Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz aginor #95736 üzenetére

    Az nekem irreálisan kevésnek tűnik ezért, a 300mm f4 indulóára volt ennyi, és nem összemérhető semmilyen szinten ezzel az objektívvel...

    Ha eddig is meghagyták az ősrégi EVF-et, akkor most mi sarkallná őket arra, hogy tovább fejlesszenek komolyabb szinten? Elég drágák a kamerák így is, mért fogynának jobban, ha még sokkal drágábban kell őket adni az új technológiával?

    Ha csinálják, az jó, csak az eddigiek alapján nem látom, mitől lennének rá képesek, ezt az objektívet már nagyon régóta fejlesztik, nincs értelme nem kiadni, csak a váz fejlesztésben nem vagyok ilyen biztos.

    Ugyanolyan jövőt lehet ezeknek jósolni, mint a 4/3 rendszerhez kapható csúcs objektíveknek mint az előbb említett 300/2.8, lehet velük jót nosztalgiázni, hogy mennyire szép képeket csináltak, kár hogy az áruk miatt elérhetetlenek voltak az átlag felhasználóknak, meg a kamerák nem nőttek fel hozzájuk, ami szintén közrejátszott abban, hogy azokká váltak, amik. Remélem hülyeség, amit gondolok, de mivel nem egyedül vagyok ezen a véleményen a márkával kapcsolatban - akkor meg úgy tűnik, hogy a történelem megismétli önmagát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák