Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Az Intel szerint a régebbi processzoraikat keresik az ügyfeleik
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Raspberry Pi
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- ZIDOO médialejátszók
- Melyik tápegységet vegyem?
- bobalazs: Alulfeszelt GPU profilok FPS teljesítményének összehasonlítása 10 játéknál
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- GoodSpeed: POCO X6 PRO 5G 12/512 GB vs Samsung Galaxy S24 FE 8/256GB
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
PROHARDVER!
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zoló1981
tag
Üdvözlet!
Nos, végül én is beruháztam egy "új" készülékbe.
LG 32LA620-at váltok LG 55UH850V-vel.
Egyelőre csak gyorstesztet végeztem, az átfogó használatbavétel még várat magára.
Tudom, már 3 éves modell, sajnos csak 8 bites, még csak webOS 3-mal (bár második bekapcs. után frissült 3.3.3-ra), de úgy tűnik ez az utolsó széria, ami még 3D-s, de már 4k HDR képességű, és még kapható volt.
Design nagyon szép, van benne anyag rendesen, elég nehéz, több mint 20 kg.
Átlósan nem szabad belenézni, hiszen IPS, a középponttól vízszintesen és függőlegesen eltérve nincs gond a betekintési szögekkel és képminőséggel.
Edge LED-es, úgyhogy alul és felül van néha egy kis bevilágítás és sötét háttéren világos tartalom esetén sávosodás. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
Láttam gyors jeleneteknél némi utánhúzást, 3D-nél némi szellemképet, vagyis inkább elcsúszott határoló vonalakat, HDMI folyamatos, WiDi ezen is szaggat.
Képernyőtükrözést külön be kellett kapcsolni rajta.
Mindezek ellenére elég szép képe van, sok beállítással lehet variálni.
A helyi sötétítéssel el lehet érni egész sötét képrészleteket.
Csodálkoztam, hogy YouTube-ot nem lehetett rá átküldeni - persze, mert alapból nem volt telepítve.
Menü gyors, a YT és Spotify gyors betöltését nem tudom megunni.
Letöltöttem 2 Dolby Vision demót, de nem tudja lejátszani, pedig elvileg támogatja.
Ami szinte minden 4k tévéről elmondható, az SD adások már nem élvezhetőek, a HD adások jók, az UHD felvételek pedig gyönyörűek.
Egyelőre ennyi jutott eszembe, részletesebb, pontosabb tapasztalat majd használat közben, de még nincs kialakítva a helye.https://www.lg.com/uk/tvs/lg-55UH850V
-
Csabee@01
lelkes újonc
Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok és kíváncsi vagyok a véleményetekre!Szinte hetente változnak az árak, ill hamarosan glamour napok, lehet hogy ami most nem fér bele 300e ft-ba akciós lesz.
Mit ajánlanátok?
Ps4 prot szeretném maximálisan kihasználni, persze 4k-s filmeket nézni, a foci meg alap hogy élvezetes legyen.
A méret az 55 col lenne szerintem ami már elegendő, de magas hertz és kevés input lag legyen. 10 bit, meg hdr.Eddig LG-ben gondolkodtam (ks8500)
Sokan a Sony, Samsung mellett voksolnak. Nemtudom valójában a látványban mikor melyik jobb, csak azt szeretném, hogy a jelenlegi FullHD-nél jobban élvezhessem a képet.Valahol olvastam, hogy az oled tv-n hosszú távon beég a kép!
Ha rácáfoltok akkor olyan ajánlat is jöhet.Köszönöm a válaszokat!
-
robohw
aktív tag
válasz
kusztax #32683 üzenetére
"A legjobb tanácsom az, hogy mindenki felejtse el az ismeretlen és közép kategóriájú gyártót, akinek egy kicsit magasabb az igénye. "
Hát, tudod, ha neked ez a legjobb tanácsod, akkor javaslom, inkább tartózkodj a tanácsadástól.
Igénye mindenkinek lehet, akár a putriban élőknek is, nem csak azoknak, akik havi több millát keresnek. A gond a fizetőképességgel van inkább, viszont ezen áll vagy bukik a dolog.
Az alacsonyabb árkategóriában is találni olyan TV-t, amely az igényeknek megfelel, már csak azért is, mert azok, mármint az igények is igen különbözőek.Tanácsolhatsz te bárkinek bármit, a többség úgyis azt fog venni, amit az erre szánt pénzéért kap és megfelelőnek tart. A tehetősebb átlagban a tiednél jobbat, a szegényebb pedig rosszabbat. Ha a családok arra várnának, hogy összejöjjön a 200 rugó, akkor az országban fele annyi TV sem lenne, mint hány van. Sokan soha nem jutnának el a vásárlás pillanatáig, mert az emberek zöme fizetéstől fizetésig él.
Összességében:
A alacsony árkategóriás TV-k gyártói holnap is el fogják tudni adni a készülékeiket, ahogy eddig, a magasabb árkategória gyártói pedig semmivel sem lesznek jobb piaci pozícióban holnap, mint ma, maximum egymás rovására. -
AL
addikt
Sziasztok ! Ilyen olcsón még nem volt ez a SONY KD-49XF8505BAEP
Natív 100 Hz, VA panel, android 8, valós 10bit. Egy éve több, mint 400 ezer volt. Üdv -
AL
addikt
válasz
ppp001 #32676 üzenetére
Szia ! I
Ezen az oldalon meg tudod nézni a készülékeid adatait, csak a jobb felső sarokba kell beírni a típusszámot és 4 készüléket össze is lehet hasonlítani .
[link]
Az LG kivételével mindegyik VA paneles csak a háttérvilágításuk különböző.
A kijelzők között több különbség is van . VA - IPS és a háttérvilágítás edge, vagy direct Led.
[link]
A VA inkább szemből ajánlott. Jobb a kontrasztja és jobb a feketéje, mint az IPS nek, de rosszabb a betekintési szöge. Ha oldalról is nézitek, akkor jobb az IPS .
VA panelnél, ha oldalról nézed a torzulás mértéke attól is függ, hogy mennyi a nézési táv .
SONY KD-65XF7096 ( 65XF7005, 65XF7077 ugyanaz )
Panasonic TX-65FX600E
PANASONIC TX-65FX623E
Vásárlás előtt érdemes több készüléket is megnézni, hogy lássad a különbségeket ( kép, hang, menü ).
Az a legjobb, ha egy nagyobb áruházban teszteled őket egy magaddal vitt mintafilmmel.
Érdemes minden üzletben figyelni az árakat, mert sokszor naponta változnak. Hamarosan lesznek a Glamour napok és a 2018 as tévéket is a következő hónapokban kiárusítják.
Bármelyiket veszed ajánlatos + 3 év garanciát venni hozzá.
Üdv. -
AL
addikt
válasz
Capricornus #32675 üzenetére
Szia ! Itt láthatod a készüléked adatait : 49UK6400PLF
Nézd meg a 32659 - es levelet, ott is ilyen kategória szerepel.
Az árak naponta változnak, ezért érdemes az üzletek honlapját, vagy az árukeresőt megnézni.
Üdv. -
kusztax
tag
válasz
szabi__memo #32690 üzenetére
Van rajta HDMI ARC kimenet. Szóval elvileg igen.
De az talán a legkevésbé érdekel jelen helyzetben, mert jacket használok. De a kérdésedből ítélve, talán nem képes rá.
Azt én sem mondom, hogy a TV bekapcsolásakor nem kapcsolom be a hangcuccomat egy másik távvezérlővel, de az tény, hogy a kimenő hang erősségét tudom szabályozni jacken. Remélem HDMI ARC-n is így van. Vagy esetleg egy bluetoothos hangrendszer esetén is.
-
kusztax
tag
Igen, örülök, hogy kompromisszum nélkül, 200 ezer alatt tudtam végül hozzájutni egy olyan TV-hez, ami minden igényemet kiszolgálja. Hosszú szülés volt.
Nagyon nehéz volt olyan TV-t találni ma már, amivel lehet a TV saját távvezérlőjével vezérelni a jack kimenet hangerejét. Én mindig megőrültem, amikor 1-nél több távirányítót kellett használni, elveszi az élményt. De így a Sonynál 1 távirányítón van minden, és ha kell a set-top-boxot is lehet irányítani a Sony távvezérlőjével (de nem kell, mert van benne CI+ kártya foglalat). Plusz nem egy másik távvezérlőn van a hangvezérlés (mint a Tesla-nál vagy más magic remote-os TV-nél), hanem szintén azon az egyetlen egy távvezérlőn, amit a Sony adott a TV-hez. Szóval 1 távvézérlő mindenre. És kifejezetten reklámozza is ezt a Sony.
1 csavaron a konzol és a TV? Bátor vagy.
Nem véletlen kell több csavarral belefúrni a konzolt a falba. Bár 1 csavar teherbírása nagy, csak elbír ~12 kg-ot.
Sztem inkább használd lábon amíg nincs fúró.
-
StLui
veterán
válasz
kusztax #32685 üzenetére
Jó kis leírás, ez sokaknak segít szerintem kicsit képbe kerülni. Pláne, hogy a végén sem kellett csúcskategóriás tévét venned ahhoz, hogy megfeleljen, sőt nagyon megfeleljen.
Más: Nekem is megjött a XF8577, de csak éppen fölakasztottam a falra, a régi helyére, meg nézegettem 1-2 órát. Sok mindenről nem tudok beszámolni még. Lejjebb kell tennem a a fali tartót, a 40-es tévé magasabban volt, de a 4 csavarhelyből a falban egyet sikerült újrahasznosítani, így fúró hiányában azon az egy csavaraon lóg a konzol a tévével
-
kusztax
tag
válasz
kusztax #32683 üzenetére
Ja és az 5. TV előtt, de a jóváírás után megnéztem Samsung, LG és más gyártók TV-jét is.
Szempont volt: a hangerőt lehet-e szabályozni a TV távirányítójával, ha jack van bedugva. Csak a Sony régi és új TV-je volt erre képes. A többié (pl. Samsung, LG) már nem (a no-name TV-ket kivéve), csak a régebbi típusok, amikből már alig kapható jó és valamilyen más jellemző meg nem volt elég jó.Az 5. TV előtt már alaposabban körüljártam a dolgot, sok dolgot teszteltem. Így lett a Sony a legjobb jellemzőkkel lévő termék, és így választottam a Sony márkát.
-
kusztax
tag
Helló,
Egy kezdő TV vásárlónak adnék egy apró útmutatást. Mindezt úgy, hogy leírom, hogy én min mentem végig, és talán más tanul az én esetemből.
Előjáróban annyit, hogy 1,5 év alatt 5 darab tévé készüléket csomagoltam ki (4-et vissza).
Úgy tűnik, hogy az 5. vált be.Mint első TV vásárló és szegény életét elindító fiatal srác úgy voltam a TV-vel, hogy bár jó lenne a legtutibb, de mindenki addig nyújtózzon, amíg a takarója ér. Így ez volt a célom: szép kép, 100 cm átmérő fölött.
1. tévé: Navon
Euronicsnél csak simán Navon TV49FHD-ként szerepelt, (ami ha minden igaz a Navon N48TX276FHD típus volt valójában). 105 000 Ft-ért vettem 0%-os részletre. Ekkor csak simán jártam az üzleteket és nézegettem, hogy mit érdemes vennem. Ezt a Navon TV-t úgy szúrtam ki, hogy éppen ment rajta a M1 adás. És elképesztően jó képe volt, annak ellenére, hogy csak FullHD volt, ráadásul 48 (49?) colban. Mondom, ha az M1 ilyen szépen megjelenik rajta, akkor minden más is szép lesz, ráadásul olcsó és hatalmas képernyő. Kapcsolgattunk az adások között és tényleg szép volt a kép. Ezen az áron csak 106 cm volt max.Azonnal meg is vettem, hazavittem, beüzemeltem és minden király volt. Szép volt a képe, a jackból ki tudtam vezetni a hangot a HI-FI-mbe úgy, hogy a TV saját távirányítójával vezéreltem a hangot. Egészen egyszerű kis TV volt, de minden megvolt ahhoz, ami a TV adás nézéséhez kell. Aztán egy pár hónap után azt vettem észre, hogy egy jó pár óra után, ha nem kapcsolsz el máshova, hanem kb. 2-4 órát nézel egy csatornát, akkor a hang elkezd akadni, elég minimálisat, de akad. Aztán észrevettem azt is, hogy az egyik HDMI csatlakozó nem működik, ezt több véleményben és fórumon is jelezték, hogy az egyik gyári hibás. Az épen aktuális csatorna műsorát nem tudta megfelelően frissíteni, hogy éppen mi megy, úgyhogy gyakran fals infót adott.
Fél év használat után úgy döntöttem eladom.
2. tévé: Philips
Ezek után okos TV-re vágytam és 4K-ra. Némi neten való keresgélés után egy Philips TV-t néztem ki magamnak, pontosabban a Philips 50PUS6162/12-t, 120 000 Ft-ért szintén 0%-os részletre az Extreme Digitaltól.
Ezúttal nem néztem meg a TV-t vásárlás előtt. Hiba volt, vagy sokkal jobban utána kellett volna néznem.A TV-t felállítottam, beállítottam és a következő negatívumokat vettem észre:
- A TV okos funkciója annyi, hogy van benne DLNA és YouTube meg csomó más használhatatlan alkalmazás.
- Ha a TV hangját jack-kel akarod kivezetni a saját jó hangcuccodba, amit nem akarsz lecserélni mert teljesen jó, akkor nem tudod a TV saját távirányítójával vezérelni a hangerőt, hanem a hangcuccod távirányítójával kell növelni/csökkenteni a hangerőt.Pozitívumnak csak annyi maradt meg, hogy a képe egészen elképesztő, szép és éles minden esetben, illetve a fekete az fekete, nem szürke, nem látszik, hogy edge-LED technológia. Nem mosódik, vagyis jó a válaszideje, jó rajta a foci és a Forma1 is.
Viszont a két negatívum annyira idegesített, hogy 1,5 hónap után eladtam.
3. és 4. tévé: Tesla
Aqua Webáruházból rendeltem - szintén megnézés nélkül - egy Tesla 49S901SUS típusú televíziót. Ára: 179 990 Ft volt, szintén részletre. Hiszen:
1. Android TV
2. 4K
3. 6,5 ms válaszidő
4. Gyönyörű megjelenés
5. TV-be épített hangprojektor.
6. Ha bedugod a jackbe a hangcuccodat, akkor tudod irányítani a TV saját távvezérlőjével a kimenő hangerőt.A TV fém kerettel, fém lábakkal rendelkezett, sok csatlakozóval, ámde CI+ kártya nélkül. Ami pozitívum volt:
- Android TV
- A hangprojektor hangja majdnem HI-FI kategória hangzású, nincs doboz hangja stb.
- Gyönyörű megjelenés.A negatívumok:
1. Nincs benne CI+ kártya foglalat, úgyhogy plusz adások miatt set-top-boxra van szükség. A TV saját távirányítójával nem tudod szabályozni a set-top-boxot.
2. A TV képe borzalmas, az összes képjavító funkciót ki kell kapcsolni vagy minimumra állítani, mert csak csúnyább, mosódottabb lesz a kép.
3. A 6,5 ms válaszidő inkább 9-12 ms. Foci, vízilabda élvezhetetlen, tenisz épphogy (a labda egy csík, vagy éppen nem látható sehol a képen játék közben), Forma1 is mosódik. 4K-s felvételek, YouTube videók is mosódnak, csak az állóképek jók. Tehát a mozgóképek nem jók, mosódnak, annak ellenére, hogy elvileg mozgókép vetítésére találták ki ezt az eszközt.
4. Ilyen áron már HDR minőségű panelek kaphatók. Ez csak SDR.
5. A TV időnként újraindul, újrabootol/indul a TV és az android.
6. Van, hogy a TV nem reagál a távirányítóra és a TV-be épített stickre. Így nem lehet bekapcsolni. Ilyenkor ki kell húzni a konnektorból és utána tudod csak elindítani.
7. Van, hogy a TV működés közben nem reagál a távirányítóra (nem elem probléma volt).
8. A TV automatikusan bekapcsol egyszer csak. Minden előjel nélkül. Akár éjszaka közepén, amikor alszol, akár nap közben amikor dolgozol (utóbbit akkor vettem észre, amikor hazaértem munkából és működött a TV).
9. Csak Android One vagy tiszta Google Android féle képernyőtükrözés működik. Miracast stb. nem működik.
10. Nincs DLNA lehetőség. Gépről semmit sem lehet átlőni.
11. Nem lehet TV-adás felvételét időzíteni. Sem odakapcsolás időzítő nincs.
12. Rosszul működik az információs sor, sokszor nem azt írja ki, ami tényleg látható a TV-ben a csatornán, hanem egy régebbi műsort. Az EPG rendszer katasztrófa, használhatatlan.Ezt a TV-t technikai hibák miatt visszaküldtem szervibe. Az alábbi hibákkal:
1. A TV automatikusan bekapcsol egyszer csak.
2. A TV néha automatikusan kikapcsolt, nem volt időzítő beállítva.
3. A TV-t bekapcsoltam, elkezdett bebootolni, elkezdett tölteni az android rendszer is, de az android rendszer betöltésénél a TV megakadt, nem ment tovább, nem jött be semmi. Csak a töltőképernyő. Akár órákig, a megoldás csak az áramtalanítás volt.
4. Gyors újrabootolás alig volt, gyakran 1 perc alatt kapcsolódott be a TV, akár hányszor próbáltam bekapcsolni kikapcsolás után (a beállításba gyors bootolás volt beállítva, nem teljes kikapcsolással kapcsoltam ki a TV-t).1,5 hónappal, hogy elvitték a TV-t szervibe a Szellemkép Bt-be, érdeklődtem, hogy mi újság a TV-vel. Kaptam egy cserekészüléket. Ekkor megérkezett a második Tesla S901-es TV-m. Reméltem, hogy ez már jó lesz és egyedi eset, hogy pont hibásat fogtam ki. De nem.
A cserekészülék is hasonló hibákkal küszködött, plusz még az alábbi hibák voltak a TV-vel:
5. A készülék vagy alig vagy egyáltalán nem reagált a TV távvezérlőre vagy a TV-be épített stickre. Vagy nem tudtam bekapcsolni, vagy nem tudtam átkapcsolni, vagy nem tudtam kikapcsolni.
6. A TV egyszer csak automatikusan újraindult.
7. A TV képernyőjének a jobb közepén (a széléhez nem ért hozzá) volt egy statikus folt (aránytalanul kb. 30x30 centiméteren), ami világosabb volt a többinél miközben működött. Sötétebb jeleneteknél rettentően zavaró volt.Ezt, a második Tesla S901-es készüléket is visszaküldtem a szervizbe, és immár jeleztem, hogy szeretném kérni, hogy írják jóvá az összeget, amiért vettem a TV-t. Ezt 2 hét alatt elintézte az Aqua Optima Kft.
5. tévé: Sony
Ez a TV készülék 1 napja érkezett meg hozzám. A Sony KD-49XF7596BAEP típusú televíziót vettem a MediaMarktból. Ára: 175 000 Ft. Olcsóbban mint a Tesla TV-t! Ezt a TV-t először megnéztem a MediaMarktba, de csak az 55 colosat tudtam megnézni belőle. Agyban ugyanaz mindkettő és kijelzőben is csak egyik nagyobb mint a másik. Teszteltem a jack kimenetet, hogy tudom-e szabályozni a TV kimenő hang erejét (igen) stb. Meggyőző volt.Plusz 4K, gyönyörű kép, jó a gyors mozgásoknál is, Android TV, jack kimenetet lehet szabályozni, DLNA képes, a fekete az fekete a képen, szép a megjelenés, praktikusak a lábak (kábel elrejtő van "beépítve" a lábakba), elképesztően sok beállítási lehetőség, CI+ kártya foglalat, HDR kijelző stb. Akit érdekel itt van részletesen: Sony KD-49XF7596BAEP
És ami a legfontosabb: Amint megvetted a készüléket, nem maradtál magadra. A Sony a vásárlás után is kinyalja a s*gged. A Sony oldalán videók, képek, leírások, hírek és egy csomó minden más segít abban, hogy a lehető legjobb élményben legyen részed a tőlük megvett TV-t nézni. Ez mostmár szerintem nagyon fontos.
Még nem fedeztem fel annyira a TV-t, de már szétnyomkodtam.
Eddig minden tökéletes, és nem finnyogtam az első nap, mint ahogy a többi TV-nél tettem. Szóval ez már előrelépés
Ja és a legérdekesebb és legjobb: A behangolt csatornalistát le tudod menteni egy pendrivera, aztán számítógépen be tudod állítani a sorrendet, a kedvencet, hogy mi legyen látható stb., aztán az általad frissített csatornalistát pedig vissza tudod rakni a TV-re a pendriveról. Állati!
Összefoglalva:
A legjobb tanácsom az, hogy mindenki felejtse el az ismeretlen és közép kategóriájú gyártót, akinek egy kicsit magasabb az igénye. Csak nagy gyártók eszközeibe szabad befektetni (Sony, Samsung, LG és még van egy pár).
Lehet, hogy a no-name vagy nem nagy gyártók TV-jébe ugyanaz a panel van mint 3 éve a Samsungénak (ugye mindenhol ezt mondják), de az tény, hogy egyik nagy gyártó sem hülye, hogy a panelen túl még eladja a képjavító szoftvereket és hardvereket is a kis/közép kategóriás gyártóknak. Ezért a kis/közép gyártók kénytelenek saját szoftvereket fejleszteni, amik lássuk be, eléggé használhatatlanok.
1,5 év, 5 TV készülék.Ti ne csináljátok ezt végig.
-
beencee
őstag
Sziasztok, TV vásárlás előtt állok... A Samsung QE55Q9FN, amely nagyon bejön (paraméterek, dizájn, tesztek), ez a méret és árkategória, amely szóbajön.
Eddig Sony TV-im voltak, véleményetek szerint melyik Sony modell hasonló, vagy jobb ehhez/ennél? (Ha ez egyáltalán egy eldönthető és értelmes kérdés...).
Köszönöm előre is a segítséget.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- TCL LCD és LED TV-k
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Az Intel szerint a régebbi processzoraikat keresik az ügyfeleik
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen NAS-t vegyek?
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- Raspberry Pi
- További aktív témák...
- HDMI 2.1 8K 60Hz - 10 méter hosszú
- Bowers-Wilkins Pi7 S2 (2195084)
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- DELL PowerEdge R630 rack szerver - 2xE5-2680v4 (28c/ 56t, 2.4/3.3GHz), 128GB RAM, 10G, áfás szla
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 MAGYAR - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest