Hirdetés
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Apple MacBook
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen videókártyát?
- Biztonsági kamera
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
-
116100 - 116001
240594 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 117901 117900 - 117801 117800 - 117701 117700 - 117601 117600 - 117501 117500 - 117401 117400 - 117301 117300 - 117201 117200 - 117101 117100 - 117001 117000 - 116901 116900 - 116801 116800 - 116701 116700 - 116601 116600 - 116501 116500 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 115901 115900 - 115801 115800 - 115701 115700 - 115601 115600 - 115501 115500 - 115401 115400 - 115301 115300 - 115201 115200 - 115101 115100 - 115001 115000 - 114901 114900 - 114801 114800 - 114701 114700 - 114601 114600 - 114501 114500 - 114401 114400 - 114301 114300 - 114201 114200 - 114101 114100 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
DeathAdder
veterán
istenem mennyire utálom ezt a lovrent már attól a pillanattól fogva ahogyan elhagyta a sotont, ilyen szar embert és játékost soha nem kellett volna leigazolni

jó kis meccs volt, így ki lehet kapni

-
Datsyuk
aktív tag
A különbség a két csapat között: Lovren
Szinte az összes hiba nála volt. Még vagy 2 gólt is kaphatott volna a pool róla. Szegény van Dijk, ma öregedett vagy 5 évet. -
LyonnaisFan1
őstag
-
forceberg
veterán
parancsolsz?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nálam még csak most jött a gól

Így először nem is értettem, hogy mit írtál
-
ZavaBalazs
őstag
-
LyonnaisFan1
őstag
Firminot bántóan szabadon hagyták, ő meg köszönte szépen. Bár azt még egy diósgyőri is csak befejelné onnan

-
forceberg
veterán
Ezt Agüeiro szépen bebombázta, könyörtelenül. Allissonnak esélye sem volt a védésre.
Sanét meddig tartja még fent Pep? Az a flegmázás a beadás előtt, még csak meg sem akarta zavarni a piruett után... gondolom, a VB-ről is az ilyenek miatt maradt le.
-
ZavaBalazs
őstag
hatalmas koncentráció és taktika mindkét oldalon. élmény ilyen tweeteket olvasni!
-
LyonnaisFan1
őstag
Ezt Agüeiro szépen bebombázta, könyörtelenül. Allissonnak esélye sem volt a védésre.
-
4580693
senior tag
Kassai ezt befújta volna.

-
LyonnaisFan1
őstag
-
ZavaBalazs
őstag
Te jó ég ez mi volt, aztakurva

Az kéremszépen sztem gól volt, a gólvonal technológia nem jelzett, vagy nincs is?
most mutatták, pár centi híja volt.

-
forceberg
veterán
Te jó ég ez mi volt, aztakurva

Az kéremszépen sztem gól volt, a gólvonal technológia nem jelzett, vagy nincs is?
Egy ujjnyi hiányzott

-
BenHans
addikt
Benny Hill show megvolt...

LyonnaisFan1: Nem volt az, goal line képet mutattak kb 2 centin múlt.
Schick nálunk 2 milivel úszta meg hogy öngól legyen.
-
LyonnaisFan1
őstag
Te jó ég ez mi volt, aztakurva

Az kéremszépen sztem gól volt, a gólvonal technológia nem jelzett, vagy nincs is?
-
DeathAdder
veterán
Az utóbbi időben a Liverpool, kb hasonlóan "sikeres" mint a Roma, éppen ezért azon gondolkodtam, hogy mi lenne a jobb egy ilyen csapatnak ha elérhető közelségbe kerül a bajnoki cím? Elhúzni 10 pontra és kényelmesebben készülni, vagy inkább állandó nyomással hajtani mint a barom.
Tudom, elvileg ilyen szinten meccsről meccsre gondolkodnak és ki tudják zárni a különbséget amit a tabella mutat, de azt is tudom, hogy az említett csapatok gyakorlatilag bárhonnan el tudják balf@szkodni, lásd Roma - Inter verseny 2009/10 és 'pool - City verseny 2013/14, előbbi esetében a Lazio feküdt le szándékosan az Internek míg a Roma nem tudta hozni a "kötelezőt", sőt kikapott otthon a Samp ellen, utóbbinál pedig Gerrardból lett Slippy G a Chelsea ellen, majd megbotlottak a kristálypalackban is, a City pedig behúzta...Meglátjuk. Legyen jó meccs. Én a 'poolt erősebbnek érzem kapusposzton, védelemben és támadósorban, a középpálya és a pad viszont a Cityé, szerintem.
Nincsenek nagy különbségek, az egyének mindkét oldalon megvannak akiktől villanást várhatunk, de hogy ki lesz a jobb ma csapatként és taktikailag az Klopp és Pep plusz remélhetőleg már a játékosok fejében van, és szerintem ma ez fog dönteni.Bárhonnan el lehet balfaszkodni főleg ha a liverpoolról van szó.
5 éve és 10 éve is sikerült.Annyi változott mostanra, hogy a pool nem underdog csapat, nem az egy szem Suárez viszi őket a hátán, és nem Torres+Gerrard, hanem az egész keret + a pad is abszolút partnere a legjobbakéval. Oké a szitié jobb, de nem fényévekkel, mint korábban.
-
BenHans
addikt
Simán meglehet ha Pep nem gondolja túl
nagy lesz a kényszer rajtuk, azt várom hogy nekünk rontanak már az elejénAz utóbbi időben a Liverpool, kb hasonlóan "sikeres" mint a Roma, éppen ezért azon gondolkodtam, hogy mi lenne a jobb egy ilyen csapatnak ha elérhető közelségbe kerül a bajnoki cím? Elhúzni 10 pontra és kényelmesebben készülni, vagy inkább állandó nyomással hajtani mint a barom.
Tudom, elvileg ilyen szinten meccsről meccsre gondolkodnak és ki tudják zárni a különbséget amit a tabella mutat, de azt is tudom, hogy az említett csapatok gyakorlatilag bárhonnan el tudják balf@szkodni, lásd Roma - Inter verseny 2009/10 és 'pool - City verseny 2013/14, előbbi esetében a Lazio feküdt le szándékosan az Internek míg a Roma nem tudta hozni a "kötelezőt", sőt kikapott otthon a Samp ellen, utóbbinál pedig Gerrardból lett Slippy G a Chelsea ellen, majd megbotlottak a kristálypalackban is, a City pedig behúzta...Meglátjuk. Legyen jó meccs. Én a 'poolt erősebbnek érzem kapusposzton, védelemben és támadósorban, a középpálya és a pad viszont a Cityé, szerintem.
Nincsenek nagy különbségek, az egyének mindkét oldalon megvannak akiktől villanást várhatunk, de hogy ki lesz a jobb ma csapatként és taktikailag az Klopp és Pep plusz remélhetőleg már a játékosok fejében van, és szerintem ma ez fog dönteni. -
DeathAdder
veterán
-
máyköl
veterán
az lenne az öngyilkosság szerintem, nincsenek még beépítve a csapatba, sokat hibázott már mindkettő nyomás alatt
stúdióban szinte már elkönyvelték, hogy a pool a nyerő a párosból. mintha nem is a city lenne az ellenfél...
-
DeathAdder
veterán
-
máyköl
veterán
na 433 lesz a poolnál
szitinél meg van váratlanHozta a papírformát Klopp a kezdőt illetően, bár szerintem ez a középpálya kissé elavult már...
Keita -k, Fabinho -k a padon...
Többet tudnak ők ennél. -
DeathAdder
veterán
na 433 lesz a poolnál
szitinél meg van váratlan -
DeathAdder
veterán
-
máyköl
veterán
Remélem, hogy igen, bár az Anfielden a sziti idomult nem kicsit meglepve ezzel mindenkit.
Zongoracipelő középpályával és brutális pressziggel a két csapat formáját tekintve verhetők is lehetnek, de ha úgy állna ki a pool mint a united, arsenal ellen hogy 4231 és 4 támadó szellemű játékos az szerintem öngyilkosság lenne, mert a középpályán egy Guardiola féle szitit nem tudom ki az aki le tudna dominálni.
Meg a recept Guardiola ellen egyértelműen a gégenpresszing a 2nd ballok és szétfutni őket, remélem ilyen taktikával állunk ki

__________________Ramsey -> Juve
Ne legyen igazam, de annyira minden Pool győzelmre mutat, hogy azt érzem ezt Pep nyeri...
-
4580693
senior tag
Remélem, hogy igen, bár az Anfielden a sziti idomult nem kicsit meglepve ezzel mindenkit.
Zongoracipelő középpályával és brutális pressziggel a két csapat formáját tekintve verhetők is lehetnek, de ha úgy állna ki a pool mint a united, arsenal ellen hogy 4231 és 4 támadó szellemű játékos az szerintem öngyilkosság lenne, mert a középpályán egy Guardiola féle szitit nem tudom ki az aki le tudna dominálni.
Meg a recept Guardiola ellen egyértelműen a gégenpresszing a 2nd ballok és szétfutni őket, remélem ilyen taktikával állunk ki

__________________Ramsey -> Juve
Liverpool simán hozza a meccset. A City amúgy is kisebb gödörben van.
-
DeathAdder
veterán
Remélem, hogy igen, bár az Anfielden a sziti idomult nem kicsit meglepve ezzel mindenkit.
Zongoracipelő középpályával és brutális pressziggel a két csapat formáját tekintve verhetők is lehetnek, de ha úgy állna ki a pool mint a united, arsenal ellen hogy 4231 és 4 támadó szellemű játékos az szerintem öngyilkosság lenne, mert a középpályán egy Guardiola féle szitit nem tudom ki az aki le tudna dominálni.
Meg a recept Guardiola ellen egyértelműen a gégenpresszing a 2nd ballok és szétfutni őket, remélem ilyen taktikával állunk ki

__________________Ramsey -> Juve
-
máyköl
veterán
Idegesítő, de legalább van saját gondolata, és ezért tisztelem. Sokszor én is a fejemet fogom, vagy mélyen egyetértek vele, de nem hiába nézik őket annyian, mert lehet szeretni és utálni, de legalább nem egy semleges semmi aki közhelyeket puffogtat és narrálja amit mindenki lát.
Túl sok szakmaiságot nem is hordoz, még is jó és szórakoztató, mert fociról van szó, csak máshogyan.
Ugyanúgy a nézőket lehetne "nevelni" az xg, halfspace, területfelosztás, labda nélküli játék etc.. értelmezésére is, a Spíler Kelével így is kezdte. Mondjuk az xg 100x többet elmond mint a fúúbazdmeg 70%-os labdabirtoklása meg 30 kapuralövése volt a csapatnak, mégis kikaptak, hát miezmár.
Igen Baumstark is mondta, hogy nem kíván annyira belemenni a klubok magánügyeibe, mert egy átlagos magyar szurkolói blogon is sokkal többet tudnak az adott szurkolók kedvenc klubjukról, mintha ő elkezdene minden csapatról valami érdekeset mondani, ami könnyen lehet hogy nem is igaz, és töredéke annyit sem tud mint ma egy átlag szurkoló a saját csapatáról.
Mindenesetre ő sem az a típus amit a Spíleren látunk tőle, TT-t rendszeresen hallgatom, van saját gondolata, imádja a focit és sok érdekességet tud mondani, kissé megrögzött olasz foci fetisiszta, de nincs ezzel gond. Abban 100%-ig biztos vagyok hogy nem az ő agyából pattan ki a mérkőzések megfejtése helyett a gecis tweeteket beolvasása
Na ezt még nem olvastam, szeretem őket, köszi

Igen klín shit mára már egy olyan berögződés, mint "a csatárt egyedül a góljai minősítik" szöveg. Nagyon nagyon elhaladt már ez mellett a foci

Mit vársz a mai meccstől? Idomulni fog a Pool a Ciy játékához, és inkább kontrákra fognak építeni?
-
DeathAdder
veterán
Egyetértek.
Még a Digis stúdió rendben van, sőt még szórakoztató is tud lenni.
Salec mondjuk néha idegesítő, szerintem CR rejszposztere is van.
A kommentátorok, műsorvezetők és szakértők néhol hiányos ismeretein pedig már megtanultam átlépni, mondván, nem lehet mindenki minden csapatnak szurkolója, hogy minden hírmorzsa aktuális legyen a közvetítésben.A gusztustalan a média, mint személyiségformáló erő. Sőt, formál az mindent is, sajnos...
Egyre felszínesebb ez a szurkolás dolog. Vagyis előjön a két véglet, a néző és nézni akaró és a látó és tudni akaró focikedvelő. Előbbi csak nézi, szájába adják hogy ki a jó, csak a top-top érdekli és nem akar semmi mögé látni, míg utóbbi kötődik az a kedvencéhez valami érzelmi szálon is (utazás miatt, ember miatt, történelem, stb stb.) és nem csak az érdekli, hogy havernak lehessen vagizni hogy na hol játszik xy legjobb és ki a BL esélyes és ki tömte ki legjobban valamelyik kiesőjelöltet örömfocival. Ez a szurkoló a napjainkban már elérhető információtengerben megpróbál kutatni, elemezni minél többet megtudni a fociról, taktikáról, játékelemekről és játékosokról. Próbál közelebb kerülni ahhoz a nézőponthoz ahonnan a klubok közelítik meg a focit pl a big data alapján, vagy hogy milyen labda nélküli mozgásokkal fejleszthető még magasabb szintre még a mai csúcsfutball is.Sajnos utóbbiból van kevesebb, sokkal kevesebb. Vitázni csak arra alkalmas emberrel érdemes, mert előre csak akkor mozdul bármi. Én már olyat is kaptam, hogy ne írjak már különböző középpályás játékstílusokról, meg xg-ről és hasonlókról nem kell bonyolítani nem amerikai foci ez. Itt igaza is volt, aki ilyen, annak nem is szabad ilyet írni mert ők sokkal jobban tudják, mert az a jó kapus akinek sok a clean sheet-je és az a jó támadó aki sokat cselez és sok gólt szerez
(((na nem a cselek után, inkább a középpályásoknak köszönhetően, és persze az sem baj ha csak gyengébb ellenfelek ellen villog))).A gyerekeknél pedig még nem is olyan régen megvolt annyi, hogy ha megkérdeztél párat egy téren, akkor nem 4 játékos volt repertoár. Most ha megkérdezel 10, a sekélyes focikultúránkban cseperedő gyereket, hogy ki a kedvenc akkor Ronaldo, Neymar, Messi és MBappé lesz a válasz. Miért? Mert ő a legjobb.
Persze fejlettebb helyeken még talán jobb a helyzet, Olaszországban pl, ahol generációkon át öröklődik a klubszimpátia, nem fog másért rajongani, elismeri ha jobb, de akkor sem ő lesz a bálvány. Magyarországon is van többgenerációs fradista, újpesti stb családból jött kölyök, de a kedvenc nem Gera Zoli, Böde, Kabát vagy Király Gabi lesz az esetek 99.99%-ában.
Mintha az emberek már egyre kevésbé akarnák meglátni a szenvedélyt, a romantikát, egy szürke, legkevésbé sem látványos játékú középpályás kőkemény kiváló munkáját, és csak az eredmény, a címlapok és a hype számítana. Ezért óriási jelentőséggel bír a kisebb csapatok (akár az AS Roma) minél aktívabb részvétele a közösségi médiában, humorral, hírekkel mindennel, (lásd AS Roma English twitter), mert meg kell szólítani a fiatalokat, mert aszurkolóikövetői bázis esetében csak a növekedés elfogadható.
---- ----
A kapus arcai (statgalamb cikk)
Arról is ír, - ha erre nem jönne rá valaki magától - hogy mennyire semmitmondó az x clean sheet ami alapján sajnos még mindig kategorizálnak kapusokat. Az optát mondjuk megbízhatónak hittem, de felettébb röhejes módon Alex Sandro került 2018 Serie A álomcsapatába balbekk poszton Kolarov helyett, ami fogalmam sincs hogy jött ki mert a stat bőven nem támasztja alá, főleg, hogy egyéni dolgokat itt nem befolyásolhat csapatszinten nyert cím.Idegesítő, de legalább van saját gondolata, és ezért tisztelem. Sokszor én is a fejemet fogom, vagy mélyen egyetértek vele, de nem hiába nézik őket annyian, mert lehet szeretni és utálni, de legalább nem egy semleges semmi aki közhelyeket puffogtat és narrálja amit mindenki lát.
Túl sok szakmaiságot nem is hordoz, még is jó és szórakoztató, mert fociról van szó, csak máshogyan.
Ugyanúgy a nézőket lehetne "nevelni" az xg, halfspace, területfelosztás, labda nélküli játék etc.. értelmezésére is, a Spíler Kelével így is kezdte. Mondjuk az xg 100x többet elmond mint a fúúbazdmeg 70%-os labdabirtoklása meg 30 kapuralövése volt a csapatnak, mégis kikaptak, hát miezmár.
Igen Baumstark is mondta, hogy nem kíván annyira belemenni a klubok magánügyeibe, mert egy átlagos magyar szurkolói blogon is sokkal többet tudnak az adott szurkolók kedvenc klubjukról, mintha ő elkezdene minden csapatról valami érdekeset mondani, ami könnyen lehet hogy nem is igaz, és töredéke annyit sem tud mint ma egy átlag szurkoló a saját csapatáról.
Mindenesetre ő sem az a típus amit a Spíleren látunk tőle, TT-t rendszeresen hallgatom, van saját gondolata, imádja a focit és sok érdekességet tud mondani, kissé megrögzött olasz foci fetisiszta, de nincs ezzel gond. Abban 100%-ig biztos vagyok hogy nem az ő agyából pattan ki a mérkőzések megfejtése helyett a gecis tweeteket beolvasása
Na ezt még nem olvastam, szeretem őket, köszi

Igen klín shit mára már egy olyan berögződés, mint "a csatárt egyedül a góljai minősítik" szöveg. Nagyon nagyon elhaladt már ez mellett a foci

-
BenHans
addikt
Az tényleg valami egészen hihetetlen, hogy annyira nem tud két ember 4 percig beszélgetni a meccsről amit néznek, hogy gecis tweeteket kell helyette beolvasniuk.
Tényleg hagyni kellene a fenébe az egészet, sulirádió színvonal. Egyébként kitűnően illeszkedik abba a mintába, amit a fidesz gondol a magyarokról, félfogyatékos gyökereknek néznek, akik örülnek, ha viszont láthatják a nevüket a tv-ben.
Egyetértek.
Még a Digis stúdió rendben van, sőt még szórakoztató is tud lenni.
Salec mondjuk néha idegesítő, szerintem CR rejszposztere is van.
A kommentátorok, műsorvezetők és szakértők néhol hiányos ismeretein pedig már megtanultam átlépni, mondván, nem lehet mindenki minden csapatnak szurkolója, hogy minden hírmorzsa aktuális legyen a közvetítésben.A gusztustalan a média, mint személyiségformáló erő. Sőt, formál az mindent is, sajnos...
Egyre felszínesebb ez a szurkolás dolog. Vagyis előjön a két véglet, a néző és nézni akaró és a látó és tudni akaró focikedvelő. Előbbi csak nézi, szájába adják hogy ki a jó, csak a top-top érdekli és nem akar semmi mögé látni, míg utóbbi kötődik az a kedvencéhez valami érzelmi szálon is (utazás miatt, ember miatt, történelem, stb stb.) és nem csak az érdekli, hogy havernak lehessen vagizni hogy na hol játszik xy legjobb és ki a BL esélyes és ki tömte ki legjobban valamelyik kiesőjelöltet örömfocival. Ez a szurkoló a napjainkban már elérhető információtengerben megpróbál kutatni, elemezni minél többet megtudni a fociról, taktikáról, játékelemekről és játékosokról. Próbál közelebb kerülni ahhoz a nézőponthoz ahonnan a klubok közelítik meg a focit pl a big data alapján, vagy hogy milyen labda nélküli mozgásokkal fejleszthető még magasabb szintre még a mai csúcsfutball is.Sajnos utóbbiból van kevesebb, sokkal kevesebb. Vitázni csak arra alkalmas emberrel érdemes, mert előre csak akkor mozdul bármi. Én már olyat is kaptam, hogy ne írjak már különböző középpályás játékstílusokról, meg xg-ről és hasonlókról nem kell bonyolítani nem amerikai foci ez. Itt igaza is volt, aki ilyen, annak nem is szabad ilyet írni mert ők sokkal jobban tudják, mert az a jó kapus akinek sok a clean sheet-je és az a jó támadó aki sokat cselez és sok gólt szerez
(((na nem a cselek után, inkább a középpályásoknak köszönhetően, és persze az sem baj ha csak gyengébb ellenfelek ellen villog))).A gyerekeknél pedig még nem is olyan régen megvolt annyi, hogy ha megkérdeztél párat egy téren, akkor nem 4 játékos volt repertoár. Most ha megkérdezel 10, a sekélyes focikultúránkban cseperedő gyereket, hogy ki a kedvenc akkor Ronaldo, Neymar, Messi és MBappé lesz a válasz. Miért? Mert ő a legjobb.
Persze fejlettebb helyeken még talán jobb a helyzet, Olaszországban pl, ahol generációkon át öröklődik a klubszimpátia, nem fog másért rajongani, elismeri ha jobb, de akkor sem ő lesz a bálvány. Magyarországon is van többgenerációs fradista, újpesti stb családból jött kölyök, de a kedvenc nem Gera Zoli, Böde, Kabát vagy Király Gabi lesz az esetek 99.99%-ában.
Mintha az emberek már egyre kevésbé akarnák meglátni a szenvedélyt, a romantikát, egy szürke, legkevésbé sem látványos játékú középpályás kőkemény kiváló munkáját, és csak az eredmény, a címlapok és a hype számítana. Ezért óriási jelentőséggel bír a kisebb csapatok (akár az AS Roma) minél aktívabb részvétele a közösségi médiában, humorral, hírekkel mindennel, (lásd AS Roma English twitter), mert meg kell szólítani a fiatalokat, mert aszurkolóikövetői bázis esetében csak a növekedés elfogadható.
---- ----
A kapus arcai (statgalamb cikk)
Arról is ír, - ha erre nem jönne rá valaki magától - hogy mennyire semmitmondó az x clean sheet ami alapján sajnos még mindig kategorizálnak kapusokat. Az optát mondjuk megbízhatónak hittem, de felettébb röhejes módon Alex Sandro került 2018 Serie A álomcsapatába balbekk poszton Kolarov helyett, ami fogalmam sincs hogy jött ki mert a stat bőven nem támasztja alá, főleg, hogy egyéni dolgokat itt nem befolyásolhat csapatszinten nyert cím. -
KisTücsök
addikt
mármint az ajánlat, vagy a srác?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Igazából akár mindkettő.
___Szegény morátát még a
zágpartjelző is húzza.
Ezt a retek sotont nem tudjuk elverni. Otthon.
-
forceberg
veterán
A gond ezzel, hogy az igényeket ők formálják. Mehetne ez máshogyan is, a média egy nagyon erős felület az emberi igények formálására és edukálására.
Az 50 évvel ezelőtti ember teljesen mást igényelt mint a mostani, szerintem a néző társadalom lezüllesztése egy teljesen tudatos folyamat.
Ez a:
-Citteh, na mi van he
-Rabó hangja nagyon szexi
-Torreirának hivalkodók a szemei és tincsei de azért éppenséggel játékosnak sem utolsókamuprofilú helyesírási hibákkal teli tweetek inkább ezt támasztják alá

Amúgy ezeknek 90+%-át nst-n trollkodják meg, és kb. azon versengenek hogy vajon meddig mehetnek el és kinek a nagyobb fasságát fogják beolvasni.
Nem tudom onnan hogy Kele és Hethésy értelmesen beszélgetnek és angol szaktwittert értelmeznek, hogyan sikerült eljutni oda, hogy a korábban már bizonyított Baumstark az ő fasságaikat olvassa be nulla hozzáadott érték nélkül? Ez valami egészen kínos.. Dolgozzanak meg a szerkesztők a pénzükért, és csináljanak valamit, vagy hagyják beszélgetni a kommentátort a szünetben, mert így ennek a világon semmi értelme.
Vagyis hát van szerintem.. az emberek tudatos lezüllesztése.
Sajnos megint a politikához(gazdaságtan) jutunk... jó rabszolgákra-vásárlókra van szükség, nem gondolkodókra

-
DeathAdder
veterán
A kérdés, ki mit vár el egy közvetítéstől?
Összességében lehet, hogy nincs is igény magasabb színvonalra, hisz sokan úgysem látnak a színfalak mögé, sőt legtöbben csak addig látnak, hogy ez nyert 2-1-re, akkor ez a jobb csapat...Ne politizáljunk, mert a szavazati joggal rendelkezők 99%-a azt sem tudja, hogy mire szavaz.
Csak gyűlölet, félelem vagy épp szimpátia alapján.A gond ezzel, hogy az igényeket ők formálják. Mehetne ez máshogyan is, a média egy nagyon erős felület az emberi igények formálására és edukálására.
Az 50 évvel ezelőtti ember teljesen mást igényelt mint a mostani, szerintem a néző társadalom lezüllesztése egy teljesen tudatos folyamat.
Ez a:
-Citteh, na mi van he
-Rabó hangja nagyon szexi
-Torreirának hivalkodók a szemei és tincsei de azért éppenséggel játékosnak sem utolsókamuprofilú helyesírási hibákkal teli tweetek inkább ezt támasztják alá

Amúgy ezeknek 90+%-át nst-n trollkodják meg, és kb. azon versengenek hogy vajon meddig mehetnek el és kinek a nagyobb fasságát fogják beolvasni.
Nem tudom onnan hogy Kele és Hethésy értelmesen beszélgetnek és angol szaktwittert értelmeznek, hogyan sikerült eljutni oda, hogy a korábban már bizonyított Baumstark az ő fasságaikat olvassa be nulla hozzáadott érték nélkül? Ez valami egészen kínos.. Dolgozzanak meg a szerkesztők a pénzükért, és csináljanak valamit, vagy hagyják beszélgetni a kommentátort a szünetben, mert így ennek a világon semmi értelme.
Vagyis hát van szerintem.. az emberek tudatos lezüllesztése.
-
forceberg
veterán
Hát én biztos nem ezt várom el. De akkor az igénytelen közvetítési igényekkel rögtön vissza is kanyarodtunk a politikailag is érintett kérdéshez. De tényleg nem is akarom folytatni.
Maradjunk annyiban, hogy a digisportos sem volt tökéletes, de amit a spílertévé művel a PL-lel, az egyenesen gyalázatos, akár a meccsek kommentálását, akár a stúdió beszélgetéseket nézzük.
+Ringman
Én elvagyok akár a spanyol, román, vagy az arab kommentárokkal is, amikből semmit sem értek, nekem az lenne a fontos, hogy a stadionban lévő "zajt" halljam. Az meg hidegen hagy, hogy a stúdióban mit okoskodnak össze önjelölt, vagy kontraszelektált szakértetlenkedők, véleményüket gyakran a meccs kimeneteléhez igazítva.
-
Ringman
félisten
Hát én biztos nem ezt várom el. De akkor az igénytelen közvetítési igényekkel rögtön vissza is kanyarodtunk a politikailag is érintett kérdéshez. De tényleg nem is akarom folytatni.
Maradjunk annyiban, hogy a digisportos sem volt tökéletes, de amit a spílertévé művel a PL-lel, az egyenesen gyalázatos, akár a meccsek kommentálását, akár a stúdió beszélgetéseket nézzük.
a kontraszelektált magyar focihoz a kontraszelektált közvetítés passzol

a semmiből meg nem (ill nagyon riktán) teremnek jó szakemberek. -
vond
MODERÁTOR
A kérdés, ki mit vár el egy közvetítéstől?
Összességében lehet, hogy nincs is igény magasabb színvonalra, hisz sokan úgysem látnak a színfalak mögé, sőt legtöbben csak addig látnak, hogy ez nyert 2-1-re, akkor ez a jobb csapat...Ne politizáljunk, mert a szavazati joggal rendelkezők 99%-a azt sem tudja, hogy mire szavaz.
Csak gyűlölet, félelem vagy épp szimpátia alapján.Hát én biztos nem ezt várom el. De akkor az igénytelen közvetítési igényekkel rögtön vissza is kanyarodtunk a politikailag is érintett kérdéshez. De tényleg nem is akarom folytatni.
Maradjunk annyiban, hogy a digisportos sem volt tökéletes, de amit a spílertévé művel a PL-lel, az egyenesen gyalázatos, akár a meccsek kommentálását, akár a stúdió beszélgetéseket nézzük.
-
forceberg
veterán
A kérdés, ki mit vár el egy közvetítéstől?
Összességében lehet, hogy nincs is igény magasabb színvonalra, hisz sokan úgysem látnak a színfalak mögé, sőt legtöbben csak addig látnak, hogy ez nyert 2-1-re, akkor ez a jobb csapat...Ne politizáljunk, mert a szavazati joggal rendelkezők 99%-a azt sem tudja, hogy mire szavaz.
Csak gyűlölet, félelem vagy épp szimpátia alapján. -
vond
MODERÁTOR
Az tényleg valami egészen hihetetlen, hogy annyira nem tud két ember 4 percig beszélgetni a meccsről amit néznek, hogy gecis tweeteket kell helyette beolvasniuk.
Tényleg hagyni kellene a fenébe az egészet, sulirádió színvonal. Egyébként kitűnően illeszkedik abba a mintába, amit a fidesz gondol a magyarokról, félfogyatékos gyökereknek néznek, akik örülnek, ha viszont láthatják a nevüket a tv-ben.
A fél ország ilyen is. Ezért lehet így választásokat nyerni.

Ez a spíleres péel közvetítés meg tényleg kritikán aluli. Nagyon remélem, hogy ha csak részben is, de visszatér a pár évvel ezelőtti Digisportos műsor, nem mellesleg magas bitrátás FullHD-ben, mindhárom csatornán.
-
DeathAdder
veterán
Az tényleg valami egészen hihetetlen, hogy annyira nem tud két ember 4 percig beszélgetni a meccsről amit néznek, hogy gecis tweeteket kell helyette beolvasniuk.
Tényleg hagyni kellene a fenébe az egészet, sulirádió színvonal. Egyébként kitűnően illeszkedik abba a mintába, amit a fidesz gondol a magyarokról, félfogyatékos gyökereknek néznek, akik örülnek, ha viszont láthatják a nevüket a tv-ben.
-
Viszlát
addikt
Huhh, ha a Newcastle-nek lenne legalább egy épkézláb támadója, akkor csúnya égés lehetett volna ebből a meccsből, a védelem az valami katasztrófa, nem rajtuk múlt, hogy nem kaptunk gólt.
-
LyonnaisFan1
őstag
Jonas milyen kung fu rugast csinalt a portugal bajnoksagban

A vidis jatekos mozdulata ehhez kepest semmi

-
DeathAdder
veterán
na pont ilyenkor hiányolom mindig hazard klasszisát, nagyon leoktatják Sarrit mostanában
10 meccs 11 gól
-
NyxNyxNyx
addikt
A Wolves meg azok után, hogy elveri a Spurs-t, kikap otthon a Palace-tól.

-
LyonnaisFan1
őstag
Lukakunak nem kellett sok ido, hogy cserekent bevegye a szarkak kapujat

-
ZavaBalazs
őstag
-
Sonja
nagyúr
állítólag a bayern letett 30m fontot a chelsea asztalára Hudson-Odoi-ért, és most türelmesen várnak.
mit kell erről a srácról tudni?Úgy olvastam, hogy a Chelsea 40m€ akar érte.
Cseppet elszálltak az árak. Szerintem nem szerezzük meg. 
-
KisTücsök
addikt
állítólag a bayern letett 30m fontot a chelsea asztalára Hudson-Odoi-ért, és most türelmesen várnak.
mit kell erről a srácról tudni?kamu
-
ZavaBalazs
őstag
állítólag a bayern letett 30m fontot a chelsea asztalára Hudson-Odoi-ért, és most türelmesen várnak.
mit kell erről a srácról tudni? -
DeathAdder
veterán
"A csakfoci.hu információi szerint hamarosan újra láthatnak Premier League-mérkőzéseket a Digi Sporton is az angol foci szerelmesei. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a Spíler Tv-n megszűnik a PL közvetítése, honlapunk úgy tudja, hogy a két csatorna egyszerre fogja közvetíteni az egyik legkedveltebb topbajnokságot, sőt, a Diginek meghatározott időszakokban előválasztási joga is lesz a meccsválasztásnál..."
http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/fordulat-masik-sportcsatornan-is-kozvetithetik-a-premier-league-meccseit?fbclid=IwAR2g2tD3E_uVxDmKI29bdnXTO_fR6TVGnqLcsBYa_5J9IQc8svTt8DrKGJs
elvileg már volt PL felvezető is a digin
-
KisTücsök
addikt
-
pohár
félisten
"A csakfoci.hu információi szerint hamarosan újra láthatnak Premier League-mérkőzéseket a Digi Sporton is az angol foci szerelmesei. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a Spíler Tv-n megszűnik a PL közvetítése, honlapunk úgy tudja, hogy a két csatorna egyszerre fogja közvetíteni az egyik legkedveltebb topbajnokságot, sőt, a Diginek meghatározott időszakokban előválasztási joga is lesz a meccsválasztásnál..."
http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/fordulat-masik-sportcsatornan-is-kozvetithetik-a-premier-league-meccseit?fbclid=IwAR2g2tD3E_uVxDmKI29bdnXTO_fR6TVGnqLcsBYa_5J9IQc8svTt8DrKGJs
hál istennek lesz megint minőségi PL-közvetítés

-
NyxNyxNyx
addikt
"A csakfoci.hu információi szerint hamarosan újra láthatnak Premier League-mérkőzéseket a Digi Sporton is az angol foci szerelmesei. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a Spíler Tv-n megszűnik a PL közvetítése, honlapunk úgy tudja, hogy a két csatorna egyszerre fogja közvetíteni az egyik legkedveltebb topbajnokságot, sőt, a Diginek meghatározott időszakokban előválasztási joga is lesz a meccsválasztásnál..."
http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/fordulat-masik-sportcsatornan-is-kozvetithetik-a-premier-league-meccseit?fbclid=IwAR2g2tD3E_uVxDmKI29bdnXTO_fR6TVGnqLcsBYa_5J9IQc8svTt8DrKGJs
Na ez nagyon gáz...

-
#54592512
törölt tag
"A csakfoci.hu információi szerint hamarosan újra láthatnak Premier League-mérkőzéseket a Digi Sporton is az angol foci szerelmesei. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a Spíler Tv-n megszűnik a PL közvetítése, honlapunk úgy tudja, hogy a két csatorna egyszerre fogja közvetíteni az egyik legkedveltebb topbajnokságot, sőt, a Diginek meghatározott időszakokban előválasztási joga is lesz a meccsválasztásnál..."
http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/angol-foci/fordulat-masik-sportcsatornan-is-kozvetithetik-a-premier-league-meccseit?fbclid=IwAR2g2tD3E_uVxDmKI29bdnXTO_fR6TVGnqLcsBYa_5J9IQc8svTt8DrKGJs
-
szami777
addikt
-
Datsyuk
aktív tag
Pulinak 2020-ban lejárt volna a szerződése így 1 évvel előtte (formája alapján) szerintem sok az a 64 M.€
Miki-ért sok is volt az a pénz mert mentálisan gyenge. Nyomás alatt nem tudja azt nyújtani amit tud. Nem tehet róla, de ez van. Képes az üres kapura is mellé lőni.
Auba talán a legjobb az összes közül, megéri a pénzét. De arra számítani kell, hogy mindig lesz valami mellék zörej a pályán kívül. Buli itt-ott, késés edzésről, kiruccanás Milánóba stb. Amíg a csapattagok és az edző ezt elnézi addig okés, ha nem akkor gondok lehetnek.
Sokratist már említettem korábban: túl van a csúcson, sokat hibázik, tizenegyes veszély kb minden meccsen benne van nála és lassabb is lett.
Gündogan: nagyon sokat sérült. Nála is már csak 1 év volt hátra a szerződésből.Nagyjából ezeket lehetett látni náluk Dortmundban.
-
RoyBatty
aktív tag
Azon nem tudom mi a könnyű síp hogy kétszer vádlin rúgnak meg közben löknek is rajtad

A második már egyértelműen könnyű síppal befújt volt, illetve Lacezette eset is simán tizi lehetett volna.Szerintem mostmár a rivális szurkolókat leszámítva fél anglia beleértve a bíró kart is a poolnak szurkol, hogy végre beérjen a 29 éve tartó kálvária. Ugyanazt érzem a meccseken mint a Leicesternél, meg a kis csapatoknál az angol kupákban, a bíró egyszerűen nem dönt ellenük semmit.
Múlt héten 424 (!!!!) nap után fújtak be a poolnak otthon tizit, előtte kb. bármit csinálhattak, még a lábtörésért sem adtak tizit, most meg egy hét alatt 3-at, amiből 2 egyértelműen könnyű síppal befújt, de a harmadikat sem sokszor adták volna meg korábban a poolnak otthon, valami okból kifolyólag ¯\_(ツ)_/¯
___
A nyártól Pulisic -> cselzi £58m
Igen, lassan kezd véget érni a Howard Webb korszak a bíráskodásban is
Végre van hazai pálya Liverpoolban is, nem csak Manchesterben.
Egyébként az első 11-esen nem értem, hogy mit vitatnak, az teljesen egyértelmű volt, a másodikat meg elég nehéz meccset érdemben befolyásoló ítéletnek minősíteni sima 4-1-es vezetésnél. -
DeathAdder
veterán
-
KisTücsök
addikt
-
L_YKing
addikt
-
KisTücsök
addikt
Én... én... én ezt nem értem.

-
NyxNyxNyx
addikt
Úgy tűnik a Premier Leauge segít újra felépíteni a BVB-t. Amit nagyon szépen köszönünk(Auba+Sokratis, Miki= Arsenal, Gündogan=City, Puli=Chelsea)!
64 m.€ és a szezon végéig nálunk marad. Így most vagy letisztul a játéka és segít megnyerni a Bundesligát vagy marad ez a görcsös erőlködés nála ami már a Chelsea problémája lesz a következő szezontól. Szerintem túl sokat fizettek érte, amerikai marketing ide vagy oda.
Ez már az ő problémájuk.
Kíváncsi vagyok kit hoznak helyette. Télen lehetne hozni még egy csatárt. Nálunk ott kellene még erősíteni.Ezek közül csak Puli volt túlárazva (esetleg Miki?), majd meglátjuk beválik-e.
-
DeathAdder
veterán
-
Ringman
félisten
holnap kezdődik a serie a téli átigazolási időszaka, remélem középpályára igazolunk valakit, mert a borja - joao mario - alkesz belga - gagliardini (vele mi történt???) - vecino ötös elég sovány brozovic mellé

-
ZavaBalazs
őstag
-
Datsyuk
aktív tag
Amúgy ja

Idén eléggé semmilyen, pár Dortmund meccsen láttam, mert pletykába volt a poollal is.De a marketing értéke miatt megérte szerintem. Kíváncsi vagyok ez előrevetít-e egy Hazard távozást

Úgy tűnik a Premier Leauge segít újra felépíteni a BVB-t. Amit nagyon szépen köszönünk(Auba+Sokratis, Miki= Arsenal, Gündogan=City, Puli=Chelsea)!
64 m.€ és a szezon végéig nálunk marad. Így most vagy letisztul a játéka és segít megnyerni a Bundesligát vagy marad ez a görcsös erőlködés nála ami már a Chelsea problémája lesz a következő szezontól. Szerintem túl sokat fizettek érte, amerikai marketing ide vagy oda.
Ez már az ő problémájuk.
Kíváncsi vagyok kit hoznak helyette. Télen lehetne hozni még egy csatárt. Nálunk ott kellene még erősíteni. -
Tibiajax
nagyúr
-
Ringman
félisten
-
DeathAdder
veterán
Amúgy ja

Idén eléggé semmilyen, pár Dortmund meccsen láttam, mert pletykába volt a poollal is.De a marketing értéke miatt megérte szerintem. Kíváncsi vagyok ez előrevetít-e egy Hazard távozást

-
ZavaBalazs
őstag
Azon nem tudom mi a könnyű síp hogy kétszer vádlin rúgnak meg közben löknek is rajtad

A második már egyértelműen könnyű síppal befújt volt, illetve Lacezette eset is simán tizi lehetett volna.Szerintem mostmár a rivális szurkolókat leszámítva fél anglia beleértve a bíró kart is a poolnak szurkol, hogy végre beérjen a 29 éve tartó kálvária. Ugyanazt érzem a meccseken mint a Leicesternél, meg a kis csapatoknál az angol kupákban, a bíró egyszerűen nem dönt ellenük semmit.
Múlt héten 424 (!!!!) nap után fújtak be a poolnak otthon tizit, előtte kb. bármit csinálhattak, még a lábtörésért sem adtak tizit, most meg egy hét alatt 3-at, amiből 2 egyértelműen könnyű síppal befújt, de a harmadikat sem sokszor adták volna meg korábban a poolnak otthon, valami okból kifolyólag ¯\_(ツ)_/¯
___
A nyártól Pulisic -> cselzi £58m
-
DeathAdder
veterán
Azon nem tudom mi a könnyű síp hogy kétszer vádlin rúgnak meg közben löknek is rajtad

A második már egyértelműen könnyű síppal befújt volt, illetve Lacezette eset is simán tizi lehetett volna.Szerintem mostmár a rivális szurkolókat leszámítva fél anglia beleértve a bíró kart is a poolnak szurkol, hogy végre beérjen a 29 éve tartó kálvária. Ugyanazt érzem a meccseken mint a Leicesternél, meg a kis csapatoknál az angol kupákban, a bíró egyszerűen nem dönt ellenük semmit.
Múlt héten 424 (!!!!) nap után fújtak be a poolnak otthon tizit, előtte kb. bármit csinálhattak, még a lábtörésért sem adtak tizit, most meg egy hét alatt 3-at, amiből 2 egyértelműen könnyű síppal befújt, de a harmadikat sem sokszor adták volna meg korábban a poolnak otthon, valami okból kifolyólag ¯\_(ツ)_/¯
___
A nyártól Pulisic -> cselzi £58m
-
Tibiajax
nagyúr
-
szami777
addikt
Ez szerintem rohadt nagy fake.

Szép is lenne.

-
simondr
senior tag
mu-t, meg az olajosokat utálom csak
az evertont meg nem tudom hova tenni 
Lenézni meg véletlenül sem nézem le őket, próbálnak visszatérni a helyes útra, engem kicsit a néhány évvel ezelőtti fejnehéz poolra emlékeztet, de még mindig tartom amit Emery kinevezésekor gondoltam, hogy nem ő lesz az aki visszavezeti őket oda.
Kezdetben úgy tűnt szépen összerántja a csapatot, de fél év elteltével semmi koncepciót nem látni, elöl van két klasszis támadó, Auba minden korábbi statját felborítva termeli a semmiből a gólokat, így a csapat a PL-ből toronymagasan kilógva veri az xG-t, de ezt nem lehet hosszú távon fenntartani.És nem hogy fél év után nincs még rendszer, de a legjobb játékosát kukázza mert nem tudja használni +Ramsey is erre a sorsra kényszerül, és Lacazettel is nagyon tanácstalan.
DE a legnagyobb baj mégis az, hogyha holnap nyer a mu akkor már csak 3 pont lesz közöttük

BÚÉK mindenkinek!
Azért meg kell hagyni, hogy az a 2 tizi igencsak könnyű síppal lett befújva...
De ahogy egy Pool szurkoló haveromnak is mondtam, azt kívánom ezek után minden Pool meccsen csak ilyen tiziket fújjanak be ellenük, meglátjuk mit gondol a jogosságukról azután. -
omfgk
veterán
-
Richard!
addikt
Büntetni lehetne ezzel az Everton-Leszter mérkőzéssel...szomorúan konstatáltam viszont, hogy andré gomes még mindig szar.

-
DeathAdder
veterán
-
Richard!
addikt
Ich wünsche euch einen guten Rutsch ins neue Jahr!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
forceberg
veterán
-
Tibiajax
nagyúr
-
hhenry
őstag
-
pohár
félisten
-
dracox
addikt
Volt már?
Érkeznek a Spíler TV csatornák a DIGI kínálatába
Megállapodásra juthatott a DIGI és a TV2 Csoport, a Spíler1 TV és a Spíler2 TV érkezik a kínálatba.Pont ezen gondolkoztam, hogyha nem lesz valami érdemi javulás a Diginél akkor megyek a t-home-hoz, de így már maradok ha igaznak tűnik a hír.
Most már csak azt kellene a spílernek csinálnia, ha délben esetleg kora délután játszik a három giga spanyol közül valamelyik akkor ne a múltheti bajnokinak az ISMÉTLÉSÉT kelljen már nézni ami egy "sima középmezőny kutyát sem érdekli meccs". Röhej, hogy 2018-19ben ilyen előfordul. -
hhenry
őstag
vannak ilyen félelmek (index fórumról)
"A digisportok szűnnek meg, Teszári befejezte a projekt finanszírozását, mert így ebben a formában csak pénznyelőként működik évek óta. Nyárig még működnek a csatornák, utána a még élő jogaikat eladják, jórészét a TV2 csoportnak."
így könnyű piacot szerezni tönkre teszik a másikat és nem csak a fociról van most szó a rádióknál ugyanez történt.
-
DeathAdder
veterán
vannak ilyen félelmek (index fórumról)
"A digisportok szűnnek meg, Teszári befejezte a projekt finanszírozását, mert így ebben a formában csak pénznyelőként működik évek óta. Nyárig még működnek a csatornák, utána a még élő jogaikat eladják, jórészét a TV2 csoportnak."
-
hhenry
őstag
Volt már?
Érkeznek a Spíler TV csatornák a DIGI kínálatába
Megállapodásra juthatott a DIGI és a TV2 Csoport, a Spíler1 TV és a Spíler2 TV érkezik a kínálatba.Váltok azonal

-
DeathAdder
veterán
Volt már?
Érkeznek a Spíler TV csatornák a DIGI kínálatába
Megállapodásra juthatott a DIGI és a TV2 Csoport, a Spíler1 TV és a Spíler2 TV érkezik a kínálatba. -
itouchfan
őstag
Igen, köszönöm. Ezekszerint nem számoltam/tippeltem olyan rosszul.
Szerintem ez abszolút rendben van ez a stat. Nem topjátékos, nem is egy nemzetközileg extra csatár, de egy melós, csapatjátékos centertől ez jó a Bundásban. Főleg ha hozzáveszed, hogy van még 8 gólpassza.
-
DeathAdder
veterán
Átlag minden 3. meccsét nézem, a többit extended highlights-ban nézem vissza.
A 'poollal is így vagyok pl.Nem az a baj, ha elesik mert szabálytalankodnak ellene, hanem az lenne baj ha megérzi a védő szelét vagy súrolja egymást a két láb már össze is roskad. Na, szerintem ez nem jellemző rá...
Lehet azért jött le így neked, mert őt aprítják legjobban.
Fouled per game:
(18/19) Hazard 3.3, Salah 1, Sterling 1.5, Firmino 0.2
(17/18) EH 2.4, MS 0.8, RS 1.8, RF 0.5KisTücsök: Na ez a másik, ezt én is akartam írni, hogy nincs igazi játszótárs.
ZavaBalazs: Pont jóval kezd...

Ez is azt mutatja hogy meg sem próbál talpon maradni, hanem egyből esik ha teheti.
Ez egyáltalán nem egyenlő azzal hogy dobálja magát, mert az természetesen nem igaz
(nyilván előfordul, de kinél nem)Az meg mi kifogás hogy Willian és Moratak mellett nem akarja a hátára venni a csapatot. Csak pont azt nem láttuk hogy milyen az amikor a hátára veszi, és lehet ezért nem vitték el, pedig már 28, és már évek óta minden nyáron odahízeleg a reaálnak.
Láttuk a VB-n Cét hogy küzdött a potugál válogatottért, vagy Suárezt egy középszer liverpoolban.
Nem is értem hogy lehet degradálni egy olyan keretet mint a cselzié, hogy nincs benne játszótárs, mindössze kb. egy kézen meg lehet számolni azokat a klubokat akinek tőlük jobb keretük van.
Messze a csapat legjobbja, ezt a vak is látja, vitán felül áll, és amikor megy nekik akkor nagyon ott van a szeren, és akkor kb. mindenki közvetlen a Messi polc alá helyezi, de amikor visszaesik a csapat és igazán kellene a zenije akkor szépen beleszürkül a mezőnybe. Ez tarthat hetekig, hónapokig (amikor kb. fel sem tűnik senkinek hogy létezik) , de elég akár fél meccs is pl. most decemberben hazai pályán a Wolves ellen is úgy lubickolt, hogy öröm volt nézni, meg is szerezték a vezetést, és tovább ment az ostrom.. aztán a semmiből két kaput talált lövésből kaptak kettőt a második félidő legelején és a további fél órában momentum nélkül kaptak ki vele együtt a csapatban.
Úgy gondolom hogy ez fejben dől el, mert a képességei abszolút világklasszis

Özilről is ez a véleményem csak sokkal hatványozottabban, az ő képességei is egészen kivételesek. -
Ringman
félisten
Ezzel vitatkoznék. Nem véletlenül Bundesliga játékos 8 éve stabilan, 200 meccset a Bundesligában nem osztogatnak csak úgy.
Hoffenheimben 97 meccsen 22 gól, igen. De 97 meccsen kb 50-55 meccsnyi játékpercet volt a pályán, és annyi alatt viszont nem rossz az az 22 gól. Szerintem ha megnéznénk a játékperc/gól mutatóját, kijönne egy 0,5 gól/meccs körül, ami egy Bundesliga (erős) középcsapatban nem rossz mutató. Lehet hasonlítani a topcsatárokkal, csak egyáltalán nem mindegy, hogy milyen csapat van mögötted.
Ettől függetlenül, ahogy én is írtam korábban, 31 éves, nem fiatalodik, és hiába egy nagyon alázatos, letámadást irányító, védekezést megkezdő csatár, van több jó képességű csatár mellette a keretben, fiatalabbak, akiknek kellenének a játékpercek.
akkor nézzük is meg

[link]
bajnokin - Hoffenheim
3.993 perc - 21 gól -> 190 percenként rúgott gólt, 0,47gól / teljes meccs -
itouchfan
őstag
Ezzel vitatkoznék. Nem véletlenül Bundesliga játékos 8 éve stabilan, 200 meccset a Bundesligában nem osztogatnak csak úgy.
Hoffenheimben 97 meccsen 22 gól, igen. De 97 meccsen kb 50-55 meccsnyi játékpercet volt a pályán, és annyi alatt viszont nem rossz az az 22 gól. Szerintem ha megnéznénk a játékperc/gól mutatóját, kijönne egy 0,5 gól/meccs körül, ami egy Bundesliga (erős) középcsapatban nem rossz mutató. Lehet hasonlítani a topcsatárokkal, csak egyáltalán nem mindegy, hogy milyen csapat van mögötted.
Ettől függetlenül, ahogy én is írtam korábban, 31 éves, nem fiatalodik, és hiába egy nagyon alázatos, letámadást irányító, védekezést megkezdő csatár, van több jó képességű csatár mellette a keretben, fiatalabbak, akiknek kellenének a játékpercek.
-
bandus
veterán
-
hhenry
őstag
-
Ringman
félisten
-
Richard!
addikt
-
itouchfan
őstag
Szerintem többtényezős a dolog.
Egyrészt már 31 éves, másrészt nem rossz, de nem termeli nagy mennyiségben a gólokat, a csatártársai szerintem többet rúgnak.
Másrészt pedig idény végéig van ugye Nagelsmann, utána ő megy a Lipcséhez, és elképzelhető, hogy így akarnak mozgásteret adni az új edzőnek, hogy 1-2 játékost elengednek, akinek a helyére majd nyáron ő hozhat újat. Vagy, ha megvan már az új edző kiléte, lehet hogy ő nem tart igényt rá.
Új hozzászólás Aktív témák
-
116100 - 116001
240594 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 117901 117900 - 117801 117800 - 117701 117700 - 117601 117600 - 117501 117500 - 117401 117400 - 117301 117300 - 117201 117200 - 117101 117100 - 117001 117000 - 116901 116900 - 116801 116800 - 116701 116700 - 116601 116600 - 116501 116500 - 116401 116400 - 116301 116300 - 116201 116200 - 116101 116100 - 116001 116000 - 115901 115900 - 115801 115800 - 115701 115700 - 115601 115600 - 115501 115500 - 115401 115400 - 115301 115300 - 115201 115200 - 115101 115100 - 115001 115000 - 114901 114900 - 114801 114800 - 114701 114700 - 114601 114600 - 114501 114500 - 114401 114400 - 114301 114300 - 114201 114200 - 114101 114100 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Single Battery drón szett
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Three Battery drón szett - ÚJSZERŰ állapotban
- DJI Mavic Air Fly More Combo Alig használt, 3 új akku
- Deagostini Shelby GT500 1-30 lapszám eladó.
- AKCIÓ! 64GB G.Skill Trident Z5 RGB 6000Mhz DDR5 XMP memória garanciával hibátlan működéssel
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- Lenovo ThinkPad X260 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I Jó akku I W11 I 6 hó gari
- GAMING PC! Intel i5-12400F / RTX 4060 Ti / 16GB DDR4 / H610 / 512GB NVMe / 650w! BeszámítOK
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)








Cseppet elszálltak az árak. Szerintem nem szerezzük meg.




(nyilván előfordul, de kinél nem)


