Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atikusz

    senior tag

    Sziasztok!

    TV vásárlásán gondolkodom. Eddig Sony (W755C) és Samsung (Q70RA) tévéim voltak, de nézegetve Media Markt-ban a kiállított TV-ket nagyon megtetszett az IPS paneles tévé kijelzője. Munkám során IPS paneles 2K-s monitort használok, tehát pontosan ismerem az IPS panelt annak minden előnyével és hátrányával. Mivel nem teljesen szemből nézem a tévét, többek között ezért is gondolom, hogy előnyösebb lenne számomra egy IPS paneles tv, valamint a színek is színhelyesebbnek tűnnek.

    Milyen konkrét típust tudnátok javasolni 55"-65" méretben? Korábban a Philipsnek volt a PUS8303-as szériája 100Hz-es nanocellás IPS panellel szerelve. Azt volt szerencsém látni, nagyon tetszett a képe. A Philipsnél nagyon tetszik az Ambilight, viszont a PUS7303-as széria csak 50/60Hz, az nem tudom mennyire vészes, mert eddig csak 100Hz-es tévéim voltak. A Philipsnél a 65PUS7304-et néztem ki. Az Android rendszerrel nincsen gondom. Viszonylag jókat olvastam az IPS paneles LG tévékről. Erről a konkrét típusról mi a véleményetek? Ennél a típusnál tetszik a keret nélküli kialakítás is. Árban kb. 300e Ft körül gondoltam és mindenképpen középtalpas tévét szeretnék.

    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák