Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz cigam #74826 üzenetére

    Nem értem, miért emlegetsz drága új gépeket. Win helyett Linuxot használni nulla forint, mivel nem kell új gép. Ezen mi a bonyolult? :U A használhatóság teljesen másik kérdés, kicsit sok összetevője van. A kérdező feltett egy kérdést, én válaszoltam, a lehető legegyszerűbben eldönthető válasszal. Ez van. Ha a jelenlegi notebookomat lecserélném egy miláért Mekbúkra, biztosan én is hasonlóképpen hisztiznék, mint Te. ;]

    Bongeszo-minel furgebb legyen, zene, film, torrent.

    Ez az igény kb, ha valaki azt mondja, hogy erre nem alkalmas a desktop Linux, az nem komplett. Nekem aztán irkálhatsz bármit, a 6 év alatt jó pár gépre raktam Linuxot.

    a ff is csak most kezdi bevezetni a videók HW-es gyorsítását, és még n+1 hibát, furcsaságot lehet feldobni

    Így van, de mivel a kolléga ezután alkalmazná a Linuxos FF-ot, így őt a múlt nem nagyon ejti kétségbe, a FF 81 óta meg megy a hw-es gyorsítás, amit persze azelőtt is be lehetett kapcsolni. Ja és vannak hibák, furcsaságok, hogyne lennének. Ezek szerint aki mégis használja a desktop Linuxokat, totál idióta vagy csak aszkéta lenne? Persze nem akarom én lebeszélni a kollégát a Makbúkról. Gondolom Mek topikban meg a Linuxra akarják majd rábeszélni.....

    [ Szerkesztve ]

    eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

Új hozzászólás Aktív témák