Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz rokapet #37850 üzenetére

    A Mellow hotend az Aliról van. A Diamond tervezője, Lorenzo Cascone ajánlása alapján innen lehet megrendelni [link] , csak bele kell írni a megjegyzésbe, hogy a Crazy kell neked :) . Licensz problémák miatt csak így árulják jelenleg.
    Ha az üveget leveszed (vagy rá sem teszed), tapad az alu hotbedre a mágneses alap, sokan használják így. Van eredeti Two Trees PEI bevonatos mágneses lap is hozzá 310x310-es méretben, de a Biqu SSS-t sokan dicsérik, árban meg hasonló, én azéert azt néztem ki célnak.
    Volt már, aki PETG-ből nyomtatta, de nem igen javasolják, nem tartós, főleg a Sherpa LDO motorja eléggé melegszik és a PETG deformálódhat.
    Mivel én magasabb hőfokon olvadó anyagokat is akarok nyomtatni vele, érdemesebb ASA-ból nyomtatni, de 280-300 fokig az ABS is jó. Abból is nyomtattak már Diamond Hotendet és nem írták, hogy probléma lenne vele.
    A Diamond tervezője, Lorenzo Cascone is ABS-t vagy ASA-t ajánl elsősorban, de szerinte a PETG is jó lehet. Én ASA ból szeretném kinyomtatni egyből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák