topic
- Egyre csábítóbbak ezek az ASUS ExpertCenter mini PC-k
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
taranis
#28527
üzenetére
Valószínűsítem sokkal kevésbé számít, -mint esetemben- a belső hangkártyánál, ahol gyakorlatilag az összes tápfeszültség "közös". De szerintem csak akkor nincs közvetlen hatása ezeknek, ha az a rendszer amin keresztül kommunikál a külső hangkártya (firewire/USB), szintén nincs semmilyen kapcsolatban tápfesz útján az előbb felsorolt eszközökkel.
De abban biztos vagyok, hogy a memórián, sata vezérlőn, vagy rendszerórajelen keresztül szintén nem "0" hatásuk van a hangra. Így érvényesnek gondolom ezeket a tapasztalatokat, külső hangkártya esetében is, ha a Zene és minősége az első.Elég becsületes ára van egy ilyen órajel/táp függetlenített USB kártyának:[link]
Új hozzászólás Aktív témák
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Milyen routert?
- Google Pixel topik
- Robotporszívók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- További aktív témák...
- Corsair Vengeance 8gb 2400
- Kingston FURY Beast RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz CL16
- Patriot Signature Line 8GB DDR4 2666MHz CL19 - Új, bontatlan, több darab - Eladó!
- Kingston FURY Beast WHITE RGB 64GB (2x32GB) KIT DDR5 CL36 XMP/EXPO - bontatlan,120 hó gari
- Kingston FURY Beast Black 2x16GB DDR4 3200MHz CL16 - Új, 5 év gari - Eladó!
- Thrustmaster TMX Force Feedback Kormány- és Pedálkészlet
- Clevo 1060 6GB Mxm 3.1 laptop videó kártya ingyen házhoz szálitással
- AKCIÓ! GIGABYTE A520M R5 1400 8GB DDR4 256GB SSD 500GB HDD GTX 1050 Ti 4GB ZALMAN S3 400W
- Apple iPhone 128GB Új kijelző Új akku! 12hó jótállás
- ÚJ Lenovo Yoga 7 - 14" WUXGA OLED - Intel Ultra 5 226V - 16GB - 512GB - Win11 -3 év gari - HUN - PEN
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


