Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Daffni2 #48889 üzenetére

    Ilyen akkor sincs normál esetben, mert
    1. Ha egy particionálatlan eszközre telepíted a W7-t(márpedig egy valóban új/bontatlan SSD-n nem lehet partíció sem, ergo eltolás sem), akkor az kérdés nélkül létrehozza a 100MiB-os rejtett partíciót és onnantól kezdve az eltolás helyes lesz (1MiB egész pontos)
    2. 31K-s eltolást csak az XP eszközöl vagy olyan particionáló progi, ami régi és nincs figyelemmel az SSD-re
    3. Mint írtam, a Macrium-ban is lett volna lehetőség korrigálni az eltolást klónozáskor...

    Nem tudom honnan vetted, de ha kéz alól, (pl sokan árulnak 840-est aprón, mert a W8 miatt vették csak meg), akkor az már nem feltétlenül egy vadiúj/érintetlen 840-es.

    Szóval ezen nem érdemes "vitatkoznunk", megoldást javasoltam, mindkét módszer(pontosan betartva) garantáltan megoldja a gondot, bár szerencsésebb lett volna előbb kérdezni, aztán cselekedni, akkor most nem kellene plusz köröket futni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák