Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Sziasztok!

    Van (volt...) egy Gorenje GS62010 mosogatógépünk, ami a héten azt csinálta, hogy többé semmit :D Na jó, program(ok) elején szivattyúz, feltölti vízzel a belső teret, majd utána tényleg semmi nem történik, áll mint katiban a gyerek, minden programon végigpróbáltuk, viszont erősen jön belőle az amperszag amíg ezt a semmit csinálja.
    Már megrendeltük a cserét, nem volt kérdés hogy 7 éves cucc lévén nem szórakozunk a javítással (már korábban is volt javítva), viszont az új gépnél bepipáltuk hogy vigyék el a régit.
    Namost felmerült bennem a kisördög hogy azért ezt meg sem nézettük szakival hogy mi baja van, van-e olyasmi szolgáltatás valahol hogy elviszik, megpróbálják megcsinálni, és fel tudják esetleg ajánlani valaki rászorulónak? Vagy egy 7 éves budget gépnél ne is akarjak inkább így kiszúrni senkivel? A nagyáruházak (esetemben MM) gondolom szakszerűen megsemmisítik majd?

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák