Hirdetés
-
50 - 1
34987 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-05-25 08:58 Téma összefoglaló
-
(rögzített hozzászólás)
BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!
Új hozzászólás Aktív témák
-
w.miki
veterán
Azt tudom megmondani én milyet rendeltem, én azt szeretem ha slim fit kicsit feszül.
Mindjárt megnézem én mekkorát rendeltem belőle.
Brand 2017 Cardigan Multi Button Hoodies Men Fashion Tracksuit Male Sweatshirt Mens Purpose Tour 4XL
[Transaction Screenshot]
$ 11.75 X1
Product properties: SH + XXL
Szóval 2XL a tied is. Mekkora is vagy? Milyenek általában a ruha méreteid?
-
Breki
veterán
ezt írtad:
"187/86-al sportos testalkat, szerintem ez kb neked is jó."
Itt melyik méretre gondoltál? A 2XL, és a 3XL között vacilálok.
A másiknál pedig 3XL, vagy 4XLCipő méretezéshez is lehetne egy GYIK. 42-es a lábam (MBT 41 2/3), de azt sem merek rendelni, mert ott is, honnan tudod a jó méretet?
Azt tudom megmondani én milyet rendeltem, én azt szeretem ha slim fit kicsit feszül.
Mindjárt megnézem én mekkorát rendeltem belőle.
Brand 2017 Cardigan Multi Button Hoodies Men Fashion Tracksuit Male Sweatshirt Mens Purpose Tour 4XL
[Transaction Screenshot]
$ 11.75 X1
Product properties: SH + XXL
-
Breki
veterán
Amin még nagyon vacillálok ez a katona bakancs ami bélelt visszahajtható, nagyon frankón néz ki, 24 dollár volt akkor hülye voltam nem vettem meg felnyomták a duplájára, most 29 , ha megint 24 lesz biztos veszek!

-
w.miki
veterán
Én nem javasolhatok neked méreteket, csak tanácsot adhatok. Nem is láttalak élőben az adott cuccot se így felelőtlenség.
Mikor magamnak rendeltem is órákig filóztam a méretek között.
Sok helyen van olyan mérettábla ahol mutatja, hogy kell méretet mérni, az a jó ha inkább egy külső ember méri, ugye egyenesen kell állni kihúzva, kart kicsit hajlítva kell mérni stb.
Ha van lehetőséged keress közelben egy varrónőt aki ért hozzá, esetleg mérd mérjétek le egy korábbi pulcsidon.
Én biztos nem nadrággal kezdenék, az nekem még úgy is macerás ha boltban próbálom.
A Sportzakótól is fostam szerencsére az bejött.
Ne korábbi ruhákkal hasonlítsd össze a méretet, itt az az általános szabály, hogy általában egy két mérettel nagyobbat kell rendelni.
Én még egyet csináltam ennél

Az összes közeli Kínai boltba elmentem, hogy hasonlót próbáljak.
ezt írtad:
"187/86-al sportos testalkat, szerintem ez kb neked is jó."
Itt melyik méretre gondoltál? A 2XL, és a 3XL között vacilálok.
A másiknál pedig 3XL, vagy 4XLCipő méretezéshez is lehetne egy GYIK. 42-es a lábam (MBT 41 2/3), de azt sem merek rendelni, mert ott is, honnan tudod a jó méretet?
-
Breki
veterán
Én nem javasolhatok neked méreteket, csak tanácsot adhatok. Nem is láttalak élőben az adott cuccot se így felelőtlenség.
Mikor magamnak rendeltem is órákig filóztam a méretek között.
Sok helyen van olyan mérettábla ahol mutatja, hogy kell méretet mérni, az a jó ha inkább egy külső ember méri, ugye egyenesen kell állni kihúzva, kart kicsit hajlítva kell mérni stb.
Ha van lehetőséged keress közelben egy varrónőt aki ért hozzá, esetleg mérd mérjétek le egy korábbi pulcsidon.
Én biztos nem nadrággal kezdenék, az nekem még úgy is macerás ha boltban próbálom.
A Sportzakótól is fostam szerencsére az bejött.
Ne korábbi ruhákkal hasonlítsd össze a méretet, itt az az általános szabály, hogy általában egy két mérettel nagyobbat kell rendelni.
Én még egyet csináltam ennél

Az összes közeli Kínai boltba elmentem, hogy hasonlót próbáljak.
-
w.miki
veterán
Azzal kezd, hogy leméred magad mell- bust, új sleeve stb
Ugye a felsőt én rendeltem, de annál vigyázni kell, hogy ez nem kabár bár a képeken annak látszik és vékony az anyaga! Viszont jó minőségű és melegen tart olyan termo polar jellegő, másik fórumban írtam én ebből milyen méretet rendeltem
187/86-al sportos testalkat, szerintem ez kb neked is jó.
Másodiknál ez alapján lődd be magad. De mindig olvasd át az hozzászólásokat, elsősorban, hogy meg vannak-e elégedve vele másodsorban, hogy az adott méret megfelelő volt-e. Pl van aki írja, hogy neki kicsi lett ekkora meg akkora vagyok, ugye ott látszik mit rendelt ebből sok mindent le lehet szűrni.

Nadrágot még nem vettem szerintem az rizikósabb, edzéshez rövidnadrágot akarok majd venni.
Akkor melyik méretet javaslod? Mert az lemaradt.
Pár napja mértem mell, ujj hossz méreteket, de teljesen más számok jöttek ki, mint amik a táblázatban vannak.
Ahogy néztem a ruháimat, ott is más-más számok vannak.
Nem is tudom, mettől meddig kell ezeket mérni? -
#04441088
törölt tag
Végre!
A méretezésben tudnátok segíteni? Nem merek ruhát rendelni netről, mert félek, hogy nem lesz jó a méret.
De nagyon olcsó.
Szeretnék rendelni egy ilyen pulcsit.
Egy ilyen szettet.
Egy ilyen rövidnadrágot.
Milyen méretet válasszak? 182 cm, és 85 kg vagyok.
Az itthoni nadrágom, 2 farmer az egyik méretei: W34 L32 stretch, másik: Size:52 slim fit
Pulcsim: a legtöbb: eu: L, ch:180/100A, cm:96/103; van amelyik eu: M ch: 175/94A; vagy eu: XL, ch: 180/108B, ru: 52-54 cm:104/113.
Szóval a ruháim címkéin is elég nagy a méret szórás. Akkor mi alapján válasszam ki a jó méretet?Plusz ha alirol rendelsz érdemes a feedbackben nézelődni. Ki mit ír, keress olyan termékeket, amiről képet is raktak fel, mert gyakori, hogy a termék adatlapjan kurva jól néz ki az adott pulcsi, kabát, póló... Akármi, amikor megjon meg csodálkozik az ember, hogy ez micsoda, milyen tré az anyaga, nem is úgy néz ki.. Stb.
-
Breki
veterán
Végre!
A méretezésben tudnátok segíteni? Nem merek ruhát rendelni netről, mert félek, hogy nem lesz jó a méret.
De nagyon olcsó.
Szeretnék rendelni egy ilyen pulcsit.
Egy ilyen szettet.
Egy ilyen rövidnadrágot.
Milyen méretet válasszak? 182 cm, és 85 kg vagyok.
Az itthoni nadrágom, 2 farmer az egyik méretei: W34 L32 stretch, másik: Size:52 slim fit
Pulcsim: a legtöbb: eu: L, ch:180/100A, cm:96/103; van amelyik eu: M ch: 175/94A; vagy eu: XL, ch: 180/108B, ru: 52-54 cm:104/113.
Szóval a ruháim címkéin is elég nagy a méret szórás. Akkor mi alapján válasszam ki a jó méretet?Azzal kezd, hogy leméred magad mell- bust, új sleeve stb
Ugye a felsőt én rendeltem, de annál vigyázni kell, hogy ez nem kabár bár a képeken annak látszik és vékony az anyaga! Viszont jó minőségű és melegen tart olyan termo polar jellegő, másik fórumban írtam én ebből milyen méretet rendeltem
187/86-al sportos testalkat, szerintem ez kb neked is jó.
Másodiknál ez alapján lődd be magad. De mindig olvasd át az hozzászólásokat, elsősorban, hogy meg vannak-e elégedve vele másodsorban, hogy az adott méret megfelelő volt-e. Pl van aki írja, hogy neki kicsi lett ekkora meg akkora vagyok, ugye ott látszik mit rendelt ebből sok mindent le lehet szűrni.

Nadrágot még nem vettem szerintem az rizikósabb, edzéshez rövidnadrágot akarok majd venni.
-
Breki
veterán
-
w.miki
veterán
Végre!
A méretezésben tudnátok segíteni? Nem merek ruhát rendelni netről, mert félek, hogy nem lesz jó a méret.
De nagyon olcsó.
Szeretnék rendelni egy ilyen pulcsit.
Egy ilyen szettet.
Egy ilyen rövidnadrágot.
Milyen méretet válasszak? 182 cm, és 85 kg vagyok.
Az itthoni nadrágom, 2 farmer az egyik méretei: W34 L32 stretch, másik: Size:52 slim fit
Pulcsim: a legtöbb: eu: L, ch:180/100A, cm:96/103; van amelyik eu: M ch: 175/94A; vagy eu: XL, ch: 180/108B, ru: 52-54 cm:104/113.
Szóval a ruháim címkéin is elég nagy a méret szórás. Akkor mi alapján válasszam ki a jó méretet? -
Breki
veterán
-
Breki
veterán
-
C0d3r
addikt
-
Breki
veterán
Ezt most hosszú lenne leìrni, röviden házigazda vagyok, és más ügyben beszéltem a főnökséggel, mert egy csomó ruhás dolgom volt, hogy mehet-e az ebayes topikba vagy nyissák külön fórumot neki.
-
#04441088
törölt tag
-
C0d3r
addikt
Nem jók a linkek.
Továbbá elméláztam egy jó ideig, mire a "ruhæs török" kifejezést megértettem.

-
vince
őstag
Miért kell ehhez kérelem?

(#35) C0d3r
ennek az összetételnek én is nekifutottam néhányszor
-
Breki
veterán
-
Mr.Csizmás
Topikgazda
Akkor en vagyok a szerencsetlen, bementem egyszer a forum hatasara, de meg a legcsunyabb cipok is horror aron voltak. (=20/30 ezer felett, hatar a csillagos eg, de meg az is ilyen draga volt, amelyik ugyanolyan fazonu, de teljesen, feltunoen kulonbozo szinu parban volt kaphato, jot nevettem es kifordultam :-) )
hátul nézted? mert balra el van ilyen rendes leárazott, LV, Gucci, Lloyd stb. 40-60e ft-ért, és a pénztár mögött a hátsó falnál a ffi cipők, na ott kell lesni a dobozra írt méretet, és árat, nagyon lottó. az említett fogások darabonként tuti volt fél óra turka.
-
#04441088
törölt tag
-
Timmcsy
csendes tag
cipő ügyben nyugatinál az outlet szentély.
az elmúlt évekből van onnan 2-2 velúr salamander, és belmondo cipőm, 3k, 8k, 4-4k értékben volt, mert színhibás, vagy esztétikai = elsőnél átkeféléssel orvosolható, másodiknál egy bézs belmondo belső oldalán a talpánál volt egy fél kisujjkörömnyi ragasztófolt, ezért -90%-ot kapott már többszöri leárazás után.
Akkor en vagyok a szerencsetlen, bementem egyszer a forum hatasara, de meg a legcsunyabb cipok is horror aron voltak. (=20/30 ezer felett, hatar a csillagos eg, de meg az is ilyen draga volt, amelyik ugyanolyan fazonu, de teljesen, feltunoen kulonbozo szinu parban volt kaphato, jot nevettem es kifordultam :-) )
-
jannid
senior tag
H&M
INGYENES SZÁLLÍTÁS
Használd ezt a kódot: 0297. Érvényes: 2018-01-07.
-
Mr.Csizmás
Topikgazda
-
jansky1
senior tag
-
maxpower18
újonc
Az újévi ingyen szállítással rendeltem, még egy ilyet, ugyanígy 4xl,de az csak kedden jön meg az sms szerint.
-
#04441088
törölt tag
Hello!
Karácsonyi SportsDirect-es rendelésemből nagy lett egy 4xl-es Everelast póló Csere érdekelne kisebbre
és elvileg egy hasonló még jön belőle 
Mindegyik ez a NavyGeo kék szín vagy van többféle?

-
maxpower18
újonc
Hello!
Karácsonyi SportsDirect-es rendelésemből nagy lett egy 4xl-es Everelast póló Csere érdekelne kisebbre
és elvileg egy hasonló még jön belőle 
-
martillo
tag
C&A, H&M ami épp akciós, elsőnél ha van éppen telekom kupon. úgy vagyok vele, hogy 3-5e ft-ért megveszem, aztán ha kilyukad, vagy kikopik, akkor otthoni, vagy melósnadrágnak jó lenne. (ha meg jobban kell kinézni, úgyis chino félét veszek fel)
(volt egy calvin klein farmerem, rövid volt a dereka, ezért csak otthon hordtam, asszony piszkált is, hogy mekkora burzsuj vagyok, hogy CK-t hordok otthon
btw. régen volt egy TH farmerem, ilyen bővebb szabású,imádtam, de az is elkopott az évek alatt
)Ez a C&A telekom kupon milyen akciot jelent es milyen gyakran van? Cserelnem kellene a kedvenc gatyam amu toluk van, erdemes varnom meg?
-
Mr.Csizmás
Topikgazda
(#23) martillo kb. évente van, 20%-ot ad, bestbuy topicba szokták berakni, meg telekom appból is elérhető. (már csak az appos kedvezmények miatt érdemes tartani egy dominós számot aktívan, hozzákötve)
-
Hauptmann
veterán
cipő ügyben nyugatinál az outlet szentély.
az elmúlt évekből van onnan 2-2 velúr salamander, és belmondo cipőm, 3k, 8k, 4-4k értékben volt, mert színhibás, vagy esztétikai = elsőnél átkeféléssel orvosolható, másodiknál egy bézs belmondo belső oldalán a talpánál volt egy fél kisujjkörömnyi ragasztófolt, ezért -90%-ot kapott már többszöri leárazás után.
Hol van a Nyugatinál cipő outlet: Én a biatorbágyiban veszek cipőt, általában Ecco-t 8-15 ezer Ft-ért, igaz szerencse is kell hozzá, hogy pont kifogjon valami jót az ember.
-
Mr.Csizmás
Topikgazda
Köszönöm mindenkinek.

Én is ilyen 4-6-8 k-ért szoktam max farmerokat venni.
Cipő ügyben meg életemben egyszer vettem 30k fölött egy Diesel cipőt playersroom-ban, aztán 2 hét után lekopott az egyiknek a talpa. Visszavittem, megjavították, valami ocsmány gányolós ragasztással...Aztán jött a tél, nem hordtam, tavasz végén elkezdtem hordani újra, 2-3 hétig bírta ismételten. Visszavittem, hogy valami nagyon nem oké már megint...ja hát erre fél év gari volt, az már lejárt. Saját költségen felküldhetem 'független szakértőhöz'. Kb 10-12 k a posta oda-vissza + a bevizsgálás és ha nem rendeltetésszerű használatot állapítanak meg, akkor bukta az egész. Az benne az érdekes még, hogy a cipőhöz járt egy használati útmutató. Ha az abban leírtakat betartottam volna, akkor kb. hetente 1 órát használnám, bent a szobában.
Ez viszont most jött pár perce Hollistertől, hátha valaki talál valami érdekeset:
Hollister Winter Sale 50 % off: Link'FREE DELIVERY OVER €50
Offer valid beginning 2 January, 2018 for a limited time on all approved orders equaling 50.00 Euros or more placed online at our website, HollisterCo.com. To qualify, orders must be shipped within the EU via Standard Ground service. Order total is calculated after all discounts and excludes Shipping and Handling. Discount will be taken automatically at checkout. Not valid on previous orders. Purchase quantities may be limited. Not redeemable for cash or store credit. Other restrictions may apply. '
cipő ügyben nyugatinál az outlet szentély.
az elmúlt évekből van onnan 2-2 velúr salamander, és belmondo cipőm, 3k, 8k, 4-4k értékben volt, mert színhibás, vagy esztétikai = elsőnél átkeféléssel orvosolható, másodiknál egy bézs belmondo belső oldalán a talpánál volt egy fél kisujjkörömnyi ragasztófolt, ezért -90%-ot kapott már többszöri leárazás után.
-
#04441088
törölt tag
Köszönöm mindenkinek.

Én is ilyen 4-6-8 k-ért szoktam max farmerokat venni.
Cipő ügyben meg életemben egyszer vettem 30k fölött egy Diesel cipőt playersroom-ban, aztán 2 hét után lekopott az egyiknek a talpa. Visszavittem, megjavították, valami ocsmány gányolós ragasztással...Aztán jött a tél, nem hordtam, tavasz végén elkezdtem hordani újra, 2-3 hétig bírta ismételten. Visszavittem, hogy valami nagyon nem oké már megint...ja hát erre fél év gari volt, az már lejárt. Saját költségen felküldhetem 'független szakértőhöz'. Kb 10-12 k a posta oda-vissza + a bevizsgálás és ha nem rendeltetésszerű használatot állapítanak meg, akkor bukta az egész. Az benne az érdekes még, hogy a cipőhöz járt egy használati útmutató. Ha az abban leírtakat betartottam volna, akkor kb. hetente 1 órát használnám, bent a szobában.
Ez viszont most jött pár perce Hollistertől, hátha valaki talál valami érdekeset:
Hollister Winter Sale 50 % off: Link'FREE DELIVERY OVER €50
Offer valid beginning 2 January, 2018 for a limited time on all approved orders equaling 50.00 Euros or more placed online at our website, HollisterCo.com. To qualify, orders must be shipped within the EU via Standard Ground service. Order total is calculated after all discounts and excludes Shipping and Handling. Discount will be taken automatically at checkout. Not valid on previous orders. Purchase quantities may be limited. Not redeemable for cash or store credit. Other restrictions may apply. '
-
Hauptmann
veterán
-
vince
őstag
-
Mr.Csizmás
Topikgazda
C&A, H&M ami épp akciós, elsőnél ha van éppen telekom kupon. úgy vagyok vele, hogy 3-5e ft-ért megveszem, aztán ha kilyukad, vagy kikopik, akkor otthoni, vagy melósnadrágnak jó lenne. (ha meg jobban kell kinézni, úgyis chino félét veszek fel)
(volt egy calvin klein farmerem, rövid volt a dereka, ezért csak otthon hordtam, asszony piszkált is, hogy mekkora burzsuj vagyok, hogy CK-t hordok otthon
btw. régen volt egy TH farmerem, ilyen bővebb szabású,imádtam, de az is elkopott az évek alatt
) -
#04441088
törölt tag
Farmer nadrágot hol szoktatok venni, és milyen áron?
-
martillo
tag
hiánypótló topic, köszi, így már bátrabban lehet ruhát rendelni, engem főleg a méretezés tart vissza.
Esetleg ha vki rendel vmilyen ruhát és árban, minőségben ajánlott, odaírhatná, hogy milyen magas és hány kg, és ehhez mekkora ruhát rendelt.Szerintem inkabb a ruhadarab valos mereteit adja meg.
Varrasok menten esetleg es akkor az osszehasonlithato egy sajat kenyelmes darabbal, mert nem mindegy hogy az adott suly/magassag milyen "csontozatu" emberhez tartozik. -
#04441088
törölt tag
Zoknibol Mr Sale egész jó.

-
Mr.Csizmás
Topikgazda
QQ:
alsót, és zoknit honnan érdemes? átlagos méretezés, M, illetve 42-43.
-
werszomjas
addikt
hiánypótló topic, köszi, így már bátrabban lehet ruhát rendelni, engem főleg a méretezés tart vissza.
Esetleg ha vki rendel vmilyen ruhát és árban, minőségben ajánlott, odaírhatná, hogy milyen magas és hány kg, és ehhez mekkora ruhát rendelt. -
#04441088
törölt tag
Áhh, pattintom is kedvencekbe!
A kezdetek kezdetén próbálkoztam ruharendeléssel (csak nőivel - magamnak), de ha még megvan a vásárlási előzményeimben, akkor is csak olyan linkeket tudnék hozni, hogy ezt NE vegyétek
mind rossz lett, vagy az anyag, vagy a méret, vagy mind2 vicc kategória volt. 
Köszi.

Amúgy életemben 3x rendeltem ruhát külföldről.
1. rendelés ioffer volt, árban nagyon olcsó, de minőségileg tré, és méretileg sem stimmeltek a pólók.
2. aliexpress, egy ing volt, az viszont olcsó volt, és minőségben, méretben is szuper.
3. pedig most 1,5-2 hete Sportdirect. L-es pólókat hordok, emiatt XL-est rendeltem, nehogy baj legyen a méretezéssel és inkább legyen kicsit nagy, minthogy kicsi...Stimmelt minden, egy picit nagyok rám, de mindegyik tökéletes. -
Timyyy
őstag
Áhh, pattintom is kedvencekbe!
A kezdetek kezdetén próbálkoztam ruharendeléssel (csak nőivel - magamnak), de ha még megvan a vásárlási előzményeimben, akkor is csak olyan linkeket tudnék hozni, hogy ezt NE vegyétek
mind rossz lett, vagy az anyag, vagy a méret, vagy mind2 vicc kategória volt. 
-
martillo
tag
-
donbig
tag
-
Hauptmann
veterán
-
#04441088
törölt tag
-
martillo
tag
C&A nem szokott kiszallitos akciot tartani?
Van egy nadrag, ami toluk van es vennek meg de mindig csak H&M akcio van... Azt hittem ezek jobban konkuralnak
-
jansky1
senior tag
-
#04441088
törölt tag
Sziasztok!
Mivel egyre gyakrabban téma a BestBuy akciók,
beszélgetések topikban a ruha, legyen az akár egy pár zokni, cipő, póló, nadrág vagy zakó vagy bármi más ruha gondoltam nyitok neki egy külön topikot. Többek is írták már, hogy nem ártana, ha lenne külön egy ruhás BestBuy rész, csak nem merték megnyitni.

Szóval ide jöhet mindenféle ruhával kapcsolatos akció.
Esetleg, ha Qwertee random pólós akciójában olyan pólót kapott valaki, ami épp nem tetszik neki, a Sportdirect, Asos vagy bármelyik más külföldi webshop rossz méretet küldött és egyszerűbb lenne egy csere itt, fórumtársak között, mint a visszaküldéssel szórakozni, akkor nyugodtan írhattok ide.Ruha akciók itthon, külföldön, minden mennyiségben.

Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
34987 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro 1 év garanciával
- ASUS TUF Gaming F15 (FX506HEB) i7-11800H / RTX 3050 Ti / 32GB
- Komplett Gamer gép akár monitorral is! Ryzen 5 3600/AIO/16GB Ram/TUF 3080 10GB/500GB M.2 PCIe
- HP 650 G2 laptop (15,6FHD/I5-6200U/8GB/128SSD/Magyar/Win11) - Áfás számlával
- BONTATLAN Zacskós ThinkCentre M70s SFF Business Időtálló Asztali gép -50% i5-14500 16/512 770 Magyar
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- szuper akció!! 200db+ REFURBISHED - DELL Docking Station WD19, WD19S (akár 3x4K felbontás)
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T430s - i5-3GEN I 8GB I 320GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Fujitsu u7511 1 év garancia, i5-1135G7 16Gb ram 512Gb NVMe 15,6"
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






Ruha és cipők?




btw. régen volt egy TH farmerem, ilyen bővebb szabású,imádtam, de az is elkopott az évek alatt
)




