Hirdetés
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
- Computex 2026: hűtési megoldások és ízléses házak a Jonsbo fémjelzésével
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- Computex 2026: FSP gépházak professzionális és otthoni környezetbe
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Gaming notebook topik
- Milyen széket vegyek?
- Projektor topic
- Androidos tablet topic
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Nyáron hozza a Steam Machine-t és a Frame-et a Valve
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Milyen TV-t vegyek?
-
2100 - 2001
33517 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-27 19:39 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
bajvan2
tag
Hali.
Azt szeretném kérdezni, hogy megjött a kamerám, úgy néz ki tökéletesen megy is, viszont lenne egy olyan, hogy a szivargyújtóba dugva folyamatosan működik, végig áram alatt van, ha az autó leállt, kulcs kivett, bezárt akkor is. Számítógépre dugva működik az automata ki és bekapcsolás. Kiküszöbölhető valahogy ez a jelenség? Gondolom ez az autó hülyesége nem? Köszi. -
havri1
félisten
Jól megszivattam magam ma reggel.
Kamera indít, erre hallom kikapcsol. Na mondom töltő annyi, vagy a kamera halt be. Cserélek töltőt, ugyanaz. Na aztán amikor akartam nyomni egy resetet rajta, akkor látom, nincs benne sd.
Szóval érdemes másolás után visszatenni a kamrába 😂 -
cigam
titán
Volt egy kis, háromszög alakú táblája, a hegyére állítva. Ezek szerint jól gondoltam, hogy nem fog látszani a felirat

Egyetlen dolog miatt csináltam ezt a videót: találtam egy jó videószerkesztő programot, és ha már játszottam vele, nem az eseménytelen felvételekből raktam össze.
Szóval nem akarok itt házmesterkedni, és még egy hasonlót valószínűleg nem fogok csinálni, de nem voltak ennél ütősebb forrásaim.Aha... Gondoltam, hogy táblája, van, de nem láttam/vettem észre.

-
Gépötty
senior tag
Volt egy kis, háromszög alakú táblája, a hegyére állítva. Ezek szerint jól gondoltam, hogy nem fog látszani a felirat

Egyetlen dolog miatt csináltam ezt a videót: találtam egy jó videószerkesztő programot, és ha már játszottam vele, nem az eseménytelen felvételekből raktam össze.
Szóval nem akarok itt házmesterkedni, és még egy hasonlót valószínűleg nem fogok csinálni, de nem voltak ennél ütősebb forrásaim. -
cigam
titán
-
Gépötty
senior tag
Marad a gyerek ha játszik...
Tizenöt kilométert vezettem ma, itt a termés. -
Moleman
addikt
Én nem nyúltam semmihez, gyári beállításokkal jól működik. A videók hosszának beállítását keveslem kicsit, az előző kamera 15 perces részleteket vett fel, így nekem még az 5 is kevés. De nagyon jól működik, nemhogy nem veszik el fájlváltáskor az idő, hanem ugyanaz a fél mp mindkét fájlban megtalálható (összeillesztve hülyén néz ki, de inkább ismétlődjön, minthogy elvesszen).
Az előtétlencsék még nem jöttek meg, ha meglesznek, csinálok összehasonlítást. -
lajo
senior tag
Köszönöm a válaszokat, közben láttam, hogy te is mostanában rendeltél. A színével demmi bajom nincs, ma tesztelem.
Van valami alapveto jo tanács beállításokra? -
Gépötty
senior tag
Sziasztok!
Rendeltem Banggoodról egy G1W-t, ők szoktak fake-et küldeni?
HDMI van rajta, MOV-ba rögzít, ez a kettő kizárja, hogy az legyen? Csak mert az elején még szeretném kideríteni és nem bontanám meg ha nem muszáj.
Egyébként 10 nap alatt itt volt, 31,6€, ingyen tracking number, le a kalappal.HDMI van a fake-en is, de az AVI-ban rögzít, úgyhogy megnyugodhatsz.
Ha meg még a kép is homályos kicsit a bal szélén, tuti eredeti
-
Moleman
addikt
Sziasztok!
Rendeltem Banggoodról egy G1W-t, ők szoktak fake-et küldeni?
HDMI van rajta, MOV-ba rögzít, ez a kettő kizárja, hogy az legyen? Csak mert az elején még szeretném kideríteni és nem bontanám meg ha nem muszáj.
Egyébként 10 nap alatt itt volt, 31,6€, ingyen tracking number, le a kalappal.Az eddigi tapasztalatok szerint nem szoktak. A színe nekem nem jön be, de azt leszámítva tökéletes.
(Töltöttem fel egy éjszakai képet is dropboxra, igaz, csak fészbukról lelopott, gyenge felbontású volt nálam, de a lényeg látszik.) -
lajo
senior tag
Sziasztok!
Rendeltem Banggoodról egy G1W-t, ők szoktak fake-et küldeni?
HDMI van rajta, MOV-ba rögzít, ez a kettő kizárja, hogy az legyen? Csak mert az elején még szeretném kideríteni és nem bontanám meg ha nem muszáj.
Egyébként 10 nap alatt itt volt, 31,6€, ingyen tracking number, le a kalappal. -
cigam
titán
Egyértelműen azért, mert az SDHC szabvány 32GB-ig tart. A 128-as kártya tuti hamisított, de minden specifikáció a 32-es felső határt hozza, így aztán valószínű, hogy már a hirdetett 64-esek is azok. Innentől kezdve egyértelműen arról van szó, hogy az eszközök csak visszafelé kompatibilisek, azaz SDHC helyett nem használhatsz SDXC-t.
Ja, hogy azok már sdxc...
Köszi! -
Gépötty
senior tag
Egyértelműen azért, mert az SDHC szabvány 32GB-ig tart. A 128-as kártya tuti hamisított, de minden specifikáció a 32-es felső határt hozza, így aztán valószínű, hogy már a hirdetett 64-esek is azok. Innentől kezdve egyértelműen arról van szó, hogy az eszközök csak visszafelé kompatibilisek, azaz SDHC helyett nem használhatsz SDXC-t.
-
cigam
titán
Ha van tablet, vagy okos teló akkor ahhoz is el tudod használni, ha mégsem jó a kamerához

Ott is általában 32GB-os limitről írnak. Mindég meg akartam kérdezni miért, mikor már vannak 64, sőt 128GB karik is. Eddig nem találtam a megfelelő topikot...
-
huncutka1029
addikt
Minden specifikációban 32GB-ot írnak az SDHC formátum maximális tárolókapacitásának, ennek ellenére egy csomó helyen látok 64GB-os SDHC kártyákat. Szerintem a 64GB már SDXC lesz, és a formátumok közti kompatibilitás miatt nem fogod tudni használni.
Persze lehetnek kivételek, nekem is van 4GB-os Kingston SD kártyám, aminek már SDHC-nek kellene lennie, mégsem az, ebből kiindulva bármi lehet.Mindent összevetve ha létezik 64GB-os SDHC, akkor 90% esélyt adok rá, hogy hibamentesen fog működni.
Ha van tablet, vagy okos teló akkor ahhoz is el tudod használni, ha mégsem jó a kamerához

-
Gépötty
senior tag
Minden specifikációban 32GB-ot írnak az SDHC formátum maximális tárolókapacitásának, ennek ellenére egy csomó helyen látok 64GB-os SDHC kártyákat. Szerintem a 64GB már SDXC lesz, és a formátumok közti kompatibilitás miatt nem fogod tudni használni.
Persze lehetnek kivételek, nekem is van 4GB-os Kingston SD kártyám, aminek már SDHC-nek kellene lennie, mégsem az, ebből kiindulva bármi lehet.Mindent összevetve ha létezik 64GB-os SDHC, akkor 90% esélyt adok rá, hogy hibamentesen fog működni.
-
havri1
félisten
Kevés a 32gb kártya nekem. Sajnos másféloóra lemarad az elejéről. 64gb-ra van már megoldás g1wh esetében?
Valaki találkozott már vele? -
Sanyesz.
őstag
Eletoponline365 tapasztalat:
-május 27.: jeleztem, hogy hibás a Mobius-om
-május 28.: megkért, hogy küldjek videót a hibáról
-május 30.: jelezte, hogy nem tudja megnézni, töltsem fel youtube-ra
-június 1.: (ekkor már Mandy aláírással) jelezte, hogy nem tudja megnézni youtube-ról sem, de legyek türelemmel, megoldja
-június 2.: önszorgalomból feltöltöttem youku.com-ra, mindenkinek javaslom kipróbálni, nincs angol nyelv, illetve 1 nap, míg közzéteszik a videót a politikai korrektség ellenőrzése céljából...
-június 4.: megkért, hogy küldjem vissza a kamerát
-június 6.: kamera postára adva (kb. 1300 forint volt pufiborítékban, ajánlottan kínába, trackelhető)
-június 19.: megérkezett kínába a kamera
-június 20.: feladta a cserekamerát, trackelhető
-július 2.: megjött az új kamera, egy ajándék akkumulátorral, amin meglepődtem, pedig utolsó levelében benne volt, hogy lesz gift
Kicsivel több, mint egy hónap "ügyintézés". Véleményem szerint vállalható, pláne, hogy 2013 augusztusban vettem a kamerát, nem gondoltam hogy létezik kínai garancia.

A hibás kamerával a H2testw.exe is elvérzett a képhiba mellett, az újjal hibátlan, remélem így is marad.Attól, aki 15 ezer fölötti Mobius eladással büszkélkedhet, attól minimális elvárás, hogy legyen garanciális ügyintézés. Remélem, nekem nem lesz rá szükségem.

-
lazac_
aktív tag
Üdv.
Megmakkant a Mobiusom. Általában az első videót felveszi, aztán teljesen véletlenszerűen becsíkosodik, és megáll a kép. Közben az audiot veszi tovább, és az időszámláló is mocorog a bal alsó sarokban.
Először azt hittem, hogy SD-kártya nyűg, de hétfőn vettem át az új 32GB-s class4-es Kingstont (amit több helyen ajánlanak hozzá), és azzal is rossz (meg persze a kártyáim h2wtest szerint hibátlanok).Kíváncsi vagyok milyen lesz az eletoponline-os ügyintézés, illetve hogy mitől mehet így tönkre egy kamera, amit az RC felhasználók naponta vágnak földhöz a quadcopterjeikkel, és ott semmi bajuk...
Eletoponline365 tapasztalat:
-május 27.: jeleztem, hogy hibás a Mobius-om
-május 28.: megkért, hogy küldjek videót a hibáról
-május 30.: jelezte, hogy nem tudja megnézni, töltsem fel youtube-ra
-június 1.: (ekkor már Mandy aláírással) jelezte, hogy nem tudja megnézni youtube-ról sem, de legyek türelemmel, megoldja
-június 2.: önszorgalomból feltöltöttem youku.com-ra, mindenkinek javaslom kipróbálni, nincs angol nyelv, illetve 1 nap, míg közzéteszik a videót a politikai korrektség ellenőrzése céljából...
-június 4.: megkért, hogy küldjem vissza a kamerát
-június 6.: kamera postára adva (kb. 1300 forint volt pufiborítékban, ajánlottan kínába, trackelhető)
-június 19.: megérkezett kínába a kamera
-június 20.: feladta a cserekamerát, trackelhető
-július 2.: megjött az új kamera, egy ajándék akkumulátorral, amin meglepődtem, pedig utolsó levelében benne volt, hogy lesz gift
Kicsivel több, mint egy hónap "ügyintézés". Véleményem szerint vállalható, pláne, hogy 2013 augusztusban vettem a kamerát, nem gondoltam hogy létezik kínai garancia.

A hibás kamerával a H2testw.exe is elvérzett a képhiba mellett, az újjal hibátlan, remélem így is marad. -
Gépötty
senior tag
Igen, rájöttem, hogy tokenes a direktlink dropboxon.

Akkor továbbra is a teljes mappát linkelem, beírtam a fájlnevekbe az eszközöket.Én Total Commanderben szoktam hosszú jobb gombbal előhívni a fájlon a menüt, és abból kiválasztani a 'Copy public link' pontot. Azt meg már be tudod ide kontrolvézni.
-
Moleman
addikt
-
Gépötty
senior tag
-
bul07
nagyúr
Sajnos nincs, kb csak a helyzetjelző tápkábeléből lenne ésszerű áramot lopni, mert a B terv a műszerfali biztosítéktábla...
Megvolt a teszt, elégedett vagyok.
Garázs: [noname DVR], [Fuji kompakt gép], [G1W]
Útközben: [Fuji], [G1W]A bal felső sarok rossz szokás szerint kicsit mosottabbnak tűnik néhány képen, de nem zavar különösebben. A tapadókorong kicsit deformált volt a dobozban, még be kell törni, egyszer leesett útközben, de az USB kábel megtartotta.

Csak nálam dob Not Found-ot a linkekre
-
Moleman
addikt
nincs a csomagtartódban csatlakozó aljzat?
Sajnos nincs, kb csak a helyzetjelző tápkábeléből lenne ésszerű áramot lopni, mert a B terv a műszerfali biztosítéktábla...
Megvolt a teszt, elégedett vagyok.
Garázs: [noname DVR], [Fuji kompakt gép], [G1W]
Útközben: [Fuji], [G1W]A bal felső sarok rossz szokás szerint kicsit mosottabbnak tűnik néhány képen, de nem zavar különösebben. A tapadókorong kicsit deformált volt a dobozban, még be kell törni, egyszer leesett útközben, de az USB kábel megtartotta.

-
Sanyesz.
őstag
Ez teljesen rendben van vele, nincs lógás, lötyögés, zörgő hang menet közben.
mivel fix a talp el lehet "bújtatni a töltőkábelt a kárpit mögé, csak a talpnál kell kivezetni.
elfér a tükör mögött, a KPM, és a műszaki vizsgáztató sem akarja lefeszegetni a vizsgán, azzal, hogy kitakar a látómezőből.
kb 1300 ft a GPS nélküli talp, 4-5000 a GPS-es ezt másik autóba beragasztva sem zavaró.
Ráadásul nyugodtabb szívvel hagyom fent parkolókben is, bekacsolva mozgásérzékelő funkcióját, mert aki észre is veszi azt látja, hogy nem egy egyszerűen, rongálás nélkül kilopható cucc.
Ráadásul van rajta AV csatlakozó, így tud kezelni hátsó kamerát is.OK. Köszönöm. Megértem én az érveket, ezért írtam, hogy "furcsa"
. Az Overmax 6.1-ről valami tapasztalat, ha már az itthoni kínálatot nézzük? -
zozor76
tag
Úgy látom, az oroszoknál nem sokat fejlődött a közlekedési kultúra az utóbbi egy-két hónapban, mióta nem néztem ilyen videókat

Techmoan ugyanarra a végkövetkeztetésre jutott, mint én: két külön kamera jobb mint egy egység két kamerával. Van ugyan szó a tolatókamera üzemmódról is, és valóban, én is rendszeresen nézem a képét a tükörben, mert egy csomó holtteret be lehet látni, amit a hátsó szpojlerem eltakar, de semmiképp nem helyettesít egy rendes tolatókamerát. Egyrészt kicsi, és rossz helyen van a kijelzője, másrészt kicsi a látószöge, harmadrészt nem lát be a holt terekbe, ami a feladata lenne. Annyira jó erre a célra, mint ahogy baltával lehet krumplit hámozni.
havri1 (#2059)
Nem kikopott az a tartó, hanem megnyúlt. Az enyémek is ilyenek, gondolkodom is a megoldáson. Korábban ragasztottam bele pamut szigetelőszalagból egy kis darabot, az rugalmasan kitöltötte a helyet, és nem rezgett, de ahogy rásüt a Nap megmelegszik, és deformálódik az anyag, már kellene még egy réteg. Nyilván lehet ugyanezt visszafelé is, kicsit megmelengetve hőlégfúvóval, beljebb lehet nyomkodni az anyagot, de én valami jobb megoldást szeretnék. Elképzelésem szerint egy fejjel lefelé T-alak csusszanna be a kamerába, ahogy most is, csak a gallér, ami most felülről határol, mozoghatna a helyén, felülről egy rugóval terhelve. Esetleg egy kis nyelvet applikálnék még rá, amivel vissza lehet húzni ezt a "gallért", hogy könnyebben el lehessen távolítani a kamerát. A megvalósítás még várat magára, most jöttünk haza nyaralásból, egy rakás elmaradásom van, amit pótolnom kell, nem lesz időm egy darabig.zozor76 (#2060)
Zselésedik a kép. Teljesen természetes jelenség, elég nehéz kiküszöbölni. El kell fogadni, ezek ilyenek, de semmi baj nincs.Sanyesz. (#2062)
mini 0801 vagy mini0803. Alapvetően viszont mostanában a Novatek 96650-es (vele egy szinten az Ambarella A2S60) és az Ambarella A7-es képfeldolgozóval szerelt kamerák jelentik a kínálat minőségi tetejét, amikben ezeket találod, feltehetően nem fognak csalódást okozni.Köszi, nincs is bajom a kamerával, csak úgy megemlítettem, hogy hullámzik a felvétel. Ja, meg ezzel a töltővel, amit +ban rendeltem, ezzel nem, vagy csak alig hallható sistergés jön a rádiótól, az elsőt nem szerette ennyire...

-
huncutka1029
addikt
Ez teljesen rendben van vele, nincs lógás, lötyögés, zörgő hang menet közben.
mivel fix a talp el lehet "bújtatni a töltőkábelt a kárpit mögé, csak a talpnál kell kivezetni.
elfér a tükör mögött, a KPM, és a műszaki vizsgáztató sem akarja lefeszegetni a vizsgán, azzal, hogy kitakar a látómezőből.
kb 1300 ft a GPS nélküli talp, 4-5000 a GPS-es ezt másik autóba beragasztva sem zavaró.
Ráadásul nyugodtabb szívvel hagyom fent parkolókben is, bekacsolva mozgásérzékelő funkcióját, mert aki észre is veszi azt látja, hogy nem egy egyszerűen, rongálás nélkül kilopható cucc.
Ráadásul van rajta AV csatlakozó, így tud kezelni hátsó kamerát is. -
huncutka1029
addikt
Köszi!

Megfordult a fejemben, hogy most akciósan venni kéne még egyet, de lusta lennék a hátsó ablakra is szerelgetni, fateromnak meg kár lenne odaadni, a mostanit se használja soha. (Mondjuk hosszú utakra lehet, hogy felcuppantom a régit hátra, csak kéne csinálni szivargyújtóaljzatot.)nincs a csomagtartódban csatlakozó aljzat?
-
Moleman
addikt
Köszi!

Megfordult a fejemben, hogy most akciósan venni kéne még egyet, de lusta lennék a hátsó ablakra is szerelgetni, fateromnak meg kár lenne odaadni, a mostanit se használja soha. (Mondjuk hosszú utakra lehet, hogy felcuppantom a régit hátra, csak kéne csinálni szivargyújtóaljzatot.) -
Gépötty
senior tag
-
Moleman
addikt
Na, megjött a G1W banggoodról, 13 nap alatt, Svédországon keresztül.

Sajnos kéket kaptam, de ettől eltekintve jónak tűnik. Ha sötétebb lesz, ki is próbálom. -
bul07
nagyúr
-
Gépötty
senior tag
Én ezt nem látom hátrányként, a vákuumos tappancs akkora, hogy lelóg a kamera a tükör mellé, holott fölötte is kényelmesen elférne, jobb helyen is lenne, és a rövidebb erőkar miatt feltehetően nem is rázkódna annyira. Persze, ha egyszerre több autóban akarod használni, akkor ez jelent egy 4-5 ezer Forintos plusz kiadást, de szerintem ez bőven megéri.
-
Sanyesz.
őstag
Mini 801, vagy mini 803 , csak annyi hogy ezeknek 1,5" kijelzője van, de teljesen korrekt kompakt kamera.
Így is ismerheted: Concorde roadcam HD40Köszönöm. Ezeket én in néztem. Ami kicsit furcsa, hogy ragasztott a talpa, azaz másik járműhöz pót talpat kell venni.

-
Gépötty
senior tag
-
Gépötty
senior tag
Brutális hogy egyeseknek mekkora szerecsenjük van
5:34-től piros pólósÚgy látom, az oroszoknál nem sokat fejlődött a közlekedési kultúra az utóbbi egy-két hónapban, mióta nem néztem ilyen videókat

Techmoan ugyanarra a végkövetkeztetésre jutott, mint én: két külön kamera jobb mint egy egység két kamerával. Van ugyan szó a tolatókamera üzemmódról is, és valóban, én is rendszeresen nézem a képét a tükörben, mert egy csomó holtteret be lehet látni, amit a hátsó szpojlerem eltakar, de semmiképp nem helyettesít egy rendes tolatókamerát. Egyrészt kicsi, és rossz helyen van a kijelzője, másrészt kicsi a látószöge, harmadrészt nem lát be a holt terekbe, ami a feladata lenne. Annyira jó erre a célra, mint ahogy baltával lehet krumplit hámozni.
havri1 (#2059)
Nem kikopott az a tartó, hanem megnyúlt. Az enyémek is ilyenek, gondolkodom is a megoldáson. Korábban ragasztottam bele pamut szigetelőszalagból egy kis darabot, az rugalmasan kitöltötte a helyet, és nem rezgett, de ahogy rásüt a Nap megmelegszik, és deformálódik az anyag, már kellene még egy réteg. Nyilván lehet ugyanezt visszafelé is, kicsit megmelengetve hőlégfúvóval, beljebb lehet nyomkodni az anyagot, de én valami jobb megoldást szeretnék. Elképzelésem szerint egy fejjel lefelé T-alak csusszanna be a kamerába, ahogy most is, csak a gallér, ami most felülről határol, mozoghatna a helyén, felülről egy rugóval terhelve. Esetleg egy kis nyelvet applikálnék még rá, amivel vissza lehet húzni ezt a "gallért", hogy könnyebben el lehessen távolítani a kamerát. A megvalósítás még várat magára, most jöttünk haza nyaralásból, egy rakás elmaradásom van, amit pótolnom kell, nem lesz időm egy darabig.zozor76 (#2060)
Zselésedik a kép. Teljesen természetes jelenség, elég nehéz kiküszöbölni. El kell fogadni, ezek ilyenek, de semmi baj nincs.Sanyesz. (#2062)
mini 0801 vagy mini0803. Alapvetően viszont mostanában a Novatek 96650-es (vele egy szinten az Ambarella A2S60) és az Ambarella A7-es képfeldolgozóval szerelt kamerák jelentik a kínálat minőségi tetejét, amikben ezeket találod, feltehetően nem fognak csalódást okozni. -
huncutka1029
addikt
Gyerekek! Legyetek szívesek és ajánljatok egy jó ár/érték arányú GPS-es autós kamerát. Barátomnak lenne rá szüksége, mert ki adta a lelkét, amit eddig használt.
Nekem egy Mobius van, ami minőségben teljesen jó, de a srácnak fontos lenne a kijelző és nyomkövetés is.
Előre is köszönöm a javaslatokat.Mini 801, vagy mini 803 , csak annyi hogy ezeknek 1,5" kijelzője van, de teljesen korrekt kompakt kamera.
Így is ismerheted: Concorde roadcam HD40 -
sto1911
veterán
-
Sanyesz.
őstag
Gyerekek! Legyetek szívesek és ajánljatok egy jó ár/érték arányú GPS-es autós kamerát. Barátomnak lenne rá szüksége, mert ki adta a lelkét, amit eddig használt.
Nekem egy Mobius van, ami minőségben teljesen jó, de a srácnak fontos lenne a kijelző és nyomkövetés is.
Előre is köszönöm a javaslatokat. -
havri1
félisten
Hát, nekem inkább remeg a kocsiban a kép. Buszban jó.
De ez új korában is ilyen szar volt. -
zozor76
tag
Én csak ugyanolyat, mint amit adtak is hozzá, + még egy szivargyújtótöltőt. Naponta használom az egyiket, de még nem kopott ki/meg.
Amúgy észrevettem, hogy alapjáraton (gázolajos a vas) hullámzik a kép, nálatok is ilyen? -
havri1
félisten
G1W -hez rendelt már valaki utólag tartókart, valami combosabbat a gyárinál?
Nekem kikopott, és baromira remeg az autóban.. -
bul07
nagyúr
Techmoan újabb videója egy két kamerás rendszer
Csak én látom úgy hogy a hátsó kamera jobb felvételt készít?

-
bul07
nagyúr
Brutális hogy egyeseknek mekkora szerecsenjük van
5:34-től piros pólós -
Moleman
addikt
Na, az jó hír! Két hét gyorsan elmegy

da012807 #2052:
Első körben szétszedném a kamerát, és megnézném, milyen van benne. Aztán pl. a TME-nél keresgélnék, esetleg a Nedisnél, Lomexnél érdeklődnék. Így típusra senkinek nem lesz ötlete szerintem,de mindenképp oszd meg, ha találsz megoldást, rajtam kívül másokat is érdekelhet.
Moleman #2053:
Ez így nem rossz megoldás, ha valaki odafigyelős típus, akkor működhet. Én az első két héten vagyok ilyen
Én már megszoktam a pepecselést, most nappal a low-end DVR-207 utánzat kamerát használom, estére pedig letekerem róla a tapadókorongot, és áttekerem a kompakt fényképezőmre, majd fél óránként újraindítom a felvételt, mert 2 giga után megáll a FAT32-es kártya tudománya...
Gondolhatod, mennyire várom már, hogy megérkezzen a G1W (ami természetesen éjjel is köröket ver az 5 éves kompakt gépre). -
Gépötty
senior tag
A köröket megfutottam, igen kellemes meglepetésben volt részem.
Az eladó gyakorlatilag rögtön válaszolt és gyakorlatilag 1-2 jó tanács (mit hogy nem a kamerába, hanem a tartóba dugjam a tápot
) után, már fel is ajánlotta, hogy küld másik GPS-el ellátott tartót!
Eddig nagyon pozitív a hozzá állása, és remélem tényleg küldi is a tartót!
Most már csak várakoznom kell, csak türelem kell, csak az hamar el szokott fogyni...
Na, az jó hír! Két hét gyorsan elmegy

da012807 #2052:
Első körben szétszedném a kamerát, és megnézném, milyen van benne. Aztán pl. a TME-nél keresgélnék, esetleg a Nedisnél, Lomexnél érdeklődnék. Így típusra senkinek nem lesz ötlete szerintem,de mindenképp oszd meg, ha találsz megoldást, rajtam kívül másokat is érdekelhet.
Moleman #2053:
Ez így nem rossz megoldás, ha valaki odafigyelős típus, akkor működhet. Én az első két héten vagyok ilyen
-
bul07
nagyúr
Wow, nekem nem hagyta, pedig mikor vettem, próbáltam. Meg tegnap vettem innen műszerészcsipesz-készletet, és arra sem engedte beváltani, pedig ugyanezt a kódot próbáltam.
(#2048) Gépötty
Ilyen megoldással akarom feltenni (csak kétoldalú ragasztó helyett sima szivaccsal vagy gumigyűrűvel, hogy könnyen le lehessen venni, és forgatni az egész fészket a polárszűrő "fókuszálásához"), kíváncsi leszek, mennyire lesz jó, mert nagyon olcsó lencsét vettem, kb 370 ft volt. Szükség mindenképp lenne rá, van egy tárolórekesz a műszerfal tetején, eléggé be tud csillogni.
UV szűrőt csak azért vettem, mert 1 euró alatt volt, lehet, hogy nem is fogom használni, ha többet ront a képminőségen a plusz egy lencse+levegőréteg, mint amennyit használ.Lehet azért nem engedte mert már vettél belőle
-
Moleman
addikt
Wow, nekem nem hagyta, pedig mikor vettem, próbáltam. Meg tegnap vettem innen műszerészcsipesz-készletet, és arra sem engedte beváltani, pedig ugyanezt a kódot próbáltam.
(#2048) Gépötty
Ilyen megoldással akarom feltenni (csak kétoldalú ragasztó helyett sima szivaccsal vagy gumigyűrűvel, hogy könnyen le lehessen venni, és forgatni az egész fészket a polárszűrő "fókuszálásához"), kíváncsi leszek, mennyire lesz jó, mert nagyon olcsó lencsét vettem, kb 370 ft volt. Szükség mindenképp lenne rá, van egy tárolórekesz a műszerfal tetején, eléggé be tud csillogni.
UV szűrőt csak azért vettem, mert 1 euró alatt volt, lehet, hogy nem is fogom használni, ha többet ront a képminőségen a plusz egy lencse+levegőréteg, mint amennyit használ. -
da012807
csendes tag
Sziasztok!
Tudnátok nekem linkelni olyan oldalt, ahol a kameramodulhoz lehetne hosszabb szalagkábelt venni?
Azon gondolkodom, hogy szétszedmém az F500- as kamerámat, és csak maga a kamera modul lenne látható
a szélvédő mögött. A többi egység a tetőkárpitban lévő tárolórekeszbe kerülne.
Köszi! -
ZoleeWolf
tag
A köröket megfutottam, igen kellemes meglepetésben volt részem.
Az eladó gyakorlatilag rögtön válaszolt és gyakorlatilag 1-2 jó tanács (mit hogy nem a kamerába, hanem a tartóba dugjam a tápot
) után, már fel is ajánlotta, hogy küld másik GPS-el ellátott tartót!
Eddig nagyon pozitív a hozzá állása, és remélem tényleg küldi is a tartót!
Most már csak várakoznom kell, csak türelem kell, csak az hamar el szokott fogyni...
-
havri1
félisten
-
Gépötty
senior tag
-
Gépötty
senior tag
A G1WH-t viszont bánom, megért volna 5.5 dollárral többet az a plusz 20 fok látószög.
Bár ha szűknek találom majd a G1W-t (remélem jövő héten már megjön, 3 napja továbbították Svédországból), lehet, hogy rendelek egy ilyet is, ha még akkor is akciós lesz. A CPL és/vagy UV szűrőhöz majd más átalakító kell, mert nagyobbnak tűnik a lencse körüli műanyag átmérője, de az már filléres tétel.A polárszűrő jó találmány, csak van egy nagy hátránya: csökkenti a szenzorra jutó fény mennyiségét.
Amit a fényképezőgépemhez használok, az legalább egy fényértéket ront, ez pedig nem kevés. Tanácsos lesz úgy rögzíteni, hogy este csak le kelljen kapni, különben többet árt mint használ majd. Még jobb olyan helyre rögzíteni a kamerát, ahol a legkisebb a tükröződés. -
TaaT
nagyúr
Igen az akart lenni
, csak rossz lapról másoltam ki
Tehát erre gondoltam, US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )És ezért volt megnyitva a G1WH, kuponnal $46.69 , Coupon: f54ded
És még valami az elsőhöz is van kupon, d97372 , $15.39 jön ki kuponnal
Sőt a fő akció linkjét is eltoltam mert egy al menüt linkeltem , ez a teljes akciós lista
Szerinted eredeti a G1W?
-
bul07
nagyúr
A G1WH-t viszont bánom, megért volna 5.5 dollárral többet az a plusz 20 fok látószög.
Bár ha szűknek találom majd a G1W-t (remélem jövő héten már megjön, 3 napja továbbították Svédországból), lehet, hogy rendelek egy ilyet is, ha még akkor is akciós lesz. A CPL és/vagy UV szűrőhöz majd más átalakító kell, mert nagyobbnak tűnik a lencse körüli műanyag átmérője, de az már filléres tétel. -
Moleman
addikt
A G1WH-t viszont bánom, megért volna 5.5 dollárral többet az a plusz 20 fok látószög.
Bár ha szűknek találom majd a G1W-t (remélem jövő héten már megjön, 3 napja továbbították Svédországból), lehet, hogy rendelek egy ilyet is, ha még akkor is akciós lesz. A CPL és/vagy UV szűrőhöz majd más átalakító kell, mert nagyobbnak tűnik a lencse körüli műanyag átmérője, de az már filléres tétel. -
Moleman
addikt
Ha valaki akar egy olcsó DVR-t a hátsó ablakra , akár úgy hogy szétszedi és beépíti
Car DVR Camera 6 IR LED 90 US$ 16.39Esetleg van ilyen is, bár
1.8 Inch 1.5 Inch LY808A US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )
Ehhez pár videó [link], [link]Sőt még van kupon is amivel -15% BG8888
G1W US$41.99 és ebből -15% US$35.69
Egy két szaki aki biztosan meg tudja állapítani hogy eredetei nézzen már rá mert ha eredeti akkor gyorsan rendelni kellÉn múlt héten vettem, remélem eredeti. Viszont nem hiszem, hogy lehet kuponozni az eleve akciós termékeket, nekem nem hagyta.

-
bul07
nagyúr
Igen az akart lenni
, csak rossz lapról másoltam ki
Tehát erre gondoltam, US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )És ezért volt megnyitva a G1WH, kuponnal $46.69 , Coupon: f54ded
És még valami az elsőhöz is van kupon, d97372 , $15.39 jön ki kuponnal
Sőt a fő akció linkjét is eltoltam mert egy al menüt linkeltem , ez a teljes akciós lista
Szerinted eredeti a G1W?
-
TaaT
nagyúr
Ha valaki akar egy olcsó DVR-t a hátsó ablakra , akár úgy hogy szétszedi és beépíti
Car DVR Camera 6 IR LED 90 US$ 16.39Esetleg van ilyen is, bár
1.8 Inch 1.5 Inch LY808A US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )
Ehhez pár videó [link], [link]Sőt még van kupon is amivel -15% BG8888
G1W US$41.99 és ebből -15% US$35.69
Egy két szaki aki biztosan meg tudja állapítani hogy eredetei nézzen már rá mert ha eredeti akkor gyorsan rendelni kellA 2. link nekem G1WH, gondolom ez akart volna lenni
[link] -
bul07
nagyúr
Ha valaki akar egy olcsó DVR-t a hátsó ablakra , akár úgy hogy szétszedi és beépíti
Car DVR Camera 6 IR LED 90 US$ 16.39Esetleg van ilyen is, bár
1.8 Inch 1.5 Inch LY808A US$ 15.99 (kuponnal US$13.59 )
Ehhez pár videó [link], [link]Sőt még van kupon is amivel -15% BG8888
G1W US$41.99 és ebből -15% US$35.69
Egy két szaki aki biztosan meg tudja állapítani hogy eredetei nézzen már rá mert ha eredeti akkor gyorsan rendelni kell -
TaaT
nagyúr
-
Gépötty
senior tag
-
havri1
félisten
-
Gépötty
senior tag
-
bajvan2
tag
Évekig nem szántam rá magam egy kamerára, mert hirtelen mindig a smarty cuccokba "futottam" mint "minőségi" etalon.
Annyira nem vágom a műszaki dolgokat, így had kérdezzem meg, jól látom, hogy ezek igazából 60-70 ezerért minden tekintetben nagyságrendekkel gyengébb kamerák, mint amiket ezen topikba is emlegetni szokás 40-100 dolláros nagyságrendben? -
Gépötty
senior tag
Na nekem semmi nem jön össze

Tegnap este találtam egy itthoni forgalmazónál raktáron GPS-es tartót a kamerámhoz, még ha majdnem dupla áron is mint Kínából, de kell nekem felkiáltással rögtön megrendeltem!!!Aztán ma jött a mail a cégtől, "sajnos a raktáron lévő eszköz rossz, nem működik"

Kb 2-3 hét és lesz nekik.
Visszaírtam, hogy Kínából én is megtudnám rendelni féláron, szóval köszi de így nem kell...
Kezdek lemondani a GPS-ről, már csak az eladóban bízhatok, nem úszom meg írnom kell estore-nak...Nyugi, mindig megvannak a körök, amiket muszáj lefutni.
Nekem ma megdöglött a navim, amit ötödszörre használtam a két éve alatt, mióta nálam van...
Törődj bele, ilyen az élet. -
Gépötty
senior tag
Jaja, nekem van hátul fake G1W-m, és teljesen használható képe van. Ettől független a szaros nyomába sem ér az LS650W-nek (ami ugyanaz mint a G1W, G1WH).
Éjszaka még átgondolom, hogy akarok-e még beletolni egy keveset, hogy vegyek inkább egy mini0803-at. Ha igen, felajánlom 8000 Ft-os kamerának, még 32GB kártya is van benne
-
bul07
nagyúr
Most nyáron de télen már 4-kor sötétedik
Esetleg a K6000, majd itt a többiek esetleg linkelnek eladót hozzá(én azt nem vállalom be)
Vagy K2000
Bár ezekkel kompromisszumot kell kötni -
vviktor1
aktív tag
Sziasztok megjött ma nekem is a G1WH. Már egy hete eldöntöttem, hogy ha megjön el is adom és veszek egy action kamerát mert motorozáshoz is remekül tudnám használni. Ha esetleg van itt érdeklődő első körben ide írok. Holnap készítek teszt videót és felteszem apróra is. Geekbuyingról rendeltem Jun 9.-én ma kaptam meg. Elsőre szép képet csinál nem FAKE! Védő fóliákat rajta hagytam mivel nem tartom meg. Ha érdekel valakit keressen meg pm-ben. thx

Hát... ha előbb írod nem ebayez(tet)ek, simán átveszem, de mostmár lassan itt az enyém is, 10.-én lett megrendelve. De lesz itt rá huncut azt hiszem, sok sikert ! Am. én is motorozgatok, majd fabrikálok neki tartót rá, csak esőt ne kapjak (ne kapjon)
-
Xantor
tag
G1W-nál ne nagyon add lejjebb, és nem is a nappali felvétel miatt, mert kisebb árkategóriában is elfogható minőséget produkálnak napaliba, viszont az éjszakai felvétel ami meghatározza menyire is jó egy DVR
Néz végig pár teszt videót, G1W éjszaka
Végig néztem jó néhányat, mondhatni, hogy káprázatos, meg minden, de sajnos nem fér bele apámnak.
Annyira nem fontos az éjszakai felvétel egyébként, hisz ha utaznak, akkor úgyis leginkább napközben teszik azt.

-
bul07
nagyúr
G1W-nál ne nagyon add lejjebb, és nem is a nappali felvétel miatt, mert kisebb árkategóriában is elfogható minőséget produkálnak napaliba, viszont az éjszakai felvétel ami meghatározza menyire is jó egy DVR
Néz végig pár teszt videót, G1W éjszaka
-
Xantor
tag
Sajnos a G1W(H) nem férne bele a keretbe, esetleg volna-e valami ami tényleg 8.000Ft körül kapható?

-
-Mike-
addikt
Van itt olyan, aki gopro-t használ dashcam-ként?
-
ЯΞD
senior tag
Miből következtette ki, hogy fake? Abból, hogy cl4-es kártyára rögzített?
-
TaaT
nagyúr
-
bul07
nagyúr
Ő említette meg hogy van e valakinek itt eladó, és G1W és e között 2000Ft különbség van(ebay-es eladónál)
-
TaaT
nagyúr
Memória kártyában inkább ezt vegye
TRANSCEND 45MB 32GB 32G GB MICRO SDHC PREMIUM CLASS 10 300X UHS-I U1 MICRO SD AU $18.39 ( 3,888 HUF)
Ugyan az az eladó csak másik neveebay-es link igaz drágább , de többen ettől az eladótól vették
És még valami
Nem írta hogy külföldi rendelés játszik e
De nem gond ha nem járatos benne van aki segít, Winner_hun-t kell keresni , itt a hirdetése mindent leír(#2018) Xantor
HOPPÁ

Pont feljebb van egy itteni eladó , ez a hozzászólás (#2014) ΩМΞGΔЯΞD , kérdez rá és ha minden jó egyezettek meg , ez a kameraMemóriakártyára meg ott van akit írtam szívesen segít
Mondjuk az a G1WH majdnem a duplája a 8000ft-os keretnek, és a gari ugyanúgy Kínába szól.

Más.
Ezt most láttam, fake G1W, teljesen korrekt nappali képpel. Hátsó szélvédőbe simán elférne ez a minőség (bár szerintem sok embernek elsőbe is), főleg valami 6000ft-os áron. [link]
-
bul07
nagyúr
Memória kártyában inkább ezt vegye
TRANSCEND 45MB 32GB 32G GB MICRO SDHC PREMIUM CLASS 10 300X UHS-I U1 MICRO SD AU $18.39 ( 3,888 HUF)
Ugyan az az eladó csak másik neveebay-es link igaz drágább , de többen ettől az eladótól vették
És még valami
Nem írta hogy külföldi rendelés játszik e
De nem gond ha nem járatos benne van aki segít, Winner_hun-t kell keresni , itt a hirdetése mindent leír(#2018) Xantor
HOPPÁ

Pont feljebb van egy itteni eladó , ez a hozzászólás (#2014) ΩМΞGΔЯΞD , kérdez rá és ha minden jó egyezettek meg , ez a kameraMemóriakártyára meg ott van akit írtam szívesen segít
-
Moleman
addikt
1080p-ben 12 Mbps az adatfolyam, tehát elméletileg kb 5 gigát foglal egy óra, gyakorlatilag nem tudom, még nem jött meg az enyém.
Itthon is megkaphatod, Concorde HD30 néven, cserébe 9500 helyett 20 ezer ft-ba kerül.
Megéri rendelni. -
Xantor
tag
Fontos volna, hogy minden megkapható legyen magyarban (vagy akár legyen valakinek ilyenje eladó) vagy legyen olyan személy, aki segítségével megoldható volna a lerendelés.

Körülbelül 1 óra adat mennyit foglal a G1W esetén?
-
Moleman
addikt
Sziasztok!
Édesapám szeretne venni egy autós kamerát, de sajnos nincsenek tapasztalatok ez ügyben, ezért gondoltam, hogy biztos van ennek is egy topic-ja...

Röviden és tömören: A lényeg, hogy 8.000Ft-ot (+pár ezres szerintem nem akadály) szánna rá magára a készülékre (+8k a memóriakártya (32GB)) és gondoltam, hogy akkor már kikérdezem a véleményeteket, hogy honnan és milyet volna érdemes venni, illetve, hogy melyik volna a legideálisabb számára. Szeretnek utazni, ezért is volna elsősorban lényeges a kamera, hogy ha bármi történik, akkor legyen bizonyíték. Milyen felvevési minőség mondható elegendőnek, illetve órára levetítve hány GB adatot rögzít átlagosan egy készülék?
Előre is köszönöm a válaszokat!

-
Xantor
tag
Sziasztok!
Édesapám szeretne venni egy autós kamerát, de sajnos nincsenek tapasztalatok ez ügyben, ezért gondoltam, hogy biztos van ennek is egy topic-ja...

Röviden és tömören: A lényeg, hogy 8.000Ft-ot (+pár ezres szerintem nem akadály) szánna rá magára a készülékre (+8k a memóriakártya (32GB)) és gondoltam, hogy akkor már kikérdezem a véleményeteket, hogy honnan és milyet volna érdemes venni, illetve, hogy melyik volna a legideálisabb számára. Szeretnek utazni, ezért is volna elsősorban lényeges a kamera, hogy ha bármi történik, akkor legyen bizonyíték. Milyen felvevési minőség mondható elegendőnek, illetve órára levetítve hány GB adatot rögzít átlagosan egy készülék?
Előre is köszönöm a válaszokat!

-
ZoleeWolf
tag
Na nekem semmi nem jön össze

Tegnap este találtam egy itthoni forgalmazónál raktáron GPS-es tartót a kamerámhoz, még ha majdnem dupla áron is mint Kínából, de kell nekem felkiáltással rögtön megrendeltem!!!Aztán ma jött a mail a cégtől, "sajnos a raktáron lévő eszköz rossz, nem működik"

Kb 2-3 hét és lesz nekik.
Visszaírtam, hogy Kínából én is megtudnám rendelni féláron, szóval köszi de így nem kell...
Kezdek lemondani a GPS-ről, már csak az eladóban bízhatok, nem úszom meg írnom kell estore-nak... -
ЯΞD
senior tag
Sziasztok megjött ma nekem is a G1WH. Már egy hete eldöntöttem, hogy ha megjön el is adom és veszek egy action kamerát mert motorozáshoz is remekül tudnám használni. Ha esetleg van itt érdeklődő első körben ide írok. Holnap készítek teszt videót és felteszem apróra is. Geekbuyingról rendeltem Jun 9.-én ma kaptam meg. Elsőre szép képet csinál nem FAKE! Védő fóliákat rajta hagytam mivel nem tartom meg. Ha érdekel valakit keressen meg pm-ben. thx

-
Gépötty
senior tag
Sajnos a helyzet változatlan

Nem hajlandó működni
szerintem a talpával van a gond, mert a kártyára a GPS könyvtárba rakosgatja a log fájlokat, csak a vevőről nem érkeznek az adatok bele.A stab IC-nél lehet nem a feszkó a gond, hanem esetleg nem tud elég ampert áttolni, hacsak 500mA tud akkor az kevés lesz a töltéshez használat közben.
Na most akkor ki volt a harciasabb? Te vagy a szúnyog

Sajnálom

A 7805 bőven tud 1A-t, de az lehet, hogy a meleg miatt bekorlátozza saját magát. Majd fejlesztünk még rajta.
A szúnyog nyert

-
ZoleeWolf
tag
Na, mi a helyzet a GPS-szel?
Nálam megvan a hajnal hármas szerelés átka: már akkor mértem, hogy csak 4,9V jön ki a stab IC-ből, de nem esett jól még forrasztani kettőt, hogy kicsit 5V fölé emeljem a feszültséget. Ennek eredményeként szép lassan lemerül a kamerák aksija. Úgy 200-250km után vettem észre, hogy az első kamera újraindulgat, de estére a hátsó is elkezdett szórakozni. Szerencsére voltam olyan előrelátó, hogy hoztam egy szivargyújtós tápot, de így meg Moha bá nincs. Mindegy, valahogy túléljük, az most jobban zavar, hogy egy szúnyog miatt kitapsoltam pár gombot a billentyűzetből, és ezeket a sötétben nem is találom
Sajnos a helyzet változatlan

Nem hajlandó működni
szerintem a talpával van a gond, mert a kártyára a GPS könyvtárba rakosgatja a log fájlokat, csak a vevőről nem érkeznek az adatok bele.A stab IC-nél lehet nem a feszkó a gond, hanem esetleg nem tud elég ampert áttolni, hacsak 500mA tud akkor az kevés lesz a töltéshez használat közben.
Na most akkor ki volt a harciasabb? Te vagy a szúnyog

-
Gépötty
senior tag
-
Gépötty
senior tag
Na, mi a helyzet a GPS-szel?
Nálam megvan a hajnal hármas szerelés átka: már akkor mértem, hogy csak 4,9V jön ki a stab IC-ből, de nem esett jól még forrasztani kettőt, hogy kicsit 5V fölé emeljem a feszültséget. Ennek eredményeként szép lassan lemerül a kamerák aksija. Úgy 200-250km után vettem észre, hogy az első kamera újraindulgat, de estére a hátsó is elkezdett szórakozni. Szerencsére voltam olyan előrelátó, hogy hoztam egy szivargyújtós tápot, de így meg Moha bá nincs. Mindegy, valahogy túléljük, az most jobban zavar, hogy egy szúnyog miatt kitapsoltam pár gombot a billentyűzetből, és ezeket a sötétben nem is találom
-
huncutka1029
addikt
Igazad lehet, ebben az 5000-es árfekvésben elég sok a gagyi kamera, amit sokkal jobbnak tüntetnek fel.
De nem tudhatjuk mik a kolléga igényei. Lehet, hogy úgy választ mint én anno, ez tetszik, ha szép, biztos jó is.
Így jártam az X3000-el, szerencsére jól eladtam, és vetem helyette egy roadcam HD40-et. (mini801) -
Moleman
addikt
-
bul07
nagyúr
Vélemények erről?
K8000 Full HD1080P 2.0 Inch LCD 140 Degree Wide Angle Lens US$ 28.99 -
ZoleeWolf
tag
Nem semmi vagy!

Én is türelmetlen típus vagyok de nem ennyire, holnapra is kell valamin izgulnom, és így már van min
-
Gépötty
senior tag
Like

Én nem bírnám ki, hogy ne tudjam mi az eredmény. A belsőtér-világításomat például hajnal három után fejeztem be, úgy vonszoltam be magam a lakásba, mint egy zombi. Viszont ha nem végzek vele, képes lettem volna álmomban is azt csinálni, ahogy ez rendszeresen meg is történik. -
Gépötty
senior tag
Ez is jó.... tetszik, hogy van hátsó kamerád

Kár, hogy a buszra nehézkes lenne felszerelni, mert akkor az én felvételemen látszana, hogy az utolsó autó nem is a sorban haladt, hanem a busz mögött kb. 50 méterre levő utcából hajtott ki.
Nem is az zavart, hogy a buszt nem engedik ki, már megszoktam, hanem a zebra sem érdekel senkit....Igen, jutott hátra, meg még el is adtam egyet, mert hirtelen annyi lett, de ez egy hosszú történet

Nem vagyok ám mindig ekkora vulgáris köcsög, biztos valami front lehetett, mert aznap mindenki idiótaként viselkedett az utakon. Szegény párom is megilletődött, pláne mert a kollégái is felkapták a fejüket, ahogy hallották az ordítást a telefonjából
-
ZoleeWolf
tag
Itt valami más lesz a probléma, kizártnak tartom, hogy árnyékolás, vagy hasonló kavarjon be.
1. Firmware;
2. a kamera vagy a talp hibája.
Próbáld meg kiresetelni is, azt hiszem, van rajta reset gomb.
[20140510V1]
Azt mondja, hogy csak a korábban kiadott 0803-akra, amiket A7LA50D+AR0330CS chipsettel szereltek.
Namost, hogy azt szétszedés nélkül honnan tudod meg, hogy a tiéd olyan-e...Na bátor voltam és vakmerő, feltettem az általad linkelt firmware-t, és....
A kamera működik
A GPS holnap kiderül mert már nincs kedvem ma vele szórakozni. -
ZoleeWolf
tag
Szia
nekem 801 mini van, nincs gond a GPSel.
Viszont hogy nem látod a kijelzőn a sebességet, és a pozíciót, az nem biztos hogy GPS hiba, a display beállítások alapesetben csak a rendszám, vagy a dátum-idő beállításokat jelenítik meg. Display stamp ha jól emlékszem, ID number, ide írhatod a rendszmot, date/time, és GPS data opciók vannak.
Az sem mellékes, hogy a GPS idő milyen időzónára van állítva, nekem alapból CET+5 órára volt belőve, így eleinte nekem is gond volt a GPS-el.
Ne gondold, hogy valami bazi erős sGPS vevő van benne, gyengébb mint a telefoné, és a fémőzőlt szélvédő ( Francia autók jellemzője Peugeot, Citroen) nagyon le tudja árnyékolni. főleg, ha a rádió antenna is a közelében van.
A tükör mögötti rész, kb 10-15 cm magasságig( fentről nézve) nincs fémgőzölve. Ha ott van, akkor lehet még gond a gyári lejátszó progival is, ha a térkép szolgáltató nem a Google maps-re van állítva.
Nézd meg a kártyát egy olvasóval, hogy a GPS log mappában van e valami feljegyzés.
ha van akkor működik a GPS.
HA ezek közül egy sem jön be, akkor jelezz az eladónak.Nem a kijelzőn megjelenő adat a gondom ott egyébként a dátum van nekem.
Hanem amikor visszajátszom a felvételt a lejátszóval akkor ott a google térkép résznél hibát ír ki, és alul a sebesség mérő sem megy.
Az időt beállítottam CET+1-re, és a tükör mögött van az említett kb 15 cm-es sávban.
A kártyán a GPS mappában vannak log fájlok, de ha belenézek akkor a koordinátáknál csak nullák vannak
-
SteveBeard
senior tag
Mind megállhatott volna...
Nekem ilyenem van.
Sajnos mielőtt letöltöttem volna felülíródott, ahogy 40km/h-ra korlátozott szakaszon, nagyságrendileg 80-100 körül érkezik a tesókkal megrakott mercidez szemből, és a szabályosan közlekedő kocsisort az én balra kanyarodó sávomon, zebrán, meg forgalomtól lezárt területen keresztül előzi.Ez is jó.... tetszik, hogy van hátsó kamerád

Kár, hogy a buszra nehézkes lenne felszerelni, mert akkor az én felvételemen látszana, hogy az utolsó autó nem is a sorban haladt, hanem a busz mögött kb. 50 méterre levő utcából hajtott ki.
Nem is az zavart, hogy a buszt nem engedik ki, már megszoktam, hanem a zebra sem érdekel senkit....
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
33517 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eladó T+A Solitaire Fejhallgató
- Eladó Mikrotik Chateau 5G R17 ax
- Új 4K Gamer PC Ryzen 7 7800X3D /RX 9060 XT 16Gb OCb/32Gb DDR5 /1Tb M2 NVME SSD/850W 2-5Év gari
- Eladó szinte új ASUS VivoBook S 16 S3607QA-PL018W (Matte Gray)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T470p I i7-7700HQ I 16GB I 256SSD I 14" FHD I 940MX I W11 I Gari
- AKCIÓ! MSI Z270 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA EVGA 450W
- Lenovo ThinkPad X260 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Jó akku I W11 I 6 hó gari
- HIBÁTLAN iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5789, 100% AKKSI
- Dell Precision 7550,15.6",FHD,i7-10850H,16GB DDR4,512GB SSD,Quadro T2000 4GB VGA,WIN11, 2 KAMERA
- AKCIÓ! 64GB G.Skill Ripjaws S5 6400Mhz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest







. Az Overmax 6.1-ről valami tapasztalat, ha már az itthoni kínálatot nézzük?

, csak rossz lapról másoltam ki





sambenez

