- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD Radeon™ RX 470 / 480 és RX 570 / 580 / 590
- Egy helyre gyűjti az eltérő áruházak játékait a Microsoft
- Videós, mozgóképes topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen digitális videókamerát?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Házimozi belépő szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cinkoxid
senior tag
válasz
Superhun #4609 üzenetére
Erről lenne szó. Éjfélig muszáj lenne megcsinálnom.
Minden programnak tartalmaznia kell fájlból beolvasást, billentyűzetről olvasást, menüt, fájlba írást, képernyőre írást, súgót.
Előzetes megjegyzés az alábbi feladatokhoz
Számos részfeladat konkrét paraméterekkel rendelkezik, pl. a helységnévre utalnak, „Söréd”, „hugyagi”. Az ilyen konkrét paramétereket ugyan beolvasni nem kell (bár szabad!)1, de szimbolikus konstansként deklarálni kell a programban. Amennyiben függvényekkel oldja meg a szerző az egyes részfeladatokat (hiszen ez is többlet pontot jelent), akkor ez a paraméter is szerepeljen a megfelelő függvény paraméterlistáján.
A Facebookon nagyon sok információt tartanak nyilván a felhasználókról. Az egyik bennfentes alkalmazott megosztotta Önnel az adatbázis egy részét. Ez lesz programjának a bemenete. A bemenet egy-egy sora a Facebookon regisztrált egy-egy felhasználó kétféle adatát tartalmazza, szóközzel elválasztva: a születési helyet (településnév) – ha nincs megadva, akkor a településnév helyett „-” jel van –, és hogy hány darab képet töltött fel az illető. Az adatok regisztrálási idő szerint (csökkenően) rendezve követik egymást, és csak egy szóból álló településnevek fordulnak elő. Egyik este sörözgetés közben a haverokkal a következő kérésekre keresik a választ:
a) Töltöttek-e föl képet Öcsödön?
b) Hány felhasználó van Nőtincsen?
c) Hány képet töltött fel az első hugyagi felhasználó, ha volt ilyen?
d) Összesen hány képet töltöttek fel Rumból?
Az átmulatott éjszaka után, másnap – miután már elmúlt a fejfájása – programot ír, ami megválaszolja a kérdéseket. Természetesen dokumentálni is kell, hogy legközelebb meg tudják beszélni!
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- Windows 11
- Elektromos cigaretta 🔞
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- NBA és kosárlabda topic
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Hosszabb bemutatót kapott a Borderlands 4
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Windows Insider Program
- További aktív témák...
- BONTATLAN Új Iphone 16 PRO 128Gb - 1TB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Új Bontatlan Mac Studio M4 Max 2025 14cCPU /32cGPU / 36GB RAM / 512GB SSD - Azonnal Átvehető Deák.
- BONTATLAN Új Iphone 16e 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető Deák térn
- ÚJ bontatlan S9 45mm Silver Stainless steel Cellular milanese fémszíj 199.900 azonnal átvehető Deák
- ÚJ kipróbálásra felbontott MacBook Pro 16 M4 Pro 14CPU/20GPU 24GB/512GB SSD Magyar billentyűzet Azon
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i7-8GEN I 16GB I 256GB I 14" WQHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8400 16GB DDR4 256GB SSD 1TB HDD GTX 1060 3GB Rampage SHIVA TT 500W
- LG 65BX - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad P50 - i7-HQ I 16GB I 256SSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest