Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agy73p

    senior tag

    válasz ubyegon2 #45011 üzenetére

    Nem valószínű, hogy Fedorát és Mageiát használnék egyébként, ha a gépemen (már párszor leírtam, így nem akarlak untatni benneteket) az Ubuntu alapú disztrók mindegyike nem produkálná ugyanazt a problémát: leállításkor elkezdi a kilépést, de egy idő után megáll a folyamat és nem kapcsol ki, áram alatt marad a laptop és a Mint/Ubuntu jelnél nem megy tovább. (Ezzel kiesett a Mint, Ubi, Xubuntu, stb :O viszont Mint Debian meg nincs XFCE alatt, így abba nem kezdtem bele)
    Csak ez az oka annak, hogy anno egyáltalán elkezdtem más disztrókat nézegetni, próbálgatni.
    Most már látom, hogy Federánál sokkal könnyebb, gyorsabb (gyorsan meg lehet találni a választ a neten) a parancssoros megoldás, míg Mageia esetén szépen, egy helyről grafikusan elérhető minden beállítás, telepítés, funkció. Mageiához nem is nagyon kell a konzol, de ha kell, akkor az még nekem kínlódás.

    Olvashattam én valahol egy régebbi, nagyon szép, részletes magyar nyelvű leírást Mageiához vagy Mandrivához esetleg? :F Vagy az más disztróé volt? Nem találom, pedig azt hittem, h elmentettem.

    [ Módosította: Intruder2k5 ]

Új hozzászólás Aktív témák