Hirdetés
-
50 - 1
75603 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:27 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Integra
titán
-
Integra
titán
-
Integra
titán
őőőőőő
szóval az amit írtál, olyan nincsen.
(vagyis van, csak az a név egy gyökér nyálas pozenekar neve)
VTEC, oké?
ne haragudj, de ezért ölni tudnék mikor valaki rosszul írja a szent szót..
-
Integra
titán
nem a kézügyességedben nem bízom.
hogy is mondjam, hogy ne érezd sértésnek meg én se mondjak baromságot.
szóval lehet, csak baromira figyelj oda, hogy ne a szomszéd fiú bontex sufni tuningos szívódízeles golfjára hajazzon a végeredmény
hondát vagy gyönyörűen, vagy sehogy!
-
Integra
titán
hi,
bosc hogy most írok, de tegnap este nálam használhatatlan volt a ph. megint....
amióta ez az új endzsin van, szar az egész ahogy van
hogy miért nem én nyitottam?
meg sem fordult a fejemben
-
[lAyCsI]
addikt
-
[lAyCsI]
addikt
-
NoLF
veterán
-
Flashback
veterán
-
NoLF
veterán
nem sok, fateré volt a kocsi és garázsban töltötte élete nagy részét
én is néztem gyárit, de nekem vti kellene, és a 800 is még mindig a duplája majdnem...
soká lesz az még sajna.
DE LESZ !
-
Flashback
veterán
Más: Mondjatok már olyan olajat vagy gépzsírt ami nem marja a műanyagot, mert a napfénytető mechanikáját meg a szervómotorját meg kéne kenni, mert ezt a tulaj mióta MO-n van a gép, ki sem nyitotta!
[Szerkesztve] -
Flashback
veterán
-
NoLF
veterán
-
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
A motor-tuning a végére. Most ez nekem bivaly erős a kis 50-60 LE-s Citroenem után... Egyébként sport légszűrő, direkt légszűrő, sport gyertya, rezgőbizbaszos cső, chiptuning és ennyi... Többet nem akarok rászánni meg azért ez csökkenti az élettartalmat.
-
NoLF
veterán
-
Flashback
veterán
-
NoLF
veterán
-
SaNyEe18
tag
Mennyire akarod átépíteni a masinát Flashback?
Van már terved? Persze hülye kérdés mindenkinek van terve csak hát a megvalósítás
.
Azt látom, hogy optikailag rendbe akarod szedni, de motorikusan mi a helyzet?
[Szerkesztve] -
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
Akinek nem jött be a kép.tár annak beszúrok egy kis képet:

-
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
Üdv Flashback!
Sztem csak dobot nem igazán éri meg cserélni ha csak nem azért veszed, hogy kicsit szebb hangja legyen a gépnek.
A teljes rendszer cseréje inkább nyerő főleg ha ikercsöves a rendszer mert akkor szinte olyan hangot kap a kocsi mint egy V-moci és a má kúl
. Mondjuk nem is 22 K-ba kerül a cuccos 
Hát igen egy dupla renszer kb 100K +sör a sarki autószerlőnél ha span, de az meg lehet hogy nem tudja úgy belőni a dolgot. Szóval az a legoptimálisabb esetben 150K!
A sportdob az jó mert LE-növekedést okoz (kb1-2%). A végtől pedig szebb hangja lesz hiszen ilyenkor a kipufogó végéből, le kell vágni. -
SaNyEe18
tag
-
SaNyEe18
tag
Üdv Flashback!
Sztem csak dobot nem igazán éri meg cserélni ha csak nem azért veszed, hogy kicsit szebb hangja legyen a gépnek.
A teljes rendszer cseréje inkább nyerő főleg ha ikercsöves a rendszer mert akkor szinte olyan hangot kap a kocsi mint egy V-moci és a má kúl
. Mondjuk nem is 22 K-ba kerül a cuccos 
-
karyo
senior tag
Itt nálunk van egy nagyon kewl civic, ugyanaza típus mint a tied, fekete metál, fólia,
15''-os alufelni, sportdob. Iszonyat jól néz ki!
Csapott hátút lehet legjobban moddolni. -
karyo
senior tag
-
Flashback
veterán
Hali all!
Ez az LSI, ESI dolog engem is érdekelne! Mi az? Mi a különbség?
Flashback kérdeznék tőled vmit. A Civiced hány kiló a forgalmi szerint, mert már sok helyen láttam sok félét és nem igazán vágom hogy melyik az igaz. A választ előre is köszi.
Na már moddolom is az irományom!
Valaki tud valami pdf formátumot vagy ''digitális'' kézikönyvet az 5. generációs(1992-1995) Civichez?
Minden info érdekelne a tütüről.
Lehet a jövőben valamikor befektetek egybe
[Szerkesztve]A forgalmi szerint 1030KG
-
Flashback
veterán
1. Majd idővel, most nincs $-rá
2. Alap
Talán jövőhéten
3. Egyenlőre csak véget cserélek hisz min. 22K egy alap Sportdob +vég.
4. Na ezzel megfogtál. Mi a fene? -
SaNyEe18
tag
-
karyo
senior tag
Hali all!
Ez az LSI, ESI dolog engem is érdekelne! Mi az? Mi a különbség?
Flashback kérdeznék tőled vmit. A Civiced hány kiló a forgalmi szerint, mert már sok helyen láttam sok félét és nem igazán vágom hogy melyik az igaz. A választ előre is köszi.
Na már moddolom is az irományom!
Valaki tud valami pdf formátumot vagy ''digitális'' kézikönyvet az 5. generációs(1992-1995) Civichez?
Minden info érdekelne a tütüről.
Lehet a jövőben valamikor befektetek egybe
[Szerkesztve]nekem 6genhez megvan a service manual. (96-98)
pdfben természetesen
[Szerkesztve] -
karyo
senior tag
-
SaNyEe18
tag
Hali all!
Ez az LSI, ESI dolog engem is érdekelne! Mi az? Mi a különbség?
Flashback kérdeznék tőled vmit. A Civiced hány kiló a forgalmi szerint, mert már sok helyen láttam sok félét és nem igazán vágom hogy melyik az igaz. A választ előre is köszi.
Na már moddolom is az irományom!
Valaki tud valami pdf formátumot vagy ''digitális'' kézikönyvet az 5. generációs(1992-1995) Civichez?
Minden info érdekelne a tütüről.
Lehet a jövőben valamikor befektetek egybe
[Szerkesztve] -
Flashback
veterán
A Gyári hangszór (az ajtóban) elejét hogy kell lepattintani?
-
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
Nem bízol a kézügyességemben? Egyébként nem én fújnám le. Van egy ismerősöm aki a 206-a belsejét gyönyörűen megcsinálta fekete/ezüstre!! Na a képek most kúsznak fel, mindjárt nyomok linket. 22:00-ig lak protectoroztam, a képeken látszik is.
De ti is dobhattok fel ám képeket!! -
SuBeR53_
tag
az utcában tegnap volt egy tuning integra
-
[lAyCsI]
addikt
-
[lAyCsI]
addikt
-
#16741888
törölt tag
-
Integra
titán
nem csúfítanám el
-
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
-
Flashback
veterán
Ok, majd holnap csinálok képeket mer most egy kicsit koszos. Egyébként a forgalmi megnevezés szerint: élénkpiros.
Valami kisebb tuningok amik házilag elvégezhetők vannak? Szvsz arra gondoltam a sebesség és fordulatszámmérőt körülölelő műanyagot átfújni, ilyesmi... -
Integra
titán
-
janati
őstag
-
[lAyCsI]
addikt
Nekem is volt Civicem, '95-ös 1.5 VEi, nagyon klassz kis verda volt,
qrvára szerettem... -
Integra
titán
haliho,
először is gratula
jöhet a kép
itt a hondások fóruma, itt írunk meg mindent:
Bővebben: link -
Flashback
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
75603 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
A nem szakmai témák megvitatására: Honda OFF topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Philips LCD és LED TV-k
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Robotporszívók
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- STALKER 2: Cost of Hope - A régi sebek újra felszakadnak az első kiegészítőben
- Formula-1
- Temu
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autós topik
- További aktív témák...
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO teleszkóp Class 4 (1db)
- Eladó eredeti Noblechairs ülésmechanizmus (hintamechanika) 1db
- Lenovo A285 12,5" FHD - Ryzen 5 pro 2500U, 8GB RAM, 256GB SSD, jó akku, számla, garancia
- Telefon szerviz helyben - Gyors javítás, akár 30 perc alatt!
- Apple iPhone 16 128GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- Motorola G60 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Nem bízol a kézügyességemben? Egyébként nem én fújnám le. Van egy ismerősöm aki a 206-a belsejét gyönyörűen megcsinálta fekete/ezüstre!! Na a képek most kúsznak fel, mindjárt nyomok linket. 22:00-ig lak protectoroztam, a képeken látszik is.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





? Pedig nekem az jön be a legjobban főleg a 3ajtós csapott hátú az naon szép. De érdekelne a 6. genes pdf is ki tudja 

