Hirdetés
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Androidos tablet topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple asztali gépek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Házimozi belépő szinten
Új hozzászólás Aktív témák
-
g0tcha
tag
üdv
azóta is folyamatosan próbálkozok, van egy-két fejlemény, igaz előrébb nem jutottam de talán segít felfedni a problémámat.
minden próbánál a ram beállítások 4-4-4-12 , 2.1 V mellett
először 333as proci alapfsb próbáltam ramokat alapba 400 on, mert eddig még nem sikerült, igaz mindig emelt proci fsb vel akartam 1:1 ben. így bootolt rendesen, na gondoltam el kéne érni procinál is a 400 as FSB-t, visszavettem szorzót 7esre és igy 1:1 ben 400 FSB vel már nem bootolt. alapfeszt megemeltem 1.45V ra kb de semmi változás.
nem bootol, sötét képernyő de a ventillátorok ugy pörögnek mint soha. ki-be kapcs szokásos oc failed, F1 gomb, uj beallitas, kiprobáltam ugy hogy ram FSB 900 ra jöjjön ki de proci bőven 400 alatt legyen. így a booton tuljutott de windows nem tölthető be valamy systemre mutogat, visszavettem ezekután most 840en mennek ramok, a proci pedig 351 FSB-n 8x szorzóval, amiből kiderül számomra hogy ramok birják a tulhuzást de a proci valamiért nem hajlandó 400FSBn elindulni. alapfeszen 384 max FSB, huzva pedig 394 asszem de ez már valami 1,55 V os fesszel ami igencsak soknak tünik egy G0 ás E6750 eshez. mi lehet itt a ludas? kiprobaljam esetleg ramokat kiszedni, egyszerre csak 1el probálni vagy átpakolni más slotokba? megcserélni őket?
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Androidos tablet topic
- Vírusirtó topic
- Ipari mértékű kalózkodással vádolták meg az NVIDIA-t
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Autós topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
- Akció! HP ZBook Firefly 14 i7-1185G7 32GB 512GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA) (DisplayLink)
- Sanyo akkutöltő + 2 használható akku
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


