Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • távcsőves

    senior tag

    válasz Grózi #23069 üzenetére

    3-4 pint tudok külön ventilátor vezérlővel. (MSI alaplapom van, egy trágya az egész. Amikor megvettem nem gondoltam volna, hogy ennyire gyenge. Szolgáltatásokban is.) Gyakorlatilag minden ventilátorom cserére kellene kerüljön. Szóval összességében 4-5 db-ot. Árkeret nem tudom. VGA csere előtt állok, a darabja 6-7 ezer Ft ventiket, ha nagyon ajánlod megveszem, de 1-2 db-ot egyszerre, és persze örülök, ha nem kell sokat kiadnom. Tudom, hogy hosszútávú befektetés, és szeretném ha nem lenne szélzaj, de a remek szellőzés is megmaradna. Elképzelésem az lenne, hogy az összes venti azonos fesz/PWM szintre lenne szabályozva és egyforma típusokra is gondoltam (Ha különbözőt javasolsz akkor természetesen az lesz.), amíg egy számomra elfogadható értéket ér el a szélzaj. (Ez elégé alacsony, de halható szint.) A proci tuningjával igazodok inkább a lehetőségekhez. (Az alaplap nem rekordok döntésre van kitalálva.) Most egy tényleg kazán VGA van bent, de ennél jobban fűtő VGA biztosan nem kerül bele. (Bár soha ne mond, hogy soha.) Sosem volt még kimondott nagynyomású ventilátorom (Leszámítva a Seasonic tápomban lévő ADDA ventit.) Így tapasztalatom sincs velük és nem tudom merre induljak. Előre is köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák