Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Zolás #13910 üzenetére

    Ha "koszos" a szélvédő nem tapad a korong olyan jól, hiába nyalogatja a macska. :)
    Nem kell átláthatatlan retekre gondolni, de akinek autója van már találkozott azzala ritka udorító enyhe szürkés fátyollal ami a szélvádő belső felére le bír rakódni. Ez tökéletesen alkalmas némi zsírral keverve, hogy ellehetetlenítse a korongozást. Ha tiszta az üveg némi nedvesség - nem kell körbefátyolni, elég ha rálehelsz - elég, ahhoz, hogy úgy az üvegre tapadjon, hogy hónapokig meg se moccanjon. Tablet tartómat sarkítva, de majdnem az üveggel együtt kellett letépnem. Igaz vagy 90mm-es korongja van. :)

    A ragacs helyettesítésére esetleg beltéri montázsragasztót tudnék ajánlani. A kocsim bal külső tükrének az üvege állandóan kiesett. Valami vadbirka megerőltethette. Nem akartam másik lapot venni, - a sima ~3.000 volt, a fűtőszálas (ez az) meg ~6.000/db és a jobb oldalit is cseréltem volna - így ilyen beltéri montázsragasztóval rögzítettem ideiglenesen, amíg nem veszek helyette. Vagy 6,5 éve tart, még a mostani koccanás se mozdította el.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák