Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szekto

    aktív tag

    válasz n1Saint #11200 üzenetére

    Hello!

    Én még most táppal próbálkozok, s lehet, hogy nálam ez lesz a gond, bár a Te tápodat elnézve nem hiszem, hogy ez lesz a megoldás rá. :) Nekem a mostani tápom a valóságba 20A helyett csak 10A-t tud teljes töltésnél, 50%-os töltésnél meg csak 5,3A-t, amit ha beszorzol 12V-tal, akkor az nincs minimálisan 75W, amit kér a kártya. :)

    Neked amúgy mikor fagy meg a kari? 2D-be, Winfosba, pl. amikor netezel? Nálam ilyenkor szokott megállni (valamelyik nap 4,5 óra után kakukk volt, de utána való nap csak 8,5 óra után produkálta ezt).

    Most karácsonyra megkapom a Corasir VX450-es tápot, ha utána se lesz jó, akkor megkérem ismerősömet, hogy cseréljük ki a BIOS-t az alaplapira. (Egyébként ha valaki el tudná magyarázni, hogy ezt hogy kell ASUS M2N-E SLI alaplapnál, azt megköszönném. :) )

    Speciel nekem csíkozódás nem volt, szimplán kép elmegy, venti pedig pörgött 100%-on.

    Ui.: volt olyan, akinek ezt a hibát tápcsere oldotta meg (Gigabyte 460W-nál jelentkezett ilyen probléma).

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

Új hozzászólás Aktív témák