Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz Atish19 #29308 üzenetére

    Alapórajel alatt a 3.2GHz-et érted?
    Mert ha igen , akkor ahhoz karcsú lenne bármilyen vga-val 1080p-be hogy tartsa a 144fpst.
    A játék sem mindegy , kihasználja-e a több magot. Pár szálas játékoknál még érne valamit a 3.6GHz-es boostja de a mostani játékok már megeszik simán a 6mag/12szálat (pl BFV) és teljes kihasználáson nem boostol ha jól emlékszem.

    Ha van most neked egy magasabb keret a vga-ra akkor csapj bele ha találsz jót jó áron.
    Azalá később is tudsz procit venni! Ne ugy nézd mit hajt ki MOST az 1600 alapon, mert ha később lesz cpu upgrade akkor meg már a gpu fog megint limitálni... és kezdődhet előlről a kör :DDD
    (Mikor megvettem a Strix 1080-at még Fx alá pakoltam ,de akkor tudtam olcsón megvenni, rá fél évre jött a Ryzen)

    De ha már 2070 és efelletti vga is szóba jöhet + majd esetleg később 7nm-es rizsa akkor én azt a monitort cserélném egy jó kis WQHD-ra. Ilyen hardverek már rég nem 1080p-hez lettek kitalálva :D

    [ Szerkesztve ]

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Új hozzászólás Aktív témák