Hirdetés
-
64100 - 64001
240996 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 65901 65900 - 65801 65800 - 65701 65700 - 65601 65600 - 65501 65500 - 65401 65400 - 65301 65300 - 65201 65200 - 65101 65100 - 65001 65000 - 64901 64900 - 64801 64800 - 64701 64700 - 64601 64600 - 64501 64500 - 64401 64400 - 64301 64300 - 64201 64200 - 64101 64100 - 64001 64000 - 63901 63900 - 63801 63800 - 63701 63700 - 63601 63600 - 63501 63500 - 63401 63400 - 63301 63300 - 63201 63200 - 63101 63100 - 63001 63000 - 62901 62900 - 62801 62800 - 62701 62700 - 62601 62600 - 62501 62500 - 62401 62400 - 62301 62300 - 62201 62200 - 62101 62100 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
venember83
nagyúr
-
viharhozo
addikt
Ilyen, amikor a vilag legjobb csapatanak a hetvegi, Southampton elleni rangadora kell tartalekolnia, mert a BL-bol meg a kosztpenz se jon be.

-
szab.tam
nagyúr
na, végre elkaptam a fradi - győr meccs sport tv-n való ismétlését.
valszeg sokat fogok ma aludni....
***
fűről volt az előbb szó:
"azt mondták, hogy nem lesz probléma a gyeppel. de lett..."
(ez az eredeti, angol telepítésre utalt.)
mondták, hogy mennyibe került az új.
de azonnal megvakultam tőle, így hirtelen nem is emlékszem rá.
nem tudom, hogy 160 vagy 240 millió hangzott el.
valamelyik a 2 közül.de most ez a gyep tényleg jónak tűnik.
a tv-ből nézve, legalább is.
csak nehogy sokan rálépjenek...
****
azért döbbenet, hogy somi és mateos menyire ittragadt, és meghatározó lett.
én örülök mindkettőnek. -
Deck
titán
-
MPowerPH
félisten
-
Deck
titán
Mourinho: "Úgy érzem hogy megérdemelten jutottak tovább. Amikor egy csapat nem képes 2 szögletet kivédeni, az nem érdemli meg hogy továbbjusson. Nem tudtunk mit kezdeni azzal a nyomással hogy több emberünk volt a pályán."
-
MPowerPH
félisten
Murinnyo nyilatkozott mar valamit? Kivancsi vagyok, most a birokat fogja e okolni, vagy a Hold-Nap Foldhoz viszonyitott allasat, vagy Ibrat, mert az elejen kiallitatta magat, ezzel elonybe hozva az ellent.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
forceberg
veterán
Helyére parkolt a busz:

-
pohár
félisten
Majd jövőre fánhâl fiai megmentik anglia becsületét

ajaj... attól félek én is

-
forceberg
veterán
mint bajnokság igen, de a klubokkal európai szinten simán felveszi a versenyt bármelyik top ország klubja
sőt, meg is verik sokszorma este London v Párizs csatáját a franciák nyerték. hál' istennek
de ez
h Silva szerencsétlen mit átélt, h rajta megy el a továbbjutás és a diadal. aztán meg ő fejelt egyszer, majdnem. aztán még egyszer, okosan és ezzel győzelemre vitte a csapatát
hihetetlen volt
ja, és kevesebben voltak végig, szóval.... de jó istenem, h kiszopatták murinnyó szar buszátjöhet a madrid-psg párosítás. vagy bayern-psg
A PSG nagyot küzdött, de a meccs inkább buzinnyó bizonyítványa.
Ezek a Digi stúdióban tök hülyék? Elkezdik, hogy TS góljában a kapus benne volt, meg előtte, amit szögletre ütött, azt fognia kellett volna.

-
DeathAdder
veterán
Majd jövőre fánhâl fiai megmentik anglia becsületét

-
Tibiajax
nagyúr
mint bajnokság igen, de a klubokkal európai szinten simán felveszi a versenyt bármelyik top ország klubja
sőt, meg is verik sokszorma este London v Párizs csatáját a franciák nyerték. hál' istennek
de ez
h Silva szerencsétlen mit átélt, h rajta megy el a továbbjutás és a diadal. aztán meg ő fejelt egyszer, majdnem. aztán még egyszer, okosan és ezzel győzelemre vitte a csapatát
hihetetlen volt
ja, és kevesebben voltak végig, szóval.... de jó istenem, h kiszopatták murinnyó szar buszátjöhet a madrid-psg párosítás. vagy bayern-psg
-
L_YKing
addikt
Még ezek után is a Pl a legerősebb bajnokság?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Deck
titán
-
DeathAdder
veterán
Bazzeg ha ezt valaki az emberelőny után mondja közvetlen azt nem hiszem el

Chelseat hátrányból fejjel megvenni ráadásul emberhátrányban

Ez a p$g azért elég odabaszós csapat lett
-
BenHans
addikt
Na majd az Arsenal meg a City megmenti idegenben Anglia becsületét.

Megérdemelte a PSG.
Amúgy eléggé hasonló szerintem ez a két csapat. -
forceberg
veterán
Costahó még most is őrjöng

-
Tibiajax
nagyúr
-
BenHans
addikt
Cahill Terryt ölelgette amikor az ellenfelet kellett volna. De éédesek voltak.

-
DeathAdder
veterán
-
pohár
félisten
VAN ISTEEEEEEEEEEN
-
L_YKing
addikt
Silva javitott!

Na nezzuk a chelseas birot fuj-e a 120+12334 percben egy tizit?
-
Tibiajax
nagyúr
gyerekek, ez a ami este hihetetlen
))
az sors igazsagot szolgáltat!!!!!!!!! -
DeathAdder
veterán
Ezt a szégyent

-
cyberkind
félisten

P$G
Pápá Muringyó.

-
forceberg
veterán
Góóóóóól!
TS előtte is szépet fejelt, de az nem volt elég tökéletes, Courtois bravúrral kiszedte. -
NyxNyxNyx
addikt
-
DeathAdder
veterán
-
L_YKing
addikt
Na ez volt a tiszta tizi!!
Costat de szereti
nem ad neki pirosat azert se 
-
BenHans
addikt
1 egyértelmű büntit nem fújt be, most egy véleményeset megadott. És ez még belefért volna mert Costa-t utána kellett volna csak kiállítani... OK!
Jah, most épp megúszott egyet a PSG szóval nem fúj a Chelsea-nek csak egyszerűen szarul, de mindenhova.
A nagy Real ellenességhez meg annyit, hogy szépen játszott a Schalke, több volt bennük a kraft, de otthon nem aludni kellett volna.
-
NyxNyxNyx
addikt
Most ez csak szerintem nem volt kéz?

Szerintem megsimította, de mi a l*faszt keresett egyáltalán Silva keze az égben? Azt hitte valami koncerten van?

-
DeathAdder
veterán
-
L_YKing
addikt
Most ez csak szerintem nem volt kéz?

Az teged mit erdekel ha a biro a chelseanek fuj? 😂😂

-
DeathAdder
veterán
Most ez csak szerintem nem volt kéz?

-
forceberg
veterán
Ez a TS tényleg ekkora marha?
-
forceberg
veterán
-
DeathAdder
veterán
Chelsea azért egyedi csapat, mert egyedüliként képes nulla játékkal és egy helyzettel is megnyerni bármilyen nehéz mecset, hiába ficizza le őket az ellen. És az összes poszton játszó játékos közül bárki bármikor képes gólt lőni...
Juhhhéj hosszabbítás, úgyis van kedvem mecset nézni. P$G előtt azért le a kalappal!
-
Tibiajax
nagyúr
szerintem ez a koszta egy olyan tusko, buta egy valaki lehet az életben, h félelmetes
-
L_YKing
addikt
Costa piros hol maradt?
-
DeathAdder
veterán
Chelsea azért egyedi csapat, mert egyedüliként képes nulla játékkal és egy helyzettel is megnyerni bármilyen nehéz mecset, hiába ficizza le őket az ellen. És az összes poszton játszó játékos közül bárki bármikor képes gólt lőni...
-
L_YKing
addikt
huhuuu

Psg busz lesz-e?
-
Tibiajax
nagyúr
ezaz!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
L_YKing
addikt
Kerdeznem a Chelsea szurkoloktol: csatarok probaltak mar golt szerezni?

-
DeathAdder
veterán
Jöhet a busz

-
Tibiajax
nagyúr
de látjátok, még véletlenül se kapta volna meg normális, igazán pártatlan és jó bíró ezt az öszecsapást, mondjuk Kassai.. neem, nem kell, ilyen buziszájú belgára bízzák rá
-
#16514048
törölt tag
Na ez Viszont tiszta piros. Luiz meg mi aszomért kapott sárgát?
Ez az ember hogy vezethetett BL döntőt?
Luiz azért, mert eljátszotta, hogy lefejelte őt Costa.
-
forceberg
veterán
-
Tibiajax
nagyúr
ezt a hirtelenspanyol kosztát is eltakaríthatta volna a szarkupac bíró
akkor lenne csak igazán pikáns a hátralévő idő -
DeathAdder
veterán
Na ez Viszont tiszta piros. Luiz meg mi aszomért kapott sárgát?
Ez az ember hogy vezethetett BL döntőt?
-
forceberg
veterán
Ez volt a tiszta piros...
BAXXXA SZÁJBA A JÓ QVA ANYJÁT!
-
Tibiajax
nagyúr
ó Cavani a jó ég áldjon meg.. pedig de szépen csináltad
-
Dinter
addikt
Picsaba, mi maradt ki..
-
L_YKing
addikt
PÉESGÉ
Cavani te szerencsétlen 
-
DeathAdder
veterán
-
Enzolord
addikt
A hátára volt írva, hogy mit érdemelt volna ezért az alakításért..
Ezért piros Ibrának? Fuck.. -
L_YKing
addikt
Oo ooo oooo meszarlas

-
Tibiajax
nagyúr
fu de megpakolnám ezt a dokinénit hátul a szertárban..
-
pohár
félisten
-
L_YKing
addikt
-
Dinter
addikt
Leginkább a totál idióta játékvezetéssel foglalkozok. Baromira idegesít időnként.
2015-ben járunk és még mindig ott tartunk, hogy egy vakegéren múlik Euromilliók sorsa.
Les-nem les / egyik bírónál természetes kéztartás a Jézus keresztre feszítése póz, másiknál meg nem az a bordától 10 centire lévő könyök / sárga-piros lapok is tök random jönnek. Az időhúzás elleni látszólagos tehetetlenségről nem is beszélve.
Most is pl. a Bayren meccsen is állítólag necces volt a tizi+piros kombó. Lemaradtam róla, majd most a félidőben megnézem.Es akkor ibra kiállításához hogy jon a real? :S
-
forceberg
veterán
Leginkább a totál idióta játékvezetéssel foglalkozok. Baromira idegesít időnként.
2015-ben járunk és még mindig ott tartunk, hogy egy vakegéren múlik Euromilliók sorsa.
Les-nem les / egyik bírónál természetes kéztartás a Jézus keresztre feszítése póz, másiknál meg nem az a bordától 10 centire lévő könyök / sárga-piros lapok is tök random jönnek. Az időhúzás elleni látszólagos tehetetlenségről nem is beszélve.
Most is pl. a Bayren meccsen is állítólag necces volt a tizi+piros kombó. Lemaradtam róla, majd most a félidőben megnézem. -
agoka07
senior tag
-
Dinter
addikt
-
DeathAdder
veterán
Ez viszont tiszta tizi

-
L_YKing
addikt
-
forceberg
veterán
-
agoka07
senior tag
Elvette a kedvemet ez a bíró. Ennél nagyobb szabálytalanságért adtak már sárgát. Szánalmas.
-
forceberg
veterán
Ha a RM-ban játszana, nem is kapott volna pirosat...
-
BenHans
addikt
A bíró átvette az irányítást, kell neki a főszerep...
Piros lapot egy ilyenért??? Gondolom most nagyon karakán csávónak képzeli magát.Go Blues!
-
szami777
addikt
Ezt jol elintézte a bíró.
Innentől kötelező. -
lacy86
addikt
-
Tibiajax
nagyúr
ez nem igaz..eltakarodsz te a retkes jbhujhbd te szar biro
leküldi a pályárol azt az embert akiért rohanok haza a focibol h megnézhessem mit alkot londonban a cselszi ellen
szemét cselszi meg megy majd szépen tovább 0-0val -
DeathAdder
veterán
És most dőlt el végleg

Amúgy ez kurvára nem piros!
-
Dinter
addikt
Ibra xdddddd
-
NyxNyxNyx
addikt
PSG-nek szurkolnék, de azért jó lenne ha a Chelsea nyerne és így legalább a PL csapatok nem írnák le magukat teljesen.
-
Tibiajax
nagyúr
Hátha elviszi KÖLCSÖNBE! a Juve, aztán ott magára talál az utolsóéves Tévez mellett.
hasonlóképp gondolkodom magam is, annyi h nekem egy ilyen kék-fekete mez van az elképzeléseimben..
ma este hajrá Pastore! vesszen murinnyó&co. hesss, míssz el!!
-
Dinter
addikt
-
szab.tam
nagyúr
-
L_YKing
addikt
-
Dinter
addikt
Nekem aztán mindegy mi hol van, van mindenem

-
SpaceKombajn
aktív tag
Lényeg, hogy fánhál nem bánta meg hogy eladta Welbecket, mert Falcao 4 gólt is rúgott idén

(#64007) br.rak - Hajdú B. -t vissza a BL kommentátorok közé!
(#64011) phonecat - +1
Volt hogy csak azért sem néztem élőben hanem inkább letöltöttem, hogy HD-ben nézhessem 
___
és akkor ma szorítok a cselzinek mint egyetlen említésre méltó PL csapatnak európában!
Ismerős, én is így szoktam, csak nehéz megállni, hogy megtudjam az eredményt, mert úgy már nem jó nézni.
A spanyol liga marajon csak a Sport TV-n.
-
DeathAdder
veterán
Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Fabregas, Matic; Ramires, Oscar, Hazard; Diego Costa.
Psg: Sirigu, Maxwell, Luiz, Tiago S, Marquinhos, Motta, Matuidi, Veratti, Ibra, Cavani, Pastore
Kérlek Mou, ne taktikázd túl, basszatok kettőt és annyi.
Úgy, mint tavaly és akkor nem lesz baj.
Nyugi meglesz ez simán

-
forceberg
veterán
-
szami777
addikt
Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Fabregas, Matic; Ramires, Oscar, Hazard; Diego Costa.
Psg: Sirigu, Maxwell, Luiz, Tiago S, Marquinhos, Motta, Matuidi, Veratti, Ibra, Cavani, Pastore
Kérlek Mou, ne taktikázd túl, basszatok kettőt és annyi.
Úgy, mint tavaly és akkor nem lesz baj.
-
br.rak
őstag
-
IreN!CuS
őstag
Végre elkerül a köcsög digiről...végre...
Már csak a pl-t szerezzék meg és mennyország
-
DeathAdder
veterán
Lényeg, hogy fánhál nem bánta meg hogy eladta Welbecket, mert Falcao 4 gólt is rúgott idén

(#64007) br.rak - Hajdú B. -t vissza a BL kommentátorok közé!
(#64011) phonecat - +1
Volt hogy csak azért sem néztem élőben hanem inkább letöltöttem, hogy HD-ben nézhessem 
___
és akkor ma szorítok a cselzinek mint egyetlen említésre méltó PL csapatnak európában!
-
br.rak
őstag
MTVA-n lesz csak atmoszféra hangsáv és a jobb meccsek csak náluk lesznek, mindkét nap előválasztás(első választás lehetősége), viszont ha jól veszem ki nem csak a sport 1-2 -n hanem vagy a sportm-en vagy ami még valószínűbb az hogy a c8-n is lesz csoportmeccs. (így a mindig-tv-n két meccs lehet egyszerre a szabadon fogható adókon...)
-
SpaceKombajn
aktív tag
-
Dinter
addikt
-
L_YKing
addikt
Jovore szerdan is lesz bl sport1-2-n

-
pohár
félisten
a minőség szépen lemegy a béka segge alá, jó lesz

inkább nézem majd streamről, mint a fáraó saját tv-jét
-
br.rak
őstag
MTVA- választhat a köv. 3 idényben kedden és szerdán is elsőnek a BL-ben, gyak a negyeddöntőktől kezdve (ha továbbra is szétszedi ennyire az UEFA) csak ők közvetítik, addig a resztli megy a sport tv-hez plusz megosztva a döntő, a digi kiszáll a BL-ből.
-
venember83
nagyúr
cseriti számlaszámot próbálj már kideríteni, egy kis lóvét utalhassunk neki, lehet még normális kajára sincs neki, persze h nem megy a foci..
fejtegettem már akkor is amikor megvetette a Mester, nem való a Unitedbe.. neki mediterrán csapat kell, ez az angol erőfoci nem az ő világa
kb az életemet merném rátenni, ha visszavenné a porto, ismét önmaga lenne
komolyan mondomHátha elviszi KÖLCSÖNBE! a Juve, aztán ott magára talál az utolsóéves Tévez mellett.
-
Tibiajax
nagyúr
Kíváncsi vagyok, mi lesz a sorsa a srácnak, de elég komoly gondjai lehetnek.
cseriti számlaszámot próbálj már kideríteni, egy kis lóvét utalhassunk neki, lehet még normális kajára sincs neki, persze h nem megy a foci..
fejtegettem már akkor is amikor megvetette a Mester, nem való a Unitedbe.. neki mediterrán csapat kell, ez az angol erőfoci nem az ő világa
kb az életemet merném rátenni, ha visszavenné a porto, ismét önmaga lenne
komolyan mondom -
nextman
aktív tag
Ahova ne vegyetek az a c2 szektor c1 feloli szele. Van ott egy franko uvegfal, femkorlatokkal, ami frankon betakar.
-
venember83
nagyúr
Kíváncsi vagyok, mi lesz a sorsa a srácnak, de elég komoly gondjai lehetnek.
-
Napfénysüti
nagyúr
-
forceberg
veterán
Pont 1 órája vettem meg. B3 szektorban lesz valaki innen?
Pont szemben leszünk, majd integetünk

Új hozzászólás Aktív témák
-
64100 - 64001
240996 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 65901 65900 - 65801 65800 - 65701 65700 - 65601 65600 - 65501 65500 - 65401 65400 - 65301 65300 - 65201 65200 - 65101 65100 - 65001 65000 - 64901 64900 - 64801 64800 - 64701 64700 - 64601 64600 - 64501 64500 - 64401 64400 - 64301 64300 - 64201 64200 - 64101 64100 - 64001 64000 - 63901 63900 - 63801 63800 - 63701 63700 - 63601 63600 - 63501 63500 - 63401 63400 - 63301 63300 - 63201 63200 - 63101 63100 - 63001 63000 - 62901 62900 - 62801 62800 - 62701 62700 - 62601 62600 - 62501 62500 - 62401 62400 - 62301 62300 - 62201 62200 - 62101 62100 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- Eladó 2db nyak ventilátor (egyik 1. generációs csiga, másik 2. generációs mini nyak ventilátor)
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Single Battery drón szett
- Dualtron Popular dual motor elektromos roller
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Three Battery drón szett - ÚJSZERŰ állapotban
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


h Silva szerencsétlen mit átélt, h rajta megy el a továbbjutás és a diadal. aztán meg ő fejelt egyszer, majdnem. aztán még egyszer, okosan és ezzel győzelemre vitte a csapatát
nem ad neki pirosat azert se 


Piros lapot egy ilyenért??? Gondolom most nagyon karakán csávónak képzeli magát.

