Hirdetés
- VR topik
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- DUNE médialejátszók topicja
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen asztali médialejátszót?
- Milyen egeret válasszak?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
-
174100 - 174001
240604 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 175901 175900 - 175801 175800 - 175701 175700 - 175601 175600 - 175501 175500 - 175401 175400 - 175301 175300 - 175201 175200 - 175101 175100 - 175001 175000 - 174901 174900 - 174801 174800 - 174701 174700 - 174601 174600 - 174501 174500 - 174401 174400 - 174301 174300 - 174201 174200 - 174101 174100 - 174001 174000 - 173901 173900 - 173801 173800 - 173701 173700 - 173601 173600 - 173501 173500 - 173401 173400 - 173301 173300 - 173201 173200 - 173101 173100 - 173001 173000 - 172901 172900 - 172801 172800 - 172701 172700 - 172601 172600 - 172501 172500 - 172401 172400 - 172301 172300 - 172201 172200 - 172101 172100 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
LyonnaisFan1
őstag
-
DeathAdder
veterán
Hatalmas Brentford Football Club!
-
mephi666
nagyúr
Tóóóóóóni

...és elbohóckodják az 1-3at
Brentford

-
paatrick
őstag
Elég nehéz felfedezni mi lenne itt Guardiola masterplanje. Haaland, Gündögan meg még valaki folyamatosan állnak egymástól 1-2 méterre 6 védő társaságában

-
mephi666
nagyúr
milyen érdekes hogy cancelo múlt heti instant pirosa után ma már ott van a kezdőben
...most is mekkorát dobott magán 16oson belül: nyert is a mutatvánnyal egy sárgát

-
DeathAdder
veterán
-
mephi666
nagyúr
milyen érdekes hogy cancelo múlt heti instant pirosa után ma már ott van a kezdőben
...pénz beszél, kutyaszar táncol

Ez a bíró remélem kapott valami "piaci kofa" alapképzést, olyan gyakran szaladgálnak hozzá alkudozni meg reklamálni

-
DeathAdder
veterán
milyen érdekes hogy cancelo múlt heti instant pirosa után ma már ott van a kezdőben
-
mephi666
nagyúr
kepa egy bohóc

kedvencem volt amikor tizinél odaállt a jobb kapufa mellé hogy ide lőjjed apám, erre vvd oda rúgta ahol állt és azt sem tudta kivédeni

de presszing rezisztens, jó buildupban, jól passzol, azt nem kell elvitatni
...csíp mint a Brentford

...nekem a Kelleher-es döntő tetszett, amikor a szőke jobban bevágta, mint egy mezőnyjátékos, az a hülye meg fölébaszta
(mindenesetre én Simon mögé pótnak inkább De Gea-t vittem volna) -
DeathAdder
veterán
kepa egy bohóc

kedvencem volt amikor tizinél odaállt a jobb kapufa mellé hogy ide lőjjed apám, erre vvd oda rúgta ahol állt és azt sem tudta kivédeni

de presszing rezisztens, jó buildupban, jól passzol, azt nem kell elvitatni
-
mephi666
nagyúr
...na a city majdnem 'poolosan kezdett

....és megint... lehetne már 0-2 simán

-
mephi666
nagyúr
pedri már EB-n is jobb volt mint thiago, mögé inkább llorentét vitte ki aki RB-ben is használható
degea meg sosem volt jó a válogatottban és semmilyen proaktív fociban, mert mert nem tud játékot építeni, nem tudja kontrollálni a tizenhatost, nem tudja megelőzni hogy lövések érkezzenek a kapujára, nem tudja lehúzni a beadásokat, viszont egy kiváló vonalkapus. ezekben mind sokkal jobb simon csak védésben nem és ezek fontosabb skillek. éderson is szarul véd vagy ramsdale, kepa másban viszont kiemelkedők
olyan nincs mégegy mint alisson aki mindenben jó
persze egy angliának tökéletes lenne degea szószgét gyáva beszari focijához
Kepa pont az, aki kifog egy rosszabb napot és elintézi a repülőjegyet a csapatnak

-
DeathAdder
veterán
pedri már EB-n is jobb volt mint thiago, mögé inkább llorentét vitte ki aki RB-ben is használható
degea meg sosem volt jó a válogatottban és semmilyen proaktív fociban, mert mert nem tud játékot építeni, nem tudja kontrollálni a tizenhatost, nem tudja megelőzni hogy lövések érkezzenek a kapujára, nem tudja lehúzni a beadásokat, viszont egy kiváló vonalkapus. ezekben mind sokkal jobb simon csak védésben nem és ezek fontosabb skillek. éderson is szarul véd vagy ramsdale, kepa másban viszont kiemelkedők
olyan nincs mégegy mint alisson aki mindenben jó
persze egy angliának tökéletes lenne degea szószgét gyáva beszari focijához
-
szotyika77
aktív tag
Repülhetnek is hazafele, ilyen játékosokkal mint Busi, Eric Garcia... Keretbe nem tenném őket, nemhogy kezdőbe.
És ráadásul kiviszi A. Fatit is, aki képes bármelyik percben lesérülni.
Kiváncsi lennék, hogy válogatta össze a keretet Luis, mert nagyon úgy tűnik, hogy találomra húzott a sapkából neveket.
-
mephi666
nagyúr
...jó fej ez az Enrique: pihenteti Thiago-t is, megkíméli az egészségét a kedvünkért

...szvsz elég gyorsan repülni fognak haza a spanyolok: De Gea, Thiago, Ramos nem kapott helyet a keretben, mikor kb kezdőbe mehetnének

-
BenHans
addikt
jörgen rázza a pofonfát, amikor a sziti meccs előtt őszinte volt lexenofóbozták, nem lepne meg ha azért büntetést kapna, ha nem is lesz így kimondva
nahát, mit ad csoda, hivatalosan is eltiltotta az FA, miután egyszer már kiszabták neki a 30 ezer fontos büntetést arra amiért úgy döntöttek hogy utólag ők inkább mégiscsak eltiltják

ugye a pálya szélén rohangálásért kapja hivatalosan, amit arteta is kb minden meccsen eljátszik többször is
Ez a világ nem a "trú" arcoknak kedvez.
De szívesen beszélgetnék egy hosszúhétvégés bbq party alatt Kloppoval, Mourinhoval és Capelloval, de lenne hely még Ranierinek, Heynckesnek és Spallettinek is.Másikra vissza...
Zaha jelenleg azt tudja amire égető szükség van. Gyorsan futni és 1v1ben megverni kb bárkit akár gyors csellel ritmust váltva akár erőből.
Zaniolo erős, gyors, de darabosabb lett a műtétek miatt sok izmot is pakoltak rá, így fel tudja cipelni, nem is nagyon tudják tartani szabálytalanság nélkül de a régi mozgékonysága nincs meg. Mindegy, ha úgy vesszük egy ilyen típus van a csapatban, a többi még csak nem is olyan gyors.A másik srác aki biztosan érkezik az Solbakken. Ő olyan alkat mint Zani amikor berobbant, keserített is minket rendesen a konfiban.
Én a vb alatt sűrűn gyakorolnám a 4-2-3-1-et, használta már és fel kell rázni a srácokat ha már lesz mindenkinek cseréje.
-
mephi666
nagyúr
antal

...ja, és holdkóros Tónyó nem csak elhagyta a kijelölt területét, hanem odament keménykedni

-
DeathAdder
veterán
-
mephi666
nagyúr
jörgen rázza a pofonfát, amikor a sziti meccs előtt őszinte volt lexenofóbozták, nem lepne meg ha azért büntetést kapna, ha nem is lesz így kimondva
nahát, mit ad csoda, hivatalosan is eltiltotta az FA, miután egyszer már kiszabták neki a 30 ezer fontos büntetést arra amiért úgy döntöttek hogy utólag ők inkább mégiscsak eltiltják

ugye a pálya szélén rohangálásért kapja hivatalosan, amit arteta is kb minden meccsen eljátszik többször is
...meg ki is szaladgált nemrég és ütötte ki Lijnders kezéből a labdát?

-
DeathAdder
veterán
jörgen rázza a pofonfát, amikor a sziti meccs előtt őszinte volt lexenofóbozták, nem lepne meg ha azért büntetést kapna, ha nem is lesz így kimondva
jörgen rázza a pofonfát, amikor a sziti meccs előtt őszinte volt lexenofóbozták, nem lepne meg ha azért büntetést kapna, ha nem is lesz így kimondva
nahát, mit ad csoda, hivatalosan is eltiltotta az FA, miután egyszer már kiszabták neki a 30 ezer fontos büntetést arra amiért úgy döntöttek hogy utólag ők inkább mégiscsak eltiltják

ugye a pálya szélén rohangálásért kapja hivatalosan, amit arteta is kb minden meccsen eljátszik többször is
-
mephi666
nagyúr
"ejj aranyanyám, Mária má nem szűz..."

-
venember83
nagyúr
-
DeathAdder
veterán
Most mondjuk a Roma jól jöhet ki ebből az olasz vb "bojkottból"
. Sok olasz játékosunk van.
Meg amúgy is csak Vina, Patricio, Dybala és Zalewski mennek, nem is bánom hogy Szósz kihagyta Tammyt a brazilok meg két rossz meccs miatt Ibanezt.
Közben felépül Spina, Gini, elvileg lesz igazolás is, nyárra meg már kezdik előkészíteni a lejáró szerződésű Zahát, ugye januártól lehet vele tárgyalni.a wilfried ? nebazzz

cselezésből és sebességből áll a játéka kb. csak kontracsapatba való, általában ezért is az idegenbeli meccseken a veszélyesebb
-
BenHans
addikt
rövid távon +1 statisztikai elem, de ennyi
ilyen szezon harmadánál már azért körvonalazódik, de még mindig kicsi a minta, hogy az internél azért nincs akkora gond, mint mondjuk egy juventusnál, meg a róma is xg diff/90-ben top3
egy poolnál viszont az látszik hogy tényleg szarok, de ilyen west ham szinten, csak jobb játékosaik vannak és nem csak arról van szó hogy nem jön össze semmi
de ez az a szezon ahol ez mindennél kevesebbet érhet, mert kis túlzással a vb után annyi szünet elteltével egy új szezon kezdődik
Most mondjuk a Roma jól jöhet ki ebből az olasz vb "bojkottból"
. Sok olasz játékosunk van.
Meg amúgy is csak Vina, Patricio, Dybala és Zalewski mennek, nem is bánom hogy Szósz kihagyta Tammyt a brazilok meg két rossz meccs miatt Ibanezt.
Közben felépül Spina, Gini, elvileg lesz igazolás is, nyárra meg már kezdik előkészíteni a lejáró szerződésű Zahát, ugye januártól lehet vele tárgyalni. -
venember83
nagyúr
azért Sanyi, mert az ilyeneknek szemeteskuka van a szívük helyén, és csak utolsó ribancok.
nekem, ha én az Inter csatára lehetnék, és nem csak simán egy futballkurva, ha vereséget szenvednék A Csapatommal, a kenyéradómmal - amelynek büszke játékosa lennék és tökmellesleg hozadéka lenne az csak, hogy közben még jön kellemes fizu is azért, mert felhúzom magamra a kék-fekete mezt 75k néző előtt -, akkor ha kikapnék a juventustól, főleg a legősibb ellenféltől, mert nem tudtam én mint elsőszámú gólfelelőssök egyike megfelelő módon tenni a dolgomat - amire a sokmillió szurkoló számít tőlem -, akkor kurvára nem buliznék, főleg nem két napra rá!!Ilyenkor mindig Keane ugrik be. Kib@szott nagy bunkó, s régimódi, de benne olyan tűz ég, amit mára kb. kiöltek a futballistákból az égbekiáltó fizetésekkel.
-
DeathAdder
veterán
Nyilván, csak az xG-t nézni olyan mint levenni a fejét egy csapatnak a 0 kaput találóért, miközben lehet kihagytak hármat a kis téglalapon belülről.
Vagy amikor egy kaput találó 1 gól és amúgy az ellenfél tizit ront 3 ziccer mellett.xG esetében mielőtt a nagy képet nézzük meg kell nézni hogy igen ám 2.2-es, de 5 lövésből vagy 25-ből, ugyanúgy ahogy a kaput találó is lehet egy 30-ról kapusnak ölbe ívelt ami az xg szerint 0,035-öt ad hozzá.
Az adott ellenfél ellen felépített taktikát nem írja felül, pláne hogy itt jön képbe hogy a játékosok fel vannak készítve alternatív eseményekre is, amire reagálni kell és az edző is belenyúlhat.
rövid távon +1 statisztikai elem, de ennyi
ilyen szezon harmadánál már azért körvonalazódik, de még mindig kicsi a minta, hogy az internél azért nincs akkora gond, mint mondjuk egy juventusnál, meg a róma is xg diff/90-ben top3
egy poolnál viszont az látszik hogy tényleg szarok, de ilyen west ham szinten, csak jobb játékosaik vannak és nem csak arról van szó hogy nem jön össze semmi
de ez az a szezon ahol ez mindennél kevesebbet érhet, mert kis túlzással a vb után annyi szünet elteltével egy új szezon kezdődik
-
grizlisandor
veterán
azért Sanyi, mert az ilyeneknek szemeteskuka van a szívük helyén, és csak utolsó ribancok.
nekem, ha én az Inter csatára lehetnék, és nem csak simán egy futballkurva, ha vereséget szenvednék A Csapatommal, a kenyéradómmal - amelynek büszke játékosa lennék és tökmellesleg hozadéka lenne az csak, hogy közben még jön kellemes fizu is azért, mert felhúzom magamra a kék-fekete mezt 75k néző előtt -, akkor ha kikapnék a juventustól, főleg a legősibb ellenféltől, mert nem tudtam én mint elsőszámú gólfelelőssök egyike megfelelő módon tenni a dolgomat - amire a sokmillió szurkoló számít tőlem -, akkor kurvára nem buliznék, főleg nem két napra rá!!Mondasz valamit, de sajnos már a mai focisták nem ezeket a régen megszokott értékrendet követik.
(#174063) mephi666:
Szószgét magyarázatok txt.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
BenHans
addikt
egy meccs alapján nem ad sokkal többet mint a kapuralövések számát nézni, illetve egymást kiegészíthetik akár, pl. azon a közel 50 kapuralövéses római meccsen ahol csak 1 gólt szereztek jött arra a halom helyzetre valami 3 xg meg összesen 2 big chance akkor azért árulkodó hogy nem nagyon volt ott minőségi helyzet
Nyilván, csak az xG-t nézni olyan mint levenni a fejét egy csapatnak a 0 kaput találóért, miközben lehet kihagytak hármat a kis téglalapon belülről.
Vagy amikor egy kaput találó 1 gól és amúgy az ellenfél tizit ront 3 ziccer mellett.xG esetében mielőtt a nagy képet nézzük meg kell nézni hogy igen ám 2.2-es, de 5 lövésből vagy 25-ből, ugyanúgy ahogy a kaput találó is lehet egy 30-ról kapusnak ölbe ívelt ami az xg szerint 0,035-öt ad hozzá.
Az adott ellenfél ellen felépített taktikát nem írja felül, pláne hogy itt jön képbe hogy a játékosok fel vannak készítve alternatív eseményekre is, amire reagálni kell és az edző is belenyúlhat.
-
atee_13
őstag
egy meccs alapján nem ad sokkal többet mint a kapuralövések számát nézni, illetve egymást kiegészíthetik akár, pl. azon a közel 50 kapuralövéses római meccsen ahol csak 1 gólt szereztek jött arra a halom helyzetre valami 3 xg meg összesen 2 big chance akkor azért árulkodó hogy nem nagyon volt ott minőségi helyzet
Mókázásnak meg lehet nézegetni ilyeneket mint kapuralövés labdabirtoklás, sikeres passz% stb.
De sokra nem jó, mert nem tudod/tudja a user mi volt a cél a meccs előtt az adott csapatnak.
"közel 50 kapuralövéses római meccsen ahol csak 1 gólt szereztek" persze ilyen szélsőséges szitukat ki lehet olvasni, de ha ezt a meccset nézed akkor is gondolom látod, h nem tobzódtak az 1v1 ek a kapussal
-
DeathAdder
veterán
egy meccs alapján nem ad sokkal többet mint a kapuralövések számát nézni, illetve egymást kiegészíthetik akár, pl. azon a közel 50 kapuralövéses római meccsen ahol csak 1 gólt szereztek jött arra a halom helyzetre valami 3 xg meg összesen 2 big chance akkor azért árulkodó hogy nem nagyon volt ott minőségi helyzet
-
forceberg
veterán
-
Tibiajax
nagyúr
-
atee_13
őstag
ilyenkor a másik oldalat is vedd figyelembe amikor pl. elsült lautaro lába az meg 100ból 93x nem gól, az ellenfél meg legalább 3 ziccert kihagyott aztán azzal meg is nyertétek
haland is baszta már fölé idén 2 méterről az üres kapuba (talán 2x is), attól még átlagon felüli játékos marad
de az xg-t továbbra sem szabad kizárólag egy meccsre, főleg nem egy játékhelyzetre használni, az tényleg nagyon torz képet tud mutatni
"de az xg-t továbbra sem szabad kizárólag egy meccsre, főleg nem egy játékhelyzetre használni, az tényleg nagyon torz képet tud mutatni" - Na ezzel egyet tudok érteni.
-
BenHans
addikt
"két nappal a juve-vereség után már simán önfeledten bulizott este"
...és most Mou a szokásos antikrisztus, mert Karsdorpot ugyan nem nevezte meg, de lényegében kirúgta a csapatból, ő volt az aki a lazio meccs után ismét bulizgatni volt, aki sértődötten vonul le és a segédedzőnek kell visszarángatni a padra lecserélés után, aki másokat hibáztat a pályán és nem tűri ha a hibája után rászólnak, aki Di Francescoval majdnem tettlegességig ment anno.
De paprikajancsik megmagyarázzák, hogy ez a csúnya rossz Mourinho, mert mindig beleáll valakibe. Ám legyen, így megteheti. Kumbullába is beleállt de ő képes volt alázattal leszegett fejjel melózni azért is hogy padról beszálhasson és láss csodát megkapta a lehetőséget.
Az a helyzet, hogy a mai elkurvult fociban az instaspílereknek áll a világ akkor is ha nem megy a játék, míg edzőket meszelnek el az első hullámvölgynél.
-
forceberg
veterán
ilyenkor a másik oldalat is vedd figyelembe amikor pl. elsült lautaro lába az meg 100ból 93x nem gól, az ellenfél meg legalább 3 ziccert kihagyott aztán azzal meg is nyertétek
haland is baszta már fölé idén 2 méterről az üres kapuba (talán 2x is), attól még átlagon felüli játékos marad
de az xg-t továbbra sem szabad kizárólag egy meccsre, főleg nem egy játékhelyzetre használni, az tényleg nagyon torz képet tud mutatni
Elég csak a mákos mellezésére gondolni, amivel megverte Ericet, aztán beverte.
-
DeathAdder
veterán
nyilván lehet valamilyen mértékű következtetésekre jutni, egy előzetes sorozatokból, vagy tapasztalatokat gyűjteni. de az én véleményem szerint - és nem érdekel, h emiatt fogtok félbolondnak tartani - statisztika alapján megítélni a focit majd ugyanaz, mint egy rulettet kiszámítani az előző körök statikái alapján
atee_13 erről van szó..
amikor dumpfres fölérúgja két méterről a labdát, amit egyébként edzésen nyilván bekötött szemmel berúgna, akkor hirtelen minden előzetes kalkuláció, xg-k meg kapottgól-arányok semmissé válik és csak a krva anyád te féllábú marad
és ezért sem érdekelnek ezek a dolgok
szurkoló, néző szemmel semmiképp semilyenkor a másik oldalat is vedd figyelembe amikor pl. elsült lautaro lába az meg 100ból 93x nem gól, az ellenfél meg legalább 3 ziccert kihagyott aztán azzal meg is nyertétek
haland is baszta már fölé idén 2 méterről az üres kapuba (talán 2x is), attól még átlagon felüli játékos marad
de az xg-t továbbra sem szabad kizárólag egy meccsre, főleg nem egy játékhelyzetre használni, az tényleg nagyon torz képet tud mutatni
-
mephi666
nagyúr
-
mephi666
nagyúr
nyilván lehet valamilyen mértékű következtetésekre jutni, egy előzetes sorozatokból, vagy tapasztalatokat gyűjteni. de az én véleményem szerint - és nem érdekel, h emiatt fogtok félbolondnak tartani - statisztika alapján megítélni a focit majd ugyanaz, mint egy rulettet kiszámítani az előző körök statikái alapján
atee_13 erről van szó..
amikor dumpfres fölérúgja két méterről a labdát, amit egyébként edzésen nyilván bekötött szemmel berúgna, akkor hirtelen minden előzetes kalkuláció, xg-k meg kapottgól-arányok semmissé válik és csak a krva anyád te féllábú marad
és ezért sem érdekelnek ezek a dolgok
szurkoló, néző szemmel semmiképp sem...a statisztika annyiból jó a fociban, hogy eltaláld, mikor fog borulni
pl valahogy éreztem, hogy a hígfos Juve az Inter ellen borítani fogja a statot és nyer... vagy amikor a nyeretlen Leeds megverte a 'pool-t, akkor is minden ellenük szólt, de éreztem hogy borulni fog a papír... másik oldalról meg a city-t sikerült hasonlóan a legjobbkor megfogni
én ilyen oldalról szeretem a statisztikát, hogy "semmi nem tart örökké", minden komolyabb sorozat egyszer megszakad és jó eltalálni ezt az alkalmat -
Tibiajax
nagyúr
nyilván lehet valamilyen mértékű következtetésekre jutni, egy előzetes sorozatokból, vagy tapasztalatokat gyűjteni. de az én véleményem szerint - és nem érdekel, h emiatt fogtok félbolondnak tartani - statisztika alapján megítélni a focit majd ugyanaz, mint egy rulettet kiszámítani az előző körök statikái alapján
atee_13 erről van szó..
amikor dumpfres fölérúgja két méterről a labdát, amit egyébként edzésen nyilván bekötött szemmel berúgna, akkor hirtelen minden előzetes kalkuláció, xg-k meg kapottgól-arányok semmissé válik és csak a krva anyád te féllábú marad
és ezért sem érdekelnek ezek a dolgok
szurkoló, néző szemmel semmiképp sem -
atee_13
őstag
Távol álljon tőlem a bgyurkó oldalára állni úgyhogy ilyennel vádolni se ér
. De ott a másik oldal a peet és társai aki egy olyan játékhelyzetet nem ismernek fel, hogy ki lehet rúgni a labdát oldalra ha baj van (stb lehetőség)nem egyenes következmény, h adjuk el utolsó emberként. Ami legalább akkora nevetség tárgy amint gyurkó, hanem nagyobb
-
Napfénysüti
nagyúr
Akkor én rohadtul vágom.
-
DeathAdder
veterán
-
mephi666
nagyúr
szerencsére Gundelt már egy ideje távol tartják

-
Tibiajax
nagyúr
Nem láttuk, de szerinted miért ne bulizhatna?

azért Sanyi, mert az ilyeneknek szemeteskuka van a szívük helyén, és csak utolsó ribancok.
nekem, ha én az Inter csatára lehetnék, és nem csak simán egy futballkurva, ha vereséget szenvednék A Csapatommal, a kenyéradómmal - amelynek büszke játékosa lennék és tökmellesleg hozadéka lenne az csak, hogy közben még jön kellemes fizu is azért, mert felhúzom magamra a kék-fekete mezt 75k néző előtt -, akkor ha kikapnék a juventustól, főleg a legősibb ellenféltől, mert nem tudtam én mint elsőszámú gólfelelőssök egyike megfelelő módon tenni a dolgomat - amire a sokmillió szurkoló számít tőlem -, akkor kurvára nem buliznék, főleg nem két napra rá!! -
grizlisandor
veterán
-
mephi666
nagyúr
-
venember83
nagyúr
egyéni hiba a fszom...
Nincs csatárunk!!!!!!volt valaki elöl? volt egy adriano, egy eto, vagy milito, vagy akár egy krva martins-unk legalább, aki kap labdát és meg is tudja tartani és kapura tör, meg veszélyes lett volna egyáltalán a juventus rohadt kapujára?? az a balfasz holland felérúgta két méterről zmeg
...és, az volt a legnagyobb, meg az egyetlen helyezetünk!
hiába erős a védelmünk - mert az -, nem lehet kibírni 90percet. főleg nem egy felszívott csapat ellen. ilyen müntyhen-kategóriák ellen meg eleve halott ötlet
Puskás megmondta már ezer éve, hogy nem baj ha kapunk, de rúgjunk egyel többet
na az nincs meg nekünkvenember nem az a baj ha írsz, ne értsd félre
de ezek a semmirevaló győzelmek a kiscsapatok ellen már nem tudnak érdekelni
így legalábbis nem, ha az összes többi komolyabb ellen vesztünk, meg elveszítjük a rangadókat
odakapcsoltam igen, én is a meccsre, valami 4.gólnál, a 70ezres közönség ollézott bzmeg..
: DDD
mire? mire fel?? már elfelejtették, menynire szarok voltunk, hogy a juvétól pár napja simán kiszoptunk? attól a juvétól, akit le kellett volna vernünk?? hát az a legfontosabb. nem a bl, azt ugyse nyerjük meg, ahhoz szarok vagyunk. tán a bajnoskág win-hez is. de legalább a juvét verjük már meg... de mintha mi se történt volna bzmeg, úgy viselkedik az egész csűrhe a lelátón. és akkor mutatja a kamera, hogy milyen boldogok meg vidámak, egy szaros 4.gólnál, amit büntetőből értékesít a kiváló török játékosunk, egy rossz kis bolonyának, jaj, úristen.....krvára elegem van.... megmondom őszintén
csatárokat akarok
Teljességgel megértelek, én is szívesen néznék érdekesebb, szebb, kombinatívabb futballt a torinói vénasszony profijaitól.
-
Tibiajax
nagyúr
ezek csak szaros statisztikák
én a szememnek hiszek. és csak az érdekelt, mindig is. nevezz maradinak, de kit érdekel, mi volt az elmúlt szezonokban, meg a hülye xg-ktámadókat, méghozzá életveszélyes támadókat akarok.
mint amilyen a kis szaros chiesa is a juvénél. beállt, egyből szűkül az ellenfél segglyuka. miért? nem azért, mert az új R9, hanem mert gólt akar szerezni. és ez látszódik is rajta..
hogy amikor elkezd támadni az Inter, ne csak az legyen, h középen adogatunk, meg feszt a szélről próbálunk beadogatni, aztán vagy érkezik rá épp egy dinoszarurusz vagy sem..ennyi a történet, nem más. és ez az, ami nagyon kéne a csapatunkba, mert az egész egy farnehéz busz
...ja, és kapusunk is van már pedigkbaszott martinez... láttátok a social videót róla? két nappal a juve-vereség után már simán önfeledten bulizott este
na az ilyenektől kéne megszabadulni elsőnek -
venember83
nagyúr
Vajon jól fizet, ha most arra fogadok, hogy Maxi a helyén marad nyárig? Addig valószínűleg a meglévő szurkerek további 15-20 százaléka is átpártol más klubhoz vagy lemond a meccsek televízióban való követéséről.
-
forceberg
veterán
ezek csak szaros statisztikák
én a szememnek hiszek. és csak az érdekelt, mindig is. nevezz maradinak, de kit érdekel, mi volt az elmúlt szezonokban, meg a hülye xg-ktámadókat, méghozzá életveszélyes támadókat akarok.
mint amilyen a kis szaros chiesa is a juvénél. beállt, egyből szűkül az ellenfél segglyuka. miért? nem azért, mert az új R9, hanem mert gólt akar szerezni. és ez látszódik is rajta..
hogy amikor elkezd támadni az Inter, ne csak az legyen, h középen adogatunk, meg feszt a szélről próbálunk beadogatni, aztán vagy érkezik rá épp egy dinoszarurusz vagy sem..ennyi a történet, nem más. és ez az, ami nagyon kéne a csapatunkba, mert az egész egy farnehéz busz
...ja, és kapusunk is van már pedigSzevasz Gyuri, te vagy az?

Le az ikszgével a faxomba!
-
Tibiajax
nagyúr
elsősorban nem a csatárokkal van baj, bár valóban nem remekelnek: formán kívül vannak, ill sérült a kezdő lukaku, a fő probléma a sok kapott gól, az elmúlt 12 évben (!) csak egyszer kaptunk ennyi gólt, miközben összesen 2 szezonban rúgtunk többet.

juve ellen 1,52-es xg-re rúgtunk 0 gólt, ez nyilván nem jó (lautaronak és dumfriesnek is gólt kellett volna szereznie), de 20 gólt az alsó 10 csapat szokott 14 forduló alatt kapni, a juve meg berúgta szinte az összes helyzetét.
ezek csak szaros statisztikák
én a szememnek hiszek. és csak az érdekelt, mindig is. nevezz maradinak, de kit érdekel, mi volt az elmúlt szezonokban, meg a hülye xg-ktámadókat, méghozzá életveszélyes támadókat akarok.
mint amilyen a kis szaros chiesa is a juvénél. beállt, egyből szűkül az ellenfél segglyuka. miért? nem azért, mert az új R9, hanem mert gólt akar szerezni. és ez látszódik is rajta..
hogy amikor elkezd támadni az Inter, ne csak az legyen, h középen adogatunk, meg feszt a szélről próbálunk beadogatni, aztán vagy érkezik rá épp egy dinoszarurusz vagy sem..ennyi a történet, nem más. és ez az, ami nagyon kéne a csapatunkba, mert az egész egy farnehéz busz
...ja, és kapusunk is van már pedig -
dudu5130
őstag
egyéni hiba a fszom...
Nincs csatárunk!!!!!!volt valaki elöl? volt egy adriano, egy eto, vagy milito, vagy akár egy krva martins-unk legalább, aki kap labdát és meg is tudja tartani és kapura tör, meg veszélyes lett volna egyáltalán a juventus rohadt kapujára?? az a balfasz holland felérúgta két méterről zmeg
...és, az volt a legnagyobb, meg az egyetlen helyezetünk!
hiába erős a védelmünk - mert az -, nem lehet kibírni 90percet. főleg nem egy felszívott csapat ellen. ilyen müntyhen-kategóriák ellen meg eleve halott ötlet
Puskás megmondta már ezer éve, hogy nem baj ha kapunk, de rúgjunk egyel többet
na az nincs meg nekünkvenember nem az a baj ha írsz, ne értsd félre
de ezek a semmirevaló győzelmek a kiscsapatok ellen már nem tudnak érdekelni
így legalábbis nem, ha az összes többi komolyabb ellen vesztünk, meg elveszítjük a rangadókat
odakapcsoltam igen, én is a meccsre, valami 4.gólnál, a 70ezres közönség ollézott bzmeg..
: DDD
mire? mire fel?? már elfelejtették, menynire szarok voltunk, hogy a juvétól pár napja simán kiszoptunk? attól a juvétól, akit le kellett volna vernünk?? hát az a legfontosabb. nem a bl, azt ugyse nyerjük meg, ahhoz szarok vagyunk. tán a bajnoskág win-hez is. de legalább a juvét verjük már meg... de mintha mi se történt volna bzmeg, úgy viselkedik az egész csűrhe a lelátón. és akkor mutatja a kamera, hogy milyen boldogok meg vidámak, egy szaros 4.gólnál, amit büntetőből értékesít a kiváló török játékosunk, egy rossz kis bolonyának, jaj, úristen.....krvára elegem van.... megmondom őszintén
csatárokat akarok
Martinez helyzete jóval nagyobb volt a második félidőben.
-
Soulfly842
addikt
ez a soccerstats.com, ott minden csapatnál megvan ez a bemásolt adatsor, pl. itt, ha lejjebb görgetsz: [link] (ez mindig frissül az adott aktuális fordulóra)
az egyedi listázást passzolom, deathadder lehet tud ilyet linkelni
xg-k meg pl. understaton: [link]
Ez már így is rohadt jó!
Köszi!
-
Ringman
félisten
Ühh, de jó kis összehasonlítás, egyedi kigyűjtés lehet?
Vagy létezhet ilyen oldal/adatbázis, ahol csapatokra kivetítve lehet ilyet generálni?
(de jó is lenne!, amikor az egymás elleni meccseket elemzem, akkor a korábbi évek eredményeit összevetni az akkori formával.... (nem csak bajnoki végeredmény alapján)).ez a soccerstats.com, ott minden csapatnál megvan ez a bemásolt adatsor, pl. itt, ha lejjebb görgetsz: [link] (ez mindig frissül az adott aktuális fordulóra)
az egyedi listázást passzolom, deathadder lehet tud ilyet linkelni
xg-k meg pl. understaton: [link]
-
Soulfly842
addikt
elsősorban nem a csatárokkal van baj, bár valóban nem remekelnek: formán kívül vannak, ill sérült a kezdő lukaku, a fő probléma a sok kapott gól, az elmúlt 12 évben (!) csak egyszer kaptunk ennyi gólt, miközben összesen 2 szezonban rúgtunk többet.

juve ellen 1,52-es xg-re rúgtunk 0 gólt, ez nyilván nem jó (lautaronak és dumfriesnek is gólt kellett volna szereznie), de 20 gólt az alsó 10 csapat szokott 14 forduló alatt kapni, a juve meg berúgta szinte az összes helyzetét.
Ühh, de jó kis összehasonlítás, egyedi kigyűjtés lehet?
Vagy létezhet ilyen oldal/adatbázis, ahol csapatokra kivetítve lehet ilyet generálni?
(de jó is lenne!, amikor az egymás elleni meccseket elemzem, akkor a korábbi évek eredményeit összevetni az akkori formával.... (nem csak bajnoki végeredmény alapján)). -
Ringman
félisten
egyéni hiba a fszom...
Nincs csatárunk!!!!!!volt valaki elöl? volt egy adriano, egy eto, vagy milito, vagy akár egy krva martins-unk legalább, aki kap labdát és meg is tudja tartani és kapura tör, meg veszélyes lett volna egyáltalán a juventus rohadt kapujára?? az a balfasz holland felérúgta két méterről zmeg
...és, az volt a legnagyobb, meg az egyetlen helyezetünk!
hiába erős a védelmünk - mert az -, nem lehet kibírni 90percet. főleg nem egy felszívott csapat ellen. ilyen müntyhen-kategóriák ellen meg eleve halott ötlet
Puskás megmondta már ezer éve, hogy nem baj ha kapunk, de rúgjunk egyel többet
na az nincs meg nekünkvenember nem az a baj ha írsz, ne értsd félre
de ezek a semmirevaló győzelmek a kiscsapatok ellen már nem tudnak érdekelni
így legalábbis nem, ha az összes többi komolyabb ellen vesztünk, meg elveszítjük a rangadókat
odakapcsoltam igen, én is a meccsre, valami 4.gólnál, a 70ezres közönség ollézott bzmeg..
: DDD
mire? mire fel?? már elfelejtették, menynire szarok voltunk, hogy a juvétól pár napja simán kiszoptunk? attól a juvétól, akit le kellett volna vernünk?? hát az a legfontosabb. nem a bl, azt ugyse nyerjük meg, ahhoz szarok vagyunk. tán a bajnoskág win-hez is. de legalább a juvét verjük már meg... de mintha mi se történt volna bzmeg, úgy viselkedik az egész csűrhe a lelátón. és akkor mutatja a kamera, hogy milyen boldogok meg vidámak, egy szaros 4.gólnál, amit büntetőből értékesít a kiváló török játékosunk, egy rossz kis bolonyának, jaj, úristen.....krvára elegem van.... megmondom őszintén
csatárokat akarok
elsősorban nem a csatárokkal van baj, bár valóban nem remekelnek: formán kívül vannak, ill sérült a kezdő lukaku, a fő probléma a sok kapott gól, az elmúlt 12 évben (!) csak egyszer kaptunk ennyi gólt, miközben összesen 2 szezonban rúgtunk többet.

juve ellen 1,52-es xg-re rúgtunk 0 gólt, ez nyilván nem jó (lautaronak és dumfriesnek is gólt kellett volna szereznie), de 20 gólt az alsó 10 csapat szokott 14 forduló alatt kapni, a juve meg berúgta szinte az összes helyzetét.
-
Tibiajax
nagyúr
egyéni hiba a fszom...
Nincs csatárunk!!!!!!volt valaki elöl? volt egy adriano, egy eto, vagy milito, vagy akár egy krva martins-unk legalább, aki kap labdát és meg is tudja tartani és kapura tör, meg veszélyes lett volna egyáltalán a juventus rohadt kapujára?? az a balfasz holland felérúgta két méterről zmeg
...és, az volt a legnagyobb, meg az egyetlen helyezetünk!
hiába erős a védelmünk - mert az -, nem lehet kibírni 90percet. főleg nem egy felszívott csapat ellen. ilyen müntyhen-kategóriák ellen meg eleve halott ötlet
Puskás megmondta már ezer éve, hogy nem baj ha kapunk, de rúgjunk egyel többet
na az nincs meg nekünkvenember nem az a baj ha írsz, ne értsd félre
de ezek a semmirevaló győzelmek a kiscsapatok ellen már nem tudnak érdekelni
így legalábbis nem, ha az összes többi komolyabb ellen vesztünk, meg elveszítjük a rangadókat
odakapcsoltam igen, én is a meccsre, valami 4.gólnál, a 70ezres közönség ollézott bzmeg..
: DDD
mire? mire fel?? már elfelejtették, menynire szarok voltunk, hogy a juvétól pár napja simán kiszoptunk? attól a juvétól, akit le kellett volna vernünk?? hát az a legfontosabb. nem a bl, azt ugyse nyerjük meg, ahhoz szarok vagyunk. tán a bajnoskág win-hez is. de legalább a juvét verjük már meg... de mintha mi se történt volna bzmeg, úgy viselkedik az egész csűrhe a lelátón. és akkor mutatja a kamera, hogy milyen boldogok meg vidámak, egy szaros 4.gólnál, amit büntetőből értékesít a kiváló török játékosunk, egy rossz kis bolonyának, jaj, úristen.....krvára elegem van.... megmondom őszintén
csatárokat akarok
-
DeathAdder
veterán
-
mephi666
nagyúr
természetesen sziti idegenben. ennyit a gyerekekről
...vb-döntő után 1 nappal?

-
DeathAdder
veterán
azért csak be lettek cserélve emberek 25 percre az A csapatból is, sok energiát vesz ez ki, főleg ha következő kör idegenben lesz, főleg ha elsőosztályú csapat ellen
Datsyuk - csóri.. hihetetlen peches szegény

természetesen sziti idegenben. ennyit a gyerekekről
-
vond
MODERÁTOR
Kegyetlen nagy focista lesz ez a Garnacho.
Beindult a MU-Villa meccs a második félidőre. Mindjárt vége, de elnézné az ember még egy darabig.
-
venember83
nagyúr
Karma a fenti után. Vagy fene tudja. Azt sem zárom ki, hogy valójában ennyire inkompetensek a játékvezetők. Ha a fenti belefért, bármi belefér.Ui. Igazán égő a tabella tök utolsója ellen ez a produkció a Juventustól, de kár mást várni.
-
Ringman
félisten
-
venember83
nagyúr
@venember
itt már nehezebben mehetett a buildup
hihetetlen hogy tuchel, poch, zidane még mindig szabad, és már hasenhüttl is
Jönnek valahogy az eredmények, marad ez a kilátástalan, kortalan és nézhetetlen fosch. A pénztelenségre hivatkozva nyárig mindenképpen.
Azért belegondolva, hogy pl. a PSG ellen valami ötmillió eurós bevételt generált a stadion, nem értem, hogy nem látják a vezetők, hogy ezzel az edzővel és a játékával saját magát ássa el a klub. Vagy a vezetőségi székekről nem látszik, hogy mennyi szabad szék van a stadionban?

-
atee_13
őstag
-
DeathAdder
veterán
@venember
itt már nehezebben mehetett a buildup
hihetetlen hogy tuchel, poch, zidane még mindig szabad, és már hasenhüttl is
-
Soulfly842
addikt
ugye lehet LGBT zászlózni, de már most az van kommunikálva hogy azoknak nem tudják garantálni a biztonságát.. érdekes lesz
(#174014) Ringman - hányok
Izé, csak meg ne lincseljenek valakit. Igazán elfogadóak ebben a témában!

De egyébként nem értem ezt, a Dán mezt sem. Egy országban, ahol vannak bizonyos normák, alapvető, hogy legalább tisztelik ezt és nem feszegetik, köpik szemen, ha már vendégül látják őket.
Ha nem tartano ott, hogy elfogadják ezt, akkor alap, hogy ennek szellemében kultúráltan viselkednek a normáknak megfelelően.Ez kb olyan, hogy egy katolikus templomi szertartáson, a nézők között ülve se kezdi nyalni-falni egymást két ember (nemtől függetlenül), mert az alapvető normatívákat tiszteletben tartjuk.
-
mephi666
nagyúr
...azért ezt büntetőre fújni elég cink lett volna
DikkMária milyet rúgott rá

-
mephi666
nagyúr
Az Inter akart futballozni, a Veronának a buszozás és a döntetlen teljesen megfelel sorozatban 8 vereség után.
a felállást nézve most a Juve vette fel a p*na-formációt

-
venember83
nagyúr
-
Ringman
félisten
-
drachoHUN
senior tag
Hogyan tudott az inter kikapni tőlünk????
-
viharhozo
addikt
Hummels nyilván csalódott, de Hansi álláspontja valamennyire védhető. 2 év múlva EB és azokat viszi akikre akkor is számíthat majd. Nem véletlen az se, hogy Mouki mellett Adeyemi is ott van a keretben, ahogy Schlotterbeck és Bella-Kotchap is.
Tippre Hansi tudja, hogy most a VB-n nincs is igazából esély, mert a szélső védő és csatár poszton nagyon gyenge ez a német válogatott.Ha Kimmich hajlando lenne jobbhatvedet jatszani, akkor fel lehetne tenni a 2/3 Bayernt, ami sztem boven eselyes csapat lenne, mert egesz evben egyutt jatszanak + lennenek erdemi cserek is.
Neuer,
Kimmich, x,x,x
Goretzka, Gundogan
Sane, Musiala, Gnabry
MoukokoJo alacsony odds lenne a "mindket csapat golt szerez"-re a meccseiken, de legalabbis eselyuk lenne arra, h minden meccsen eggyel tobbet rugjanak, mint amennyit kapnak.
-
venember83
nagyúr
-
Phoen|x
addikt
-
venember83
nagyúr
-
mephi666
nagyúr
-
Ringman
félisten
ugye lehet LGBT zászlózni, de már most az van kommunikálva hogy azoknak nem tudják garantálni a biztonságát.. érdekes lesz
(#174014) Ringman - hányok
Human Rights For All
ez nem fér bele.
-
mephi666
nagyúr
Pont az ő pár meccsüket talán megnéztem volna, de így már nem kell ezzel sem foglalkozni. Igen, ilyen gyári hibás vagyok, de a javítás valószínűleg a foci teljes kiírtása lesz előbb-utóbb.
...majd megmentik a futballt még párszor és újra minden jó lesz

#174017: majd megnézed párszor és karácsonyra Gallagher mezt veszel magadnak

-
DeathAdder
veterán
southgate xddddd
coady, dier > tomori
wilson > toney, abraham
sancho rekt
gallagher
látva a német keretet is, meg hogy címvédés úgysem lesz, európát nagyjából el is lehet engedni, ezt nagy eséllyel most tényleg az egyik dél amerikai nyerheti
-
DeathAdder
veterán
Egyébként is halál stressz lesz az egész...! érdekes lesz megnézni majd a katariak első reakcióját az előkerülő szivárvány zászlóknál, a térdeplő angoloknál, a háború-politika-foci összekeverésénél, vagy az első okosan részegedő hordáknál, vagy egy-egy gyors alkalmi légyott rajtapásnál!
ugye lehet LGBT zászlózni, de már most az van kommunikálva hogy azoknak nem tudják garantálni a biztonságát.. érdekes lesz
(#174014) Ringman - hányok
-
bagyulajuve
addikt
képmutató társaság, csak arra lehet reflektálni, amire ők engedélyezik
amúgy én azt szeretném, ha teljesen politika mentes lenne a sport, tehát semmilyen, beleértve LMTQ, peace, meg racism stb üzenetek sem lennének láthatóak...
-
Soulfly842
addikt
Egyébként is halál stressz lesz az egész...! érdekes lesz megnézni majd a katariak első reakcióját az előkerülő szivárvány zászlóknál, a térdeplő angoloknál, a háború-politika-foci összekeverésénél, vagy az első okosan részegedő hordáknál, vagy egy-egy gyors alkalmi légyott rajtapásnál!
-
Datsyuk
aktív tag
Hummels nyilván csalódott, de Hansi álláspontja valamennyire védhető. 2 év múlva EB és azokat viszi akikre akkor is számíthat majd. Nem véletlen az se, hogy Mouki mellett Adeyemi is ott van a keretben, ahogy Schlotterbeck és Bella-Kotchap is.
Tippre Hansi tudja, hogy most a VB-n nincs is igazából esély, mert a szélső védő és csatár poszton nagyon gyenge ez a német válogatott. -
atee_13
őstag
semmit nem ér, ellenben a sportmosás működik, emberek rajongják a sziti szép fociját, nc-ben fejkendőkbe öltözve ünneplik a sejket, és rengeteg szurkoló szeretné ha az ő klubja is ilyen lenne
Régenmindenjobvót
-
DeathAdder
veterán
S mit vársz ezektől a felfedezésektől? Befolyásol ez bármit is? Volt jó pár éve a FIFA-nak, hogy ne rendezzen Katar világbajnokságot, mert jó ideje bűzlött az egész, de nem érdekli őket, s Katar rendezi, és minden szövetség elküldi a válogatottat, egyik szövetség sem mondta, hogy távolmaradással tiltakozna. Nem érdekli őket semmilyen külső kritika. Majd az angol szövetség elvágja maga alatt a fát azzal, hogy kivágja a Cityt a bajnokságból? Vagy az UEFA fog példát statuálni? Lóf... Szóval semmi sem fog történni, nyomozzon bárki. Akinek nem tetszik, ne nézze, más megoldás nem nagyon van. Aki meg belép ebbe a bizniszbe, tudja jól, milyen közegbe kerül.
semmit nem ér, ellenben a sportmosás működik, emberek rajongják a sziti szép fociját, nc-ben fejkendőkbe öltözve ünneplik a sejket, és rengeteg szurkoló szeretné ha az ő klubja is ilyen lenne
-
venember83
nagyúr
Pont az ő pár meccsüket talán megnéztem volna, de így már nem kell ezzel sem foglalkozni. Igen, ilyen gyári hibás vagyok, de a javítás valószínűleg a foci teljes kiírtása lesz előbb-utóbb.
-
mephi666
nagyúr
S mit vársz ezektől a felfedezésektől? Befolyásol ez bármit is? Volt jó pár éve a FIFA-nak, hogy ne rendezzen Katar világbajnokságot, mert jó ideje bűzlött az egész, de nem érdekli őket, s Katar rendezi, és minden szövetség elküldi a válogatottat, egyik szövetség sem mondta, hogy távolmaradással tiltakozna. Nem érdekli őket semmilyen külső kritika. Majd az angol szövetség elvágja maga alatt a fát azzal, hogy kivágja a Cityt a bajnokságból? Vagy az UEFA fog példát statuálni? Lóf... Szóval semmi sem fog történni, nyomozzon bárki. Akinek nem tetszik, ne nézze, más megoldás nem nagyon van. Aki meg belép ebbe a bizniszbe, tudja jól, milyen közegbe kerül.
...pl az olaszok tökéletesen tiltakoztak a vb ellen: inkább ki se jutottak

...legalább kicsit rápihennek a szezon folytatására, karácsonyra vásárolnak, jól érzik magukat

-
venember83
nagyúr
jajj, mégjobb, ennek a 8xbetnek az alapítója egy Trinh Thu Trang nevű nő, akinek a profilképe egy random üzletasszonyt ábrázoló bárki által használható stock kép
és milyen büszkén mutogatták hogy több mint 50%-al növelték a bevételeikat ami toronymagasan ver mindenkire. hihetetlen legalább megpróbálnák diszkréten csinálni a csalást
de minek is.. múltkor Der Spiegel kezdte el azt a nyomozói munkát, amit az UEFÁNAK kellett volna, de a sziti hozott 1000 ügyvédet, és invaliddá tették a büntetest, azzal hogy a bizonyítékokat jogtalanul szereztek

és a Newcastle még be sem lendülttökéletesen megértem ha az FSG innen menekülni akar
S mit vársz ezektől a felfedezésektől? Befolyásol ez bármit is? Volt jó pár éve a FIFA-nak, hogy ne rendezzen Katar világbajnokságot, mert jó ideje bűzlött az egész, de nem érdekli őket, s Katar rendezi, és minden szövetség elküldi a válogatottat, egyik szövetség sem mondta, hogy távolmaradással tiltakozna. Nem érdekli őket semmilyen külső kritika. Majd az angol szövetség elvágja maga alatt a fát azzal, hogy kivágja a Cityt a bajnokságból? Vagy az UEFA fog példát statuálni? Lóf... Szóval semmi sem fog történni, nyomozzon bárki. Akinek nem tetszik, ne nézze, más megoldás nem nagyon van. Aki meg belép ebbe a bizniszbe, tudja jól, milyen közegbe kerül.
-
DeathAdder
veterán
54 követő, és restricted weboldal
mintha egy kezdő dobta volna összetermészetesen biztos hogy ez sem egy fedőcég amin keresztül ömlik be a pénz nekik

jajj, mégjobb, ennek a 8xbetnek az alapítója egy Trinh Thu Trang nevű nő, akinek a profilképe egy random üzletasszonyt ábrázoló bárki által használható stock kép
és milyen büszkén mutogatták hogy több mint 50%-al növelték a bevételeikat ami toronymagasan ver mindenkire. hihetetlen legalább megpróbálnák diszkréten csinálni a csalást
de minek is.. múltkor Der Spiegel kezdte el azt a nyomozói munkát, amit az UEFÁNAK kellett volna, de a sziti hozott 1000 ügyvédet, és invaliddá tették a büntetest, azzal hogy a bizonyítékokat jogtalanul szereztek

és a Newcastle még be sem lendülttökéletesen megértem ha az FSG innen menekülni akar
-
viharhozo
addikt
Az legit Flicktol, h Sule meg Schlotterbeck megy, Hummels viszont nem? Utobbit eleg sokan vartak a keretbe.
-
Datsyuk
aktív tag
A Newcastle-nek egyelőre nem kéne ennyire jól szerepelnie. Oké, hogy lett egy gazdag tulajdonos és vettek pár jobbféle (de nem világklasszis) játékost, de egyelőre a játékosállomány kb a felső-középmezőny szintjén van. Szóval kérdem én: Miért eredményesek már most annyira, mint a topcsapatok?
Mert sokkal okosabban csinálták. Hozzáértő embereket hagytak meg, illetve helyeztek pozíciókba + nem sztárokat hoztak, hanem pozícióra igen jó játékosokat akikből sztár is lehet. Egyébként kicsit Rattenball feeling csak sokkal több pénzzel.
PSG egy promó / PR. kampány, Citynél a fejjel a fallnak mentek nem érdekelte őket mennyi pénzbe kerül(anno).
Náluk mintha ütemterv lenne és ez még csak az első vagy második fázis. Majd most fog jönni, hogy hozunk világklasszist kulcs pozícióra. -
mephi666
nagyúr
A Newcastle-nek egyelőre nem kéne ennyire jól szerepelnie. Oké, hogy lett egy gazdag tulajdonos és vettek pár jobbféle (de nem világklasszis) játékost, de egyelőre a játékosállomány kb a felső-középmezőny szintjén van. Szóval kérdem én: Miért eredményesek már most annyira, mint a topcsapatok?
...lehet, hogy meccsnapokra levágott kecskefejjel az ágyban ébred pár játékos mindig az ellenfél csapatból?

-
Citroware
addikt
A Newcastle-nek egyelőre nem kéne ennyire jól szerepelnie. Oké, hogy lett egy gazdag tulajdonos és vettek pár jobbféle (de nem világklasszis) játékost, de egyelőre a játékosállomány kb a felső-középmezőny szintjén van. Szóval kérdem én: Miért eredményesek már most annyira, mint a topcsapatok?
-
DeathAdder
veterán
54 követő, és restricted weboldal
mintha egy kezdő dobta volna összetermészetesen biztos hogy ez sem egy fedőcég amin keresztül ömlik be a pénz nekik

Új hozzászólás Aktív témák
-
174100 - 174001
240604 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 175901 175900 - 175801 175800 - 175701 175700 - 175601 175600 - 175501 175500 - 175401 175400 - 175301 175300 - 175201 175200 - 175101 175100 - 175001 175000 - 174901 174900 - 174801 174800 - 174701 174700 - 174601 174600 - 174501 174500 - 174401 174400 - 174301 174300 - 174201 174200 - 174101 174100 - 174001 174000 - 173901 173900 - 173801 173800 - 173701 173700 - 173601 173600 - 173501 173500 - 173401 173400 - 173301 173300 - 173201 173200 - 173101 173100 - 173001 173000 - 172901 172900 - 172801 172800 - 172701 172700 - 172601 172600 - 172501 172500 - 172401 172400 - 172301 172300 - 172201 172200 - 172101 172100 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Kerékpárosok, bringások ide!
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- Star Trek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- PlayStation 5
- Xbox Series X|S
- Milyen routert?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Ryzen AI 7 PRO 350W Radeon 860M 32 GB RAM 7500 MT/s 512 GB 3év gar
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol extra kontroller garanciával hibátlan
- GAMER PC! Intel i7-14700 / RTX 4090 / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- Dell OptiPlex 9020 MT LGA1150 félkonfiguráció
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





én ilyen oldalról szeretem a statisztikát, hogy "semmi nem tart örökké", minden komolyabb sorozat egyszer megszakad és jó eltalálni ezt az alkalmat

.






