Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz krammerka #14448 üzenetére

    először is bocs, hogy úgy tűnt hogy csak így belepofázok valamibe, nem szokásom, nem ide szántam egyébként a hsz-t, hanem a Athlon II topicba, csak darálow linkjét is követtem :D

    az alapfesz azért lenne célszerű, mert sokan ezt a fajta tuningot kedvelik (a fogyasztás nem növekszik meg drámaian, ellenben a teljesítmény igen), így adott procicsaládról/magról egyrészt körvonalazódna, hogy milyen VID-ekkel vannak, illetve hogy azon mennyit mennek, persze itt is hűtés függvénye az egész, ahogy over is írja..

    az 1,5v pedig a max amit még degradálódás nélkül elvisel a deneb mag szvsz..
    de itt is nyilván az szab neki határt, hogy mennyire van hűtve, külföldön simán 1,55v-al tolják..

    én speciel szeretem megkeresni azt a pontot ahol még nem kell sok +feszt adni és ahhoz képest relatív sokat megy a proci.. nálam ez most 4maggal 4030mhz 1,425v-on.. :)
    esetleg lehetne egy ilyen szekció is.. :)
    e fölött van még egy benchstabil érték, amivel lehet szadulni ;] itt szoktam a max 1,5v-ot alkalmazni..

    a validstabilnak meg printscreenstabilnak szvsz nincs értéke...

    ps.: egy tuningtáblázat független a tuning mértékétől? :F

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Új hozzászólás Aktív témák