Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz Toobee #17620 üzenetére

    Nézegettem a Blu-ray review-t, a Movie Metropolist. A Snow White and the Huntsman BD-től el voltak ájulva, 5/5 és 10/10 a kép-hang egyaránt. Megnéztem én is, a képi világ elképesztő, ugyan kicsit giccses, de én bírom az ilyesmit. Néha a lélegzetem elállt olyan színek és élesség fogadott. Az más kérdés, hogy miképp tudták így elrontani a szereposztást. Charlize Theron gyönyörű és tehetséges, nála kellett volna szebbnek lennie Kristen Stewart kisasszonynak, de már a feltételezés is komolytalanná tette a filmet. Theron olyan szinten lejátszik mindenkit a vászonról, hogy az csak na. Talán az első próbafelvételek után új hófehér után kellett volna nézni.

    Szerencsére a kép és hang kárpótol, nagyképernyőre, vászonra termett a BD kiadás. Néha tátva maradt a szám, azért nem olyan sokszor, mint Kristen Stewart-nak, neki újfent kb 3x sikerült becsukni a közel a két és negyedóra közben. A vizual orgia miatt nálam abszolút ajánlott mozi. A 7.1-es MA angol hangsáv semmiben nem marad el a képtől, nagyszerűen kiegészítik egymást. A filmért kár, a kihagyott lehetőségért.

Új hozzászólás Aktív témák