- Fórumok
- Beviteli eszközök
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- (kiemelt téma)
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Androidos tablet topic
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Bluetooth hangszórók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- OLED TV topic
-
50 - 1
116285 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-12 17:34 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Alvin_ti4200
félisten
Logitech Internet Keyboard a legjobb gépelésre!

-
Davidkoma
tag
Na, csak elbaltáztam a linket, akko' mégegyszer:

-
Davidkoma
tag
Ha valami extrémebbet keresnénk, ''mer' unom má' a régit!'', akkor van itt még egy elég különleges darab.
Azt nem merném (kipróbálatlanul) állitani, hogy kényelmes és könnyen megszokható, de nem hétköznapi a formája, az biztos.
Árat ne kérdezzetek, meg itthon forgalmazó boltot se, de lehet próbálkozni, a Chicony-billentyüzeteknak van hazai disztribútora. -
_Volkovy_
nagyúr
-
tusi74
őstag
HI!
Nekem Genius csuklótámaszos bill. van és jó,csak kicsit csattog a gomb lenyomásakor.
Vegyél Volcano-t! Én a Tesco ban láttam, nagyon alap bill. csak az tetszik benne,hogy alig kell megnyomni és már kapcsol is.
Vagy vegyél szintén Tesco-s mitsumi-t, vagy Kellytech.hu-s Kolink-ot!
Ezek csak javaslatok voltak!
HI!Gratulálok!
Sikerült egyetlen üzenetben felsorolnod a Mo.-n fellelhető gagyi billek nagy részét.
-
Gismo
addikt
HI!
Nekem Genius csuklótámaszos bill. van és jó,csak kicsit csattog a gomb lenyomásakor.
Vegyél Volcano-t! Én a Tesco ban láttam, nagyon alap bill. csak az tetszik benne,hogy alig kell megnyomni és már kapcsol is.
Vagy vegyél szintén Tesco-s mitsumi-t, vagy Kellytech.hu-s Kolink-ot!
Ezek csak javaslatok voltak!
HI! -
tusi74
őstag
-
twollah
nagyúr
-
micro
addikt
Vegyél USB-s lámpát, vagy nyomd fel a monitor fényerejét maxra!

-
tusi74
őstag
Mit szóltok ehhez:

És sajnos Mo.-n már senki sem forgalmaz Cherry billentyűzetet. -
nokamiki
senior tag
-
nokamiki
senior tag
Az állás:
1 : 1 -
KovacsUr
addikt
-
nokamiki
senior tag
1: Jól megy a fekete Monitorhoz!
2: Szerintem nyugtatja a szemet!
Nem? -
biker
nagyúr
-
nokamiki
senior tag
Na mi a helyzet!
Válaszoljatok már!
Szóval:
Fekete fehér felirattal vagy fordítva?
-
PrinczA
őstag
-
nokamiki
senior tag
Most altrixem van, de az olyan hangos hogy nem lehet megmaradni tőle!
-
Vitus
őstag
-
nokamiki
senior tag
Ok értem a világítást van szabályzóm itthon majd felteszem!

De még mindig nem kaptam választ a színnel kapcsolatban!
Melyik a kellemesebb? -
sirály12
őstag
Szerintem csak oan billenyűzetet vegyél:
1 amin van elég gomb![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
2 ami elég strapabíró (játék)
3 ami elég drága.... hoppá olcsó.
-
KovacsUr
addikt
A gagyival az a baj, hogy ha ütöd, gyorsabban törnek ki a gombjai
. Más kérdés, hogy nálam a macskák seperc alatt elintézték a nem-annyira-gagyi billentyűzetet is (ugródeszkának használták útban a szekrénytető felé)... Azóta mindig szépen állítva tárolom -
biker
nagyúr
remélem csak poénkodsz, hogy nem fogod fel, és nem komoly!!!!



természetesen a drivernek kell ez, nem a kéjbárdnak...
driver nélkül is megy az összes FŐ gomb, csak a multimediha nem -
Vitus
őstag
én a rendes szobavilágítást veszem vissza és így olyan hangulatos
de elméletileg mogötted kéne lennie e gy fényforrásnak. a lényeg hogy az nem jó ha csak a monitor világít a sötét szobába. -
PrinczA
őstag
trust 13636
http://www.trust.com/products/product.htm?artnr=12836&show=1
multimedia, hang, file, email, www, stb... nézd meg''Minimum System Requirements
Pentium 75 MHZ CPU
16 MB of system memory
4 MB free HDD space
CD-ROM drive
Windows 95, 98, ME, 2000, XP
PC supporting ACPI for use power management keys''
Ez tecc
-
nokamiki
senior tag
Most, hogy láttam az árát azt hiszem maradok a Genius-nál!
De a kérédsem a feketét illetően még mindig fenn áll! -
nokamiki
senior tag
Mire gondolsz itt a háttérvilágítás alatt?
Ami az egész szobát bevilágítja?
Csillár vagy ilyesmi? -
nokamiki
senior tag
Ez azt jeleni hogy vagy Internet Navigatort vagy Elite-t veszek a Logitechtől!
-
Vitus
őstag
Ne asztali lámpát vegyél hanem tessék háttérvilágitást használni mert elromlik a szemed én egy ilyen 10 rugós szabályzos kapcsolóval oldottam meg.

-
nokamiki
senior tag
Lenne még egy kérdésem:
Mennyire befolyésolja az a szemet ha feket a bill.?
Kellemes vagy nem?
Gondolok itt most a Logitech Elite bill.-re! -
Vitus
őstag
-
zsolty28
tag
-
rog
addikt
A fentiekkel ellentétben én meg olyan billentyűzetet keresek, amin NINCS plusz gomb! Se POWER ON, se WAKE UP, se SLEEP!
Hogy mondjam magának...
Sima, W95 billentyűzetet keresek! Magyar nyelvű kiosztással, PS/2 csatolóval! Látott valaki mostanában ilyet? Ha igen, hol és mennyiért? Nagyker is jöhet...Acer 6512VAP
a depon talaltam.
a kelly-tech az importor, naluk kep is van rola.
(power of google) -
twollah
nagyúr
Valami rém gagyit amit lehet verni ha veszítesz játék közben.
Nekem egy ultragagyi Kolink van, és tökéletesen elvagyok vele. -
Pötyi
őstag
A fentiekkel ellentétben én meg olyan billentyűzetet keresek, amin NINCS plusz gomb! Se POWER ON, se WAKE UP, se SLEEP!
Hogy mondjam magának...
Sima, W95 billentyűzetet keresek! Magyar nyelvű kiosztással, PS/2 csatolóval! Látott valaki mostanában ilyet? Ha igen, hol és mennyiért? Nagyker is jöhet... -
nokamiki
senior tag
-
tibz03
őstag
A Genius-nak vannak jól kinéző, nagyon olcsó, és jó billentyűzetei! Mindenképpen nézz utánnuk!
http://www.genius.hu/billen.htm
A KB19e és a 21e típusokat nézd meg! Csak ruttó 3-4 ezer forint! Ilyet fogok venni!
-
guess.who
senior tag
Lehet, persze. Bár azóta fejlesztettek, és van olyan, ami drótnélküli, egérrel együtt van, halom pluszbillentyű van rajta, stb...
Itt van egy lap, ahol szépen ki tudod választani, hogy melyik számodra az ideális MS billentyű:
http://www.microsoft.com/hardware/keyboard/guide.asp
Az árára is készülj fel: a Wireless Optical Desktop Pro 18 ezer pénz, igaz ez rádiós, multimédia pluszgombokkal, és rádiós optikai egérrel szállítják... 
-
biker
nagyúr
-
Psyhodad
csendes tag
Üdv!
Egy kérdés: Tud vki olyan billentyűzetről, aminek van háttérvilágítása. Tudjátok, éjszaki népeknek.
Tudom baromság, vegyek egy asztali lámpát, de fenébe is azért utánanéznék a dolognak, persze ha csak nem túl drága a játékszer
thx -
PrinczA
őstag
Nekem is ez van, mostanaban Benq neven lehet kapni ~1-2 eft, nekem is bevalt,igaz most keresek egy olyan kozépen megtörtet, de nem talalok csak 10en20on sok pénzért

-
nokamiki
senior tag
-
biker
nagyúr
-
nokamiki
senior tag
Most mit is jelelnt konkrétan az hogy multimédiás (azt tudom hogy van rajta egy csomó plusz gomb....de mire jók?

Jaaa azt hiszem a Logitech-nek van egy Internet Navigatorja..... az milyen?
Köszi! -
tomcsi
őstag
OFF
Lehet még esetleg kapni valamerre olyat mint a Microsoft Natural? Nem tudja valaki?
ON -
tomcsi
őstag
OFF
Lehet még esetleg kapni valamerre olyat mint a Microsoft Natural? Nem tudja valaki? -
Polesz
addikt
-
Vitus
őstag
-
Vitus
őstag
-
nokamiki
senior tag
Szerintetek milyet vegyek?
Amire használom:
Játék, Net, és persze PH! Fórum..........
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
116285 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Beviteli eszközök
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- (kiemelt téma)
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Samsung Galaxy S25 FE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Acer Chromebase All-in-One PC 23.8" Touchscreen
- Újszerű Dell Latitude 5320 13,3" FHP IPS touch - i5 1145G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Aerocool P500B Digi ARGB 750W
- GAMING PC! ULTRA 5 225 / RTX 5060 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 550W Gold 80 Plus!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




RazoR

