Hirdetés
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
nicu71
addikt
Régóta szenvedek a töltőporttal, kicsúszik a kábel a legkisebb mozgástól is, most nekiestem valami horgász betűző szerszámmal, és egy tonna port kikapirgáltam, szerintem teljesen tiszta lett. Utána úgy kattant be a kábel, mint új korában
Ezt már páran ugyanígy megtapasztaltuk,nekem ugyan nem csúszott ki, hanem egyszerűen nem vette fel a töltést.
-
Kecskedémon
kezdő
Régóta szenvedek a töltőporttal, kicsúszik a kábel a legkisebb mozgástól is, most nekiestem valami horgász betűző szerszámmal, és egy tonna port kikapirgáltam, szerintem teljesen tiszta lett. Utána úgy kattant be a kábel, mint új korában
-
dredjudge84
őstag
-
zzola
titán
Fogalmam sincs. Törölték nekem is a rendelésem. Ma rendeltem meg újra.
Ki rendel egy 5 éves mobilt?
-
dredjudge84
őstag
Fogalmam sincs. Törölték nekem is a rendelésem. Ma rendeltem meg újra.
-
boncser
aktív tag
Üdv!
Ma húztam be újan egy ilyen telót a onetól. Kérdésem, ott függetlenül árulják ugye? Feltöltőkárryásan vettem, nem előfizetéssel.
Azt egyébként lehet tudni, hogy ezek mi alapján kerülnek fel az oldalra? 1 órája még volt most nincs.
Néhány hónapja felkerült az s21 ultra. Megrendeltem. 3 nap múlva törölték készlethiány miatt. Utána megint volt fent de lecsúsztam róla. -
Oldfoksz
aktív tag
Azt lehet tudni milyen tároló van a telóban? ufs 2.2?
A Snapdragon 720G adatai
Magok
2 x Kryo 260 (Cortex-A76) 2300 MHz, 6 x Kryo 260 (Cortex-A55) 1800 MHz
GPU. Adreno 618
Techprocess. 8 nm
Bitmélység. 64 bites
Maximális frekvencia. 2300 MHzRAM8 GB
ROM. UFS 2.1
Hálózatok. LTE Cat.15 DL, Cat.13 UL
Navigáció. GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, NavIC
Egyéb. Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, Gyors töltés™ 4
AnTuTu10.
349815 (312104-387527, 2)
AnTuTu9
344210 (321446-351875, 33)
AnTuTu8
274181 (244359-291537, 119)
AnTuTu7
224953 (223255-226652, 2)
AnTuTu6
110169
AnTuTu5
87554 -
dredjudge84
őstag
Azt lehet tudni milyen tároló van a telóban? ufs 2.2?
-
dredjudge84
őstag
Jaa, ezt passzolom. Na reggel láttam az oldalon h van, gyorsan meg is rendeltem, mert ennyi pénzt megér. Az a három dolog ami fontos nekem, azt mind tudja a telefon. (Jack aljzat, jó kijelző, és jó uzemido) legalábbis a mobilaréna teszt alapján.
-
nicu71
addikt
Nekem abszolút mások a felhasználási szokásaim, mint az átlagnak. Igazából ezek a generációk nagyon tetszettek nekem, de ha nem lenne értelme ilyen régi telefont venni, akkor igazából a regalaxy programnak sincs értelme, ahol pl lehet venni s20at felújítva. Engem nagyon nem izgat hogy nincs rá frissítés már én úgysem frissítem be megkapom és azzal használom ami rajta van minden frissítés csak elcseszi a telefont legalábbis ez az én tapasztalatom lassabb lesz gyorsabban merül satöbbi.
Nem, félreérted.A kérdés arra irányult hogy hogy lehet még kapni ezt a régi telot ujonnan.Mindenféle célzás nélkül.
-
dredjudge84
őstag
Nekem abszolút mások a felhasználási szokásaim, mint az átlagnak. Igazából ezek a generációk nagyon tetszettek nekem, de ha nem lenne értelme ilyen régi telefont venni, akkor igazából a regalaxy programnak sincs értelme, ahol pl lehet venni s20at felújítva. Engem nagyon nem izgat hogy nincs rá frissítés már én úgysem frissítem be megkapom és azzal használom ami rajta van minden frissítés csak elcseszi a telefont legalábbis ez az én tapasztalatom lassabb lesz gyorsabban merül satöbbi.
-
nicu71
addikt
Üdv!
Ma húztam be újan egy ilyen telót a onetól. Kérdésem, ott függetlenül árulják ugye? Feltöltőkárryásan vettem, nem előfizetéssel.
Ne viccelj.. újonnan ilyen régi telefont? Egyébként manapság minden teló független,hogy a kérdésre valaszoljak
-
dredjudge84
őstag
Üdv!
Ma húztam be újan egy ilyen telót a onetól. Kérdésem, ott függetlenül árulják ugye? Feltöltőkárryásan vettem, nem előfizetéssel.
-
Frenkyboy198
újonc
Sziasztok!
Tudnátok esetleg segíteni,hogy miért nincs hálózatom A72-őn?
Multhét péntek óta semilyen hálózatot nem ad be a telefonom,hiába csinálok gyári beálítást vagy factory resetet,nem ad hálózatot!
A kártyákat felismeri a szim kezelőben,és választhatok melyik legyen a "fő" kártya,de viszont nem ad hálózatot sehogy sem!
Két ör van áthúzva a hálózatok helyén!
Nincs tiltva egyálltalán!!
Facebookozás közben kikapcsolt minden jel nélkül,és bekapcsolás után már nem adott hálózatot!
Köszönöm a segítséget! -
_DiEGO_
őstag
Hali! Bakker én meg kerestem, hova tünt el a hozzászólásom a Samsung Galaxy A53 5G - kevesebbet többért -ból
Nem ide kellett volna ennek érkeznie
köszi . -
SlyChocolate
senior tag
A lista - ekkor fog letölthetővé válni a One UI 8 a Galaxy telefonokra:
Galaxy A56 5G – September 25
Galaxy A36 5G – September 25
Galaxy A55 5G – October 6
Galaxy A54 5G – October 13
Galaxy A53 5G – October 30 <<<<------
Galaxy A52s 5G – October 13
Galaxy A35 5G – October 30
Galaxy A34 5G – October 30
Galaxy A33 5G – October 30
Galaxy A26 5G – October 2
Galaxy A25 5G – October 16
Galaxy A23 5G – October 16
Galaxy A17 5G – October 2
Galaxy A16 5G – October 2
Galaxy A15 5G – October 20
Galaxy A06 – October 23Teljes lista: [link]
?
-
_DiEGO_
őstag
A lista - ekkor fog letölthetővé válni a One UI 8 a Galaxy telefonokra:
Galaxy A56 5G – September 25
Galaxy A36 5G – September 25
Galaxy A55 5G – October 6
Galaxy A54 5G – October 13
Galaxy A53 5G – October 30 <<<<------
Galaxy A52s 5G – October 13
Galaxy A35 5G – October 30
Galaxy A34 5G – October 30
Galaxy A33 5G – October 30
Galaxy A26 5G – October 2
Galaxy A25 5G – October 16
Galaxy A23 5G – October 16
Galaxy A17 5G – October 2
Galaxy A16 5G – October 2
Galaxy A15 5G – October 20
Galaxy A06 – October 23Teljes lista: [link]
-
razorka777
veterán
Sziasztok. Samu A72 új 36 ezerért megéri? Keresztanyámnak kell, mert volt neki egy Samu A14 régen, amit elloptak tőle, most egy Redmi Note 12 4/128-a van másfél éve és állandóan azzal zaklat, hogy neki Samsung kell. Szerintetek érdemes rá beruházni, mert részlet fizetés opció is van és most 1200 forint havonta nem sok érte.
Ha valóban új akkor persze megéri, bár furcsa hogy van egy 4 éves teló újonnan.
Arra viszont számítani kell, a telefon nem az a nagyon smooth működésű.
Mára már eléggé dadog a szoftver rajta. -
r92king
tag
Sziasztok. Samu A72 új 36 ezerért megéri? Keresztanyámnak kell, mert volt neki egy Samu A14 régen, amit elloptak tőle, most egy Redmi Note 12 4/128-a van másfél éve és állandóan azzal zaklat, hogy neki Samsung kell. Szerintetek érdemes rá beruházni, mert részlet fizetés opció is van és most 1200 forint havonta nem sok érte.
-
t.imi
addikt
Üdv mindenkinek! Jelentem,mivel én vagyok az akit az új szofrver léte nem zavar az értesítési sávban,és félek hogy az új szoftver mit ront el vagy lassít be,így nálam még a legutóbbi frissítés 2023.04.01-es.
Android 13as főverzió, One Ui 5.1
S jelentem a telefon tökéletesen teszi a dolgát már 4. éve! Engedi a 100%-ra való gyorstöltést,szóval minden zsír! Kopp-kopp..
Én eddig jól elvoltam vele. 2-3 hónapja kezd nagyon lassulni, gmail levelek kijelölése is eltart 2-4mp-ig.
Néha kamera 6-10 mp gondolkodásba kezd, chrome is tud alakítani.
Tény, hogy HR soha nem volt rajta, több mint 3 éve az aktuális frissítések telepítve és hajrá.
Pont fölötted is írtak egy szépet. -
tzsolesz
nagyúr
Sziasztok. Sajnos A71 topic nagyon kihalt, így bocs hogy ide írok.
A71 rálett téve Redmi Note 11 pro töltőre, és utána nem tölt semmivel. Azzal a bizonyos töltővel sem. Volt már hasonló élményem A70-el, de az valahogy megjavult utána.
Kimehetett a töltés vezérlő egysége? Ez a töltő csatlakozó cseréjével orvosolható? Van tapasztalat hasonlóra? Nincs megtörve a csatlakozó, mert hirtelen lett ilyen probléma, és mozgatásra sem reagál, illetve nem lötyög, stb.. -
Nightman
csendes tag
Üdv mindenkinek! Jelentem,mivel én vagyok az akit az új szofrver léte nem zavar az értesítési sávban,és félek hogy az új szoftver mit ront el vagy lassít be,így nálam még a legutóbbi frissítés 2023.04.01-es.
Android 13as főverzió, One Ui 5.1
S jelentem a telefon tökéletesen teszi a dolgát már 4. éve! Engedi a 100%-ra való gyorstöltést,szóval minden zsír! Kopp-kopp..
-
Sunyi Ló
csendes tag
-
hrabanc
tag
Biztonsági frissítés érkezett.
-
SlyChocolate
senior tag
Nektek is dobálja a wifit?
Érdekes ha kilövöm a mobil netet villám módon be adja az itthoni wifit.
Megint brávó samsung -
goethe83
csendes tag
-
panizzi
aktív tag
Sziasztok!
Van egy Samsung Galaxy A72 telefonom, SM-A725F/DS.
Tegnap feltöltöttem, majd a gyerek elvitte játszani.
Láttam este, hogy 22%-os van. Rádugtam a töltőre és nem tölt.
Újraindítás megvolt, más telefont lehet tölteni a töltővel.Szerintetek megéri vesződni a javíttatással vagy inkább vegyek másikat?
Köszi a segítséget, elég sos a dolog, mert meló miatt kell telefon.
ilyesmit, "foglalkozós" A72 telefont keresek videó projekthez
-
goethe83
csendes tag
Sziasztok!
Van egy Samsung Galaxy A72 telefonom, SM-A725F/DS.
Tegnap feltöltöttem, majd a gyerek elvitte játszani.
Láttam este, hogy 22%-os van. Rádugtam a töltőre és nem tölt.
Újraindítás megvolt, más telefont lehet tölteni a töltővel.Szerintetek megéri vesződni a javíttatással vagy inkább vegyek másikat?
Köszi a segítséget, elég sos a dolog, mert meló miatt kell telefon.
-
SlyChocolate
senior tag
Lefrissítettem a párom telóját, de egyre lassabb ez a telefon.
Korábban xiaomiknál már feltűnt a boot idő hossza, nos az A72-nél ez majd majd 3 perc.
Másnál is esetleg ilyen hosszú?2021-es a teló mindig mint most is csak gyári rendszerrel.
Megmértem a bekapocsolást követően a galária kamera mappa megnyitásáig (amiben nálam kb 480 kép és rövid videók 1080p 1-2 percesek) eltelt időt 1 perc 36 másodperc volt.
Nyílván a jelszavak beírás elvett némi időt....... -
SlyChocolate
senior tag
Bocsi, hogy csak most írok de a samu nincs a helyzet magaslatán.
Nagyon is tudatosan csinálja, hogy vegyél új telefont.
Egyre rongyabb a rendszere frissítésről frissítésre......
De ami a legnagyobb gondom vele hiába húzom le az értesítési hangerőt.
Pont lesz.arja pl facebook meh más appok értesítéseit max hangerőn tolja ha történés van.
Erősen gondolkodom vagy mod vagy régebbi rom használatán, ez így egy fo.s.Sziaszok.
Kicsit magamnak is válaszolok illetve megosztom veletek ennek a frissítésnek a tapasztalatait.
Mint írtam a facebook nagyon durván tolta az értesítéseket annó.
Annak ellenére, hogy mindent kikapcsoltam amit lehet.
Azóta app kuka, csak böngészőből van facebook nálam.
És voálá nyugalom van.
No de, hogy jött ez a frissítés mit látnak szemeim.
A samsung a tudtom nélkül telepítette a frissítésével a facebook appot.
Ezaztán az algoritmus!
Neked nincs ilyen na majd mi adunk.
Brávó samsung!!!!!
-
#42308056
törölt tag
Lefrissítettem a párom telóját, de egyre lassabb ez a telefon.
Korábban xiaomiknál már feltűnt a boot idő hossza, nos az A72-nél ez majd majd 3 perc.
Másnál is esetleg ilyen hosszú?Borzasztóan lassú mióta megkapta az új főverziót. Megnyitom a kamerát és másodpercekig semmit se lehet csinálni. Fotózás után nyitnám kamerából a galériát és akkor is rettentő sokat tölt. Böngésző ugyanezt megcsinálja időnként. Sosem volt egy villám de ez már tényleg túlzás. Gondolkodom a váltson pedig nem szeretek lecserélni minden másban ennyire jó állapotban lévő eszközt.
-
razorka777
veterán
A párom nem veszi észre a lassulást, ő teljesen átlagfelhasználó, csak engem zavar.

Lehet egyszer majd ráküldöm az odin-t, hátha jobb lesz. -
nicu71
addikt
Lefrissítettem a párom telóját, de egyre lassabb ez a telefon.
Korábban xiaomiknál már feltűnt a boot idő hossza, nos az A72-nél ez majd majd 3 perc.
Másnál is esetleg ilyen hosszú?A Boot-idő az még hagyján,de tényleg minden lassabb lett.Távol áll tőlem minden konteo,de egy egyszerű képernyőfotó is 3 másodperc minimum.Talán egy hard reset nem ártana,de mire ujra belaknám,erre nincs egyszerűen hangulatom.
-
razorka777
veterán
-
nicu71
addikt
Megjött az augusztusi patch...
-
SlyChocolate
senior tag
Nálatok jelentőse ba van lassítva a teló a android 14-el?
Bocsi, hogy csak most írok de a samu nincs a helyzet magaslatán.
Nagyon is tudatosan csinálja, hogy vegyél új telefont.
Egyre rongyabb a rendszere frissítésről frissítésre......
De ami a legnagyobb gondom vele hiába húzom le az értesítési hangerőt.
Pont lesz.arja pl facebook meh más appok értesítéseit max hangerőn tolja ha történés van.
Erősen gondolkodom vagy mod vagy régebbi rom használatán, ez így egy fo.s. -
nicu71
addikt
Nálatok jelentőse ba van lassítva a teló a android 14-el?
És ezt orvoslandó csináltál gyári visszaállítást?
-
#42308056
törölt tag
Nálatok jelentőse ba van lassítva a teló a android 14-el?
Tetű lassú lett.
-
SlyChocolate
senior tag
-
pjen
félisten
-
nicu71
addikt
-
pjen
félisten
Üdv Urak. Pár napja nekem is megjött a frissítés. Azota bármivel böngészek, 3-4 lap után befagy. Például a fórum is. Van erre valami megoldás?
-
KD6-3.7
őstag
Sziasztok!
Megjelent a frissítés viszont beragadt. Újraindul a teló és lemegy a One UI betöltése vagy tudom is én mi, eléri a 100%-ot és újraindul, kezdi elölről. Így ebbe beragadt. Van erre megoldás?
Előre is kösz!
-
nicu71
addikt
-
#42308056
törölt tag
-
nicu71
addikt
Jött egy apdét.Májusi security 😉
-
nicu71
addikt
Nahát, észre se vettem.Amúgy anyám Lenovo tabletjén 70 százalék ez az érték,addig engedi tolelteni.😉
-
#42308056
törölt tag
-
stewe780
őstag
Levették a 85%-os töltést 80-ra...
Most tényleg a 85% is sok? Eddig használtam, de most azért a 80% már nagyon kevésnek tűnik. 3 éves lesz a teló, annyira nem bírja már jól. -
#42308056
törölt tag
Tévedtem...
"A One UI kezdőképernyő alkalmazás nem válaszol" hibaüzenet néhány másodpercenként amíg bezárást nem nyomok, de akkor meg minden eltűnik. Igazán remekül sikerült frissítés. Remélem egy újraindítás megoldja.
-
#42308056
törölt tag
-
stewe780
őstag
-
nicu71
addikt
És meg is jött,töltsétek!
-
stewe780
őstag
-
#42308056
törölt tag
-
nicu71
addikt
Egyébként minden jel szerint kapunk One UI 6.1et,tudtátok?
-
redtamas
csendes tag
Az az érdekes, hogy 1 hete csinálja ezt, viszont Android 14 már hónapok óta rajta van, illetve még ami fura, hogy csak az érintés érzékenység szűnik meg,mert a háttérkép viszont mozog, tehát nem fagy meg teljesen a telefon.
-
nicu71
addikt
Sajnos igen,ilyesmit soha azelőtt nem csinalt,kiveve a néha brutalisan lassan indulo és percekig döcögő kamerát,az kezdettől van,a fagyás pedig csak mostanában.
-
Zaji
őstag
Szia,
Itt visszaolvasva is láthatod, hogy a legújabb szoftver nem a legacélosabb. Nem volt időm vele foglalkozni, de lehet egy verzióval korábbi android megoldás lehetne.
-
redtamas
csendes tag
Sziasztok,
Édesanyámnak a 3 éves A72 egy hete kb. napjában 3-4x lefagy, tapasztalt valaki ilyet mostanában? (legújabb szoftver van rajta) próbáltam már gyári visszaállítást is, de nem oldotta meg a problémát. -
#42308056
törölt tag
Nekem ilyen gondjaim nincsenek szerencsére. De most bajban lennék ha telefont kéne venni, mert ezek szerint középkategória max 3 évet bír normálisan, a flagshipek meg 300-ért mennek hűséggel is.
-
Zaji
őstag
-
#42308056
törölt tag
-
#42308056
törölt tag
Jól tönkrevágták ezt a telefont az Android 14-gyel, sokszor alig reagál feloldás után, most meg a Youtube zene is random megáll pedig zároltam az alkalmazás váltóban is...
-
sylansyren
újonc
Hú, köszönöm. Ha mindent kell rajta cserélni, akkor viszont sajnos bukó, mert az enyém már rég nem garis. Mindegy, érkezik az utódja, holnap veszem át az A55-t. Ez állt hozzá a legközelebb, remélem beválik

-
stewe780
őstag
Igen, sajnos. És mondom úgy, hogy a töltőportot pénteken cserélték benne... Nagyon el vagyok keseredve.
-
sylansyren
újonc
Igen, sajnos. És mondom úgy, hogy a töltőportot pénteken cserélték benne... Nagyon el vagyok keseredve.
-
SlyChocolate
senior tag
Sziasztok! Nem annyira olvastam vissza, de hátha valaki találkozott ennél a telefonnál ezzel a problémával. Azt írta ki a múlt héten töltés közben, hogy a hőmérséklet túl alacsony, a töltés leállt (vagy valami hasonló). Egy másik töltővel akkor működött (nem az original saját töltőjével) Tegnap elvittem szervizbe, ahol kicserélték a töltőportot, de most este egy pillanatra megint felugrott ez az üzenet. Megint elővettem a másik töltőt, azzal tölt most, de mivel múlt héten is egyszer ezt eljátszottuk, attól tartok, hogy kuka az egész. Valakinek tapasztalat ezzel?
Illetve így akkor elkezdtem azon gondolkodni, hogy talán itt az ideje a váltásnak, pedig megszakad ezért a szívem, az utóbbi évek legjobb okostelefonja volt ez számomra, egyszer sem fagyott le, az akksija is teljesen jól bírja, számomra a képek is kiválóak. Milyen hasonló alternatívát tudtok ajánlani a Samsungon belül? Más ázsiai márkához nem szívesen nyúlnék (Honor, Xiaomi - been there, done that, köszönöm, elég volt). Viszont ahogy néztem, az új S széria tagjai is alulmaradnak ebben az akksi tekintetében. Ötlet esetleg? Köszönöm előre is!Szóval bármelyik gyári samsung tötővel ugyanaz a helyzet?
-
sylansyren
újonc
Sajnos nem, másik töltővel sem megy most már. A szervizben töltőportot cseréltek. Még van a cserére 3 hónap gari, holnap lehet futok még egy kört vele, de ha benyögnek valami 40 ezres cserét, akkor valószínűleg váltás lesz. Pont az A55-öt néztem, aközött és az S24 között vacillálok.
-
#42308056
törölt tag
Sziasztok! Nem annyira olvastam vissza, de hátha valaki találkozott ennél a telefonnál ezzel a problémával. Azt írta ki a múlt héten töltés közben, hogy a hőmérséklet túl alacsony, a töltés leállt (vagy valami hasonló). Egy másik töltővel akkor működött (nem az original saját töltőjével) Tegnap elvittem szervizbe, ahol kicserélték a töltőportot, de most este egy pillanatra megint felugrott ez az üzenet. Megint elővettem a másik töltőt, azzal tölt most, de mivel múlt héten is egyszer ezt eljátszottuk, attól tartok, hogy kuka az egész. Valakinek tapasztalat ezzel?
Illetve így akkor elkezdtem azon gondolkodni, hogy talán itt az ideje a váltásnak, pedig megszakad ezért a szívem, az utóbbi évek legjobb okostelefonja volt ez számomra, egyszer sem fagyott le, az akksija is teljesen jól bírja, számomra a képek is kiválóak. Milyen hasonló alternatívát tudtok ajánlani a Samsungon belül? Más ázsiai márkához nem szívesen nyúlnék (Honor, Xiaomi - been there, done that, köszönöm, elég volt). Viszont ahogy néztem, az új S széria tagjai is alulmaradnak ebben az akksi tekintetében. Ötlet esetleg? Köszönöm előre is!A55 nem tűnik rossz cuccnak. Telefotó kameráról le kell sajnos mondani S széria alatt. Én is kedvelem a telefont de a legutóbbi frissítés eléggé belassított pár dolgot. Azért amíg jönnek a biztonsági frissítések szerintem marad, mert hardveres gondom egyelőre nincs.
Amíg tudod tölteni nincs gáz. Lehet a töltő ment tönkre nem?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S21 5G / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 16 128GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple AirPods Max Midnight ! Új Bontatlan / 2028.03.16-ig Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- GAMING PC! Ryzen 9 3900X / RTX 3080 / B550 / 16GB 3200MHz / 500GB NVMe / 1250w Gold! BezsámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
köszi .



