Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cecil

    aktív tag

    válasz KisTücsök #101020 üzenetére

    bemásolom ide is:

    Első benyomások így 4 film és kb 5 óra zenehallgatás után... a frontok még bejáratósak kb 20 óra ha van bennük, a center már nem.

    Hát... nálam, saját rendszeremben, ez idáig a nekem legjobban tetsző hang amit hallottam mind zenén mind mozin. :)

    Kezdjük a zenével:

    Alapvetően mindig azt mondom nálam 80-85% a mozi és a maradék a zenehallgatás.
    Ma teljesen besötétítettem a lakásban, minden fényt lekapcsoltam, beraktam pár kedvelt zenét és leültem csak zenét hallgatni (nálam ez nagy dolog, ritkán teszek ilyet).
    2,5 óra után alig akartam felállni előle annyira magával ragadt az amit hallok (még nagyobb szó...) :D

    Mozi:
    Itt is nagy a vigyor az arcomon! A Center brutálisan tetszik, ami ugye elég fontos mozin, tiszta érthető beszédhangok, hatalmas tér, olyat részleteket is hallottam amit eddig nem.
    Sokszor volt olyan, hogy oda mentem, hogy most a frontok is dolgoznak-e és nem! Viszont amikor igen nagyon szép az összkép (összhang).

    Az viszont biztos, hogy sok játékot igényel az elhelyezés, biztos nálam is lehetne még jobb hangot kihozni, ha ideálisabban el tudnám rakni őket, de így is nagyon jó már.

    Amire nem jó az a háttérzene hallgatás... mivel irányított a lesugárzása a panelnek így igen szűk tartományra korlátozódik a sweet-spot. De ha abban ülsz...
    Bár ESL frontok ilyen szempontból kicsit megbocsátóbbak mint a többi ML.

    A frontok mélye még néha kevéske, illetve 40Hz az alsó határa, de finoman megtámogatva a 2db BK subommal zenén is állat!

    Már várom, hogy végre itt legyen a mikrofon az XMC-1 -hez és megnézhessem mit hoz ki a rendszerből a DIRAC.

Új hozzászólás Aktív témák