Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz #68216320 #80678 üzenetére

    "Természetesen azzal kezdem (ez is vicces már alapban), hogy az ilyesmiket kikapcsolom."

    Neked vicces. Nem egy modern asztali operációs rendszerről beszélünk, amit a széles tömegeknek szántak..?
    Nekem és még szerintem soknak ez a természetes, miért is ne legyen a beavatkozásom, terminál meg ilyen plusz hókuszpókok nélkül naprakész a rendszerem...? :F
    Bizonyára ördögtől való az automatikus frissítés de egy Linux abszolút kezdőknek nevű topikba ne fikázzuk már agyon az unattended upgradet, nagyon is jó és kellemes funkció az. És nálam 1 éve hiba nélkül teszi a dolgát, csak annyit észlelek a működéséből hogy bootnál a panelon megjelenik az értesítés hogy van frissítés, és 2 perc múlva eltűnik az ikon.

    Persze vérprofi, akiknek a terminálos oviba pingvin volt a jelük veteránoknak ez tűzzel-vassal irtandó funkció de egy zöldfülűnek áldás.

    Már bocs a kötözködésnek tűnő posztomért de ami Neked jó, az másnak esetleg kevésbé, és nem kéne ráerőltetni.
    Én se erőltetem senkire az unattended upgradet, a KDE-t vagy az Ubuntut, sőt elkövetem minden nap azt az istenkáromlást hogy Wine alatt futó exékkel van tele az automatikus indításom, de ezeket nem erőltetem senkire csak megjegyeztem hogy ÉN ÍGY használom a Linuxomat. Más meg máshogy. Ahogy neki jó.

Új hozzászólás Aktív témák