-
PROHARDVER!
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Madwe
nagyúr
válasz
n.gab #169482 üzenetére
Fehérje is, aha.
mennyiség makrófüggő meg h egyébként mit mennyit eszel
nekem 50g datolya, 1 banán, 3dl szójatej (nem cukrozott), 100g fagyasztott gyümölcs az alap.azért ne feltétlen hallgass arra amit én mondok, ezek csak az én tapasztalataim, bevett étrendem stb
sokan vagyunk itt. Biztos mások mást javasolnának vagy egyenesen ördögtől valónak tartják amit írok
a makróid ha szinten tartasz vele nem rosszak nyílván szintentartáshoz. Hogy érted h normál állapotban kell e ennyi? Ha tömegelés szintentartást szálkásítást értesz alatta akkor igen, legfontosabb szálkásításkor h minimum ennyi meglegyen. Ha normál állapot alatt azt érted ha nem edzel egyáltalán akkor nem kell ennyi
annyi hogy zsírbol a súlyod mellett minimum 35g-nak kell lennie, te jóval felette vagy ami nem baj, de esetleg megnézheted azonos kcal mellett mit művel a tested ha elkezded a ch felé tolni a zsírt, milyen lesz hangulatod energiád éhségérzeted stb.+20-30% ch esetedben kb 50-60g ch ha jól számolom. Az csak 200-240 extra kcal, ettől még bőven nem kéne zsírosodj, 500kcalig kb átlag ember ha rendesen edz inkább izmosodik.
miből gondolod h híztál s nem izmosodtál, h méred? Az elején ha növeled a ch-t több vizet fogsz megtartani ezért hiheted azt h hízol miközben csak vizesedsz, ami nem baj (max pillanatnyilag esztétikailag téged zavar)
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Filmvilág
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Vezetékes FEJhallgatók
- Automata kávégépek
- Peugeot, Citroën topik
- Milyen autót vegyek?
- Call of Duty: Modern Warfare III (2023)
- Hoztunk 15+ kevésbé ismert Windows-tippet és -trükköt
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- DJI Air 3 RC-N3 drón szett +Garancia +Care Refresh +táska
- DJI Air 3 Fly More Combo RC2 drón egyedi megjelenéssel
- 130 db regény és képregény (Star Wars, Marvel, DC, stb)
- DJI MINI 4K Fly More Combo 1 órát repült teljesen új és hibátlan DJI CARE CSEREGARANCIA!
- DJI Air 2s drón szett - 1" SONY kamerával, SMART photo funkcióval
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS B450 R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1080 Ti 11GB ASUS GT 301 FSP 700W
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Be Quiet! 650W
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest