Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Bferibörs #52357 üzenetére

    Köszi! Vannak mindenféle FF beállítások még az about:configban is, de annyira nem akarom most állítgatni, igazából csak azért raktam fel, hogy megnézzem az imént írt különbségeket. :-)

    Szóval ez csak olyan disztró, ami fenn van, de meg is hagyom, mert levi maestro mindig ezt emlegeti, ha valakinek nem megy a Mint! :DD

    Meg lehetne nézni máshogyan is, milyen xorg meg mesa van a 17.04-ben, de gyorsabb letölteni és telepíteni, mint keresgetni. Mindig elfelejtem, mit hol lehet megtalálni, eléggé bosszantó, mert annyi mindent megkerestem már kezdő Linuxosként, hogy az a fejembe el sem férne, de ha nem használom pár hónapig, teljesen elfelejtem, tudom, hogy van ilyen megoldás vagy parancssor, csak nem tudom hol keressem. Persze ebben a disztró-szédelgés is segít, már belekavarodtam az új Manjaro Cinnamonba és a most telepített Umate 17.04-be, ráadásul most visszajöttem kicsit Mint 17.3-ra.

    Plusz egy teljesen halottnak hitt Dell D620-ast is életre keltettem egy Mint 18.1 XFCE-vel, már ki akarta dobni a gazdája, mert két szervizben is azt mondták, hogy ezt már nem tudják megjavítani. Persze, mert a sötét agyukban csak Win install létezik, az ilyen számtech-boltosokat kéne elküldeni tarhonyát gyomlálni! :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák