Hirdetés
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Milyen videókártyát?
- Otthoni időjárás-állomás
- Projektor topic
- OLED monitor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Milyen TV-t vegyek?
- Computex 2026: művészi notebookok az MSI-nél
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
50 - 1
194474 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-12-18 20:59 Téma összefoglaló
Mindenkinek, aki tanácsot szeretne az asztali gépe összeállításához / vásárlásához
Mielőtt kérdezel, az alábbi pontokat a lehető legrészletesebben próbáld meg leírni a további kérdéseiddel együtt:
1. Mire fogod elsősorban használni a gépet?
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél tartani?
3. Milyen alkatrészekre van szükséged? Mehet-e a Hardverapró, vagy mindenből új kell?
4. Mennyi a kereted rá?
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája?
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél?
-
SyMbioTe
Ármester
(rögzített hozzászólás)Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás.

Új hozzászólás Aktív témák
-
Manus01
aktív tag
Nyugodtan vegyél mellé HD6950-et. Későbbiekben meg válts mindeképpen i5-2500K-ra.
(#48) balpis: gondoltam későbbiekben a fórumtárs szeretne SLI rendszert. Másik meg ,hogy 12V-os ágon 4x 18A.
Azért is írtam mert én érgebben kérdeztem tápos topikban ,hogy a tápom el e bírja a HD6950-et. Azt írták ,hogy jobb lenne erősebb táp. Na msot az enyém 2x 12V-os ág 18A 18A összesen 36A leadására képes. És ehhez írták nekem ott ,hogy fogja bírni éppen.
Inkább jobb picivel erőssebb tápot venni ,mint kisebbet.Feleslegesen minek vegyen? Inkabb valtson kesobb vga-t. Most egyebkent is nagyon elszalltak az arak.
-
KAMELOT
titán
Nyugodtan vegyél mellé HD6950-et. Későbbiekben meg válts mindeképpen i5-2500K-ra.
(#48) balpis: gondoltam későbbiekben a fórumtárs szeretne SLI rendszert. Másik meg ,hogy 12V-os ágon 4x 18A.
Azért is írtam mert én érgebben kérdeztem tápos topikban ,hogy a tápom el e bírja a HD6950-et. Azt írták ,hogy jobb lenne erősebb táp. Na msot az enyém 2x 12V-os ág 18A 18A összesen 36A leadására képes. És ehhez írták nekem ott ,hogy fogja bírni éppen.
Inkább jobb picivel erőssebb tápot venni ,mint kisebbet. -
balpis
őstag
Tök jó táp! De ehhez konfighoz minek? Ágyúval verébre?
Még (#15) userxy GX550-ét is túlzásnak érzném, ha nem látnám a konfigban azt a hűtőt.
Egyébként 400W fölé azért nem lenne könnyű felnyomni azt a gépet (a proci alapból 95W, a VGA 170 - ebből komoly tuninggal esetleg 350W összejöhet...), amihez még egy GX450 is elegendő lenne... -
C0d3r
addikt
Üdv!
Régebben már kértem ajánlatot itt de akkor nem jött össze de most ünnepek után sikerül végre.Szeretnék összerakni egy gépet a szokásosra játék és filmek.A monitorom felbontása 1600x1200.Csak maga a gép kell ilyen billentyűzet meg hasonlók nem. HDD árak most elég magasak de nincs is szükségem rá mert van külső winchesterem.Helyett valami SSD kellene amire ráfér a Windows 7 és pár játék.Fontos szempont még számomra, hogy csendes legyen a gép és ne fogyasszon sokat mert elég sokat van bekapcsolva letöltés meg hasonlók miatt.
A keret olyan 110k lenne max. 120k de ha lehet maradjunk a 110k körül.
Előre is köszönöm a segítséget.Üdv!
Mennyit szánnál rá?
-
Faith
aktív tag
Üdv!
Régebben már kértem ajánlatot itt de akkor nem jött össze de most ünnepek után sikerül végre.Szeretnék összerakni egy gépet a szokásosra játék és filmek.A monitorom felbontása 1600x1200.Csak maga a gép kell ilyen billentyűzet meg hasonlók nem. HDD árak most elég magasak de nincs is szükségem rá mert van külső winchesterem.Helyett valami SSD kellene amire ráfér a Windows 7 és pár játék.Fontos szempont még számomra, hogy csendes legyen a gép és ne fogyasszon sokat mert elég sokat van bekapcsolva letöltés meg hasonlók miatt.
A keret olyan 110k lenne max. 120k de ha lehet maradjunk a 110k körül.
Előre is köszönöm a segítséget. -
kkrisi
senior tag
ohh
ha csak ennyi, akkor már bele is csapok a configba 
de szerintem majd január március között veszem csak, mert akkor lesznek alacsonyak az árak! -
C0d3r
addikt
-
Manus01
aktív tag
-
kkrisi
senior tag
-
horush
addikt
Vigyázz, mert az új fullhd filmeket már a néha gtx560-am is alig viszi.. Csak ezek ilyen interaktív fullhd filmek xD
-
C0d3r
addikt
FullHD filmekre van némi esély, ha manapság megbirkózik vele az 1 magos Sempron + HD3000 IGP, remélhetőleg i3 + HD6850 is megfog pár év múlva.

Játéknál már nehezebb a helyzet, erős kompromisszumokkal. -
#98593280
törölt tag
Köszönöm szépen. A táp árát olyan 20k-ra gondoltam.És kérdésem lenne még hogy iponban láttam e3-as cooler master tápot is.Az annyira rossz?Tudom olvastam előzőekben hogy más a belseje és nem az igazi.Ez okés is de pl a gx650 e3 ban volt iponban 24-25 körül és mégis szar lenne?Nekem kicsit ellentmondásos a dolog.Kifejtenétek nekem miért is rossz az mert egy cimborám nagyon szemez a gx650-el. Én magamnak fsp,vagy chieftec ctg 600, gigabyte superb ét néztem vélemény esetleg?
".Ez okés is de pl a gx650 e3 ban volt iponban 24-25 körül és mégis szar lenne?"
sz@r
"Nekem kicsit ellentmondásos a dolog.Kifejtenétek nekem miért is rossz az"
"a e3 az seventeam beles és az kerülendő."
Egyébként van olyan, hogy "Melyik tápot" topik, ott kérdezd meg bővebben. -
kkrisi
senior tag
Üdv,
Nem hiszem, hogy melege lesz..
Nekem is kicsi házban van a cuccos.
i3-2100+gts450 gép oldaláról a lap levan véve.
Lehet, hogy nem húzza ki a levegőt, de lényegesen alacsonyabb a hőfok (nekem)
CPU játék után (2-3Hrs.) 43fok, Átlagban pedig 33-35 fok. Gyárti hűtővel
Coder: Egyenlőre i3-mal számolj!
Ugy elég lenne a táp? i3-2100+hd6950/6850
Későbbiekben meg valami 500-700 W-os táp meg egy i5.Értem!
Köszi! És az i3 a 6850 a tv felbontásában, elég lesz egy jó pár évig akár dull hd filmekről vagy full graf gammáról legyen szó?
tvse1995: Neked is köszi a választ!!

-
Manus01
aktív tag
-
Tuki89
csendes tag
Köszönöm szépen. A táp árát olyan 20k-ra gondoltam.És kérdésem lenne még hogy iponban láttam e3-as cooler master tápot is.Az annyira rossz?Tudom olvastam előzőekben hogy más a belseje és nem az igazi.Ez okés is de pl a gx650 e3 ban volt iponban 24-25 körül és mégis szar lenne?Nekem kicsit ellentmondásos a dolog.Kifejtenétek nekem miért is rossz az mert egy cimborám nagyon szemez a gx650-el. Én magamnak fsp,vagy chieftec ctg 600, gigabyte superb ét néztem vélemény esetleg?
-
execute93
őstag
-
Manus01
aktív tag
-
tvse1995
senior tag
A tápod elég lesz. Kb 400 wattot tud leadni 12v-os ágon. Viszont csak egy hát tűs csatija van így a molexet kell majd átalakítanos egy 2molex->6pin átalakítóval.(ilyet általában adnak a kártyához he meg nem akkor pár száz forint.
A melegedéssel nem hiszem, hogy probléma lenne. A 2100 alig termel hőt és a a vga se tartozik a legforrófejűbbek közé.(#31) execute93: Bizony, hogy megéri. A legtöbb helyen 10 ezerrel drágábban adják.
-
horush
addikt
-
execute93
őstag
-
userxy
őstag
6950-el is elmenne az i3 mellett de nagy valószínűséggel már proci limites lesz a rendszer én egy 6850-et tennék mellé azt szépn kihajta plussz még kicsit lehet is húzni.
-
execute93
őstag
Üdv,
Nem hiszem, hogy melege lesz..
Nekem is kicsi házban van a cuccos.
i3-2100+gts450 gép oldaláról a lap levan véve.
Lehet, hogy nem húzza ki a levegőt, de lényegesen alacsonyabb a hőfok (nekem)
CPU játék után (2-3Hrs.) 43fok, Átlagban pedig 33-35 fok. Gyárti hűtővel
Coder: Egyenlőre i3-mal számolj!
Ugy elég lenne a táp? i3-2100+hd6950/6850
Későbbiekben meg valami 500-700 W-os táp meg egy i5. -
C0d3r
addikt
HD6950 (200 W TDP) + i5 (95 W TDP, tuningról nem is beszélve) kicsit sok, szinte max.-on lenne járatva, ami se élettartamot tekintve, se venti hangerő szempontjából nem előnyös.
-
kkrisi
senior tag
Hello,
ha azt akarod, hogy minél később kelljen gépet fejlesztened akkor egyértelműen a legerősebbet kell venned. Szerintem egyébként a 6850 éri meg legjobban mert a 6790-nél 20 százalékkal erősebb a 6870-nél nem olyan sokkal gyengébb. Nézegesd meg ezt a tesztet [link]
Ja és lapnak pedig az ASROCK s1155 H61M-U3S3-B3-t ajánlanám. Elég jó ár érték arányú alaplap,(ha nem a legjobb) usb3-al és sata3-al és a mérete is stimmel mert matx.
Tápod milyen?
tápom egy corsair vx 450-es. Elég lesz oda ?
és szerinted a kis kuckóban nem lesz melege a 6850 vagy az i3 2100 nek? -
execute93
őstag
A GTX560Ti-hez már nem ártana egy jó 450-500 wattos táp, bár azért valszeg elfutkozna a 400-as Hexa-n is... Főleg tuning nélkül...Most látom, hogy kivetted a GTX560Ti-s megjegyzésedet (legközelebb inkább húzd át, mert ez így elég zavaró)... Egyébként meg ajánlom C0d3r kolléga válaszát...
Az i3-2100 viszont már határozottan kevés lesz az 560-as nVidia mellé... A "kis" i3-as nagyjából a GTX460/HD6850 szériáig elég...
Kösz a válaszod.
Akkor egy HD 6950-et képtelenség, hogy elbírjon?
Ilyesmibe gondolkodok..Vagy pedig egy HD6850-70
Későbbiekben meg egy i5-2550K-t néztem ki.
De most valami norm. VGA kéne hosszabb távra.
HD6950-et néztem ki 59,000-ft ért -
C0d3r
addikt
-
vond
MODERÁTOR
A GTX560Ti-hez már nem ártana egy jó 450-500 wattos táp, bár azért valszeg elfutkozna a 400-as Hexa-n is... Főleg tuning nélkül...Most látom, hogy kivetted a GTX560Ti-s megjegyzésedet (legközelebb inkább húzd át, mert ez így elég zavaró)... Egyébként meg ajánlom C0d3r kolléga válaszát...
Az i3-2100 viszont már határozottan kevés lesz az 560-as nVidia mellé... A "kis" i3-as nagyjából a GTX460/HD6850 szériáig elég...
-
execute93
őstag
A tápom FSP Hexa 400 W maximum milyen vga-t bír el?
Ezekkel használnám: i3-2100, 4gb ddr3, asrock h61m-gs, fsp hexa 400 W.Köszi
-
tvse1995
senior tag
Hello,
ha azt akarod, hogy minél később kelljen gépet fejlesztened akkor egyértelműen a legerősebbet kell venned. Szerintem egyébként a 6850 éri meg legjobban mert a 6790-nél 20 százalékkal erősebb a 6870-nél nem olyan sokkal gyengébb. Nézegesd meg ezt a tesztet [link]
Ja és lapnak pedig az ASROCK s1155 H61M-U3S3-B3-t ajánlanám. Elég jó ár érték arányú alaplap,(ha nem a legjobb) usb3-al és sata3-al és a mérete is stimmel mert matx.
Tápod milyen?
-
kkrisi
senior tag
Mekkora vga lenne ajánlatos vennem, amit ki is tudok használni, és egy jó pár évig vinné a gammákat?
és esetleg ami nem annyira melegedős, mert egy aerocool qx2000 matx házban lenne és ehhez kéne egy ilyen lapot is néznem!
-
tvse1995
senior tag
-
Manus01
aktív tag
Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulnék felétek hogy adott egy i3 2100 cpu, 4gb ddr3 ram és nem tudom hogy hd 6850 vagy 6870 legyen velük párosítva, mert teszteken olvastam, hogy a 70 jobban teljesít, de kérdezném a ti véleményeteket is!
És esetleg valami lapot is ami megbízható és mondanátok hozzá, megköszönném!
Mennyire mozgékony config lenne ez így? /továbbfejlesztés szempontjából/
Most és jövőre nézve mai játékokat hogy bírná? nekem tv-re lenne kötve olyan 1360 . 768 felbontásra!
Arra a felbontásra egy HD6790 is bőven sok lenne.
Egyértelműen e 6850 vs 6870 közül az utóbbi a jobb.
-
kkrisi
senior tag
Sziasztok!
Egy olyan kérdéssel fordulnék felétek hogy adott egy i3 2100 cpu, 4gb ddr3 ram és nem tudom hogy hd 6850 vagy 6870 legyen velük párosítva, mert teszteken olvastam, hogy a 70 jobban teljesít, de kérdezném a ti véleményeteket is!
És esetleg valami lapot is ami megbízható és mondanátok hozzá, megköszönném!
Mennyire mozgékony config lenne ez így? /továbbfejlesztés szempontjából/
Most és jövőre nézve mai játékokat hogy bírná? nekem tv-re lenne kötve olyan 1360 . 768 felbontásra!
-
Manus01
aktív tag
-
KAMELOT
titán
Sziasztok!
Összeállt úgy tűnik a gépem és véglegesítésként a tanácsotokat kérném.Alaplap,proci,procihűtő jó áron jutok hozzá uh ha nincs vele nagy gond azt hagynám.
A konfig a következő lenne(3d munka inventor solid edge...stb játék full hd ben bf3 stb):ASUS P8P67 DELUXE rev3
i7-2600K
zalmann CNPS9900 MAX 300W-TDP-ig
hdd apróról valami jó
asus GTX 560 Ti
16gb 1600mhz kingston hiper x blue
A lenne a kérdésem hogy ehhez valami tuti tápot tudnátok ajánlani reális áron? Illetve ez a konfig így helytálló lenne?
Köszi a válaszokat előre.Lehetőleg minél előbb jó lenne mert szeretné beszerezni a dolgokat.
Köszi még egyszer.FORTRON BLACK POWER 650W 25 000ft ,persze az is számít menniy a keret a tápra! 12V-os ágon 4x 18A
-
userxy
őstag
Sziasztok!
Összeállt úgy tűnik a gépem és véglegesítésként a tanácsotokat kérném.Alaplap,proci,procihűtő jó áron jutok hozzá uh ha nincs vele nagy gond azt hagynám.
A konfig a következő lenne(3d munka inventor solid edge...stb játék full hd ben bf3 stb):ASUS P8P67 DELUXE rev3
i7-2600K
zalmann CNPS9900 MAX 300W-TDP-ig
hdd apróról valami jó
asus GTX 560 Ti
16gb 1600mhz kingston hiper x blue
A lenne a kérdésem hogy ehhez valami tuti tápot tudnátok ajánlani reális áron? Illetve ez a konfig így helytálló lenne?
Köszi a válaszokat előre.Lehetőleg minél előbb jó lenne mert szeretné beszerezni a dolgokat.
Köszi még egyszer.Jó lesz ez így.
Annyi még, hogyha sokkal drágább az 1600Mhzes ram mint 1333 Mhzes akkor elég az is, különbség teljesítményben jelentéktelen.tápnak ezt ajánlom COOLERMASTER GX 550W RS-550-ACAA-D3 ~20k körül.
Nem tudom te mit tartassz reális árnak

(#14) Gabóka
Jó lesz. -
Gabóka
tag
Sziasztok!
Köszönöm a segítséget azoknak akik tanácsokat adtak mit érdemes venni és mit nem
Végre összeállt a végleges gép:- Gigabyte GA-H61M-S2V-B3
- Intel Celeron g530
- Kingmax 1333 MHz 4 GB DDR3
- Samsung 470 Series 64 GB SSD
- Xilence COO-XPF80.S.W hũtőventillátor
- FSP 350-60APNMindez összesen 58.100 Ft-ból. Vélemény?

-
Tuki89
csendes tag
Sziasztok!
Összeállt úgy tűnik a gépem és véglegesítésként a tanácsotokat kérném.Alaplap,proci,procihűtő jó áron jutok hozzá uh ha nincs vele nagy gond azt hagynám.
A konfig a következő lenne(3d munka inventor solid edge...stb játék full hd ben bf3 stb):ASUS P8P67 DELUXE rev3
i7-2600K
zalmann CNPS9900 MAX 300W-TDP-ig
hdd apróról valami jó
asus GTX 560 Ti
16gb 1600mhz kingston hiper x blue
A lenne a kérdésem hogy ehhez valami tuti tápot tudnátok ajánlani reális áron? Illetve ez a konfig így helytálló lenne?
Köszi a válaszokat előre.Lehetőleg minél előbb jó lenne mert szeretné beszerezni a dolgokat.
Köszi még egyszer. -
Barthezz2
nagyúr
De azért ne 100hsz offal kezdjetek

-
Bati0501
őstag
Már két számjegyből áll a hozzászólások száma.

És grat a cikkhez!

-
KAMELOT
titán
-
will5
tag
Ezek szerint van már cikk, akkor meg is keresem.

(Nagyon keresni se kellett...)Köszönet ShellKretor-nak és mindenkinek aki közreműködött.

-
vond
MODERÁTOR
Hát akkor hajrá!

-
Isual
veterán
hét gonosz ember

(#8) vond:ugy tudod, hogy most mindent elrontottál

-
#98593280
törölt tag
(#50016) funk648: Jó a CX430 v2 is, a CTG az szürke, fekete házba én nem biztos hogy venném. A GX450 meg drágább, 16k-tól indul, igazából erősebb VGA-hoz ajánlottabb, úgy mint hd6950 vagy GTX560ti.
(#5) C0d3r: Köszi és mindenkinek aki segített! A Ti érdemetek is!

-
C0d3r
addikt
Yeah!
Hát akkor folytassuk...
Szuper este áll előttem, még nem olvastam el se a cikket, plusz a hozzászólásokat. De már előre grat mindenkinek, főleg ShellKretor-nak!

-
userxy
őstag
Yuppiiiiii

Megéltük ezt is. Köszönet a sok fórumozónak és a sok önkéntesnek.Így hátha többen fogják elolvasni az első hsz-t
-
Barthezz2
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
194474 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Mielőtt kérdezel olvasd el a téma összefoglalót!
- Hirdetni csak a Hardveraprón szabad!
- Beárazást kérni a beárazós topikban lehet!
- Új 4K Gamer PC Ryzen 7 7800X3D /RX 9060 XT 16Gb OCb/32Gb DDR5 /1Tb M2 NVME SSD/850W 2-5Év gari
- Gamer számítógép i7-8700 / RTX 2060 / 16GB DDR4 RAM / 512GB SSD
- i7-14700F ASUS STRIX RTX 3070 32GB RGB Samsung 1TB Nvme 360mm AIO Prémium Gaming PC
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 3800X / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Asztali PC , i9 9900KF , RTX 3060 Ti , 32GB DDR4 , 512GB nVME , 2TB HDD
- Dell Precision 7760 i7-11850H 64 GB RAM NVIDIA RTX A4000 FHD IPS Garancia
- Apple iPad Air 2 (A1566) 64GB Wi-Fi Asztroszürke
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Új kijelzős! Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 i7-11875H 32GB 512GB RTX A3000 FHD 1 év gar 500NIT
- LG UltraGear 27GR95QE-B 240 Hz OLED 2560x1440 Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

ha csak ennyi, akkor már bele is csapok a configba 





deathcrow42

