Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
liksoft
nagyúr
válasz
jozsef8 #41048 üzenetére
Szervusz!
Profi adatmentéses céghez viszed. Mivel bontva lett, így sikeresség vagy kudarc esetén is számolni kell költséggel. Sikeresség esetén "csillagászati" is várható, mely a bontás nélkülihez képest 2-4 szeres árat takarhat. A sikertelenségi legtöbbször a sikeres fele környékére várható. Vagyis ha nem sikerül is, kifizethetsz annyit, mintha bontás nélkül sikeres lenne.
Azt azért szeretném megtudni, milyen ötlettől vezérelve bontottad ki? Hiszen nem véletlenül van pormentesen lezárva a mechanika. A mai drive-ok esetében a légrés 40-70 ezerszer fér el 1mm-ben. Ehhez KELL arányosítani a bejutó szennyeződést. Amit a bontás miatt ki kell szedni, és csak utána lehet elkezdeni a mentést.
Ja, azt nem írtad, a lemezt kiemelted-e? Ha igen, és nem egy lemezes a drive, a fenti összeget be lehet még szorozni egy 3-as értékkel.
Jó ötlet a bontás........
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen TV-t vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Motorolaj, hajtóműolaj, adalékok és szűrők topikja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Windows 98/ME kérdések és válaszok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Villanyszerelés
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A12 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi 9 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest