Hirdetés
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Hét további játékot gyorsít a csodafegyverével az Intel
- Computex 2026: az AI-ra hangolta magát az FSP
- Computex 2026: hűtések és fejlett monitorozás a Montech műhelyéből
- Tízéves az ASRock Taichi, hologramos vízhűtéssel ünnepelnek – Computex 2026
-
182100 - 182001
240640 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 183901 183900 - 183801 183800 - 183701 183700 - 183601 183600 - 183501 183500 - 183401 183400 - 183301 183300 - 183201 183200 - 183101 183100 - 183001 183000 - 182901 182900 - 182801 182800 - 182701 182700 - 182601 182600 - 182501 182500 - 182401 182400 - 182301 182300 - 182201 182200 - 182101 182100 - 182001 182000 - 181901 181900 - 181801 181800 - 181701 181700 - 181601 181600 - 181501 181500 - 181401 181400 - 181301 181300 - 181201 181200 - 181101 181100 - 181001 181000 - 180901 180900 - 180801 180800 - 180701 180700 - 180601 180600 - 180501 180500 - 180401 180400 - 180301 180300 - 180201 180200 - 180101 180100 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
LyonnaisFan1
őstag
-
Ringman
félisten
kis szerencsével összejöhet, ez az ultra pech hosszú távon fenntarthatatlan
zerbi biztos keresett lesz a nyáron, én is adnám egyszer jörgen után
tavaly is alulteljesített a csapat a helyzeteknél (hiába lőttünk úgy is sok gólt), de statok alapján az idei még szarabb szezon (erre még idén rájön a kapott gólok magas száma is)
-
Richard!
addikt
Ki az ott a képen, valami olasz vagy dél-amerikai csatárfenomén?
A délszláv cöröhét
-
DeathAdder
veterán
nem látom ezt az idényben, de inzaghi kupaspecialistának számít. az lenne a vicces, ha a kutyaütő joao mario vezetné a benficát a döntőbe.
de zerbiben látnék jövőre fantáziát, de továbbra sem lehet nagy dolgokat várni amíg a suning a fő tulajdonos.
rég volt ilyen szar formában a csapat, hirtelen pioli ugrik be, mikor idény végére teljesen összeomlott a csapat (de nem zárom ki, hogy edzőt is akartak buktatni a végén) [link]
kis szerencsével összejöhet, ez az ultra pech hosszú távon fenntarthatatlan
zerbi biztos keresett lesz a nyáron, én is adnám egyszer jörgen után
-
mephi666
nagyúr
Hattalmas KECSKEMET.

...nem sok kellett volna a másodikhoz sem
Nagy Krisztián az egyik legjobb a csapatban, szépen középre tette a többieknek...szépen elengedték a tanya akcióját, ami úgy indult hogy Horváth Krisztofert állba vágták

-
venember83
nagyúr
-
LyonnaisFan1
őstag
Hattalmas KECSKEMET.

-
Tibiajax
nagyúr
haggyad má, ezt a szintet már magam is rég megugrottam báttya...
: D -
venember83
nagyúr
The reason this is relevant is that according to our sources, in 2011 when Čeferin was elected, the election rules of the Slovenian FA stated that you needed five years of boardroom experience in football. The only available hands-on rules, though, are the ratified regulations from 2012, which state that, for a President or a Vice President to be eligible, they need at least three years boardroom experience.
The first entry states that he was an executive board member of the futsal club KMN Svea Lesna Litaja from 2005 until 2011.
The club president of KMN Svea Lesna Litaja, Samantha T. Lovse, tells Josimar that Čeferin was an active member of the club, but that he never was a member of the board of directors.
Čeferin’s UEFA-profile also claims that he has held a seat on the executive board of FC Ljubljana Lawyers from 2005 to 2011.
On Ljubljana Lawyers’s website, there is no mention of a board. And according to the Slovenian FA rules, any board experience there would not qualify as adequate credentials to run for President of the Slovenian FA because the team isn’t organized under the umbrella of the Slovenian FA.
Aleksander Čeferin’s most significant experience, however, is claimed to be with NK Olimpija Ljubljana. Here he is supposed to have served from 2006 until elected President of the Slovenian FA in 2011… It was refounded under the name NK Bezigrad. It managed to get promoted from the fifth tier to the first in successive seasons.
Čeferin claims to have been part of the executive board that made this meteoric rise. But when Josimar spoke to press officer Aljosa Vekic the version was quite different.
«Mr Čeferin helped us acquire our current name for a short period in 2006 as an external legal advisor, and then became a board member in 2010.» -
grizlisandor
veterán
Kíváncsi vagyok Lampard mit talált ki a vezetőedzői karrierje megmentése céljából.

-
Ringman
félisten
momentán elvitathatatlanul a világ legpechesebb csapata, tehát BL döntőbe jutnak
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
bólé ilyenkor már rég kibaszott volna mindenkit
nem látom ezt az idényben, de inzaghi kupaspecialistának számít. az lenne a vicces, ha a kutyaütő joao mario vezetné a benficát a döntőbe.
de zerbiben látnék jövőre fantáziát, de továbbra sem lehet nagy dolgokat várni amíg a suning a fő tulajdonos.
rég volt ilyen szar formában a csapat, hirtelen pioli ugrik be, mikor idény végére teljesen összeomlott a csapat (de nem zárom ki, hogy edzőt is akartak buktatni a végén) [link]
-
Ringman
félisten
Nem tudom. Valami számotokra jót is akartam a sok negatív hozzászólás mellé.
köszi, remélem holland, akkor tibi meg fog dicsérni
-
forceberg
veterán
Nem tudom. Valami számotokra jót is akartam a sok negatív hozzászólás mellé.
Luigi Finucci!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
DeathAdder
veterán
-
DeathAdder
veterán
momentán elvitathatatlanul a világ legpechesebb csapata, tehát BL döntőbe jutnak
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
bólé ilyenkor már rég kibaszott volna mindenkit
-
Soulfly842
addikt
Örülök, hogy a Loki is már a dobogóért küzd!

Elmúlt 10 meccsen 20 pont (10 meccs alapján ez a legjobb stat). Csak így tovább meg kell lennie a nemzetközi szereplésnek is!
(az utolsó 20 meccs alapján is első lenne a csapat!)Egyébként kerestem a fradin kívül a többi fővárosi csapatot is a legjobb 8 között...
Nem jártam sikerrel. Ha Kiesik a Honvéd és a Vasas, s jönnek helyettek a diók, meg az MTK, akkor ismét -1 fővárosi csapat. -
venember83
nagyúr
-
Ringman
félisten
a mez fasza, de ő kicsoda?
-
venember83
nagyúr
-
LyonnaisFan1
őstag
egy kis xG esetleg az esti Milan meccsről?
altatónak bekapcsoltam a végét és csoda, hogy az Empuli kihúzta 0-0-ra... Giroud visszavont kezesgólja, befújt majd visszavont 11-es... minden volt, mint a búcsúban... meg 23 lövés, 4 kapura tartó...senki ne feledje: 14:30kor tanyára látogat a KTE
remélem sikerül megtorolni az augusztusi csúnyán elcsalt meccset...Remelem a Kecso behuzza, vagy legalabb dontetlen.

A Felcsut maradjon minel tavolabb a dobogotol, es nem egetik le a magyar focit.
-
Ringman
félisten
egy kis xG esetleg az esti Milan meccsről?
altatónak bekapcsoltam a végét és csoda, hogy az Empuli kihúzta 0-0-ra... Giroud visszavont kezesgólja, befújt majd visszavont 11-es... minden volt, mint a búcsúban... meg 23 lövés, 4 kapura tartó...senki ne feledje: 14:30kor tanyára látogat a KTE
remélem sikerül megtorolni az augusztusi csúnyán elcsalt meccset...2,24 - 0,10

de több számítási modell is van, kicsit eltérőek lehetnek a számok.
-
mephi666
nagyúr
egy kis xG esetleg az esti Milan meccsről?
altatónak bekapcsoltam a végét és csoda, hogy az Empuli kihúzta 0-0-ra... Giroud visszavont kezesgólja, befújt majd visszavont 11-es... minden volt, mint a búcsúban... meg 23 lövés, 4 kapura tartó...senki ne feledje: 14:30kor tanyára látogat a KTE
remélem sikerül megtorolni az augusztusi csúnyán elcsalt meccset... -
IreN!CuS
őstag
-
Tibiajax
nagyúr
Burnley tegnap feljutott Vincent Kompanyval
ők is szexifocit tolnak, nem a bánatotmilyen a szexifoci?
-
LyonnaisFan1
őstag
Burnley tegnap feljutott Vincent Kompanyval
ők is szexifocit tolnak, nem a bánatot -
DeathAdder
veterán
Burnley tegnap feljutott Vincent Kompanyval
ők is szexifocit tolnak, nem a bánatot -
LyonnaisFan1
őstag
-
Ringman
félisten

A Juve elleni meccsen láthatatlan ember volt (a VAR számára), az Inter ellen most meg pontot hozó ember. Pedig mennyit köpködtétek ezt a félistent, amíg az Intert szolgálta.
Szegény Lukakut teljesen tönkretette a torinói közönség: [link]. Remélem, hogy a pszichológiai kezelését nem a Juventusnak kell majd fizeteni.
fejes térdmagasságból

ez szépen néz ki:
-
venember83
nagyúr

A Juve elleni meccsen láthatatlan ember volt (a VAR számára), az Inter ellen most meg pontot hozó ember. Pedig mennyit köpködtétek ezt a félistent, amíg az Intert szolgálta.
Szegény Lukakut teljesen tönkretette a torinói közönség: [link]. Remélem, hogy a pszichológiai kezelését nem a Juventusnak kell majd fizeteni.
-
Ringman
félisten
Az Inda kezebol kicsuszni latszik a meccs a legutolso percekben.

... es vege. 1:1
Paulo Souza MASTERCLASS.Salernitana (0.86) 1-1 (2.98) Inter
szerencsére nem néztem a meccset, ahogy olvasom a jól teljesítő embereket lecserélte a mester, meg is lett az eredménye. -
venember83
nagyúr
Arab lesz az Inter?
-
Napfénysüti
nagyúr
-
LyonnaisFan1
őstag
Az Inda kezebol kicsuszni latszik a meccs a legutolso percekben.

... es vege. 1:1
Paulo Souza MASTERCLASS. -
Ringman
félisten
-
venember83
nagyúr
-
Ringman
félisten
Ha lesz plusvalenza, figyelembe vetted a 15 pontos büntetést is?
hehe, a kínaiaknak tényleg nincs pénzük
-
venember83
nagyúr
Ha lesz plusvalenza, figyelembe vetted a 15 pontos büntetést is?
-
Ringman
félisten
ha nem lesz bl-indulást jelentő helyen az év végén az inter, akkor stabil 8-10. hely környékét tudja majd a maradék csapat hozni jövőre, főleg ha plusvalenza miatt eladjuk mondjuk barellát és bastonit, lukaku megy vissza angliába, akkor a keret maradéka kb ennyire lesz képes.
-
sh4d0w
félisten
Mihajlovics meghalt, Del Piero, Pirlo és Juninho Pernambucano visszavonult, persze, hogy nincsenek már igazi szabadrúgáslövők. Nem kell ehhez az Opta.
Hrutka... Ja, bocs.
-
DeathAdder
veterán
Mihajlovics meghalt, Del Piero, Pirlo és Juninho Pernambucano visszavonult, persze, hogy nincsenek már igazi szabadrúgáslövők. Nem kell ehhez az Opta.
Szoboszlai
-
venember83
nagyúr
Mihajlovics meghalt, Del Piero, Pirlo és Juninho Pernambucano visszavonult, persze, hogy nincsenek már igazi szabadrúgáslövők. Nem kell ehhez az Opta.
-
Ringman
félisten
Ne érts félre, zárják le azt a részt, büntessék meg a klubot, b@sszák ki az űrbe ezeket az egysejtűeket, semmi ellenvetésem. De ne legyen már ennyire borzasztóan egyirányú az egész.

mindig/megint a konzekvens eljárás hiánya a probléma
-
forceberg
veterán
Ezek a téttel bíró kupameccsek piszkosul nem mennek a csapatnak, mintha fejben leblokkolnának.

Valahogy ebben kéne nagyot javulni. Meg amúgy a La Liga nagyon meggyengült, sok éve követem de ennyire gyenge spanyol bajnokságot még nem láttam.
-
venember83
nagyúr
-
Ringman
félisten
Persze. Bezárják a Curva Sudot a Napoli ellen. Szerencsére Kosztics és Vlaho lecigányozása nem számít rasszista megnyilvánulásnak, így feltehetően ez ugyanúgy folytatható majd egyes stadionokban (idegenben viszonylag gyakori esemény).
itt is bravúros akkor a szövetségi teljesítmény
-
grizlisandor
veterán
potter alatt is ezt hozták, már az anfielden is nyerniük kellett volna, ott is jobbak voltak. csak idő kérdése mikor fordul a szerencséjük
én nagyon remélem hogy a következő 10 fordulóban és Lamparddal aláírnak 5 évre

Vennénk egy 180 fokos fordulatot nagyot nézne a világ!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Lampard szerintem ezt klubhűségből teszi, ha jól sül el, akkor még felkeltheti egy másik csapat érdeklődését.A sztáredzőnek meg igazuk van, hogy csak fejezze be a klub ezt az idényt, ahogy akarja, egyék meg, amit kifőztek. Nem hiányzik egyiknek sem, hogy nem sikerül értékelhetőt alkotni a maradék minimum
10 meccsen és ők már negatívból indulnak.Más:
Marcus Tavernier az AFC Bournemouth csapatból villant egyet múlt héten.
-
venember83
nagyúr
-
Ringman
félisten
For his actions during the scrap, Cuadrado has been handed a three-game ban and a fine of €10.000, meaning he will miss out on Juve’s upcoming matches against Lazio, Sassuolo and Napoli in Serie A.
Handanovic will also serve a one-game suspension for his involvement in the brawl at the end of the game and will also have to pay a €10.000 penalty.
hmm, akkor ezt lefelé kerekítették.
huhogás/majomhangok miatt lesz valami büntetés?
-
venember83
nagyúr
For his actions during the scrap, Cuadrado has been handed a three-game ban and a fine of €10.000, meaning he will miss out on Juve’s upcoming matches against Lazio, Sassuolo and Napoli in Serie A.
Handanovic will also serve a one-game suspension for his involvement in the brawl at the end of the game and will also have to pay a €10.000 penalty.
-
DeathAdder
veterán
Hát nem tudom utóbbi időben csak a pool elleni meccsüket láttam, de ha ott vágnak egy 6 ost (kovacsics 2, haverc 2x volt 1v1 alisonnal, felix is simán verhetett volna 2 őt) nem panaszkodhattunk volna.
Ha csak az kell, h átbillenjen a pech széria és ez összejön, nyilván PL elment viszont a BL azért nem annyi vezsettfejsze HA megfordul a minden kimarad helyzet
potter alatt is ezt hozták, már az anfielden is nyerniük kellett volna, ott is jobbak voltak. csak idő kérdése mikor fordul a szerencséjük
én nagyon remélem hogy a következő 10 fordulóban és Lamparddal aláírnak 5 évre

-
cyberkind
félisten
És Lampard hivatalosan is.
-
cyberkind
félisten
Izé: First Real Madrid C.F. player to score hat trick at the Camp Nou since Ferenc Puskas in 1963.
Igen, ő
RonBenzema.
-
atee_13
őstag
Hátralévő Chelsea meccsek:
Wolves (14.) - Chelsea
Real Madrid - Chelsea
Chelsea - Brighton (6.)
Chelsea - Real Madrid
Manchester United (4.) - Chelsea
Chelsea - Brentford (9.)
Bournemouth (18.) - Chelsea
Chelsea - Nottingham (17.)
Manchester City (2.) - Chelsea
Chelsea - Newcastle (3.)A mostani formában/állapotban, szerintem épeszű edző nem ül le a Chelsea padjára erre a pár hétre már, főleg ilyen sorsolással. Lehet Luis Enrique és Nagelsmann is megmondta, hogy nem ettek meszet, majd nyártól leülnek a padra, addig oldja meg a csapat valahogy.

A Nottingham és a Bournemouth is a kiesés elől menekül, azok sem lesznek egyszerű meccsek.
Ha csak nem történik valami hihetetlen formajavulás, Lampard itt fogja lenullázzni végleg az edzői karrierjét. "Bátor szíved van kicsi hobbit, de ez nem ment meg titeket.."
Hát nem tudom utóbbi időben csak a pool elleni meccsüket láttam, de ha ott vágnak egy 6 ost (kovacsics 2, haverc 2x volt 1v1 alisonnal, felix is simán verhetett volna 2 őt) nem panaszkodhattunk volna.
Ha csak az kell, h átbillenjen a pech széria és ez összejön, nyilván PL elment viszont a BL azért nem annyi vezsettfejsze HA megfordul a minden kimarad helyzet
-
forceberg
veterán
Hátralévő Chelsea meccsek:
Wolves (14.) - Chelsea
Real Madrid - Chelsea
Chelsea - Brighton (6.)
Chelsea - Real Madrid
Manchester United (4.) - Chelsea
Chelsea - Brentford (9.)
Bournemouth (18.) - Chelsea
Chelsea - Nottingham (17.)
Manchester City (2.) - Chelsea
Chelsea - Newcastle (3.)A mostani formában/állapotban, szerintem épeszű edző nem ül le a Chelsea padjára erre a pár hétre már, főleg ilyen sorsolással. Lehet Luis Enrique és Nagelsmann is megmondta, hogy nem ettek meszet, majd nyártól leülnek a padra, addig oldja meg a csapat valahogy.

A Nottingham és a Bournemouth is a kiesés elől menekül, azok sem lesznek egyszerű meccsek.
Ha csak nem történik valami hihetetlen formajavulás, Lampard itt fogja lenullázzni végleg az edzői karrierjét. "Bátor szíved van kicsi hobbit, de ez nem ment meg titeket.."
Szerintem simán leülhettek volna, mert nem veszíthetnének semmit, de lenne egy esélyük egy makkos BL-re.
Így ezt Lamp kapja meg. A keret miatt azért nem írnám le őket, jó taktikával a margó, majd a szitykó/bájró ellen is simán van esélyük. -
Izland`
tag
Hátralévő Chelsea meccsek:
Wolves (14.) - Chelsea
Real Madrid - Chelsea
Chelsea - Brighton (6.)
Chelsea - Real Madrid
Manchester United (4.) - Chelsea
Chelsea - Brentford (9.)
Bournemouth (18.) - Chelsea
Chelsea - Nottingham (17.)
Manchester City (2.) - Chelsea
Chelsea - Newcastle (3.)A mostani formában/állapotban, szerintem épeszű edző nem ül le a Chelsea padjára erre a pár hétre már, főleg ilyen sorsolással. Lehet Luis Enrique és Nagelsmann is megmondta, hogy nem ettek meszet, majd nyártól leülnek a padra, addig oldja meg a csapat valahogy.

A Nottingham és a Bournemouth is a kiesés elől menekül, azok sem lesznek egyszerű meccsek.
Ha csak nem történik valami hihetetlen formajavulás, Lampard itt fogja lenullázzni végleg az edzői karrierjét. "Bátor szíved van kicsi hobbit, de ez nem ment meg titeket.."
-
cyberkind
félisten
Most tényleg Lampard lesz a pótedző a Chelsea-ben?
-
Soulfly842
addikt
Mások kínába, meg szaudiakhoz, vagy az amcsikhoz járnak levezetni... Ő meg a City-be. Hol itt a probléma?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
13 évet azért lenyomott a Chelsea-ben, s úgy nőtt fel a Chelsea körülötte, hogy ő mindig az élen járt a kvalitásával, akaraterejével és a játékintelligenciájával

-
Tibiajax
nagyúr
-
mephi666
nagyúr
...nem tudom, hogy cselszkisek hogy látják, de kb akkora legendának képzelem, mint a 'pool-ban Gerrard


-
DeathAdder
veterán
-
paatrick
őstag
Ha Shakira többször prezentálta volna a baloldali mozdulatot akkor nem lett volna Twingo
-
mephi666
nagyúr
-
dudu5130
őstag
Nem tudtam már módosítani, de most nézem, hogy legkevesebb kapott gól és az Arsenallal együtt a legkevesebb vereség. Ha nem fehér fekete lenne...
-
dudu5130
őstag
Új kastély megint guritott egy ötöst. Ebből jövőre bajnoki cím lesz
-
Tibiajax
nagyúr
visca barca !!!!!!!!!!!!!!!!!! vamos!!!
... -
cyberkind
félisten
Ezek a téttel bíró kupameccsek piszkosul nem mennek a csapatnak, mintha fejben leblokkolnának.

Valahogy ebben kéne nagyot javulni. Meg amúgy a La Liga nagyon meggyengült, sok éve követem de ennyire gyenge spanyol bajnokságot még nem láttam.
Tebasnak hála.
-
Napfénysüti
nagyúr
Ezek a téttel bíró kupameccsek piszkosul nem mennek a csapatnak, mintha fejben leblokkolnának.

Valahogy ebben kéne nagyot javulni. Meg amúgy a La Liga nagyon meggyengült, sok éve követem de ennyire gyenge spanyol bajnokságot még nem láttam.
-
Ringman
félisten
vicces, hogy a laligában 27 meccsen kilenc (!) gólt kapott a barca, a bl-ben 6 meccsen 12-t, el-ben 2 meccsen 4-et.
-
mephi666
nagyúr
-
atee_13
őstag
Potter az utolsó 20 meccsén 20 pontot hozott

Azt akár még tényleg meg is környékezheti fele annyi meccsen
Tehát a fenti statot elnézve Pottertől várhattunk volna 10 pontot 10 meccsre
Utódja is tartotta az arányt 1/1
-
Ringman
félisten
azért a faszinak mi önbecsülése lehet, hogy beleül egy 10 meccses melóba oda, ahonnan kibaszták két éve és most sem számolnak vele hosszú távon

gondolom elfogult a csapattal szemben

-
Soulfly842
addikt
Potter az utolsó 20 meccsén 20 pontot hozott

Azt akár még tényleg meg is környékezheti fele annyi meccsen
Tehát a fenti statot elnézve Pottertől várhattunk volna 10 pontot 10 meccsre
-
mephi666
nagyúr
azért a faszinak mi önbecsülése lehet, hogy beleül egy 10 meccses melóba oda, ahonnan kibaszták két éve és most sem számolnak vele hosszú távon

13 év és 400+ meccs játékosként
lehet, hogy picit húz a csapathoz a szíve... és ha nem hosszabbítanak vele, edzőként sokat dobhat a megítélésén, ha 10 meccsen jobb statot produkál, mint Potter több mint dupla ennyin -
atee_13
őstag
azért a faszinak mi önbecsülése lehet, hogy beleül egy 10 meccses melóba oda, ahonnan kibaszták két éve és most sem számolnak vele hosszú távon

Engem is meglep, de sokminden meglepő volt ebben a szezon a chelsea táján

Lehet behülyítetteék, h ha jól szerepel (mondjuk ennél rosszabbul már művészet) akár hosszabbítanak is vele

Abrának azért ilyen esetekre volt egy hollandos "ZS" terve -
DeathAdder
veterán
azért a faszinak mi önbecsülése lehet, hogy beleül egy 10 meccses melóba oda, ahonnan kibaszták két éve és most sem számolnak vele hosszú távon

-
Napfénysüti
nagyúr
-
IreN!CuS
őstag
Tudod mi volt a gond? Vártam Tibit, hogy megírja és övé legyen a dicsőség, de biztos még alszik szegény.
Spoiler: Nem játszott a csoda hollándiáni középső
-
Soulfly842
addikt
Romano:

| 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎: Frank Lampard
Chelsea have reached an agreement in principle to appoint Frank Lampard as new caretaker manager

◉ Lampard has accepted a short-term deal that will only be valid until the end of the current season.
◉ Chelsea will continue talks with Julian Nagelsmann, Luis Enrique and candidates for long-term project.
◉ The club wanted to take some time before making final decision on the new head coach for present & future. -
atee_13
őstag
ez szerkezetbeli hiba ami rendszeres volt lampard alatt és ami varázsütésre tűnt el tuchellel
liverpoolnál kp híján rest defence nincs, azokat is lehetne ilyen szépen rajzolni igen

ritkán látni ilyet rendszeresen, a nagyobb csapatoknál pláne, persze akad

Majd meglátjuk
" Fabrizio Romano úgy tudja, Frank Lampard elfogadta a rövidtávú szerződést, amely csak a jelenlegi szezon végéig érvényes."
-
IreN!CuS
őstag
Ja pedig az első félidő rendben volt. Bár valamit ott is berúghattak volna...
Nincs itt semmi látnivaló mindkét csapat azt hitte, hogy a BL-ben fociznak.
-
LendvaiFeri1
veterán
Végre sikerült minden, összességében egy abszolút megérdemelt győzelem született!
VAMOOSSSSS!
-
cyberkind
félisten
Hihetetlen jó volt hétvégén is a helyzet kihasználás, most is 8 lövés, 6 kaput eltaláló? 4 gól.
Lassan meg lesz ott a klasszikus Real BL forma időzítés is

Nem mellékesen Benzema mesterhármas

Mert senki se sérült, főleg nem Benzema, és állítólag most már nincs is semmi problémája, DE bármikor történhet bármi, remélem jük nem fog, máskülönben a bajnokság a példa, hogy akkor mi lesz, kell a quality csere, nem lehet végigcsinálni az idényt ilyen módon.
A farncia válogatott meg egy ánusz.
-
forceberg
veterán
Ja pedig az első félidő rendben volt. Bár valamit ott is berúghattak volna...
A mai fociba nem férnek el az ilyen "soft" emberek.
Lewát meg ott horgonyoztatják a 16-osnál, de egész meccsen nincs megjátszva.
-
Napfénysüti
nagyúr
-
Soulfly842
addikt
Ezt a kupát behúzzák.
Hihetetlen jó volt hétvégén is a helyzet kihasználás, most is 8 lövés, 6 kaput eltaláló? 4 gól.
Lassan meg lesz ott a klasszikus Real BL forma időzítés is

Nem mellékesen Benzema mesterhármas

-
forceberg
veterán
Ezt a kupát behúzzák.
A 2. gól volt iskolapéldája, hogy az ilyen xar Sergiket miért kellett volna már rég eltakarítani.
Utána összeestek... -
Napfénysüti
nagyúr
Csak szólok: az első meccset azért bukta el csak a Real Madrid, hogy utána jobban fájjon a több gólos vereség
Ezt a kupát behúzzák.
-
Soulfly842
addikt
Csak szólok: az első meccset azért bukta el csak a Real Madrid, hogy utána jobban fájjon a több gólos vereség
-
DeathAdder
veterán
ez szerkezetbeli hiba ami rendszeres volt lampard alatt és ami varázsütésre tűnt el tuchellel
liverpoolnál kp híján rest defence nincs, azokat is lehetne ilyen szépen rajzolni igen

ritkán látni ilyet rendszeresen, a nagyobb csapatoknál pláne, persze akad

-
grizlisandor
veterán
Tán a vezetőséget elvarázsolta a prezentációja meg az elbeszélgetés alatt, de úgy néz ki, hogy a következő szezonra szerződtetnek valakit.
Lampard nagyon nem tudna rontani a szezonon.

Én inkább Di Matteot reaktiválnám.
-
sh4d0w
félisten
A Vasas eg a Budafok ellen a kupa elodontoben
-
atee_13
őstag
-
mephi666
nagyúr
ez a szép az angolban: először úgy fordítottam magamban, hogy "jobban szeretlek, mint apámat"

-
atee_13
őstag
Ezt nem mutatta az xG
-
venember83
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
182100 - 182001
240640 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 183901 183900 - 183801 183800 - 183701 183700 - 183601 183600 - 183501 183500 - 183401 183400 - 183301 183300 - 183201 183200 - 183101 183100 - 183001 183000 - 182901 182900 - 182801 182800 - 182701 182700 - 182601 182600 - 182501 182500 - 182401 182400 - 182301 182300 - 182201 182200 - 182101 182100 - 182001 182000 - 181901 181900 - 181801 181800 - 181701 181700 - 181601 181600 - 181501 181500 - 181401 181400 - 181301 181300 - 181201 181200 - 181101 181100 - 181001 181000 - 180901 180900 - 180801 180800 - 180701 180700 - 180601 180600 - 180501 180500 - 180401 180400 - 180301 180300 - 180201 180200 - 180101 180100 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Futás, futópályák
- iPhone topik
- Suzuki topik
- Nintendo Switch 2
- Gyúrósok ide!
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Különleges konzollal köszönti a 25 éves Xboxot a Microsoft
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- DJI Mavic Air 2 Fly More Combo drón szett
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- Deagostini Shelby GT500 1-30 lapszám eladó.
- Eladó 2db nyak ventilátor (egyik 1. generációs csiga, másik 2. generációs mini nyak ventilátor)
- iPhone 17 Pro Max 256GB - Új Aktiválatlan
- Apple Watch Series 11 46mm Space Gray Új 100% akkumulátor - 27% Áfa
- Apple iPhone Air 256GB Független Bontatlan Összes Szín / 27% áfás ár
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- BESZÁMÍTÁS! 16GB G.Skill Trident Z RGB 3200MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Nagy Krisztián az egyik legjobb a csapatban, szépen középre tette a többieknek












