- Bluetooth hangszórók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- CPU léghűtés kibeszélő
- Melyik tápegységet vegyem?
- OLED TV topic
- Teljesen az AI-ra fókuszál az új AMD Instinct sorozat
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
MPowerPH
félisten
válasz
#90211072 #1713 üzenetére
Nem paszta van az IHS alatt, hanem forrasz anyag. Indium... Az megvan, ha csereled/leszeded a kupakot, akkor a gari papiron ugrik?
Az AMD pedig komlyan forrasztott, nem olyan osszecsapott sz@r, mint az Intel. Ott a chip merete a problema, de a 16 magost pont annyira lehet meghuteni, mint egy i9 -et. Es a 16 mag majd annyit eszik, mint az Intelnel a 8 mag. Tehat akkor magra lebontva a 7nm megfelezte a fogyasztast. Nekem ez nem tunik soknak.
A jatekokra visszaterve, a konzolok viszik a piacot, es ha ott 8 mag lesz a standard, akkor a fejlesztok 8 magra optimalizalnak. Marpedig az lesz.
Aktív témák
- Bomba ár! Dell Latitude 3590 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! Logitech G923 kormány + Driving Force Shifter garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450M R7 2700X 16GB DDR4 512GB SSD RX VEGA64 8GB CM 690 III FSP 600W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest