Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz mzx #26891 üzenetére

    Vannak félre-/elértések rendesen. Most és utoljára említem a HD Sentinelt. Ha nem is tudod használni, attól még a honlapjára fel tudsz fáradni! Ha ennyire behatóan érdekel a smart értékek jelentése/alakulása akkor ott kiokosodsz! Én nem értek hozzá ott viszont igen és magyar nyelvű leírásaik vannak. A linuxos program fordított magyarázatairól nem beszélnék most. Ha egy leírás a logikának teljesen ellentmond, akkor azzal én nem tudok mit kezdeni, akármit is írnak egy hibáról, ha a küszöbérték 100 és a hibaszám 222 millió, akkor nekem hiába írják, hogy ez normális! http://www.hdsentinel.hu/ és itt a fórumon a HDS topic, amit linkeltem!
    :U Írtam már ezeket és Te figyelni is szoktál velem ellentétben!
    195- ös értékről:
    újra másodszor
    "(#26862) ubyegon2
    az 1. Raw Read Error Rate érték felfoghatatlan számú olvasás közben keletkező hibát jelez, amit a
    195. Hardware ECC Recovered érték javítható hibának értékel! 222 millió hiba van ugye!"

    (#26892) Syl
    Ezeket az extrém eseteket próbáltam kifelejteni, mert mzx kollégánk azért elég körültekintőnek mondható és most tényleg finoman fogalmaztam! :DD

    (#26894) Lathronos
    Nem Te állítottad, csak ahhoz a magyarázatodhoz fűztem a kiegészítést! :) Muszály volt!
    Kalapácsos tényleg kemény volt. :DDD

    (#26893) mzx
    ...de meghalt a vinyó az egyikben
    végre már beláttuk :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák