Hirdetés

Aktív témák

  • forras2

    őstag

    válasz Napfénysüti #25199 üzenetére

    Nem tudom, hogy van-e szopóág. De abban biztos vagyok, hogy van valami olyasmi, ami a randomításon felül mozog, és a játékosok összesorsolásán munkálkodik.
    Én megértem, hogy a játszani nem tudókat is valahova el kell osztania az MMnek.
    23xx csatát játszottam eddig. Ennyi idő alatt rájöttem arra, vagyis tapasztaltam, hogy van, nem is kevés értelmes játszani tudó csapatjátékos az EU WoT társadalomban. Akkor miért nem tudja az MM úgy összesorsolni a játékosokat, hogy minden csapatba 10 analfabéla, és 5 értelmes játékos. Akárhogy is nézem a dolgot, 5 ember, ha összejátszanak, simán le tudnak hozni 1 meccset.
    Ennek ellenére sokszor úgy sorsolja össze a játékosokat a gép, hogy 1-2 értelmes játékos van a csapatban.
    Abban is biztos vagyok, hogy az MM részéről van vmi szortírozás. Hogy Ő jobb játékos. Ő kiváló játékos. Ő róla inkább ne beszéljünk stb. És ebből "szemezgetve" dobál úgy össze játékosokat tier szerint, hogy néha a hajad az égnek áll.
    De ahogy az egyik jó barátom mondta a WoTra.
    Kutyával is csak úgy tudsz játszani, ha kap a kutya 1 kis sikerélményt. WoT is így van. Néha kapsz 1 kis sikerélményt, de nagyrészt szopat a játék, hogy eleged legyen belőle, és vedd meg jó pénzért a gold ammókat, vagy a gold tankokat.
    És ebben is látok azért némi rációt. :U

Aktív témák