Hirdetés
-
130100 - 130001
240717 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 131901 131900 - 131801 131800 - 131701 131700 - 131601 131600 - 131501 131500 - 131401 131400 - 131301 131300 - 131201 131200 - 131101 131100 - 131001 131000 - 130901 130900 - 130801 130800 - 130701 130700 - 130601 130600 - 130501 130500 - 130401 130400 - 130301 130300 - 130201 130200 - 130101 130100 - 130001 130000 - 129901 129900 - 129801 129800 - 129701 129700 - 129601 129600 - 129501 129500 - 129401 129400 - 129301 129300 - 129201 129200 - 129101 129100 - 129001 129000 - 128901 128900 - 128801 128800 - 128701 128700 - 128601 128600 - 128501 128500 - 128401 128400 - 128301 128300 - 128201 128200 - 128101 128100 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Peterhappy
addikt
-
Peterhappy
addikt
-
Tibiajax
nagyúr
psg gàlakezdő?..
-
gyuromoj
veterán
Kobe Bryant
-
forceberg
veterán
Az a kemény, hogy a Cagliari kilenc meccs óta nyeretlen, az elmúlt nyolc bajnokiján összesen sikerült három X-et összekaparnia - és így hatodik.
Az Inter szépen elcseszte az elmúlt hetekben.
Este római derbi, kár hogy épp hatkor kezdődik, kivételesen még lehet, hogy meg is néztem volna - de fél öttől kézidöntő, és ami persze sokkal fontosabb, héttől meg mi döntőzünk.Elmúlt 7 óra

-
LyonnaisFan1
őstag
A Shrewsbury utazhat az Anfieldre. Nem nagyon várta senki. Kalapemelés.
Nekik ez felér egy osztályugrással. A liverpool csinált magának az amúgy is zsúfolt naptárba egy újabb meccset, nekem pedig egy függő fogadást, mert már csak a pool továbbjutása kellett volna mára. Így várhatok
-
bagyulajuve
addikt
-
Tibiajax
nagyúr
vízionálok egy esti esetleges juve-vereséget nápolyban.
tudom, marhaság, de..
ha itt marad az x -jó az nekik...-, este meg egy otthoni diadal az utált juventusszal szemben, még egész jó is maradhatna az inter helyzete
..nem mintha megérdemelé -
vond
MODERÁTOR
-
BenHans
addikt
-
vond
MODERÁTOR
Egészen hihetetlen, hogy még mindig 1-1 a Roma-Lazio.
-
LyonnaisFan1
őstag
A liverpool mi a faszomat csinál? Nem tud egy harmadosztályú együttest két vállra fektetni?
Salahot miért nem dobja be Klopp? -
Tibiajax
nagyúr
-
BenHans
addikt
-
vond
MODERÁTOR
-
BenHans
addikt
Strakoshának még a keze sem volt nyújtva úgy akart volna védeni.
Meg ennyi erővel Acerbi könyöke is kint volt, sőt egy pillanatra bele is karolt Pau Lopezbe...Amúgy Spinazzola rendben van, és mintha Santon is megemberelte volna magát.
-
BenHans
addikt
-
forceberg
veterán
-
BenHans
addikt
-
vond
MODERÁTOR
Na megvan az év bohócgólja.
Ez hihetetlen! -
Tibiajax
nagyúr
Vagány az olasz menü, most római derbi, aztán meg majd kicsit később egy Napoli - Juve.
Tibcsi: Felvetted már a Napoli mezed, vagy most valami farkasos (Batistuta, Montella?) mezben figyeled a történéseket?

nincs szükség itt már semmiféle napi ellenfél ellenfele-szurkolásra.. az inter elintézi a saját sorsát. a szurkolók meg le vannak szarva -
Peterhappy
addikt
Vagány az olasz menü, most római derbi, aztán meg majd kicsit később egy Napoli - Juve.
Tibcsi: Felvetted már a Napoli mezed, vagy most valami farkasos (Batistuta, Montella?) mezben figyeled a történéseket?
Miért nézne Napoli meccset, mikor kilenctől a P$G is játszik?

Hopp, közben a farkasok vezetést szereztek!
Vajon mire gondolt aköltőkapus?
Ahogy látom, a Lazio védelme nagy erőkkel dolgozik a győzelmi sorozat megszakításán.
-
vond
MODERÁTOR
Jól bekezdett a Roma.
És most már vezet is.
Huhhh, majdnem kettővel.Peterhappy:

-
venember83
nagyúr
Vagány az olasz menü, most római derbi, aztán meg majd kicsit később egy Napoli - Juve.
Tibcsi: Felvetted már a Napoli mezed, vagy most valami farkasos (Batistuta, Montella?) mezben figyeled a történéseket?
-
Tibiajax
nagyúr
Ne is mondd, most néztem meg ezt. Vidal, Pogba, ejj, nagy szükség lenne most egy gólerős középpályára, azt sikerült teljesen szétverni. Persze nyilván nemigen tetszene CR-nek, ha nem ő lenne a gólfelelős, de azért nem árt, ha a kp is be tud találni, főleg amikor nem megy a csatároknak. Mindegy, nem panaszkodok, mert nem sok okom van rá, de egy Nainggolan nagyon beleférne ebbe a középpályás keretbe, de nyilván semmi esély rá, pedig hányszor csábítgatták Torino csíkos felébe.
-
Viszlát
addikt
Amúgy igen.
Ole: "A nagyarányú győzelem önbizalmat adhat és végre megindulhatnak felfelé."
Barnabas Tornyi and Kalman Meszoly likes this.
Szoknom kell még ezt az érzést, hogy köpnöm kell a csapat nagy része láttán. Mindig volt egy-két játékos akit nem vett be a gyomrom, de arányaiban ők voltak a kisebbség. Most meg...
-
DeathAdder
veterán
Istenem, de kéne ő most nekünk...

---- ----
Látom a viccelődést, hogy az olaszoknak legyen csak 2 BL hely.
Bagyulajuve szépen meg is válaszolta, de azért hozzátennék még annyit, hogy a francia és a német bajnokságnak ennyi erővel elég 1-1 is.
De a besztlíg, na azám, na oda kell 8 hely...
Olyan jók, leginkább belemagyarázásban, hogy azért vergődik a MU egy vagonnyi pénzzel, meg az Arsenal, mert pokoli erős a 'castle!
Tavaly kiadta nekik a BL, de ott is leginkább, csak a City meg a 'pool ami érdekes, a Chelsea meg 6-3-mal zárt a leírt olasz Roma ellen. Jaaa, mik vannak, erre is van valami leves, hogy a pénz kevés így a PL csapatoknak már smafu a BL, hát ja, amilyen esélyekkel indultak az elmúlt pár évben még igaz is.
Ha jobban belegondolunk, oda is elég akkor a 2 BL hely, a többinek csak időpazarlás és sok extra meccs a hátuk közepére és így az öldöklő küzdelemben a többi "top" nem tudja megverni a Brightont meg a Burnleyt. 
Kell a hely az északiaknak, meg a Fradinak is nem? Esetleg Izraeli jelentkező?
Tényleg megérte pénz alapon felfújni anno a PŁ lufit a profi marketingeseknek.Csak tudnám hogy bármilyen olasz klubcsapat szurkolója miért vesz minden kritikát állandóan személyes sértésnek, és mitől ez az óriási szolidaritás a többi olasz csapattal. Ugyanígy az autóik utáni beteges rajongásukat is nehéz ép ésszel külső szemlélőként felfogni
(még ha jók lennének akkor is nehéz lenne)Amikor spanyolt, németet, angolt, franciát fikázunk az rendben van, de olaszt azt nem szabad

Alapból röhej hogy bárki negyedik hellyel instant BL főtáblás lehet, de bocsánat minden kommentelő nevében, hogy ezúttal az olasz bajnokságot mertük felhozni, mondtam már én is ugyanezt a németről, angolról, spanyolról is... mert ezek miatt rengeteg más feltörekedni kívánó csapat hátrányba kényszerül. Mondjuk azért árulkodó az is, hogy az elmúlt teljes évtizedben a Juventuson kívül legalább a 8-ig egyetlen egyszer egy csapat tudott mindössze elmenni ligából, így meg pláne nem értem mire ez a nagy sértődöttség

Az meg hogy a PL már megint hogy jön ide végképp nem értem
ahogy azt sem hogy mitől bűn az hogy tele vannak pénzzel, az ő pénzük, ők hozták létre, nem lopják, nem csalják el, nem károsítanak meg vele senkit..persze ott a szaros sziti, de mintha Cragnotti, Berlusconi, Moratti nem úgy csoportosította volna bele a saját vagy mások vagy az állam pénzét a legnagyobb sikereket elért klubjaikba, mint most Manszúr sejk. -
Peterhappy
addikt
Amúgy igen.
Ole: "A nagyarányú győzelem önbizalmat adhat és végre megindulhatnak felfelé."
Barnabas Tornyi and Kalman Meszoly likes this.
-
Viszlát
addikt
Hülyék lettek volna nem kiállni. Végre egy meccs, amit jó eséllyel megnyer(het)nek
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az a szomorú, hogy valóban ez állhat a dolog mögött. Nem lepődnék meg, ha meccs után Ole olyasmit nyilatkozna, hogy kellett a srácoknak már egy kis sikerélmény...
-
Peterhappy
addikt
-
venember83
nagyúr
Istenem, de kéne ő most nekünk...

---- ----
Látom a viccelődést, hogy az olaszoknak legyen csak 2 BL hely.
Bagyulajuve szépen meg is válaszolta, de azért hozzátennék még annyit, hogy a francia és a német bajnokságnak ennyi erővel elég 1-1 is.
De a besztlíg, na azám, na oda kell 8 hely...
Olyan jók, leginkább belemagyarázásban, hogy azért vergődik a MU egy vagonnyi pénzzel, meg az Arsenal, mert pokoli erős a 'castle!
Tavaly kiadta nekik a BL, de ott is leginkább, csak a City meg a 'pool ami érdekes, a Chelsea meg 6-3-mal zárt a leírt olasz Roma ellen. Jaaa, mik vannak, erre is van valami leves, hogy a pénz kevés így a PL csapatoknak már smafu a BL, hát ja, amilyen esélyekkel indultak az elmúlt pár évben még igaz is.
Ha jobban belegondolunk, oda is elég akkor a 2 BL hely, a többinek csak időpazarlás és sok extra meccs a hátuk közepére és így az öldöklő küzdelemben a többi "top" nem tudja megverni a Brightont meg a Burnleyt. 
Kell a hely az északiaknak, meg a Fradinak is nem? Esetleg Izraeli jelentkező?
Tényleg megérte pénz alapon felfújni anno a PŁ lufit a profi marketingeseknek.Ne is mondd, most néztem meg ezt. Vidal, Pogba, ejj, nagy szükség lenne most egy gólerős középpályára, azt sikerült teljesen szétverni. Persze nyilván nemigen tetszene CR-nek, ha nem ő lenne a gólfelelős, de azért nem árt, ha a kp is be tud találni, főleg amikor nem megy a csatároknak. Mindegy, nem panaszkodok, mert nem sok okom van rá, de egy Nainggolan nagyon beleférne ebbe a középpályás keretbe, de nyilván semmi esély rá, pedig hányszor csábítgatták Torino csíkos felébe.
-
máyköl
veterán
Mondjuk Ole se komplett hogy felpakolja az elérhető legerősebb kezdőt... Rasford pont egy ilyen jelentéktelen meccsen sérült le hónapokra

Nalam azert Dalot, Jones, Romero szintu jatekosok nem a legerosebb kezdoben vannak.

Fred, James, Mata viszont annal inkabb.
-
mephi666
nagyúr
Mondjuk Ole se komplett hogy felpakolja az elérhető legerősebb kezdőt... Rasford pont egy ilyen jelentéktelen meccsen sérült le hónapokra

azt a látszatot kelti, hogy nincs itt semmi probléma: tömik az ellenfelet, mint a libát... az mondjuk más kérdés, hogy ki az ellenfél...
kíváncsi leszek, 1óra múlva klopp milyen kezdővel jön... gondolom adrian, lovren, jones, shaqiri, milner, lallana meg a cserék meccse lesz...
-
vond
MODERÁTOR
Mondjuk Ole se komplett hogy felpakolja az elérhető legerősebb kezdőt... Rasford pont egy ilyen jelentéktelen meccsen sérült le hónapokra

Ezt én sem értettem. Mondjuk Pereira-ért, meg Lingard-ért nem lenne nagy kár. De nem szeretnék sérülést kívánni nekik, csak pihenhetnének pár hónapot.
-
DeathAdder
veterán
-
vond
MODERÁTOR
Jó, persze.
Meg nyilván nem kéthetente játszanak rajta, hanem 3-4 naponta. Csak egy kicsit durva ez a minőség egy 15 ezres League One stadiontól.Óóó, Fergie is ott van.
Az a mosoly! Jajjj, de bírom az öreget. 
Jones meg 7 év után gólt szerzett a United-ben.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
BenHans
addikt
Radja ismét bizonyította, hogy nem Cagliari-szintig kellett volna jutnia. Nagy kár az elpazarolt tehetségéért.
Istenem, de kéne ő most nekünk...

---- ----
Látom a viccelődést, hogy az olaszoknak legyen csak 2 BL hely.
Bagyulajuve szépen meg is válaszolta, de azért hozzátennék még annyit, hogy a francia és a német bajnokságnak ennyi erővel elég 1-1 is.
De a besztlíg, na azám, na oda kell 8 hely...
Olyan jók, leginkább belemagyarázásban, hogy azért vergődik a MU egy vagonnyi pénzzel, meg az Arsenal, mert pokoli erős a 'castle!
Tavaly kiadta nekik a BL, de ott is leginkább, csak a City meg a 'pool ami érdekes, a Chelsea meg 6-3-mal zárt a leírt olasz Roma ellen. Jaaa, mik vannak, erre is van valami leves, hogy a pénz kevés így a PL csapatoknak már smafu a BL, hát ja, amilyen esélyekkel indultak az elmúlt pár évben még igaz is.
Ha jobban belegondolunk, oda is elég akkor a 2 BL hely, a többinek csak időpazarlás és sok extra meccs a hátuk közepére és így az öldöklő küzdelemben a többi "top" nem tudja megverni a Brightont meg a Burnleyt. 
Kell a hely az északiaknak, meg a Fradinak is nem? Esetleg Izraeli jelentkező?
Tényleg megérte pénz alapon felfújni anno a PŁ lufit a profi marketingeseknek. -
Viszlát
addikt
-
mephi666
nagyúr
-
máyköl
veterán
-
vond
MODERÁTOR
-
Ringman
félisten
Az a kemény, hogy a Cagliari kilenc meccs óta nyeretlen, az elmúlt nyolc bajnokiján összesen sikerült három X-et összekaparnia - és így hatodik.
Az Inter szépen elcseszte az elmúlt hetekben.
Este római derbi, kár hogy épp hatkor kezdődik, kivételesen még lehet, hogy meg is néztem volna - de fél öttől kézidöntő, és ami persze sokkal fontosabb, héttől meg mi döntőzünk.ez van sajnos, kijött az, hogy nincs padja a csapatnak, a kulcsemberek túl vannak hajtva.
nem tudom hogy az ffp miatt ment-e ennyire a faszkodás eriksen és giroud esetében (feltéve ha ő jön), de ez is szerepet játszhatott az elmúlt pár meccsen.
-
Viszlát
addikt
-
mephi666
nagyúr
...uhh, a united milyen pályán játszik?
...meccsen kívül malacok szoktak hemperegni ebben a sárban? 
-
venember83
nagyúr
-
Peterhappy
addikt
Az a kemény, hogy a Cagliari kilenc meccs óta nyeretlen, az elmúlt nyolc bajnokiján összesen sikerült három X-et összekaparnia - és így hatodik.
Az Inter szépen elcseszte az elmúlt hetekben.
Este római derbi, kár hogy épp hatkor kezdődik, kivételesen még lehet, hogy meg is néztem volna - de fél öttől kézidöntő, és ami persze sokkal fontosabb, héttől meg mi döntőzünk. -
vond
MODERÁTOR
-
Viszlát
addikt
-
Ringman
félisten
-
hhenry
őstag
-
vond
MODERÁTOR
Nesze nektek, Ashley Young. Gólpassz az első meccsen.
-
NyxNyxNyx
addikt
Wanyama is lelép úgy néz ki. Pont egy egészséges Wanyamára lenne szükségünk, de valahogy nálunk mindig lestrapálódnak a középpályások. Pedig Dembelével emlékszem ledominálták a City és a Chelsea középpályáját.
Piatek-ért meg érdeklődünk.
Milan-osok, jó játékos ő, aki nem kap elég labdát, hogy kihasználja a képességeit, vagy csak volt egy jó időszaka tavaly és ennyi?Eriksen meg csöbörből vödörbe

-
Soulfly842
addikt
A city B csapatát szerintem jó pár csapat bevállalná A keretnek...
még top bajnokságok élszerepelői is akár 
-
NyxNyxNyx
addikt
-
mephi666
nagyúr
-
Ringman
félisten
-
Tibiajax
nagyúr
-
venember83
nagyúr
WTF, már mindenki kínai az Internél a kínai új év alkalmából?
-
Ringman
félisten
-
DeathAdder
veterán
Érvelj, ne minősíts.
-
Tibiajax
nagyúr
-
Ringman
félisten
-
NyxNyxNyx
addikt
Mindenesetre az olasz negyediknek odaadni az istant BL főtáblát legalább ennyire indokolatlan, főleg hogy ezzel olyan bajnokságok szívják meg mint az osztrák, összes északi, holland, skót, lengyel, szlovák etc..
A 10 másodperc híján BL döntős Ajaxnak pár hónap után selejteznie kellett.
A 18 csapatos Bundesligéról nem beszélve, akik szintén 4 csapatot adnak (vö, majdnem a bajnokság negyede) és ilyen 1.6 ppg-vel a Leverkusen istant BL főtáblás lehet

Az Atalanta viszont nagyon pofás kis csapat, ha már ott vannak remélem kicsapják a Valenciát és utána is kifognak valami nem túl nagy halat

Igen, erre lenne tökéletes a selejtező.
-
DeathAdder
veterán
Pénz nélkül nem oly' egyszerű "BL szintű" csapatot építeni. Bár ugye kinek mi, a BL szint.
PL-el ebből a szempontból nehéz felvenni a versenyt. Ha mondjuk a 2 helyet, odaadnák még nekik, a különbség tovább nőne.
Vagy ki érdemelné még a plusz két helyet? Bundesliga? Ezen logika alapján oda is csak két hely járna. Akkor már plusz 4 hely. Spanyolok? Oda járna 3 hely... Nyertünk egy újabb helyet.
Lassan már jut egy fix hely a magyar bajnoknak is. Aki mindenképp odavaló. Tök izgalmas meccseket tudnának játszani a ciprusi bajnokkal.Mindenesetre az olasz negyediknek odaadni az istant BL főtáblát legalább ennyire indokolatlan, főleg hogy ezzel olyan bajnokságok szívják meg mint az osztrák, összes északi, holland, skót, lengyel, szlovák etc..
A 10 másodperc híján BL döntős Ajaxnak pár hónap után selejteznie kellett.
A 18 csapatos Bundesligéról nem beszélve, akik szintén 4 csapatot adnak (vö, majdnem a bajnokság negyede) és ilyen 1.6 ppg-vel a Leverkusen istant BL főtáblás lehet

Az Atalanta viszont nagyon pofás kis csapat, ha már ott vannak remélem kicsapják a Valenciát és utána is kifognak valami nem túl nagy halat

-
Tibiajax
nagyúr
nna, Young kezdeni fog, egy óra múlva.
fodza inddda. -
vond
MODERÁTOR
-
Ringman
félisten
Pénz nélkül nem oly' egyszerű "BL szintű" csapatot építeni. Bár ugye kinek mi, a BL szint.
PL-el ebből a szempontból nehéz felvenni a versenyt. Ha mondjuk a 2 helyet, odaadnák még nekik, a különbség tovább nőne.
Vagy ki érdemelné még a plusz két helyet? Bundesliga? Ezen logika alapján oda is csak két hely járna. Akkor már plusz 4 hely. Spanyolok? Oda járna 3 hely... Nyertünk egy újabb helyet.
Lassan már jut egy fix hely a magyar bajnoknak is. Aki mindenképp odavaló. Tök izgalmas meccseket tudnának játszani a ciprusi bajnokkal.az atalanta egész keretének 40m alatti az éves nettó fizetése
-
drachoHUN
senior tag
Pénz nélkül nem oly' egyszerű "BL szintű" csapatot építeni. Bár ugye kinek mi, a BL szint.
PL-el ebből a szempontból nehéz felvenni a versenyt. Ha mondjuk a 2 helyet, odaadnák még nekik, a különbség tovább nőne.
Vagy ki érdemelné még a plusz két helyet? Bundesliga? Ezen logika alapján oda is csak két hely járna. Akkor már plusz 4 hely. Spanyolok? Oda járna 3 hely... Nyertünk egy újabb helyet.
Lassan már jut egy fix hely a magyar bajnoknak is. Aki mindenképp odavaló. Tök izgalmas meccseket tudnának játszani a ciprusi bajnokkal. -
venember83
nagyúr
Igazad van, bár jelenleg szerintem az Inter, Juve, Atalanta simán BL-szintű.
De akkor gyűjtsék maguknak, hogy jövőre kevésbé nehéz ellenfelekkel kerüljenek szembe a BL-csoportban.
-
kacsyx
aktív tag
Az Atalanta jól ellátta a Torino baját, csak maradjon meg a forma tavaszig, gyűjtsék a pontokat a BL-ben Olaszország számára.
Minek pont az olaszoknak? Bőven elég lenne abba a bivalyerős bajnokságba két BL hely. Egy egyenes ág a bajnoknak, egy selejtező a másodiknak. Többi mehet az EL-be "vitézkedni" 2000 néző előtt.
-
Ringman
félisten
Az Atalanta jól ellátta a Torino baját, csak maradjon meg a forma tavaszig, gyűjtsék a pontokat a BL-ben Olaszország számára.
57 gólt lőttek 21 meccsen.
-
venember83
nagyúr
Az Atalanta jól ellátta a Torino baját, csak maradjon meg a forma tavaszig, gyűjtsék a pontokat a BL-ben Olaszország számára.
-
Ringman
félisten
23.5M€ lett a vége 2M€-s bónusszal együtt ha minden igaz. Korábban azt írták, hogy a Róma felé először 28 majd 25 volt az elvárás a huzavona után. Korrekt. Remélem nem lesz több transzfer a Róma és az Inter között. Zani után mondjuk amúgy is csak rosszabb üzlet köthető.
Sajnálom amúgy, de ha belegondolok jobban járunk Carles Perezzel, ráadásul anyagilag is, bőven.
tekintve, hogy emlékeim szerint chivu volt az utolsó játékos, akit megérte leigazolnunk (és szerintem ő sem hozta a római szintjét) nem is bánnám.
-
DeathAdder
veterán
Egyáltalán nem a helyzetkihasználása átlagon felüli, mert ebben Kane, de még Salah is előzi
Csak azért tűnik rosszabbnak a helyzetkihasználása mert olyat is elvállal amit nem kéne, ahogy írtad. Ugyanazokból a helyzetekből belövi azokat amit Kane vagy Salah.Messi pedig minden meccsen sokat lustálkodik. 8km/meccs. Ez még Ronaldo esetében is 9. Pedig ő se segít védekezni...
Griezmann egyelőre szódával elmegy kategória. Suarez ugye kihullott. Dembele esetén kérdéses ,hogy össze tudják-e rakni valaha a Barcánál (mentálisan vagy fizikailag).
A 17 éves kölyök meg aligha fog meccseket eldöntögetni ezen a szinten...
Messi eléggé egyedül maradt.Griezmann érdekes módon ugyanazokat a számokat hozza, amit a tavalyi Atletico szezonban, mint támadásban úgy védekezésben, ugyanúgy helyzetbe kerül, ugyanúgy szerez labdát, ugyanúgy veszi ki részét a buildupban.
Úgy néz ki beragadt azon a szinten, pedig néhány éve a jövő legkíméletlenebb gólvágójának hittem

-
BenHans
addikt
23.5M€ lett a vége 2M€-s bónusszal együtt ha minden igaz. Korábban azt írták, hogy a Róma felé először 28 majd 25 volt az elvárás a huzavona után. Korrekt. Remélem nem lesz több transzfer a Róma és az Inter között. Zani után mondjuk amúgy is csak rosszabb üzlet köthető.
Sajnálom amúgy, de ha belegondolok jobban járunk Carles Perezzel, ráadásul anyagilag is, bőven.
-
Ringman
félisten
A PL-ben már semmilyen. A Fenerbe volt kölcsönadva és jelenleg sérült...

Így viszont abszolút létszám felettivé vált Politano, aki a hírek szerint kérte az Intert, hogy engedjék Rómába és két más ajánlatot is elutasított.
A mi ajánlatunk kölcsön + 2021 nyarán vétel 20M€-ért.
Az Inter jó helyzetben van, szórakozott Leóval, - aki utána jó teljesítményt nyújtva simán lenyomott 90 percet -, de legalább lett egy Young-uk. Most lett egy sérült Mosesük, Matteo pedig csak Rómát akarja, ha nem találnak megoldást lesz egy kedvetlen spílerük akit a padon fizetnek, meg egy sérült. Vannak képek hogy milyen volt a meghiúsult transzfer során a két játékos arca Milánóban és Rómában, hát, Leo örült hogy visszajött, Matteo elég rossz passzban távozott.Ne kéresd magad csillagszemű!
úgy néz ki politano nápolyban köt ki
-
omfgk
veterán
Cé valóban javarészt ennek köszönheti, éppen tegnap nézegettem, hogy még ő sem lövi túl a NPxG-t (sőt még az xG-t sem, pedig állandóan ő lövi a tiziket).
Valami 1,5%-al van csak egy átlagos játékos felett a conversion rate-ben (lövései hány százalékából lesz gól).Messi viszont konzisztensen ilyen 10 gólokkal fölérúgja minden szezonban, egészen hihetetlen, ezt tényleg nem lehet tanulni, erre születni kell. Ha viszont valami nem úgy alakul, akkor lusta tököm-lököm és csak kóvályog a pályán (mondjuk így is helyzetbe kerül), úgy emlékszem Pep alatt még keményen visszazárt és melózott, bár sok barsza meccset nem nézek.
De akkor mi Cé klasszisa, amivel ennyire kimagaslik? Egyértelműen az, hogy minőségibb helyzetekbe tud kerülni mint más játékosok, és sokkal több lövést vállal el, mint egy átlagos játékos. Egyáltalán nem a helyzetkihasználása átlagon felüli, mert ebben Kane, de még Salah is előzi, hanem a helyzetbe kerülése, a helyzet vállalási készsége, és ez mögött eszméletlen mennyiségű munka lehet. Az meg hogy ilyen idős korára is ez a nagy testű kötött izomzatú alkat ilyen formában maradjon, sérülések nélkül, megint csak iszonyú sok munka lehet. Terpeszt a kamerába meg műmájerkedik oké, de a befektetett munkája példakép lehet mindenkinek.
Egyáltalán nem a helyzetkihasználása átlagon felüli, mert ebben Kane, de még Salah is előzi
Csak azért tűnik rosszabbnak a helyzetkihasználása mert olyat is elvállal amit nem kéne, ahogy írtad. Ugyanazokból a helyzetekből belövi azokat amit Kane vagy Salah.Messi pedig minden meccsen sokat lustálkodik. 8km/meccs. Ez még Ronaldo esetében is 9. Pedig ő se segít védekezni...
Griezmann egyelőre szódával elmegy kategória. Suarez ugye kihullott. Dembele esetén kérdéses ,hogy össze tudják-e rakni valaha a Barcánál (mentálisan vagy fizikailag).
A 17 éves kölyök meg aligha fog meccseket eldöntögetni ezen a szinten...
Messi eléggé egyedül maradt. -
DeathAdder
veterán
A Cé faktorhoz az is hozzátartozik, hogy végtelenül önző, legszívesebben az ellenfél 11-esénél is felvenné a letett labdát, hogy ő rúghassa. Évekig röhögtem rajta, hogy a Reálban a világ összes égtája felé elrugdosta a szabadokat, miközben a csapatban ott volt Xabi Alonso aki klasszisokkal jobb lövő volt nála. Mint atléta persze kimagaslik és eszméletlen a munkabírása, de mint csapatjátékos egy lapon sem lehet említeni Messivel.
Nem áll szándékomban mérlegelni hogy melyik jobb illetve kevésbé jó csapatjátékos, de cé képes volt még 33 évesen is egy középszar portugál válogatottat a hátán cipelni, és 3 topligában is lerakta a névjegyét, tavaly rajta láttam egyedül az Atleti ellen, hogy nem adja fel egy pillanatra sem. Mondhatjuk 4 csapatban is kiválóan működött, tehát messze nem egy Pogba szerű anticsapatjátékos azért

Igen, szabadrúgásban gyenge, és önző is, meg terpeszt a kamerába, de ez nem kisebbíti az érdemeit.
-
Ringman
félisten
az nagyon durva, hogy 1,1-es rúgott gólátlaggal 3. az atletico. (20 meccsen 35 ponttal és +8-as gólkülönbséggel mondjuk 6. lenne a serie a-ban)
-
Soulfly842
addikt
Hál'istennek a pufkáf is pontott vesztett.
(#130017) Soulfly842
Ott voltál amikor vajazták?Nem, de az első 4 helyet elnézve elgondolkodtató, hogy Szimának is aktívabban politizálnia kellene!
Hátha abból ihletet merítene a csapat, s lenne még egy-egy olyan gyorsan csatlakozó támogató, aminek hála az ifi mellé vehetnénk egy-két játékost is 
-
salesman
őstag
Bajnokavatás az MB1-ben?
A fradi 9 ponttal megy a vesztett pontok tekintetében, és nincs annyi béna együttes a mezőnyben, akikkel szemben fentieket elvesztenék.
A videoton nagy kakiban, már már lemondhatnak az aranyról.Hál'istennek a pufkáf is pontott vesztett.
(#130017) Soulfly842
Ott voltál amikor vajazták? -
Soulfly842
addikt
Még nem volt játékban a labda, amikor a szabálytalanság történt.
(#130005) Soulfly842:Te mit néztél? Azért majd vedd le azt a Céri alsógatyás napszemcsit

Két ziccerét kihagyta és a szabadok xarok voltak, ennyi volt a mai negatívum.
93 labdaérintés, 11 lövési kísérlet, 6 csel. Csak a gól hiányzott.
Előrejáték jelenleg annyi sincs, mint Balverdénél volt.
Jong, Arthur és Fati olyan volt, mintha kis Kokó első embéegyes meccsén lenne.Azért valljuk meg őszintén, hogy amikor ilyen szépen zár a védelem középen, akkor régen nem csak arra volt fizikuma, hogy a védekezésre odaérjen, hanem arra is, hogy rávezetve a védőkre az ilyen meccseket nagy szólókkal, apró 'játékokkal', lendületes támadásokkal átjátssza, megnyerje. A gólok persze még jönnek azt nem vitattam, de most nem csak az ilyen jellegű gól hiányzott, hanem a kísérlet-morzsa is
A spanyol lendületes letámadó lendületes védelem átjátszások sokszor fizikai kontaktusok nélkül lezajlanak és a végén már a befejezés kell, az olasz foci esetében ezzel szemben más: más jellegű csatárok, befejezők, ütközések küzdelmek zajlanak. Egy olyan jellegű csatár mint Messi közel sem szerezne annyi gólt Olaszországban, mint a spanyoloknál.
Azért merem ezt, mert azért a spanyol focinál jellegéből adódóan a védők sosem az atombiztosbevehetetlenszuperbunkerükről voltak híresek, mint az olaszoknál, de ott fizikumban alkalmazkodott ehhez is. 3 különböző topbajnokságban, eltérő játékmentalitással szembetalálva magát mindig érvényesülni tudott. Most a beton olasz védelmek ellen kell ütköznie, párharcokat nyernie, s megyeget is azért neki, erre már csak az lenne az igazi "korona", ha a jövő évi bajnokságban még itt is, 36-hoz közeledve is megtudna csinálni egy tetemes gólfölényt... Van azért köztük több, mint két év és azért a fizikai különbség erősen kiütközik, de ezt annak a mentalitásnak is is köszönheti CR, aminek köszönheti azt, hogy igazán jó labdarúgó, világklasszis focista lett. Tehetsége Messinek alapban több volt, de ahogy a bajnokságok sora, az alkalmazkodás képessége azért több, mint figyelemre méltó CR-nél. Szakértők is azt mondják egyébként, hogy a fizikai adottságok miatt CR tovább bírhatja erőnléttel. És ne felejtsük, hogy egy, az argentintól sokkal gyengébb válogatottat vitt el a karrierje során a győztes mentalitásával a nagy világversenyek végjátékáig.
Ebben részben igazat adok, de ha van Pro legyen kontra is, de pont ez a koncentrált vérre menő fókusz az, amiért csíp, rúg harap, küzd, ütközik - bármit a gólért bármi áron (a hétköznapokban meg pont ezt szem előtt tartva lehet olyan cikkek sorát olvasni, ahol a csapattársai rácsodálkoznak, hogy idegenbeli meccsek után akár késő este, éjszaka is elmegy edzeni, vesztes meccs után, vagy ha nem volt megelégedve magával más nap már mindenki előtt gyakorol, stb )... a védelembe, a középpályán való labdaszerzésekbe viszont jobban bele tud állni.
Á, azt már akkor tudni lehetett, hogy ez az év Kubatovéknak van levajazva, amikor a Puskás Akadémia 1-3 -ra verte idegenben a Fehérvárt
Próbálják őket is felnyomni EL-be
A Mezőkövesd egyelőre viszont még vitézkedik, amíg a tö.ükre nem lépnek! 
-
sh4d0w
félisten
Bajnokavatás az MB1-ben?
A fradi 9 ponttal megy a vesztett pontok tekintetében, és nincs annyi béna együttes a mezőnyben, akikkel szemben fentieket elvesztenék.
A videoton nagy kakiban, már már lemondhatnak az aranyról.Már rég lemondtunk róla...
-
LyonnaisFan1
őstag
Bajnokavatás az MB1-ben?
A fradi 9 ponttal megy a vesztett pontok tekintetében, és nincs annyi béna együttes a mezőnyben, akikkel szemben fentieket elvesztenék.
A videoton nagy kakiban, már már lemondhatnak az aranyról. -
RoyBatty
aktív tag
Cé valóban javarészt ennek köszönheti, éppen tegnap nézegettem, hogy még ő sem lövi túl a NPxG-t (sőt még az xG-t sem, pedig állandóan ő lövi a tiziket).
Valami 1,5%-al van csak egy átlagos játékos felett a conversion rate-ben (lövései hány százalékából lesz gól).Messi viszont konzisztensen ilyen 10 gólokkal fölérúgja minden szezonban, egészen hihetetlen, ezt tényleg nem lehet tanulni, erre születni kell. Ha viszont valami nem úgy alakul, akkor lusta tököm-lököm és csak kóvályog a pályán (mondjuk így is helyzetbe kerül), úgy emlékszem Pep alatt még keményen visszazárt és melózott, bár sok barsza meccset nem nézek.
De akkor mi Cé klasszisa, amivel ennyire kimagaslik? Egyértelműen az, hogy minőségibb helyzetekbe tud kerülni mint más játékosok, és sokkal több lövést vállal el, mint egy átlagos játékos. Egyáltalán nem a helyzetkihasználása átlagon felüli, mert ebben Kane, de még Salah is előzi, hanem a helyzetbe kerülése, a helyzet vállalási készsége, és ez mögött eszméletlen mennyiségű munka lehet. Az meg hogy ilyen idős korára is ez a nagy testű kötött izomzatú alkat ilyen formában maradjon, sérülések nélkül, megint csak iszonyú sok munka lehet. Terpeszt a kamerába meg műmájerkedik oké, de a befektetett munkája példakép lehet mindenkinek.
A Cé faktorhoz az is hozzátartozik, hogy végtelenül önző, legszívesebben az ellenfél 11-esénél is felvenné a letett labdát, hogy ő rúghassa. Évekig röhögtem rajta, hogy a Reálban a világ összes égtája felé elrugdosta a szabadokat, miközben a csapatban ott volt Xabi Alonso aki klasszisokkal jobb lövő volt nála. Mint atléta persze kimagaslik és eszméletlen a munkabírása, de mint csapatjátékos egy lapon sem lehet említeni Messivel.
-
DeathAdder
veterán
Messi és Ronaldo között az a legnagyobb különbség, hogy CR a hihetetlen alázatának, kitartásának és ebből eredő fizikumának köszönhetően több évvel tovább focihat ugyanazon a szinten. Mindezeknek köszönheti azt is, hogy klasszis lett és ennek köszönheti azt is, hogy tovább fenntartható lesz ez a szint is. Hiába fiatalabb hozzá képest Messi olyan volt volt mint egy veterán klasszis, akit illemből még a pályán tartanak, de túl sok vizet nem zavart. 1-2 mp-s szóló morzsák, dekoncentráltság a szabadrúgásoknál inkább voltak jellemzőek. Volt a mérkőzésnek azért olyan szakasza is, amikor elég hosszan hallani sem lehetett a nevét/nem is igazán volt nála a labda.
Cé valóban javarészt ennek köszönheti, éppen tegnap nézegettem, hogy még ő sem lövi túl a NPxG-t (sőt még az xG-t sem, pedig állandóan ő lövi a tiziket).
Valami 1,5%-al van csak egy átlagos játékos felett a conversion rate-ben (lövései hány százalékából lesz gól).Messi viszont konzisztensen ilyen 10 gólokkal fölérúgja minden szezonban, egészen hihetetlen, ezt tényleg nem lehet tanulni, erre születni kell. Ha viszont valami nem úgy alakul, akkor lusta tököm-lököm és csak kóvályog a pályán (mondjuk így is helyzetbe kerül), úgy emlékszem Pep alatt még keményen visszazárt és melózott, bár sok barsza meccset nem nézek.
De akkor mi Cé klasszisa, amivel ennyire kimagaslik? Egyértelműen az, hogy minőségibb helyzetekbe tud kerülni mint más játékosok, és sokkal több lövést vállal el, mint egy átlagos játékos. Egyáltalán nem a helyzetkihasználása átlagon felüli, mert ebben Kane, de még Salah is előzi, hanem a helyzetbe kerülése, a helyzet vállalási készsége, és ez mögött eszméletlen mennyiségű munka lehet. Az meg hogy ilyen idős korára is ez a nagy testű kötött izomzatú alkat ilyen formában maradjon, sérülések nélkül, megint csak iszonyú sok munka lehet. Terpeszt a kamerába meg műmájerkedik oké, de a befektetett munkája példakép lehet mindenkinek.
-
Viszlát
addikt
Messi és Ronaldo között az a legnagyobb különbség, hogy CR a hihetetlen alázatának, kitartásának és ebből eredő fizikumának köszönhetően több évvel tovább focihat ugyanazon a szinten. Mindezeknek köszönheti azt is, hogy klasszis lett és ennek köszönheti azt is, hogy tovább fenntartható lesz ez a szint is. Hiába fiatalabb hozzá képest Messi olyan volt volt mint egy veterán klasszis, akit illemből még a pályán tartanak, de túl sok vizet nem zavart. 1-2 mp-s szóló morzsák, dekoncentráltság a szabadrúgásoknál inkább voltak jellemzőek. Volt a mérkőzésnek azért olyan szakasza is, amikor elég hosszan hallani sem lehetett a nevét/nem is igazán volt nála a labda.
Az egy dolog, hogy Saint Messi-t a szádra merted venni, de, hogy ráadásul CR-rel hasonlítottad össze??? Nincsenek erre szavak...
-
Peterhappy
addikt
Játékmegszakítás alatt történt...
---- ----
A Barcelona pedig egy újabb La Masia tehetségét nem építi be.
Carles Perez Rómába költözik, Di Marzio is lehozta már, és ma keretben sem volt ha minden igaz. Kölcsönbe érkezik, de abban nincs konszenzus, hogy vételi opcióval vagy kötelező vétellel jön, és még az ár sem tiszta, a megbízhatóbb források közül is egyik 13, a másik 20M€-ról beszél.
Nem rossz.
Mintha azt olvastam volna, végleges transzfer (merthogy üres a kassza), de visszavásárlási opcióval.
@forceberg: jahhh, csak egyszer játszottam volna életemben úgy, mint amilyen gyengén ment ma Messi
Vidal beálltával egyből veszélyesebb lett a csapat - így Messi is, ott pár percig még azt is el-elhittem, hogy meg lehet fordítani a meccset. Aztán meg nem. -
forceberg
veterán
Annyiban volt gyenge meccs, hogy épp nem lőtt gólt. Máris vissza kellene vonulnia

Két ziccere volt, azokból valóban illett volna egy gólt szereznie. -
BenHans
addikt
Játékmegszakítás alatt történt...
---- ----
A Barcelona pedig egy újabb La Masia tehetségét nem építi be.
Carles Perez Rómába költözik, Di Marzio is lehozta már, és ma keretben sem volt ha minden igaz. Kölcsönbe érkezik, de abban nincs konszenzus, hogy vételi opcióval vagy kötelező vétellel jön, és még az ár sem tiszta, a megbízhatóbb források közül is egyik 13, a másik 20M€-ról beszél.
Nem rossz.
-
máyköl
veterán
Messi és Ronaldo között az a legnagyobb különbség, hogy CR a hihetetlen alázatának, kitartásának és ebből eredő fizikumának köszönhetően több évvel tovább focihat ugyanazon a szinten. Mindezeknek köszönheti azt is, hogy klasszis lett és ennek köszönheti azt is, hogy tovább fenntartható lesz ez a szint is. Hiába fiatalabb hozzá képest Messi olyan volt volt mint egy veterán klasszis, akit illemből még a pályán tartanak, de túl sok vizet nem zavart. 1-2 mp-s szóló morzsák, dekoncentráltság a szabadrúgásoknál inkább voltak jellemzőek. Volt a mérkőzésnek azért olyan szakasza is, amikor elég hosszan hallani sem lehetett a nevét/nem is igazán volt nála a labda.
Volt egy gyenge meccse, es maris veteran? Ne vicceljunk mar.
Hetekig serult volt szezon elejen, es igy is vezeti a gollovo listat, mikozben kiszolgalja a tarsakat is. Messze mindenki felett futballozik. -
forceberg
veterán
Még nem volt játékban a labda, amikor a szabálytalanság történt.
(#130005) Soulfly842:Te mit néztél? Azért majd vedd le azt a Céri alsógatyás napszemcsit

Két ziccerét kihagyta és a szabadok xarok voltak, ennyi volt a mai negatívum.
93 labdaérintés, 11 lövési kísérlet, 6 csel. Csak a gól hiányzott.
Előrejáték jelenleg annyi sincs, mint Balverdénél volt.
Jong, Arthur és Fati olyan volt, mintha kis Kokó első embéegyes meccsén lenne. -
NyxNyxNyx
addikt
Lo Celso mekkora focista és mennyire illett volt Pochettino csapatába.
Meccs embere volt megint. Úgy hajt, mint Lamela, rohadt sokat szerel, de ügyesebb a labdával.
Kár, hogy X lett, de látni jó jeleket. -
Soulfly842
addikt
Messi és Ronaldo között az a legnagyobb különbség, hogy CR a hihetetlen alázatának, kitartásának és ebből eredő fizikumának köszönhetően több évvel tovább focihat ugyanazon a szinten. Mindezeknek köszönheti azt is, hogy klasszis lett és ennek köszönheti azt is, hogy tovább fenntartható lesz ez a szint is. Hiába fiatalabb hozzá képest Messi olyan volt volt mint egy veterán klasszis, akit illemből még a pályán tartanak, de túl sok vizet nem zavart. 1-2 mp-s szóló morzsák, dekoncentráltság a szabadrúgásoknál inkább voltak jellemzőek. Volt a mérkőzésnek azért olyan szakasza is, amikor elég hosszan hallani sem lehetett a nevét/nem is igazán volt nála a labda.
-
Sonja
nagyúr
Én ezt a bírói ítéletet (és/vagy a VAR ítéletet) abszolút nem értem a szöglet utáni Valencia gólnál!
Ha szabálytalan volt a valenciai játékos, akkor szabadrúgás kifelé. Ha viszont nem volt, akkor gól és 3-0. Node, hogy újrarúgatja a szögletet?! WTF?!

-
forceberg
veterán
Ha nem áll össze baromi gyorsan a játék, itt pár héten belül elúszhat a bajnokság.
A Barca baromi nagy szerencséje, hogy a Napolit kapták, aki ellen ma még ez a csapat is esélyesként lépne pályára.Egyre közelebb amúgy a lejtőhöz a Barca, épp a minap olvastam, hogy a totál bevétel több mint 70%-át (talán 77%?) költik fizetésekre, ami toronymagasan a legnagyobb és valljuk be, legalább egy fél csapatra való klasszis hiányzik a gárdából most már.
Azt meg épp ma reggel olvastam, hogy az egyik elnökjelölt említette, hogy a Barca lehet az "új Milan" és baromira igaza van/lehet...Eleg sok a WTF...
Megerte Umtitit berakni.
Olyan, mint egy kibiztositott kezigranat... -
Napfénysüti
nagyúr
-
Peterhappy
addikt
Ha nem áll össze baromi gyorsan a játék, itt pár héten belül elúszhat a bajnokság.
A Barca baromi nagy szerencséje, hogy a Napolit kapták, aki ellen ma még ez a csapat is esélyesként lépne pályára.Egyre közelebb amúgy a lejtőhöz a Barca, épp a minap olvastam, hogy a totál bevétel több mint 70%-át (talán 77%?) költik fizetésekre, ami toronymagasan a legnagyobb és valljuk be, legalább egy fél csapatra való klasszis hiányzik a gárdából most már.
Azt meg épp ma reggel olvastam, hogy az egyik elnökjelölt említette, hogy a Barca lehet az "új Milan" és baromira igaza van/lehet...
Új hozzászólás Aktív témák
-
130100 - 130001
240717 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 131901 131900 - 131801 131800 - 131701 131700 - 131601 131600 - 131501 131500 - 131401 131400 - 131301 131300 - 131201 131200 - 131101 131100 - 131001 131000 - 130901 130900 - 130801 130800 - 130701 130700 - 130601 130600 - 130501 130500 - 130401 130400 - 130301 130300 - 130201 130200 - 130101 130100 - 130001 130000 - 129901 129900 - 129801 129800 - 129701 129700 - 129601 129600 - 129501 129500 - 129401 129400 - 129301 129300 - 129201 129200 - 129101 129100 - 129001 129000 - 128901 128900 - 128801 128800 - 128701 128700 - 128601 128600 - 128501 128500 - 128401 128400 - 128301 128300 - 128201 128200 - 128101 128100 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Helly Hansen Bowstring Primaloft (45) Black/Cream
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Single Battery drón szett
- DJI Air 3s Fly More Combo + extrák - ÁRVÁLTOZÁS (-25.000.-)
- Dualtron Popular dual motor elektromos roller
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- 27% - ASUS TUF Gaming B760M-PLUS D4 Alaplap
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Jonsbo RGB 24pin / Lian Li Strimer Plus V2 12VHPWR 320mm RGB tápkábelek
- Xbox One S Minecraft Edition 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Honor Magic4 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


Ez hihetetlen!

És most már vezet is.
Ha jobban belegondolunk, oda is elég akkor a 2 BL hely, a többinek csak időpazarlás és sok extra meccs a hátuk közepére és így az öldöklő küzdelemben a többi "top" nem tudja megverni a Brightont meg a Burnleyt. 


Azért merem ezt, mert azért a spanyol focinál jellegéből adódóan a védők sosem az atombiztosbevehetetlenszuperbunkerükről voltak híresek, mint az olaszoknál, de ott fizikumban alkalmazkodott ehhez is. 3 különböző topbajnokságban, eltérő játékmentalitással szembetalálva magát mindig érvényesülni tudott. Most a beton olasz védelmek ellen kell ütköznie, párharcokat nyernie, s megyeget is azért neki, erre már csak az lenne az igazi "korona", ha a jövő évi bajnokságban még itt is, 36-hoz közeledve is megtudna csinálni egy tetemes gólfölényt...


