Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70211840

    törölt tag

    válasz májkimiki #86335 üzenetére

    Na, kipróbáltam a Budgie-t. Sajnos nem győzött meg.

    A két problémámat nem sikerült megoldanom, amit az új Gnome 43 hozott.
    Egyrészt, hogy a szokott indicatorral kijelezzek paramétereket (cpu, ram, temp, etc) és alapvetően maradt az új Nautilus fájlkezelőként, aminél nagyon nem tetszik, hogy eltünt az ikonméret részletes állítása. Most (bár nem írja), de 100%-200%-etc méretekben jelenik csak meg. Ez a kijelzőmön vagy apró vagy túl nagy folder/fájl ikonokat eredményez.

    Szóval valójában a leginkább az zavar az új Gnome-ban is, hogy a régi, már nem karbantartott kiegészítők nem mennek és jött vele az új Nautilus, ami nem tetszik.

    Néztem KDE Plasma-t, nem jön be. Cutefish szép, de repóbol felrakva bugos, git-ből felrakva fejreáll. Emiatt nagyon le sem próbáltam.
    Deepin "ilyesztően kínai". Nem tudom mennyire biztonságos felraknom, amikor a "nemzetközi helyzet egyre fokozódik".

    Szóval egyelőre bármennyire bosszant, de maradok a Gnome-nál.
    Lehet jobb megoldás lenne egy OpenBox alapon összebarkácsolni valami saját megoldást valami választott fájlkezelővel amit nem engedek frissíteni?
    Kicsit viszont tartok tőle, hogy Arch-on az törést fog majd okozni előbb-utóbb...

Új hozzászólás Aktív témák