Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- VR topik
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Fujifilm X
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Milyen monitort vegyek?
- Nem szereti a Linuxot az NVIDIA RTX Spark
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Milyen videókártyát?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
20100 - 20001
240877 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 19901 19900 - 19801 19800 - 19701 19700 - 19601 19600 - 19501 19500 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:49 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
baluka26
veterán
-
KisTücsök
addikt
-
salival
aktív tag
-
viharhozo
addikt
-
Sdi
addikt
-
joshua7
veterán
Aham, nyilván ok nélkül vannak kitéve annak a veszélynek... De léptem tovább inkább a témáról.
Legyen inkább hajrá magyarok vagy miazisten!

-
szentes711
tag
Egyetértek ,de ez szerintem egyenlőre csak a spanyolokra igaz!

-
Integra
titán
Játékosmegfigyelő?
igen
-
Richard!
addikt
Hát sztem ha ezt a csapatot úgy egyben átemelnék a nagyválogatottba ,akkor sem vallanának szégyent.Szinte bármelyik játékos kivétel nélkül helyt állna bármelyik top csapat kezdőjében és biztos vagyok benne hogy lesz egy két klub váltás.
-
venember83
nagyúr
-
Integra
titán
-
homeless09
őstag
-
baluka26
veterán
-
Richard!
addikt
-
baluka26
veterán
-
homeless09
őstag
Ha ez a Thiago ilyen jól nyomja továbbra is akkor jöhet a MU-ba.

-
Richard!
addikt
mennyi jimmy jump

-
Sdi
addikt
Jordánia VB résztvevő lehet, pótselejtezőn vehet részt
. -
baluka26
veterán
-
fatal`
titán
Mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy a kékfényt kevesebben nézték, mint ahányan egy Tahiti - Nigéria meccset néztek volna.
-
baluka26
veterán
Asszem a spanyolok elleni meccsüket nem adják, de az Uruguay ellenit talán igen.
Azért nem adja elvileg az MTV-t, mert pár nappal a kupa előtt derült ki, hogy a jogtulajdonos nem engedi, hogy az M2-n sugározzák.
(#20075) baluka26: Gondolom azért, mert ott csupa jó emberek vannak. Meg baltás gyilkosok...
És az M1-en a Kékfény és II. Károly szenvedélyes élete sokkal mocskosul fontosabb, mint egy futballmeccs

Gondolj bele, a románok magyar zászlót égetnek, pedig aztán nekik nincs okuk rá. Képzeld el ott mi lehet.
-
fatal`
titán
Asszem a spanyolok elleni meccsüket nem adják, de az Uruguay ellenit talán igen.
Azért nem adja elvileg az MTV-t, mert pár nappal a kupa előtt derült ki, hogy a jogtulajdonos nem engedi, hogy az M2-n sugározzák.
(#20075) baluka26: Gondolom azért, mert ott csupa jó emberek vannak. Meg baltás gyilkosok...
-
baluka26
veterán
Attól mert mindenkibe bele van kódolva az antiszemitizmus, az ostoba arabok nem képesek sajnos továbbra sem az agyukig eljuttatni, hogy mi a faszom az a sport...és a sportolók védelme minél előrébb való.
Elhatárolódva az ottani helyzettől, és a zsidóságtól, nem tudok véleményt alkotni ezekről, mert nincs tudásanyagom hozzá.
Ráadásul voltak ők már CAF, OFC is..Egyébként kazahokat és azerieket miért hagyjátok ki ezekből a hisztikből?
-
Sdi
addikt
Ha megkérdőjelezed az érthetőséget, akkor neked szól az idézőjel. Előre bocsátom, semmi közöm a zsidósághoz, de abban a szektorban bizony nem igazán kedvelik őket és fokozott veszélynek vannak kitéve, bármilyen idegenben játszott meccsen.
-
joshua7
veterán
Izraelen mi érthető? Pusztán politikai okok vannak, semmi más. Idézőjel mire föl?
-
KisTücsök
addikt
-
Sdi
addikt
-
KisTücsök
addikt
-
baluka26
veterán
Oroszország mondjuk az Uraltól nyugatra fekvő területek miatt. Izrael meg politikai okokból, egyikkel se értek egyet, de kétlem, hogy ez a mi életünk során megváltozna.
Nem kell egyetérteni, de muszáj elfogadni.
Ázsiában történések vannak, további kettő vb résztvevőt köszönthetünk: Dél-Korea, Irán.
-
Sdi
addikt
Oroszország mondjuk az Uraltól nyugatra fekvő területek miatt. Izrael meg politikai okokból, egyikkel se értek egyet, de kétlem, hogy ez a mi életünk során megváltozna.
Törökországból kb. annyi tartozik európához, mint az oroszokból
/ legalábbis arányokban /, izrael érthető, még ha a "magyarok", nem is értik, az auszik pedig egyszerűen azért, mert óceániában nem volt ellenfelük. -
venember83
nagyúr
Oroszország mondjuk az Uraltól nyugatra fekvő területek miatt. Izrael meg politikai okokból, egyikkel se értek egyet, de kétlem, hogy ez a mi életünk során megváltozna.
-
baluka26
veterán
-
KisTücsök
addikt
-
7600 GS
addikt
-
baluka26
veterán
-
Richard!
addikt
Thiago mesterhármas

-
salival
aktív tag
Verratti fejbe rúgja Kokét, sárga lap.

-
homeless09
őstag
-
Richard!
addikt
Olasz U21 - Spanyol U21 0:1 Thiago Alcantara 6.perc
1:1 Immobile

-
salival
aktív tag
Azért az sem piskóta hogy a WHU képes 15,5mŁ-ot fizetni érte plusz 2mŁ ha jól teljesít. Ehhez hozzájön hogy 2mŁ-ot fizetnek a kölcsönadásért, tehát majd 20-at kap a pool érte. Ehhez hozzájön hogy kicsikarta 100kŁ-os fizetését, így a 6 éves szerződéssel 40mŁ font fölötti költséget szerez a WHUnak.
Télen elvitték az angol messzit, mindenki kedvenc 10-esét, Joe Colet, ha még Shelveyt is elviszik, akkor megvan másik kedvenc csapatom. -
homeless09
őstag
Ránéztem a képre és ő jutott róla eszembe egyből, na.

-
KisTücsök
addikt

Az ilyeneket szeressük.
-
Richard!
addikt
hátdehülyevagy

-
Napfénysüti
nagyúr

-
homeless09
őstag
Andy Caroll megérkezett az orvosi vizsgálatokra a West Ham-hez:

-
salival
aktív tag
-
DopeBob
addikt
A Barcába igazolhat a Chelsea egyik legjobbja
wtf. egész komoly spanyol fóbiája lehet... idióta
-
KisTücsök
addikt
Jaaa.
Örülnék amúgy, ha egy komolyabb bajnokságba menne. Régen csak miatta néztem a PSV meccseit, de amióta elment, egyszer nem láttam focizni. Poolba mehetne ilyen szempontból, azt inkább nézném, mint Inter (vagy egyáltalán olasz) meccseket.
________________Ja, valószínű. Mou egy top10-es, sőt, posztján top5-ös játékosra ne számítana... Persze.
-
salival
aktív tag
-
KisTücsök
addikt
Hmm.. A mi Dzsudzsink megy a Poolba vagy az Interbe? Ez nekem új.
Kíváncsi leszek, mi lesz ebből. -
NyxNyxNyx
addikt
Melyik az erősebb szerinted?
1. +10m (+23 Shaw-val)--------------------------Lloris
Walker - Kaboul - Vertonghen - Coentrao(Shaw?)
--------Paulinho(Guarin?) - Sandro
--------------Villa - Dembelé - Bernard
-------------------------Benteke(Damiao?,Soldado?)
+kicsit erősebb pad (Lennon, Siggy)2. -30m(-37m, Shaw-val)
-------------------------Lloris
Walker - Kaboul - Vertonghen - Benő(Shaw?)
---------------Dembelé - Sandro
-------------Lennon - Bale - Sigurdsson
-----------------------Benteke(Damiao?, Soldado?)Szerintem alapvetően a 2-es (amihez még jöhet Paulinho, vagy Guarin és akkor előrejön Dembelé középre és bal oldalra jön Bale), de a cserepad miatt jobb lenne az egyes. Idén is az volt a baj, hogy elfogyott a cserepad.
Azért lenne jobb, ha maradna Bale, mert semmi garancia nincs, hogy ideigazolnának ezek az emberek... -
ronson
őstag
-
KisTücsök
addikt
-
baluka26
veterán
Hát, ha most nem költ a tulaj, akkor visszasüllyed a Spurs PL középcsapattá. Mert amúgy simán megengedhetné magának, szerintem Bernard semmiféleképpen nem rossz befektetés. Ilyen fiatalon sokat nem lehet bukni rajta. Villa szerintem nem fog jönni, Paulinho 20m, Soldado vagy Benteke szintén 20m.
Hát ez tényleg kurva sok pénz
Nem gondoltam bele teljesen. De ezekre lenne szükség amellett, hogy szerintem Bale marad.Realitása annak azért van, hogy jön egy csatár meg egy CM + elmegy Adebayor és még páran. 30m költés kb. még beleférhet
baluka26: De Bale jövőre is elmehet nagy pénzért. Talán nem 80 millióért, hanem 60-ért, de akkor már meglehet a BL (kopp kopp, én már nem vagyok semmiben sem biztos) és így könnyebb igazolni.
Ha elmegy Béla, akkor kihozható ez a sok játékos nullára. És akkor azon felül még 30 millióért spíler, és komolyan mondom, bajnokesélyes a csirkegárda. A faszom. Remélem nem gondolkodnak ezek ott É-Londonban

-
NyxNyxNyx
addikt
Hát, ha most nem költ a tulaj, akkor visszasüllyed a Spurs PL középcsapattá. Mert amúgy simán megengedhetné magának, szerintem Bernard semmiféleképpen nem rossz befektetés. Ilyen fiatalon sokat nem lehet bukni rajta. Villa szerintem nem fog jönni, Paulinho 20m, Soldado vagy Benteke szintén 20m.
Hát ez tényleg kurva sok pénz
Nem gondoltam bele teljesen. De ezekre lenne szükség amellett, hogy szerintem Bale marad.Realitása annak azért van, hogy jön egy csatár meg egy CM + elmegy Adebayor és még páran. 30m költés kb. még beleférhet
baluka26: De Bale jövőre is elmehet nagy pénzért. Talán nem 80 millióért, hanem 60-ért, de akkor már meglehet a BL (kopp kopp, én már nem vagyok semmiben sem biztos) és így könnyebb igazolni.
-
Integra
titán
"vagyis Bale valszeg megy"
Szerintem ezekkel az erősítésekkel próbálják itt tartani. Paulinho kellhet, Dembelé feljebb is tud játszani és akkor az a legerősebb felállás, meg amúgy is a kettőjük közül (Sandro jelenleg) legalább az egyik mindig sérült.
Villa jöhet végül is, bár nem az év biznisze, Damiao helyett Soldado, vagy Benteke jobb lenne. (Bár a belga szerintem túl van értékelve.) Adebayort jó lenne eladni 10 körül. Még Bernard jöhetne, meg Coentrao.én örülnék ha maradna (végülis csillagászati fizut ígértek neki), de miből finanszírozzák mellé ezeket a játékosokat?
-
baluka26
veterán
"vagyis Bale valszeg megy"
Szerintem ezekkel az erősítésekkel próbálják itt tartani. Paulinho kellhet, Dembelé feljebb is tud játszani és akkor az a legerősebb felállás, meg amúgy is a kettőjük közül (Sandro jelenleg) legalább az egyik mindig sérült.
Villa jöhet végül is, bár nem az év biznisze, Damiao helyett Soldado, vagy Benteke jobb lenne. (Bár a belga szerintem túl van értékelve.) Adebayort jó lenne eladni 10 körül. Még Bernard jöhetne, meg Coentrao.Pénzt kakilnak?!
-
NyxNyxNyx
addikt
villas-boas úgy tűnik megköszönte a psg ajánlatát is és marad a tottenham-nél, de ennek van egy a klub oldaláról tett ígérete, hogy jelentősen megerősítik a csapatot. villa, damiano és paulinho jönne.
vagyis bale valszeg megy, kell a pénz, paulinho-ért 20-at ajánlanak, 13-ért megy adebayor is a fener-be."vagyis Bale valszeg megy"
Szerintem ezekkel az erősítésekkel próbálják itt tartani. Paulinho kellhet, Dembelé feljebb is tud játszani és akkor az a legerősebb felállás, meg amúgy is a kettőjük közül (Sandro jelenleg) legalább az egyik mindig sérült.
Villa jöhet végül is, bár nem az év biznisze, Damiao helyett Soldado, vagy Benteke jobb lenne. (Bár a belga szerintem túl van értékelve.) Adebayort jó lenne eladni 10 körül. Még Bernard jöhetne, meg Coentrao. -
baluka26
veterán
Nagy tapsot az Ausztrál válogatottnak! A második kijutó a jövő évi világbajnokságra!
Egyébként az irakiak egy U21-es válogatottat küldtek ki a meccsre gyakorlatilag. Durva.
-
viharhozo
addikt
Komolytalan. A top csapatokon igy is irgalmatlan a terheles, paros evekben gyakorlatilag nincs szunet, akik a Konfoderacios kupan vannak, azoknak most sem, de a tobbieknek is jut vagy ket-harom het.
-
Integra
titán
-
ronson
őstag
-
baluka26
veterán
-
KisTücsök
addikt
-
Integra
titán
Jó játékos az a Béla de messze nem ér 80-100 milliót. Reális ára 60 körül lehet szerintem.
Integra:
Paulinho lutri hogy bejöhet-e, mert egyszer már bepróbálkozott Európában sikertelenül, bár Thiago Silva is, őneki meg bejött a 2. próbálkozás. Másrészt KKP poszton jól állnak eléggé a Spursnél Dembelevel és Sandróval.
Damiaot én nem tartom 20m+ játékosnak, az alatt meg nem hiszem hogy elengedi az international. Villa bejöhet, ha 10m körül el tudják hozni. 2 jó szezon még simán benne van.senki sem ér 100-at, de aki ennyire hülye, fizesse ki, azt mondom.

-
Mate
nagyúr
Jó játékos az a Béla de messze nem ér 80-100 milliót. Reális ára 60 körül lehet szerintem.
Integra:
Paulinho lutri hogy bejöhet-e, mert egyszer már bepróbálkozott Európában sikertelenül, bár Thiago Silva is, őneki meg bejött a 2. próbálkozás. Másrészt KKP poszton jól állnak eléggé a Spursnél Dembelevel és Sandróval.
Damiaot én nem tartom 20m+ játékosnak, az alatt meg nem hiszem hogy elengedi az international. Villa bejöhet, ha 10m körül el tudják hozni. 2 jó szezon még simán benne van.Szerintem egyetlen játékos sem ér 100 milkót. Egy normális világban messi lenne 60 és utána jönne csak a többi játékos.
-
salival
aktív tag
Jó játékos az a Béla de messze nem ér 80-100 milliót. Reális ára 60 körül lehet szerintem.
Integra:
Paulinho lutri hogy bejöhet-e, mert egyszer már bepróbálkozott Európában sikertelenül, bár Thiago Silva is, őneki meg bejött a 2. próbálkozás. Másrészt KKP poszton jól állnak eléggé a Spursnél Dembelevel és Sandróval.
Damiaot én nem tartom 20m+ játékosnak, az alatt meg nem hiszem hogy elengedi az international. Villa bejöhet, ha 10m körül el tudják hozni. 2 jó szezon még simán benne van. -
KisTücsök
addikt
villas-boas úgy tűnik megköszönte a psg ajánlatát is és marad a tottenham-nél, de ennek van egy a klub oldaláról tett ígérete, hogy jelentősen megerősítik a csapatot. villa, damiano és paulinho jönne.
vagyis bale valszeg megy, kell a pénz, paulinho-ért 20-at ajánlanak, 13-ért megy adebayor is a fener-be.Ebben a felállásban akkor ez szerintem erősítés lenne. Csak Bale árát minél jobban fel kell srófolni. De ha tényleg adnának érte ilyen 80-100 misit, akkor abból nagyon komolyan lehet erősíteni.
-
Integra
titán
villas-boas úgy tűnik megköszönte a psg ajánlatát is és marad a tottenham-nél, de ennek van egy a klub oldaláról tett ígérete, hogy jelentősen megerősítik a csapatot. villa, damiano és paulinho jönne.
vagyis bale valszeg megy, kell a pénz, paulinho-ért 20-at ajánlanak, 13-ért megy adebayor is a fener-be. -
baluka26
veterán
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy most egyelőre csak utcai cipőt szeretnék, focisat csak később.

Nézelődtem már az Adidas honlapján, találtam nagyon jóféle cipőket. A Superstar élvez nálam prioritást, mert ilyenből már kettő is volt nekem és maximálisan meg voltam velük elégedve, most is valószínűleg ilyen lesz. Ha tényleg ez a modell lesz, akkor ezt online is meg merem rendelni, mert a méretezés gondolom nem változott. Bár őszintén szólva én úgy emlékeztem, hogy több színkombinációban is lehet kapni, mint amennyit itt az Adidas honlapján látok.
Akkor szerintem valamelyik nap ellátogatot a Váci utcai üzletbe, hátha lesz ott olyan ami tetszik és van is méretben. Köszi!

Superstar kiváló választás. Nekem van egy fehér, egy bordó és egy Luke Skywalkeres. A bordó már 8 éves

-
Mate
nagyúr
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy most egyelőre csak utcai cipőt szeretnék, focisat csak később.

Nézelődtem már az Adidas honlapján, találtam nagyon jóféle cipőket. A Superstar élvez nálam prioritást, mert ilyenből már kettő is volt nekem és maximálisan meg voltam velük elégedve, most is valószínűleg ilyen lesz. Ha tényleg ez a modell lesz, akkor ezt online is meg merem rendelni, mert a méretezés gondolom nem változott. Bár őszintén szólva én úgy emlékeztem, hogy több színkombinációban is lehet kapni, mint amennyit itt az Adidas honlapján látok.
Akkor szerintem valamelyik nap ellátogatot a Váci utcai üzletbe, hátha lesz ott olyan ami tetszik és van is méretben. Köszi!

Telefonról hallottál?
Felhívod őket és pillanatok alatt kiderül hol van 
-
7600 GS
addikt
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy most egyelőre csak utcai cipőt szeretnék, focisat csak később.

Nézelődtem már az Adidas honlapján, találtam nagyon jóféle cipőket. A Superstar élvez nálam prioritást, mert ilyenből már kettő is volt nekem és maximálisan meg voltam velük elégedve, most is valószínűleg ilyen lesz. Ha tényleg ez a modell lesz, akkor ezt online is meg merem rendelni, mert a méretezés gondolom nem változott. Bár őszintén szólva én úgy emlékeztem, hogy több színkombinációban is lehet kapni, mint amennyit itt az Adidas honlapján látok.
Akkor szerintem valamelyik nap ellátogatot a Váci utcai üzletbe, hátha lesz ott olyan ami tetszik és van is méretben. Köszi!

-
Mate
nagyúr
-
baluka26
veterán
-
7600 GS
addikt
-
Napfénysüti
nagyúr
-
fatal`
titán
Onnan senki én nem a köztévére értettem hogy van nála jobb.

Én meg sehol nem írtam, hogy ő a legjobb magyar kommentátor, olvasd el mégegyszer az eredeti hszt, amire valaszoltál.
-
baluka26
veterán
-
Integra
titán
murdoch 2015-től nyári bajnokok ligáját tervez 16 top csapattal az uborka szezonra...
nem tudom, hogy szükség van e rá.. persze ő neki igen, némi paytv többlet profitot szeretne. -
Napfénysüti
nagyúr
-
fatal`
titán
Nekem sincs vele bajom bár közel sem a legjobb. De ha Knézy és közte kell választani akkor egyértelműen Gundel.
Akkor ki lenne nála jobb a köztévéről?
-
Integra
titán
monaco után a psg is vinni akarja villas-boas-t és bale-t, pénz nem gond. vicc.
-
venember83
nagyúr
Elpocsékolt torinói milliók: [link]
-
Napfénysüti
nagyúr
-
salival
aktív tag
Napokon belül meglehet a nyár igazolása a poolnál, Mkhitayan személyében. Több befolyásosabb, megbízhatóbb forrás szerint (nem goal.com, coughtoffside, ...) a következő napokban repül Liverpoolba MikiRyan. Állítólag van a szerződésében egy kivásárlási záradék 20-25mŁ-ról (mindenki másról ír) ami lehetővé teszi, hogy a Shakhtar elengedje, úgy is hogy nekik nem "kell" a pénz. Viszont ezt a pénzt az eddigi kérők, Dortmund, Juve nem akarták/tudták letenni.
Érdekes módon ez egybefügg azzal, hogy Carroll holnap utazik végre valahára orvosira a WHU-hoz, tehát Carroll 15mŁ-jából lesz finanszírozva az igazolás nagy része, nem Suarez eladásából.
Ha valaki nem ismerné az örményt, tkp-t vagy árnyékéket szokott játszani, nem tipikus irányító stílusa van, hanem kifejezetten gólerős játékos, pl. ukránban ő lett idén rekord számú góllal a gólkirály. -
venember83
nagyúr
-
fatal`
titán
-
szab.tam
nagyúr
-
fatal`
titán
Most nem azért, de kinek a kije ez a Gundel, hogy a döntőket rendre megkapja?

Nem tudom kinek a kije, de ő a legjobb kommentátor az MTV-n, szóval kapja is ő a döntőket.
-
Mate
nagyúr
-
ronson
őstag
Most nem azért, de kinek a kije ez a Gundel, hogy a döntőket rendre megkapja?

Ő egy igazi polihisztor. Mindenhez ért. Sport, show, könnyűzene, kvízműsor.

-
Mate
nagyúr
Most nem azért, de kinek a kije ez a Gundel, hogy a döntőket rendre megkapja?

2 kommentátor van gyakorlatilag most m1-nél. Gundel és ifj. Knézy. Gondolom a kevésbé rosszat választották.
Egy biztos, nem egy Méhes Gábor egyik sem.
-
venember83
nagyúr
Most nem azért, de kinek a kije ez a Gundel, hogy a döntőket rendre megkapja?

-
szab.tam
nagyúr
-
Mate
nagyúr
Közzétették a dolgot, nem titkos.
"KONFÖDERÁCIÓS KUPA, BRAZÍLIA, M1
A-CSOPORT
Június 15., 21.00: Brazília–Japán Knézy Jenő
Június 16., 21.00: Mexikó–Olaszország Gundel Takács Gábor
Június 19., 21.00: Brazília–Mexikó Knézy Jenő
Június 20., 00.00: Olaszország–Japán Gundel Takács Gábor
Június 22., 21.00: Brazília–Olaszország Knézy Jenő
Június 22., 21.00: Japán–Mexikó Gundel Takács Gábor (felvételről, 0.35)B-CSOPORT
Június 17., 00.00: Spanyolország–Uruguay Knézy Jenő
Június 17., 21.00: Nigéria–Tahiti összefoglaló
Június 20., 21.00: Spanyolország–Tahiti összefoglaló
Június 21., 00.00: Uruguay–Nigéria Gundel Takács Gábor
Június 23., 21.00: Nigéria–Spanyolország Knézy Jenő
Június 23., 21.00: Tahiti–Uruguay Gundel Takács Gábor (felvételről, 0.40)ELŐDÖNTŐ
Június 26., 21.00: A1–B2 Gundel Takács Gábor
Június 27., 21.00: B1–A2 Knézy JenőBRONZMÉRKŐZÉS
Június 30., 18.00 Knézy Jenő (felvételről, 22.05)DÖNTŐ
Július 1., 00.00 Gundel Takács Gábor" -
fatal`
titán
-
ronson
őstag
Egyébként jut eszembe tudjátok mit sajnálok. Hogy a megszűnt a körkapcsolás, pedig tuti sokan hallgatták, akik pont úton voltak vagy dolgoztak. csak sajnos az is fizetős lett.
Új hozzászólás Aktív témák
-
20100 - 20001
240877 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 19901 19900 - 19801 19800 - 19701 19700 - 19601 19600 - 19501 19500 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- EAFC 26
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- VR topik
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Linux kezdőknek
- Milyen légkondit a lakásba?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- alza vélemények - tapasztalatok
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- LENOVO L13 Yoga 360 touch - 13,3" - i5 10210U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- 2GB DDR3 notebook RAM
- BOMBA ÁRrR! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 Ryzen 5 PRO 7540U 14" FHD+ 32GB 1TB Lenovo gar: 2028.01.07!
- ASUS Vivobook 15 - 15.6"FHD IPS -i5-1335U - 8GB - 512GB - Win11 - MAGYAR - Garancia
- Lenovo T495s Ryzen 7 pro 3700U, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


, hajrá Magyarok





Nem gondoltam bele teljesen. De ezekre lenne szükség amellett, hogy szerintem Bale marad.





