Hirdetés
- Fórumok
- Hálózat, szolgáltatók
- MinDig TV
- (téma lezárva)
-
50 - 1
22404 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Aktív témák
-
JetiRulez
őstag
Körülnéztem a kültéri DVB-T antennákkal kapcsolatban 1-2 online boltban. Általában 7000 Ft-nál kezdődik az áruk. Szerintem nem olyan vészes, de ki tudja.
-
canniball
nagyúr
-
user12
őstag
-
canniball
nagyúr
Ez a digitális átállás/analóg adás lelövése amúgy csak a földfelszíni sugárzást érinti vagy a kábelt is?
-
user12
őstag
-
zhagyma
őstag
DVB-T tesztadás 9 új adótoronyból 2009.11.01-től: hivatalos bejelentés
-
JetiRulez
őstag
-
canniball
nagyúr
Minek-minek.....Mert tök jól hangzanak az ilyen szavak, hogy Dual Tuner, PiP, stb
Meg amugy gondolj arra, hogy mekkora biznisz ez, most megveszed ezt, de xx év múlva dobhatod ki (vagy ha nem is, de venned kell egy másikat, hogy haladhass a korral)
Másrészt a gyorsan fejlődő technikának is köszönhető, hogy nem tervezhető túl hosszú távra egy termék, mert az életkora jóval hosszabb, mint az elavulási ideje (gondolok itt arra, hogy a mostani tv-nk még bőven működhet 10 év múlva is, de akkor már valószínűleg nem lesz mit fogjon, de ennek ellenére - tudtommal - még mindig gyártanak crt tv-t)."...hogy mekkora biznisz ez..."
Itt a lényeg...csak nem nekem...(#41) JetiRulez!
Mekkora nappalitok van nektek?
-
user12
őstag
-
JetiRulez
őstag
Minek-minek.....Mert tök jól hangzanak az ilyen szavak, hogy Dual Tuner, PiP, stb
Meg amugy gondolj arra, hogy mekkora biznisz ez, most megveszed ezt, de xx év múlva dobhatod ki (vagy ha nem is, de venned kell egy másikat, hogy haladhass a korral)
Másrészt a gyorsan fejlődő technikának is köszönhető, hogy nem tervezhető túl hosszú távra egy termék, mert az életkora jóval hosszabb, mint az elavulási ideje (gondolok itt arra, hogy a mostani tv-nk még bőven működhet 10 év múlva is, de akkor már valószínűleg nem lesz mit fogjon, de ennek ellenére - tudtommal - még mindig gyártanak crt tv-t).Még VHS felvevőt is gyártanak, nemhogy CRT Tv-t. A CRT első sorban azért jó, mert kitölti a teret. Ott van a lapos tévé a nappaliban és nagyon nehezen viselem el azt az ürességet.
-
user12
őstag
Minek-minek.....Mert tök jól hangzanak az ilyen szavak, hogy Dual Tuner, PiP, stb
Meg amugy gondolj arra, hogy mekkora biznisz ez, most megveszed ezt, de xx év múlva dobhatod ki (vagy ha nem is, de venned kell egy másikat, hogy haladhass a korral)
Másrészt a gyorsan fejlődő technikának is köszönhető, hogy nem tervezhető túl hosszú távra egy termék, mert az életkora jóval hosszabb, mint az elavulási ideje (gondolok itt arra, hogy a mostani tv-nk még bőven működhet 10 év múlva is, de akkor már valószínűleg nem lesz mit fogjon, de ennek ellenére - tudtommal - még mindig gyártanak crt tv-t). -
canniball
nagyúr
-
user12
őstag
-
JetiRulez
őstag
Nagyszerű.
Pedig hogy örültem hogy a viszonylag elfogadható ára mellett MPEG4 tuner van benne. Úgy látom ez rosszabb mint az IT ipar. Ezek után csak annak tudok drukkolni hogy minél később legyen ebből a digitális átállásból valami (legalábbis amíg valami fix szabványt meg nem alkotnak rá). Bár ahogy haladunk egy darabig azt hiszem nem kell aggódnom...Látom nem csak én vagyok ezzel a véleménnyel.
Szükség van az analógra, mert az nem megy el viharban, mint a műhold adás. -
zhagyma
őstag
Nagyszerű.
Pedig hogy örültem hogy a viszonylag elfogadható ára mellett MPEG4 tuner van benne. Úgy látom ez rosszabb mint az IT ipar. Ezek után csak annak tudok drukkolni hogy minél később legyen ebből a digitális átállásból valami (legalábbis amíg valami fix szabványt meg nem alkotnak rá). Bár ahogy haladunk egy darabig azt hiszem nem kell aggódnom...Nagyon pontos a helyzetértékelésed. A jelenlegi helyzetben biztosan nem merik meglépni.

-
canniball
nagyúr
Nagyszerű.
Pedig hogy örültem hogy a viszonylag elfogadható ára mellett MPEG4 tuner van benne. Úgy látom ez rosszabb mint az IT ipar. Ezek után csak annak tudok drukkolni hogy minél később legyen ebből a digitális átállásból valami (legalábbis amíg valami fix szabványt meg nem alkotnak rá). Bár ahogy haladunk egy darabig azt hiszem nem kell aggódnom... -
zhagyma
őstag
Ha átállunk, akkor nem. Angliában most kezdődik a migráció DVB-T2-re főleg a BBC megnövekedett igényei miatt. Mondjuk ideiglenesen fenntartják a DVB-T sugárzást az átállás ideje alatt.
-
canniball
nagyúr
DVB-T2 - minden nap valami új... Ezek szerint semmire nem megyek majd a TV-ben lévő DVB-T tunerrel?
-
user12
őstag
A modulátort mindenképpen cserélnie kell adótornyonként (moduláció módok bővülnek). Ha jól emlékszem a digitális hibajavítás nem változik. Az adóantenna, végfok, multiplexer, MPEG4 enkóder biztosan maradnak. Szóval nem túl nagy költség lenne az eddigiekhez képest. Inkább az a kérdés, mikor merik (kell) meglépni ...
Remélem egy ideig megmarad a T, majd ha már felfut, akkor fognak cserélni. Szerintem az lenne a praktikus ha elkezdenék fokozatosan terjeszteni a T2 kompatibilis eszközöket.
-
zhagyma
őstag
A modulátort mindenképpen cserélnie kell adótornyonként (moduláció módok bővülnek). Ha jól emlékszem a digitális hibajavítás nem változik. Az adóantenna, végfok, multiplexer, MPEG4 enkóder biztosan maradnak. Szóval nem túl nagy költség lenne az eddigiekhez képest. Inkább az a kérdés, mikor merik (kell) meglépni ...
-
user12
őstag
Hát Én sem rajongok a kiadások miatt gondolhatod. Amennyit olvasgattam róla a földfelszíni sugárzás (levegő) esetén gyakorlatilag elfogytak a frekvenciák az analóg rendszerű sugárzás esetén (katonai és civil megtelt). A kommunikációs igény pedig folyamatosan nő. A digitális sugárzásra való áttérés esetén megtöbbszöröződik az átvihető információ mennyisége a rendelkezésre álló frekvenciák esetén. Az USA például már az idén lekapcsolta az analógot, ott ATSC digitális szabvány szerint adnak. Ez most nem csak minőségi ugrás, hanem mennyiségi bővítés is. Sajnos ezzel jár a teljes átviteli lánc lecserélése. A gondom inkább az, hogy készen van a digitális szabványok 2-es verzíója is az eszközkel együtt. Hamarosan tehát váltani is fognak, tehát dupla kiadás várhat ránk. Műhold esetén már gyakorlatilag DVB-S2 van.
Azért ez nyilván a fogyasztói láncban visszafelé is érvényes. Tehát ha most az AH beüzemeli a DVB-T sugárzást, neki is át kell állni valamilyen szinten (már ha nem előrelátó és DVB-T2 kompatibilis eszközöket használ).
-
zhagyma
őstag
Hát Én sem rajongok a kiadások miatt gondolhatod. Amennyit olvasgattam róla a földfelszíni sugárzás (levegő) esetén gyakorlatilag elfogytak a frekvenciák az analóg rendszerű sugárzás esetén (katonai és civil megtelt). A kommunikációs igény pedig folyamatosan nő. A digitális sugárzásra való áttérés esetén megtöbbszöröződik az átvihető információ mennyisége a rendelkezésre álló frekvenciák esetén. Az USA például már az idén lekapcsolta az analógot, ott ATSC digitális szabvány szerint adnak. Ez most nem csak minőségi ugrás, hanem mennyiségi bővítés is. Sajnos ezzel jár a teljes átviteli lánc lecserélése. A gondom inkább az, hogy készen van a digitális szabványok 2-es verzíója is az eszközkel együtt. Hamarosan tehát váltani is fognak, tehát dupla kiadás várhat ránk. Műhold esetén már gyakorlatilag DVB-S2 van.
-
Dízeles
aktív tag
Oké oké .A fejlődés jó.De miért kellene ekkora költségekbe verni magunkat.Azért mert a nagy testvér Brüsszelben kitalálta.

-
zhagyma
őstag
" ... már van ahol a DVB-T2-őt vezetik be ... "
Hát ki van találva az biztos. Az EU az idén deklarálta, hogy a DVB-T2 / MPEG4 az EU ajánlás. Gondolom ebben a gyártói lobbi keze is "tövig" benne van. Ha ez így is alakul, akkor DVB-T2 képes tunekre lesz szükség a felhasználónál, az AH pedig az eddig kiépített DVB infrastruktúrán 30%-al több adót lesz képes sugározni, ugyanennyi bevételnövekedés mellett.
Sajnos a kábeltv esetén is hasonló események várhatók. A DVB-C2 szabvány alkalmazása esetén új eszközökre lesz szükség: új TV, új STB beszerzésére szükséges a DVB-C2 kábeles digitális adáshoz.
Ui: Valószínűleg jóval gyorsabb lesz a technológiaváltás ciklusa. Például az EU 2015-ig szeretné kiírtani az analóg műsorszórást a tagállamokban. Jelenleg már zajlanak azok a tárgyalások, amelyek alapján majdan újraosztják a földfelszíni frekvenciák felhasználását. Na ettől a dátumtól lehet számítani szerintem a DVB-T -> DVB-T2 váltásra. Mondjuk ezen 5 év alatt az LCD TV-k (CCFL) háttérvilágításának teljesítménye a 1/3 - 1/2-re esik. Aktuális lesz az új TV-k beszerzése. Biztosan jó üzlet a gyártóknak

-
Dízeles
aktív tag
-
JetiRulez
őstag
-
Lala6
addikt
Talán 2012-re lemegy ezeknek a vevőknek is az ára, már van ahol a DVB-T2-őt vezetik be, persze ehhez megint új box kell... Kivan ez találva, hogy a gyártóknak jó legyen.
-
Dízeles
aktív tag
Kösz de még ez sem az.Mire 715 ft-jával kivan fizetve 42 900
A boltba meg 30 000 huf .Ez 14 havi Tányéros havidíja és nem 7 csatornával.A terv nem rossz csak jelenleg drága. -
semnos
csendes tag
Egy + tapasztalat némi szenvedés után: Alcor DTV 1000 egy erkélyen felállított Triax Digi 343 antennával szépen működik. Mondjuk kis híján rálátok az adótoronyra (XI. ker.).
Az egyetlen negatívum, hogy a szoftver (TotalMedia) nem tudja felnagyítani a képet és amikor az eredetileg 4:3 arányú műsort pl. az m2 16:9-ben sugározza a két szélén fekete sávval, akkor a 4:3-as monitorom tetetején és alján is van egy-egy csík, tehát egy a monitorral arányos kisebb téglalapban kell néznem a tv-t. Bosszantó, főleg, hogy a 16:9-et eleve értelmetlennek és beláthatatlannak találom. Ha tudtok esetleg olyan sw-t, amivel menne, írjatok, köszi. -
Dízeles
aktív tag
-
JetiRulez
őstag
Xoro HRT 1280. Van benne DVB-T tuner, de csak Scart kimenete van és 720*576i SD adás vételére alkalmas. A specifikacióban ugyan nem írják, de valószínűleg MPEG2 videódekóder van benne, mivel a nagyobb testvér HD típus HDMI kimenettel is csak MPEG2-s. Németországban MPEG2 van. Szóval itthon nem használható semmire.
Kösz. Tényleg figyelnem kellett volna a specifikációra.

Van egy olyan érzésem, ha mégis bekövetkezne jóslatom ellenére a digitális átállás, a vidéki csatornák (nálunk pl. HalomTV) továbbra is analóg sugároznák a műsort. Rosszabb esetben lehúzzák a rolót.
-
zhagyma
őstag
Xoro HRT 1280. Van benne DVB-T tuner, de csak Scart kimenete van és 720*576i SD adás vételére alkalmas. A specifikacióban ugyan nem írják, de valószínűleg MPEG2 videódekóder van benne, mivel a nagyobb testvér HD típus HDMI kimenettel is csak MPEG2-s. Németországban MPEG2 van. Szóval itthon nem használható semmire.
-
JetiRulez
őstag
Igaz, hogy ez is drága, de én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a megadott időpontig Magyarországon nem lesz átállás digitális rendszerre. A lakosok még nem készültek fel erre anyagilag. Szóval az öregeknek sem kell aggódniuk, hogy eztán nem tudnak tévét nézni.
-
Dízeles
aktív tag
Hát még ezt is sokallom .Nekem az rémlik valami egyszerű "adapterről" volt szó-annak idején- amibe be kell dugni az antenna zsinórt és a tévén látható lesz egy kezelő felület.És kész.
-
JetiRulez
őstag
Nem tartom valószínűnek, hogy CRT TV-be egy STB funcionalítását annak idején előrelátóan beépítették volna, de semmi sem lehetetlen. Ahhoz, hogy egy TV digitális adást képes legyen venni az analógtól gyökeresen eltérő modulációt támogató tunerre van szükség:
DVB-T földfelszín sugárzás ODFM modulációval.
DVB-C kábeltv QAM moduláció.
DVB-S satellite QPSK moduláció.Ezen eljárások 2-es verziói is elfogadásra kerültek (DVB-T2 / C2 /S2 ), amelyek közül a DVB-S2 már lassan átvette a DVB-S helyét a műholdas sugárzásban. Egy mai "lapos TV"-től már elvárható a DVB-T (földi) / DVB-C (kábel) jelek vételi képessége.
Emellett szükség van a különböző DVB szabványú jeleken keresztül továbbított digitális videó- és hang stream dekódólására is. Itt a hangdekóder "hallgatólagos" megléte mellett az MPEG2 / MPEG4 videódekódert szokták kiemelni. Magyarország az MPEG4 videókódolás mellett döntött. Ha ezek megvannak egy TV-ben, akkor képes a digitális adások vételére.
Ezek alapján azt gondolom az a "dekóder" beállítási lehetőség nem az STB-t jelentheti a TV-dben.
Köszönöm a felvilágosítást. Ha megtalálom a használati utasítást, utánanézek. Egyébként a nappaliban lévő lapos tévé képes ilyesmire, de ott nincs szükség rá.
(#14) Dízeles
Itt találtam 8000-ért is, de a forgalmazó cégben nem szabad megbízni, tapasztalatból tudom. -
Dízeles
aktív tag
-
zhagyma
őstag
Nem tartom valószínűnek, hogy CRT TV-be egy STB funcionalítását annak idején előrelátóan beépítették volna, de semmi sem lehetetlen. Ahhoz, hogy egy TV digitális adást képes legyen venni az analógtól gyökeresen eltérő modulációt támogató tunerre van szükség:
DVB-T földfelszín sugárzás ODFM modulációval.
DVB-C kábeltv QAM moduláció.
DVB-S satellite QPSK moduláció.Ezen eljárások 2-es verziói is elfogadásra kerültek (DVB-T2 / C2 /S2 ), amelyek közül a DVB-S2 már lassan átvette a DVB-S helyét a műholdas sugárzásban. Egy mai "lapos TV"-től már elvárható a DVB-T (földi) / DVB-C (kábel) jelek vételi képessége.
Emellett szükség van a különböző DVB szabványú jeleken keresztül továbbított digitális videó- és hang stream dekódólására is. Itt a hangdekóder "hallgatólagos" megléte mellett az MPEG2 / MPEG4 videódekódert szokták kiemelni. Magyarország az MPEG4 videókódolás mellett döntött. Ha ezek megvannak egy TV-ben, akkor képes a digitális adások vételére.
Ezek alapján azt gondolom az a "dekóder" beállítási lehetőség nem az STB-t jelentheti a TV-dben.
-
JetiRulez
őstag
Igen. Az STB (Set Top Box) úgy néz ki mint a "beltéri" a DVB-S/S2 (műhold) esetén. Az STB feladata a Te esetedben, a vett jelből kikódolt digitális adás visszalakítása hagyományos analóg jellé, amit a CRT TV-k képesek megemészteni.
" ... Ha ilyen beruházás szükséges a tvzéshez ,nyugdíjas mamókák mit csinálnak? ... "
Szerintem a "nyugdíjas mamóka" szól az unokájának ...
Nekem is CRT TV-m van, de a beállításokban van ilyen lehetőség, hogy "Dekóder". Akkor ez a készülék most önmagában alkalmas digitális műsorok vételére STB nélkül?
-
zhagyma
őstag
Igen. Az STB (Set Top Box) úgy néz ki mint a "beltéri" a DVB-S/S2 (műhold) esetén. Az STB feladata a Te esetedben, a vett jelből kikódolt digitális adás visszalakítása hagyományos analóg jellé, amit a CRT TV-k képesek megemészteni.
" ... Ha ilyen beruházás szükséges a tvzéshez ,nyugdíjas mamókák mit csinálnak? ... "
Szerintem a "nyugdíjas mamóka" szól az unokájának ...
-
Dízeles
aktív tag
Szia!
Mivel TV típust és képességeket nem írtál, feltételezéssel élek: Vagy olyan TV-d van, amelyikben nincs MPEG4 videódekóder (tuner: DVB-T MPEG2), vagy egyáltalán nincs digitális tuner (analóg tuner). Tudomásom szerint CRT TV (hagyományos analóg TV) esetén csak az STB a járható út.
Az Alcor DTV 1000 USB2 interface-n keresztül elérhető DVB-T vevő. Ebben csak a DVB-T hardware van benne és PC-s TV vételre lett tervezve kiegészítő software-k segítségével (driver, TV néző program): [link]. Ezt hiába dugod be egy LCD / Plazma TV USB2 service vagy HDD / Pendrive kezelő portjába. A TV firmware ezen vevő kezelésére nincs felkészítve, így nem is működhet vele. Ezért ekkor is STB-t kell venned.
Ui: Mivel minden mai TV egy számítógép, ezért nem lehetetlen elképzelést vázoltál fel. A kérdés az, vajon ki hajlandó módosítani és mennyiért a TV firmware-t számodra?

zhagyma
Köszönöm a válaszodat.CRT tv-ről volna szó.De olvasva a válaszodat lehet számító gépes megoldás lesz.Az STB az-az ami úgy néz ki mint egy beltéri?
**Ha ilyen beruházás szükséges a tvzéshez ,nyugdíjas mamókák mit csinálnak? -
zhagyma
őstag
Szia!
Mivel TV típust és képességeket nem írtál, feltételezéssel élek: Vagy olyan TV-d van, amelyikben nincs MPEG4 videódekóder (tuner: DVB-T MPEG2), vagy egyáltalán nincs digitális tuner (analóg tuner). Tudomásom szerint CRT TV (hagyományos analóg TV) esetén csak az STB a járható út.
Az Alcor DTV 1000 USB2 interface-n keresztül elérhető DVB-T vevő. Ebben csak a DVB-T hardware van benne és PC-s TV vételre lett tervezve kiegészítő software-k segítségével (driver, TV néző program): [link]. Ezt hiába dugod be egy LCD / Plazma TV USB2 service vagy HDD / Pendrive kezelő portjába. A TV firmware ezen vevő kezelésére nincs felkészítve, így nem is működhet vele. Ezért ekkor is STB-t kell venned.
Ui: Mivel minden mai TV egy számítógép, ezért nem lehetetlen elképzelést vázoltál fel. A kérdés az, vajon ki hajlandó módosítani és mennyiért a TV firmware-t számodra?

-
Dízeles
aktív tag
Ha 10 ezer forintos kütyüt veszek és bedugom a tv készülékbe -ha egyáltalán lehetséges-tudok 7 féle csatit nézni?Vagy meg kell vennem a 25 ezer ft beltérit?

-
zhagyma
őstag
Szia!
" Ha vásárolok egy alcor dtv -1000 vevőt azt lehet használni televíziózáshoz? ... "
Ha ez alatt a számítógépes TV nézésre gondolsz, akkor igen. Egyébként ebben a topicban döntően a MindigTv PC-s vételével foglalkozunk már több mint 1 éve. Ezt nem "reklámnak" szánom, csak egyszerűen senki nem szereti leírni újra és újra ugyanazt a választ. Gondolom megérted ...

-
Dízeles
aktív tag
Üdv.
Ha vásárolok egy alcor dtv -1000 vevőt azt lehet használni televíziózáshoz?
Esetleg lefedettségi térkép van.Mik az ideális viszonyok?Egyéb jófajta vevő egység.
Kiskunhalas -
HXY
addikt
Szoftveres mérést nem tudok végezni, mivel a tuner a TV-ben van.
-
balazsasd
csendes tag
Javaslat!
Én sem értem miért, de ha sokat jászol vele sikered is lehet.
Amit én tettem, a XXII-ker nagytétény úton:
- Gyári antennájával gondoltam esélytelen (15 cm-es botantenna), de nem, kiraktam az ablakba, semmi, átmentem az épület tetejére notival, ott jó volt. Visszamentem a 6.-ra ott semmi. Addig addig játszottam az antennával, hogy bejött a 802 MHz. Az antennát vizszintesen tettem ki az ablak fémkeretére.Nemtudom miért szükséges, de olyan antennával működik csak a rendszer amit DVB-T-re terveztek. Hiába szedtem elő a régi antennáimat, azokkal nem működött.
-
JetiRulez
őstag
-
HXY
addikt
Én erősítős szobaantennával próbáltam, de egy csatornát se talált a készülék.
A MinDig TV weboldalon azt írják, hogy a címemen (Budapest, Blaha L.tér) csak tetőantennás vételi lehetőség van. Társasházban lakom, így a tetőantenna nem megoldható...Nálatok mik a tapasztalatok?
-
HXY
addikt

A MinDig TV a Magyarországon 2008. december 1-jén elindult digitális földi televíziós szolgáltatás, melynek keretében előfizetési díj nélkül elérhető SD és HD minőségű programok vehetők tetőantennás vétellel, kiváló minőségben. A digitális műsorok vételéhez egy jelátalakító berendezésre (DVB-T MPEG-4 HD dekóder) van szükség.
Jelenleg a szabadon fogható kínálat részét 7 csatorna képezi: az RTL Klub, a TV2, az m1 HD, az m2 HD, a Duna TV HD és a Duna II Automónia, valamint tesztjelleggel az Euronews programja, kódolt formában pedig az ATV és Hír TV programja érhető el.Link: http://www.mindigtv.hu
Aktív témák
-
50 - 1
22404 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Hálózat, szolgáltatók
- MinDig TV
- (téma lezárva)
Hirdetés
- Intel Core i5-7500 3.40GHz Quad-Core
- Gamer PC! Rtx 3070/ i5-12400F/32GB RAM/1TB Nvme SSD/Vízhűtés
- G.Skill Trident Z RGB 16GB (2x8GB) 3200 MHz CL16 DDR4 F4-3200C16D-16GTZR
- GYÖNYÖRŰ MacBook Pro 14" M2 Pro 16 GB - 512 GB GAR ÉS jótállás!
- Dell 7430 2in1 360 áthajtós touchos! i7-1265U 16GB 1000GB FHD IPS 1 év gar
- AKCIÓ! Apple iPhone 17 Pro 256GB mobiltelefon 2029-ig garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 640 G9 - i5-1235U 16GB 512GB 1 év garancia
- 27% - Dell Alienware AW2524HF 500Hz GAMING IPS Monitor! 25" 1920x1080 / 0.5ms / FreeSync
- AKCIÓ! Asus Rog STRIX RTX 2080 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad E14 Gen 5 13.gen FHD+ FÓLIÁS TÖRÉSGARANCIÁVAL!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Pedig hogy örültem hogy a viszonylag elfogadható ára mellett MPEG4 tuner van benne. Úgy látom ez rosszabb mint az IT ipar. Ezek után csak annak tudok drukkolni hogy minél később legyen ebből a digitális átállásból valami (legalábbis amíg valami fix szabványt meg nem alkotnak rá). Bár ahogy haladunk egy darabig azt hiszem nem kell aggódnom...

A boltba meg 30 000 huf .Ez 14 havi Tányéros havidíja és nem 7 csatornával.A terv nem rossz csak jelenleg drága.



